Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 23:12


od_taaki pisze:
blackk pisze:Kornel ma 100% racji, taką weryfikację wprowadzili na (nomen omen martwych już) kamerkach Erodate. To jest normalna weryfikacja, stosowana na zagranicznych serwisach typu Chaturbate. Gdyby SU wprowadziło ją wtedy kiedy Erodate, pewnie dzisiaj nie byłoby tych problemów. Nie wiem czym to jest spowodowane, chcą żebyśmy się czuły bardziej anonimowe? Jeśli nie wstydzimy się pokazywać cipki w internecie, powinnyśmy się nie wstydzić pokazać swoich danych - takie moje zdanie :)


Na erodate weryfikację owszem wprowadzili ale to było zwiazane z tym, że erodate zostało mirrorem bongacams.

To jest tylko przekierowanie na bonga, trzeba zarejestrować się na nowo.
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 03 wrz 2015, 14:29
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 23:26


Awatar użytkownika
su1991su
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 16 kwie 2019, 21:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpiszidi nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: giotl


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 23:30


Zachęcam do brania udziału w ankiecie Kiedy ruszą przelewy i czy w ogóle zostaną zrealizowane?
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 23:31


Wielkanoc to sobie jaja robią :sarcastic:
W poniedziałek dyngus a we wtorek zimny prysznic w postaci kolejnego nic nie mówiącego komunikatu i tak byle do wakacji :mocking:
paragon


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 23:41


"Poinformujemy Państwa o rezultacie weryfikacji " a na polski uproszczony co to może dla nas oznaczać?
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 23:42


czy weryfikacja idzie pomyślnie czy nie ...
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 11:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 23:45


Obrazek :cool3:
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 23:56


Czy dokumenty byly wystarczajace dla banku i zwolni blokade, czy wjezdza reszta brygady i robi sie jeszcze mniej ciekawie ( prokurator, KAS itd itp)
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 00:14


Jumpsuits pisze:matko jak niektórzy niestworzone rzeczy masakra wyobraźnie co poniektórzy mają :shock:

A skad wiesz ze "niestworzone" ? Zachowujesz sie jakbys
Wszystkie rozumy pozjadala. Po to jest forum za kazdy moze sie wypowiedziec i swoje domysly a noz dojedziemy do puenty.
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 00:18


Ja jestem pewien, że nawet jeśli wypłat nie będzie przez kolejny miesiąc laski i tak będą dalej transmitować. Każdy kolejny komunikat przyjmą na klatę i przy tym będą wierzyć w każde zapewnienia, które wysmaruje góra. Dzisiejszy wieczór, a raczej już wczorajszy pokazał to dobitnie. Kiedy pojawiał się kolejny komunikat było na prawdę mało transmisji. Zaraz potem pojawiła się Mini z opisem przywołania Moderatora, który zresztą pojawił się bardzo szybko a transmisja błyskawicznie osiągnęła ponad 500 widzów. Pojawiły się inne laski i osaczyły Modka który biedny co miał pisać? Zapewnienia, że przelewy będą, że są na finiszu bla bla... Bądź co bądź widać było że emocje po pewnym czasie opadły i pojawiły się nawet żarty. Po skończeniu Modek przerzucił się na ciemne transmisje z opisami STRAJK. Tam te same zapewnienia że przelewy będą plus prikazy pokazania się w kamerce " ktoś nie reagował " wykop albo krótkotrwały ban. Tak czy siak, po tym gaszeniu pożaru przez Modka jak za dotknięciem czarodziejskiej różdzki liczba transmisji gwałtownie podskoczyła. W pewnym momencie było nawet 78 lasek. To pokazuje, że naprawdę wystarczy niewiele by zakręcić w główkach panienek. Z wielu wpisów można wywnioskować, że duża część wierzy, że w czwartek albo w piątek te przelewy otrzymają . Ja nawet tego nie będę komentował :mocking: Zresztą idealnym podsumowaniem tej całej sytuacji i taką swoistą wisienką na torcie była jedna z transmisji o tytule STRAJK. Mimo braku obrazu jako jedyna wybiła się z większą ilością widzów a więc automatycznie pojawiły się jakieś żetony, na początku dla beki, ale z każdą sekundą kwota rosła. Panna wyraźnie się podjarała i postanowiła złapać byka za rogi. Wywaliła graty i jazda.. STRAJK błyskawicznie zakończony :) Finalnie w może pół godziny zarobiła prawie 200 zł a sądząc po jej aparycji w jej przypadku mógł być to utarg tygodniowy :sarcastic: Pewnie po paru dniach przyjdzie refleksja, że być może nie zarobiła prawie 200 zł tylko zarobiła żetony których nie można dalej spieniężyć. Drogie Panie...nie wszystkie, ale w większości..Jesteście głupiutkie jak but, tyle czasu nie dostajecie kasy i nie potraficie się postawić , dalej wierzycie w kolejny, kolejny i kolejny nic nie warty komunikat. Zapewnienia bez żadnego pokrycia...Czasem jesteście po prostu szokująco naiwne i wybaczcie ale za każdym kolejnym tygodniem jakoś coraz mniej mi was szkoda... Wierzcie dalej, ponoć wiara czyni cuda :mocking: :hi:
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 00:31


ZmysłowaOna23 pisze:
Jumpsuits pisze:matko jak niektórzy niestworzone rzeczy masakra wyobraźnie co poniektórzy mają :shock:

A skad wiesz ze "niestworzone" ? Zachowujesz sie jakbys
Wszystkie rozumy pozjadala. Po to jest forum za kazdy moze sie wypowiedziec i swoje domysly a noz dojedziemy do puenty.


Jumpi chociaż nie wypisuje farmazonów i nie sieje zamętu tak jak co niektóre osoby.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 00:41


Niestety, ale mam złe przeczucia. Podejrzewam, że skończy się to tak, że w końcu (w momencie, gdy laski w końcu sobie uświadomią, że to koniec) poinformują nas, że nie przeszli RZEKOMEJ kontroli. Albo będą na tyle bezczelni, że powiedzą, że sprawa jest w prokuraturze i nie wiadomo, kiedy odblokują im konto.
Lepiej już myślcie nad planem B, dziewczyny, zamiast dawać się wodzić za nos na niepewnej stronie. Ja mam zamiar wykorzystać ten czas na obadanie innych kamerek, żeby za kilka tygodni nie obudzić się z ręką w nocniku.

Nie rozumiem dlaczego niektóre z was mają taki ubaw z tego, w jaki sposób pisał moderator. Pokazał on tylko szacunek moderacji/administracji do nadających - czyli zerowy. To nie eurogąbki, droga moderacjo, a realne pieniądze. Ludzie mają kredyty, dzieci na utrzymaniu, studia, czynsze do opłacenia - cokolwiek. Smutne. Czuję się po prostu oszukana. Zawsze byłam uczciwa na portalu i nie przyjmowałam, ani nie zapisywałam kontaktów od ludzi - wszystko miało odbywać się na SU. Przelewy zawsze dostawałam na czas, więc nie chciałam być nie fair w stosunku do portalu. Ot, taka moja naiwność. Ale naprawdę trzeba mieć moralność na poziomie ujemnym, by odwalić taki numer (o ile serio się zawiną - jeśli nie, to zwrócę honor ;))
Awatar użytkownika
pusheen
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 08 kwie 2019, 00:57
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 01:02


Przelewy zawsze dostawałam na czas, więc nie chciałam być nie fair w stosunku do portalu. Ot, taka moja naiwność. Ale naprawdę trzeba mieć moralność na poziomie ujemnym, by odwalić taki numer (o ile serio się zawiną - jeśli nie, to zwrócę honor ;))


Serio?...moralność w burdelu..jak jest pożar? A w jaki sposób Ty możesz by nie-fair do nich?.... :beach:
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 01:05


Mogła ich oszukiwać, pobierać dane do pacjentów i po kryjomu się umawiać :laughingnew:
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 01:22


zapropnujcie nazwę na nastepny gorący topic w tym samym dziale, moja propozycja to - " Ile straciłam! " :blink: lub " dominican's republic last time reminds " :ok:
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 01:31


Ted Bundy, ile straciłem, jaki głupi byłem :sarcastic: za free robiłem i się przeliczyłem :cray:
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 02:44


od_taaki pisze:
ZmysłowaOna23 pisze:
Jumpsuits pisze:matko jak niektórzy niestworzone rzeczy masakra wyobraźnie co poniektórzy mają :shock:

A skad wiesz ze "niestworzone" ? Zachowujesz sie jakbys
Wszystkie rozumy pozjadala. Po to jest forum za kazdy moze sie wypowiedziec i swoje domysly a noz dojedziemy do puenty.


Jumpi chociaż nie wypisuje farmazonów i nie sieje zamętu tak jak co niektóre osoby.

Jumpi srumpi. Tyle wie co zje. Każdy moze swoja teorię napisac IM WIECEJ TYM LEPIEJ a juz hard zaczal madrze pisac. A nóż dojdziemy do consensusu


Dopóki beda mialy komu sprzedc zet to beda nadawac (chociazby za 80%)
Ja będę nadawac tylko dla drobnych bo mam komu odsprzedac. Jesli bym nie miala komu lub za pol ceny to wolalabym na innych kam. Jesli miałby byc jakis strajk to moge dolaczyc i zaprzestac choc checi juz brak a jednak ciagnie do tego
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 04:40


ZmysłowaOna23 pisze:Dopóki beda mialy komu sprzedc zet to beda nadawac (chociazby za 80%)


Ostatnio na po 70% nie było już chętnych. Teraz i po 50% bym się mocno zastanawiał.

Dla mnie osobiście ten komunikat jest niepokojący i przyznaję że z tych 15% teraz bym dał z 25% że się zamkną. Nadal uważam że jeśli zmieniali bank i nagle chcą z zagranicznej spółki przelać kilkaset tysięcy po uruchomieniu nowego konta, to taką weryfikację mogli im zrobić, fakt że powinno się to skończyć do piątku.

Jeśli by nas mieli dalej robić w chuja z żetonami, to lepszy był by komentarz, "po majówce" mniej niestandardowy a i nastroje by uspokoił a nie podkręcił.
Dalej uważam że to o banku może być prawdą (choć rozumiem że puścili do wypłat tylko stare zlecenia), bo też głupie by było gdyby takim komunikatem ktoś się przygotowywał do gaszenia światła. Chyba że to byłby taki ostatni chichot właściciela "zawijam portal ale przynajmniej z klasą Wam powiem że Was trochę naciągałem przez ostatni miesiąc.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 06:05


Widziałam wczorajsza transmisje gdzie moderator rozmawiał z dziewczynami. Miałam takie wrażenie jakby dziewczyny (kilka) walczyły o względy tego moderatora. Banda cipek rzuciły się z pytaniami i tak go... Się dowiedziały. A transmisje z czarnym ekranem i napisem strajk hmmmm,a nie lepiej by było w ogóle nie transmitować. Showup nie traktuje nas poważnie i wcale się nie dziwię że tak jest a nie inaczej.
Awatar użytkownika
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 186
Rejestracja: 26 lip 2016, 21:56
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 06:11


Dokladnie. Jak juz podali taki komunikat, powinnni byc przygotowani, ze pojawia sie pytania. Zero sensownej odpowiedzi. Zapytalam o modernizacje, czy od poczatku chodzilo o bank, o to, czy ta weryfikacja jest prowadzona tylko przez bank czy juz inne sluzby tez wsiadly na konto, a moglam jak te wszystkie liczace na wzgledy, zapytac, czy da mi klapsa - to moze bym sie doczekala odpowiedzi
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości