Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 16:28
Awatar użytkownika
Cleo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 31 maja 2016, 16:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 16:31
JPRLD.... Witki opadają :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: już nawet gospodarze tej piaskownicy się nie wypowiadają osłabieni błyskotliwościa coraz to nowszych uczestniczek dyskusji

PS ADMIN włącz Pan minusowanie postów
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 16:44
No właśnie, ale przez ostatnie 3 tygodnie była mowa o panelu wpłat. Ja nie zlecałam wcześniej żadnych wypłat i mi z niczym nie zalegają.
Natomiast chciałabym zlecić. W komunikacie nie ma nic o zlecaniu i dostępu do panelu zlecania wypłat.
Zadałam im pytanie w mailu o to kiedy będzie możliwe zlecanie, a oni mi odpisali o tym kiedy wyjdą od nich zaległe pieniądze. Odpowiedź nie na temat.

Co ma działanie strony do działania banku? :P
Awatar użytkownika
takajednaaa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 15 kwie 2019, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 16:46
Tak.... dzieki temu watkowi zrozumialem dlaczego upadek SU moze byc prawdziwym dramatem dla niektorych.
Szczerze Wam zycze zeby sie to jakos wyprostowalo
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 16:52


czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocna stroną jak widać... no ale nic poddajmy twoje stwierdzenia dogłębnej analizie.
to zaczynając od początku, twierdzisz że nie mają kasy, ok, to jakie musieliby mieć koszty żeby, zabierając ponad 35% prowizji nie wychodzić na swoje licząc że średnio dziewczyna ma 15-20k miesięcznie na czysto? myślę że wpływy z żetonów co miesiąc to luźno 500k, koszty roczne licząc górką serwer 100k, obsługa 150k reklamy z 50k to w jeden miesiąc prawie wszystkie koszty mają pokryte...
idąc dalej, portal kuleje, hmmmm siedzę tutaj ponad 5lat, na początku było super ale to świeżo po banerach itp. luźno dało radę zarobić po 2-3k dziennie, później hajp zszedł ale nadal zarobki spadły może o połowę? czyli robisz średnią polską pensję w jeden dzień. Po zmianach szaty i wprowadzeniu grupowych znowu był szał a teraz wróciło do poprzednich wartości. Może tu nie chodzi o portal a o ciebie, twój wygląd, aparycje, nastawienie? oszuści czy nie tylko mi dali taki start którego chyba nigdzie bym nie dostała
także pierdolenie jak zwykle, chyba mamy godną nastepczynie BlackBitch30, tylko jeszcze nie tak wredną
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 16:59
Ciemny tłum kłębił się i wyciągał ręce
Wciąż było mało i ciągle chciał więcej
I wciąż nie starczało, ciągle było brak
Ciągle bolało, że ciągle jest tak
Strach nie pozwalał głośno o tym mówić :heart:
Przecież to oczywiste że będą tworzyć się największe i najbardziej absurdalne teorie spiskowe co do zaprzestania wypłat ;) ale szołap musiał z tym liczyć skoro pozbawił nas informacji ( no dobra dał yyy komunikat )...
Komu ja teraz będę cyckami świecić :|
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 17:06
takajednaaa pisze:W komunikacie nie ma nic o zlecaniu i dostępu do panelu zlecania wypłat.

Bo to są kolejne etapy, które powinny wyglądać mniej-więcej tak:

1. Uwolnienie zdeponowanych środków przez bank
2. Realizacja zaległych przelewów lub ich anulowanie
3. Włączenie panelu wypłat (być może powiązanego z weryfikacją)
4. Możliwość zlecania nowych wypłat
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 17:09
e-Laski pisze:
takajednaaa pisze:W komunikacie nie ma nic o zlecaniu i dostępu do panelu zlecania wypłat.

Bo to są kolejne etapy, które powinny wyglądać mniej-więcej tak:

1. Uwolnienie zdeponowanych środków przez bank
2. Realizacja zaległych przelewów lub ich anulowanie
3. Włączenie panelu wypłat (być może powiązanego z weryfikacją)
4. Możliwość zlecania nowych wypłat


głos rozsądku :heart:
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 17:12
To mój humanistyczny mały łepek nie ogrania :D skoro to jest standardowa procedura to nie mogli od samego początku podać dłuższego terminu? ;)



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 17:19
cipkozaurka pisze:To mój humanistyczny mały łepek nie ogrania :D skoro to jest standardowa procedura to nie mogli od samego początku podać dłuższego terminu? ;)


myśle że czasu tworzenia nowe panelu do innego banku nie byli w stanie stwierdzić, a teraz z tą blokadą ich samych to zaskoczyło, no albo to wszystko ściema xD
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 17:20
Fakt faktem,że szkoda będzie tych uzbieranych zetow w razie W ale trudno;)jak dla mnie szkoda sprzedawać tego za pół darmo ja rozumiem troszkę,na jakieś przeżycie albo jakaś zachciankę ;) Ale faktycznie taka panika tu panuje, nakrecacie się za bardzo czytając i biorąc do siebie te wszystkie bajabongo i rozkminy coraz to lepszych mózgów :) A ja uważam ,że kasa wkoncu będzie mimo,że nie nadaje ostatnio bo sama wkurwiona jestem na te ich w uja lecenie ;)ale chyba sobie jutro siądę na trans bo się za co niektórymi stęskniłam dla własnej satysfakcji i adrenalinki i zrobię coś szalonego jak za dobrych czasów (czyt z przed miesiąc )SU :)
Awatar użytkownika
Malamisia123
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 12 kwie 2019, 05:42
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 18:22
Kropelka pisze:


czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocna stroną jak widać... no ale nic poddajmy twoje stwierdzenia dogłębnej analizie.
to zaczynając od początku, twierdzisz że nie mają kasy, ok, to jakie musieliby mieć koszty żeby, zabierając ponad 35% prowizji nie wychodzić na swoje licząc że średnio dziewczyna ma 15-20k miesięcznie na czysto? myślę że wpływy z żetonów co miesiąc to luźno 500k, koszty roczne licząc górką serwer 100k, obsługa 150k reklamy z 50k to w jeden miesiąc prawie wszystkie koszty mają pokryte...
idąc dalej, portal kuleje, hmmmm siedzę tutaj ponad 5lat, na początku było super ale to świeżo po banerach itp. luźno dało radę zarobić po 2-3k dziennie, później hajp zszedł ale nadal zarobki spadły może o połowę? czyli robisz średnią polską pensję w jeden dzień. Po zmianach szaty i wprowadzeniu grupowych znowu był szał a teraz wróciło do poprzednich wartości. Może tu nie chodzi o portal a o ciebie, twój wygląd, aparycje, nastawienie? oszuści czy nie tylko mi dali taki start którego chyba nigdzie bym nie dostała
także pierdolenie jak zwykle, chyba mamy godną nastepczynie BlackBitch30, tylko jeszcze nie tak wredną


Ze niby czego nie czytam ze zrozumieniem twoim zdaniem?
Czy ja napisalm gdzieś ,ze w ogóle nie wypłaca kasy?
Są oszustami bo przekładali terminy wypłat kilka razy a teraz pierdoła coś o banku.
Mam prawo do swojego zdania.
Koleżanko kiedyś szło zarobić na jednej sesji od 400 do 600 zł poświęcając na to 3-4 h,a w ciągu dnia na dwóch sesjach jak czułaś żeton 800 do 1000 zł lub nawet i więcej na dzień.
Wiec nie pierdol mi tutaj ze coś ze mną nie tak,z moim myśleniem ,wyglądem czy nastawieniem.Facetow z grubym żetonem jak na lekarstwo.Nie trzeba tu żadnej analizy wystarczy spojrzeć ilu jest oglądających na SU a ilu było kiedys.Teraz żeby zarobić te 200 zł czy 300 trzeba poświecić więcej czasu wiec daruj sobie swoje pouczenia ,bo ja tutaj nikogo nie pouczam.Gdyby żeton się zgadzał to siedziałbym cały czas jak kiedyś na tym portaliku.Teraz mogę mieć to w dupie ,bo nie muszę ,ale kasa zrobiona moim wizerunkiem jest moja.Wiec dla ciebie może być normalką to ,ze ktoś robi cię w chuja dla mnie nie !
Awatar użytkownika
Cleo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 31 maja 2016, 16:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 18:41
Kropelka pisze:


czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocna stroną jak widać... no ale nic poddajmy twoje stwierdzenia dogłębnej analizie.
to zaczynając od początku, twierdzisz że nie mają kasy, ok, to jakie musieliby mieć koszty żeby, zabierając ponad 35% prowizji nie wychodzić na swoje licząc że średnio dziewczyna ma 15-20k miesięcznie na czysto? myślę że wpływy z żetonów co miesiąc to luźno 500k, koszty roczne licząc górką serwer 100k, obsługa 150k reklamy z 50k to w jeden miesiąc prawie wszystkie koszty mają pokryte...
idąc dalej, portal kuleje, hmmmm siedzę tutaj ponad 5lat, na początku było super ale to świeżo po banerach itp. luźno dało radę zarobić po 2-3k dziennie, później hajp zszedł ale nadal zarobki spadły może o połowę? czyli robisz średnią polską pensję w jeden dzień. Po zmianach szaty i wprowadzeniu grupowych znowu był szał a teraz wróciło do poprzednich wartości. Może tu nie chodzi o portal a o ciebie, twój wygląd, aparycje, nastawienie? oszuści czy nie tylko mi dali taki start którego chyba nigdzie bym nie dostała
także pierdolenie jak zwykle, chyba mamy godną nastepczynie BlackBitch30, tylko jeszcze nie tak wredną

Zgadzam się z tobą Kropelka w 100%
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 18:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 18:42
cleo zrobic 400zl w 4h to jest dla Ciebie problem? to naprawde ogromne wyrazy wspolczucia bo tyle sie robi bez zadnego problemu. wiadomo raz sie zrobi 200zl w 4h a raz 1200... zalezy od ludzi czy sa stali bywalcy itp. zenujaca jestes
Awatar użytkownika
su1991su
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 16 kwie 2019, 21:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpiszidi nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: giotl


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 18:49
Cleo pisze:
Kropelka pisze:


czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocna stroną jak widać... no ale nic poddajmy twoje stwierdzenia dogłębnej analizie.
to zaczynając od początku, twierdzisz że nie mają kasy, ok, to jakie musieliby mieć koszty żeby, zabierając ponad 35% prowizji nie wychodzić na swoje licząc że średnio dziewczyna ma 15-20k miesięcznie na czysto? myślę że wpływy z żetonów co miesiąc to luźno 500k, koszty roczne licząc górką serwer 100k, obsługa 150k reklamy z 50k to w jeden miesiąc prawie wszystkie koszty mają pokryte...
idąc dalej, portal kuleje, hmmmm siedzę tutaj ponad 5lat, na początku było super ale to świeżo po banerach itp. luźno dało radę zarobić po 2-3k dziennie, później hajp zszedł ale nadal zarobki spadły może o połowę? czyli robisz średnią polską pensję w jeden dzień. Po zmianach szaty i wprowadzeniu grupowych znowu był szał a teraz wróciło do poprzednich wartości. Może tu nie chodzi o portal a o ciebie, twój wygląd, aparycje, nastawienie? oszuści czy nie tylko mi dali taki start którego chyba nigdzie bym nie dostała
także pierdolenie jak zwykle, chyba mamy godną nastepczynie BlackBitch30, tylko jeszcze nie tak wredną


Ze niby czego nie czytam ze zrozumieniem twoim zdaniem?
Czy ja napisalm gdzieś ,ze w ogóle nie wypłaca kasy?
Są oszustami bo przekładali terminy wypłat kilka razy a teraz pierdoła coś o banku.
Mam prawo do swojego zdania.
Koleżanko kiedyś szło zarobić na jednej sesji od 400 do 600 zł poświęcając na to 3-4 h,a w ciągu dnia na dwóch sesjach jak czułaś żeton 800 do 1000 zł lub nawet i więcej na dzień.
Wiec nie pierdol mi tutaj ze coś ze mną nie tak,z moim myśleniem ,wyglądem czy nastawieniem.Facetow z grubym żetonem jak na lekarstwo.Nie trzeba tu żadnej analizy wystarczy spojrzeć ilu jest oglądających na SU a ilu było kiedys.Teraz żeby zarobić te 200 zł czy 300 trzeba poświecić więcej czasu wiec daruj sobie swoje pouczenia ,bo ja tutaj nikogo nie pouczam.Gdyby żeton się zgadzał to siedziałbym cały czas jak kiedyś na tym portaliku.Teraz mogę mieć to w dupie ,bo nie muszę ,ale kasa zrobiona moim wizerunkiem jest moja.Wiec dla ciebie może być normalką to ,ze ktoś robi cię w chuja dla mnie nie !


W 100% popieram! Niestety te dziewczynki, które pracują na SU dwa lata nie rozumieją co i jak, a najwięcej szczekają i jeszcze mają czelność pouczać dziewczyny, które siedzą tutaj od początku. Dobrych parę lat temu w kilka godzin można było wyciągnąć około tysiaka na dzień. Potem stopniowo się to pogarszało. Najgorzej jest od wprowadzenia tych debilnych zmian, bo teraz żeby zarobić 300 złotych to trzeba posiedzieć dobrych kilka godzin. Choć to i tak łatwy i szybki zarobek to są to nasze zarobione pieniądze, tak jak wspominałaś - własnym wizerunkiem, a śmiało można powiedzieć, że ciałem, więc to normalne, że mamy prawo się wkurwiać.

SU leciał od początku w ch*. Te komunikaty były o dupę rozbić, a teraz wyjechali tak jak by to był problem banku a nie ich.

Żenada po całości!
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 04:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 18:52
Cleo pisze:
Kropelka pisze:


czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocna stroną jak widać... no ale nic poddajmy twoje stwierdzenia dogłębnej analizie.
to zaczynając od początku, twierdzisz że nie mają kasy, ok, to jakie musieliby mieć koszty żeby, zabierając ponad 35% prowizji nie wychodzić na swoje licząc że średnio dziewczyna ma 15-20k miesięcznie na czysto? myślę że wpływy z żetonów co miesiąc to luźno 500k, koszty roczne licząc górką serwer 100k, obsługa 150k reklamy z 50k to w jeden miesiąc prawie wszystkie koszty mają pokryte...
idąc dalej, portal kuleje, hmmmm siedzę tutaj ponad 5lat, na początku było super ale to świeżo po banerach itp. luźno dało radę zarobić po 2-3k dziennie, później hajp zszedł ale nadal zarobki spadły może o połowę? czyli robisz średnią polską pensję w jeden dzień. Po zmianach szaty i wprowadzeniu grupowych znowu był szał a teraz wróciło do poprzednich wartości. Może tu nie chodzi o portal a o ciebie, twój wygląd, aparycje, nastawienie? oszuści czy nie tylko mi dali taki start którego chyba nigdzie bym nie dostała
także pierdolenie jak zwykle, chyba mamy godną nastepczynie BlackBitch30, tylko jeszcze nie tak wredną


Ze niby czego nie czytam ze zrozumieniem twoim zdaniem?
Czy ja napisalm gdzieś ,ze w ogóle nie wypłaca kasy?
Są oszustami bo przekładali terminy wypłat kilka razy a teraz pierdoła coś o banku.
Mam prawo do swojego zdania.
Koleżanko kiedyś szło zarobić na jednej sesji od 400 do 600 zł poświęcając na to 3-4 h,a w ciągu dnia na dwóch sesjach jak czułaś żeton 800 do 1000 zł lub nawet i więcej na dzień.
Wiec nie pierdol mi tutaj ze coś ze mną nie tak,z moim myśleniem ,wyglądem czy nastawieniem.Facetow z grubym żetonem jak na lekarstwo.Nie trzeba tu żadnej analizy wystarczy spojrzeć ilu jest oglądających na SU a ilu było kiedys.Teraz żeby zarobić te 200 zł czy 300 trzeba poświecić więcej czasu wiec daruj sobie swoje pouczenia ,bo ja tutaj nikogo nie pouczam.Gdyby żeton się zgadzał to siedziałbym cały czas jak kiedyś na tym portaliku.Teraz mogę mieć to w dupie ,bo nie muszę ,ale kasa zrobiona moim wizerunkiem jest moja.Wiec dla ciebie może być normalką to ,ze ktoś robi cię w chuja dla mnie nie !


nie dość że czytanie z zrozumieniem to jeszcze logika... jeśli nie mają kasy to jak mają wypłacić niby? twoje słowa piszę :laughingnew: "czułaś żeton" jprdl ty chyba z tych showupowych emerytek? jeśli nie jesteś w stanie w ciągu 8h zarobić 1000zł to współczuje :laugh3: pisałam już nie jest jak było ale nadal jest super, a jak nie odpowiada to po co transmitujesz? może są jakieś kamerki dla gilfów :fap:
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 19:09
tomoxx pisze:Szczerze mówiąc to zaniepokoił mnie trochę ten komunikat o banku, z jednej strony jest to sytuacja która się może zdarzyć, banki kontrolują swoich klientów. Ale ja na ich miejscu bym puścił coś mniej szczegółowego, tym bardziej że raczej większość na SU ma tylko taką wiedzę o działaniu banków która jest potrzeba do wchodzenia na swoje konto. Z rzeczy które mnie uspokajają to jest to że nawet jak dali taki komunikat, to bardzo prawdopodobne jest to że zmieniają bank lub nazwę spółki i stąd ta kontrola. To nawet się w całość układa, że mają nowy bank, wysyłają nagle dużo pieniędzy do polskiego banku pieniądze z USA które na ich kontach się pojawiły za od firmy pośredniczącej przelewami przez internet. Bank ma informacje jaka to jest działalność więc patrzy na to podejrzliwie, czy te pieniądze nie pochodzą z szarej strefy, tak analizując, to może się boją ze nadające są niepełnoletnie, i że wtedy te środki są z przestępstwa itp. Podejrzeń może być dużo. To że mamy do czynienia z bankiem polskim i spółką z USA też nie pomaga w terminach, bo pewnie wszystkie dokumenty wyjaśniające jakie daje tamten bank muszą być tłumaczone itp, to wymaga czasu. Ponoć był taki problem kilka lat temu jak się przenosili do innego kraju. To jest to wszystko co mnie nastawia pozytywnie. Z negatywnych stron, to taki komunikat jaki dają jest dziwny , bo pisanie o problemach z bankiem nikogo nie uspokoiło raczej. No i zawsze jest taka opcja że np właściciel zmarł i wtedy trzeba zrobić postępowanie kto może tym zarządzać itp, albo że jednak stwierdził że zawija portal i ucieka z kasą, lub że otwiera nowy. W bankructwo nie wieżę, bo to za duży portal. Też mając spółkę LLC nie płaci podatku dochodowego więc to może nasz skarbowy chce trochę z tortu dla siebie. Osobiście wierzę w opcję ze zmianą banku lub danych. Ale ponieważ nie mamy żadnych informacji wiarygodnych ze środka SU (modów i tego co piszę nie liczę) to szanse na to że coś się stało i nie wypłaca są wg mnie na max 20%

Ja liczę że to ruszy po majówce, choć do majówki albo i do świąt będzie się musiał pojawić nowy komunikat, bo ten bankowy jak wpisali tam datę tyle nie powinien wisieć. Bo z każdym dniem będzie bardziej stresował. I jakby to wszystko miało się zawalić, (w co nie wierzę) to raczej jebnie to do końca miesiąca, jeśli się zamykają, to takiego dogorywającego trupa do połowy maja nie będę mieli jak reanimować.


No prpoze jaki zbieg okolicznosci ma wystarczy sprawdzic co pisalem jakies 2 tygodnie temu o bankach , zmianie firmy itd,, ale wtedy kazdy uznal ze peirdole od rzeczy , no i moj termin po majowce tez kazdy uznal za niedorzeczny :P ... Problem w tym ze przelewy jesli rusza to uza szansa ze przed majowka, ale jesli faktycznie bank czeka na potwierdzenia to raczej bedie pozniej jak po majowce... Swoja droga ciekawy jestem kto to tak spierdolil logistycznei bo reakcje na pewne tematy byly do przewidzenia ....


HardRockCaffe666 pisze:Tak czy owak czy to była zmiana banku czy danych to przecież takie coś nie planuje się z dnia na dzień.
Można było podejść przecież bardziej sensownie do tego problemu umieszczając odpowiednik komunikat.
A nie stawiać was miłe panie przed faktem dokonanym.
Tak nie powinno się traktować kogoś dzięki komu nieźle się zarabia.
Ale im chyba brakuje trochę wyobraźni no i ludzkiego podejścia.
Bo można chyba było przewidzieć że ta cała sytuacja wywoła u was zaniepokojenie a nawet i panikę.
Druga sprawą termin tego wszystkiego tez jest mało fortunny.
No chyba że oni tam w USA tych świat nie obchodzą ;)


to jest twoj typowy problem HRC, niby taki mardy a taki biedny, a w normalnym siecie dzial powiedzenie skoro taki biedny to czemu?, bo taki glupi, Nie masz pojecia jak dzialaja firmy, banki i cala reszta ale pierdolisz swoje kocolopy trzy po trzy ... Nie bronie SU , ale jak widze ze jedne z najwiekszych speirdolin SU nie majace o niczym pojecia sie wypowiadaja udajac madrzejsze jak sa to masz moja odpowiedz....
Awatar użytkownika
bomba122
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 25 maja 2017, 23:59
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Relax_Na_Su


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 19:21
:laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: jesteśmy z kropelka 6rok weźcie się ogarnijcie a sumy zostawcie dla siebie bo nie każdego to interesuje niech każda zarobi ile potrzebuje
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 19:22
Nie maja ,bo zbierają kasę inteligencie.Jak musisz siedzieć po 8 h 30 dni w tygodniu to ja tobie współczuje i zarabiając tyle lat aż tyle ,w co wątpię szczerze w tym czasie ,ze jeszcze nie zainwestowałas kasy w coś co przynosiłoby ci dochód tylko musisz tkwić na SU i oby do starości tak nie zostało :yes4: .
Nie produkuj się więcej ,bo nie mam czasu ci odpisywać.
Wiec z okazji śwąt życzę ,żeby wypłaty ruszyły jak najpozniej skoro tyle zarabiasz i zarobiłaś to tobie nic się nie stanie :haha:
Awatar użytkownika
Cleo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 31 maja 2016, 16:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 19:36
Tu Pani Przyjazna i Pani Kropelka bardzo sobie wtórują :sarcastic: obie posty w podobnym tonie..Teraz tak mało osób nadaję że bardzo łatwo wychwycić i domyśleć się kto jest kto :sarcastic: Obadałem to już kilkanaście stron temu i mam pewność co do jednej transmitującej :) Kim jest na SU :) Co do drugiej nie wiem ale bardzo możliwe że te dwa konta to jedna osoba :sarcastic: albo np. gach owej Pani. Co do postów typu " ja transmituje bo nie mam nic do roboty " można tylko współczuć, to trzeba mieć smutne i płaskie życie skoro tuż przed świętami, w taką piękną pogodę jaką mamy ostatnio w całej Polsce siedzieć i kwitnąć na SU :sarcastic: Jeszcze w takich okolicznościach.
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości