Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 16:59
Selekcjonerka pisze:Szkoda , że nie płacą :) Jedyny plus , że do wypłaty bedzie wiecej :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:


Niczego więcej nie będzie tylko tyle samo za to jednym razem
Awatar użytkownika
Edmund
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2016, 20:06
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 17:50
Przysnęłam dziś po południu na chwilę i... śniło mi się, że właściciel SU dostał zawału podczas orgii w jacuzzi i zmarł. Niestety tylko on znał kombinację otwierającą sejf, w którym przechowywane są wszystkie pieniądze i hasła do banku. Przelewy stoją bo nikt nie zna hasła a sejfu nie potrafią otworzyć...
Biustwo


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 17:57
HenryChinaski1 pisze:Mialem nie pisac teorii, ale chuj
Wtedy jak były opoznienia była zmiana siedziby
zmiana siedziby wymaga wg pewnych korekt w papierach spółki, może też jest zmiana banku, wpisy trwają, w Polsce na rozpoznanie wniosku sad ma teoretycznie 7 dni roboczych.. w praktyce róznie bywa.... jak się przenosza to chuj wie gdzie. na razie sa w wolnym od podatków Wyoming, byli juz w Liberii zdaje sie i w Czechach....
a może w ogóle zakładają nową spółkę, gdzie indziej - to przeciez firma wędrowniczka
przeciez tu nie ma jakiś aktywów, bo wszystko na usługach obcych jedzie

to tyle.... w kwestii może uspokojenia nerwów
Do widzenia
P. S tak naprawde nic nie wiemy.. bo równie dobrze, jak juz pisałem na czacie.. własciciela mógł wjebac lew, ujebac sześciooki pająk piaskowy
To juz teraz Do widzenia .. do widzenia


Widać kologa nie ma zielonego pojęcia o mikroplatnosciach.

Klient kupuje żetony za pośrednictwem Dotpay ( Kraków)

Z Dotpay w zależności od umowy po 24 h albo raz w miesiącu na konto SU.

Z Konta SU pieniążki ręcznie ( manualnie) przelewają na wasze konta.

Nawet jeśli zmieniaja konta to Dotpay płaci według numeru konta na fv.

Przerwa- nie ma technicznego wytłumaczenia.

Szykujcie się na duże zmiany w najbliższym kwartale.
Awatar użytkownika
sexdedektyw
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 06 kwie 2019, 12:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 18:05
Jedno jest pewne: jak teraz nie wypłacili terminowo to kolejne opóźnienia nie mają racjonalnego wytłumaczenia. I technicznego bo żetony można kupować 24/7 wiec czemu niby nie można ich wypłacić? Coś się dzieje grubego
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 18:13
Nie czytacie ze zrozumieniem, mowilam juz wczesniej ze platnosci do SU sa realizowane do dotpay (wirtualne konto dotpay) a nie na konto bankowe SU, dlatego mozna je kupowac 24/7. Pewnie SU zmienia bank i dlatego platnosic nie sa realizowane, problemem jest tylko ze cos im to dlugo idzie
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 18:31
Wtedy jak była miesięczna przerwa też kupowało się bezproblemów. Analogiczna sytuacja.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 19:17
Czyli znowu powtórka z rozrywki i miesiąc czekania na przelewy, święta się szykują bezżetonowo :(
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 19:19
Biustwo pisze:Przysnęłam dziś po południu na chwilę i... śniło mi się, że właściciel SU dostał zawału podczas orgii w jacuzzi i zmarł. Niestety tylko on znał kombinację otwierającą sejf, w którym przechowywane są wszystkie pieniądze i hasła do banku. Przelewy stoją bo nikt nie zna hasła a sejfu nie potrafią otworzyć...

Lusha jeszcze nie rozszyfrowali :P
To ten sejf chyba będą wysyłali jakiś drobne kilkanaście km nad ziemię i upuszczą na tej swojej wielkiej amerykańskiej posesji.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 19:29
Fapka pisze:Lusha jeszcze nie rozszyfrowali
To ten sejf chyba będą wysyłali jakiś drobne kilkanaście km nad ziemię i upuszczą na tej swojej wielkiej amerykańskiej posesji.


Dlatego musimy uzbroić się w cierpliwość.
Biustwo


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 19:30
ruger44 pisze:święta się szykują bezżetonowo

To znaczy żetony są i można kupować.


Tylko nie można ich wymienić na normalne pieniądze.
Obrazek

Jestem pewny, że otrzymacie swoje pieniądze, tylko nie wiadomo czy już w ten piątek, w każdym razie na 100% w kwietniu.
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 19:32
e-Laski.pl pisze:Jestem pewny, że otrzymacie swoje pieniądze, tylko nie wiadomo czy już w ten piątek, w każdym razie na 100% w kwietniu.


teraz pozostaje już tylko pytanie: kwiecień, którego roku? :D



www.ShowUpTV.blog
Biustwo


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 19:39
Na pewno w tym stuleciu :)



www.ShowUpTV.blog
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 19:47
Biustwo pisze:
e-Laski.pl pisze:Jestem pewny, że otrzymacie swoje pieniądze, tylko nie wiadomo czy już w ten piątek, w każdym razie na 100% w kwietniu.

teraz pozostaje już tylko pytanie: kwiecień, którego roku? :D

roku Pańskiego .... :D
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 20:06
ShowUp.tv pisze:Witam
Rozumiemy niepokój związany z wstrzymaniem wypłat i jeszcze raz przepraszamy za te niedogodności. Prosimy jednak o więcej zaufania. Działamy już wiele lat i zawsze wywiązujemy się z naszych zadań. Przez te lata zaufała nam ogromna liczba użytkowników, którzy są z nami od samego początku. Gwarantujemy, że przelewy będą niebawem realizowane. Wszystkie prace idą w dobrym kierunku i naprawdę stajemy na głowie by stało się to w drugiej połowie tego tygodnia. Zadowolenie naszych Użytkowników to dla nas podstawa
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 20:30
To ja troche czarnowidztwo pouprawiam... GDYBYM jako wlasciciel SU mial juz dosc tego gowna to walek jest do zrobienia idealny... Firma jest zarejestrowana w czarnej dupie, jak juz zupelnie przestana wplywac pieniadze to se oglaszam upadlosc. I w sumie chuja mi zrobicie, bo nawet niema sie gdzie poskarzyc. Prawa do domeny showup.tv puszczam na jakiegos slupa a ten sprzedaje go jeszcze za naprawde spore pieniadze.
Nowy wlasciciel owszem, odpali SU od nowa ale OD NOWA, czyli powie Wam ze ma gleboo w dupie zaleglosci bo on kupil tylko domene a dlugi wobec Was to ma poprzedni wlasciciel... ten nieistniejacy.
Uwazam ze dac sie da, a czy ta akcja teraz to powtorka tego co juz raz bylo po prostu nie wie nikt...

Ktoras tu pisala ze "strajk" to glupi pomysl.... ok, to ile razy moga przesuwac termin zebyscie przestaly nadawac?? Sorry, ale jak mi kontrahent raz zrobi meksyk z platnoscia to nawet po zaplaceniu, kolejne zlecenie zrobie mu jak zaplaci z gory... Lament robicie ze SU leci z Wami w chuja ale wiekszosc nadaje nadal bo "moze bedzie dobrze"... czyli nie macie zamiaru swojemu wirtualnemu alfonsowi zasugerowac ze jak sie nie wezmie do roboty to nici z jego pieniedzy? Sorka drogie panie ale ktos wam na bezczela robi piss prosto w usta a Wy udajecie ze juz za chwile poczujecie smak Dom Perignon rocznik 1959....
Ja tam nie pracuje i jako ogladajacy zmagam sie z chujowoscia tego portalu od dawna i jako ogladajacy nie moge nic... ale Wy owszem, Wy mozecie pokazac ze bez Was SU jest nic nie warte...
Inna sprawa ze jak widze ze co poniektorym po dwoch tygodniach bez kasy z SU caly swiat sie wali na glowe i nie sa w stanie zrobic NIC, to chyba nie mam sie co dziwic... owieczki na rzez idealne... (tak, tak, wiem ze nie wszystkie).

Przyjazna pisze:
ShowUp.tv pisze:Witam
Rozumiemy niepokój związany z wstrzymaniem wypłat i jeszcze raz przepraszamy za te niedogodności. Prosimy jednak o więcej zaufania. Działamy już wiele lat i zawsze wywiązujemy się z naszych zadań. Przez te lata zaufała nam ogromna liczba użytkowników, którzy są z nami od samego początku. Gwarantujemy, że przelewy będą niebawem realizowane. Wszystkie prace idą w dobrym kierunku i naprawdę stajemy na głowie by stało się to w drugiej połowie tego tygodnia. Zadowolenie naszych Użytkowników to dla nas podstawa
Pozdrawiam

Nosz qrwa... leze i kwicze :lol: czyli byc moze w drugiej polowie tygodnia...no ale byc moze za dwa tygodnie.... zalezy jak im to stanie na glowie wyjdzie...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 20:50
Przeciągnie się jeszcze i do półtora miesiąca, jak ostatnio, jeśli laski będą nadal nadawać. A wystarczyłoby teraz odpuścić sobie te 3 dni między 8, a 11 kwietnia i szybciej ruszyliby tyłki. Po co mają się spieszyć i "stawać na głowie", skoro żeton i tak się zgadza? Chyba i tak robicie sobie czasem wolne, to czemu nie zrobicie tego teraz?
Awatar użytkownika
pusheen
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 08 kwie 2019, 00:57
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 20:52
komin zaorał :lol: ale szczerze? to w tym co napisał jest sporo racji. Ja sam na początku myślałem że jak zwykle laski panikują i pewnie tydzień, dwa i tą kasę wypłacą. Teraz sam powoli zastanawiam się czy aby na pewno :lol: Nie chce niczego przesądzać ale śmierdzi grubym wałkiem :lol: Laski płaczą narzekają a chuja robią. Sam jestem zaskoczony ile z nich nadaje. Choćby teraz, dużo znajomych mordek i starych wyjadaczek. Tak jak komin napisał "ile razy jeszcze muszą przełożyć termin wypłat by przestały nadawać" :lol: Broń Boże nikogo nie chcę buntować bo strajk, opisy czy czarne transmisje chuja dadzą. Po prostu każda modelka powinna zaprzestać transmisji i tyle. To chyba jedyne rozsądne wyjście.
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 21:10
komin pisze:To ja troche czarnowidztwo pouprawiam... GDYBYM jako wlasciciel SU mial juz dosc tego gowna to walek jest do zrobienia idealny... Firma jest zarejestrowana w czarnej dupie, jak juz zupelnie przestana wplywac pieniadze to se oglaszam upadlosc. I w sumie chuja mi zrobicie, bo nawet niema sie gdzie poskarzyc. Prawa do domeny showup.tv puszczam na jakiegos slupa a ten sprzedaje go jeszcze za naprawde spore pieniadze.
Nowy wlasciciel owszem, odpali SU od nowa ale OD NOWA, czyli powie Wam ze ma gleboo w dupie zaleglosci bo on kupil tylko domene a dlugi wobec Was to ma poprzedni wlasciciel... ten nieistniejacy.
Uwazam ze dac sie da, a czy ta akcja teraz to powtorka tego co juz raz bylo po prostu nie wie nikt...

Ktoras tu pisala ze "strajk" to glupi pomysl.... ok, to ile razy moga przesuwac termin zebyscie przestaly nadawac?? Sorry, ale jak mi kontrahent raz zrobi meksyk z platnoscia to nawet po zaplaceniu, kolejne zlecenie zrobie mu jak zaplaci z gory... Lament robicie ze SU leci z Wami w chuja ale wiekszosc nadaje nadal bo "moze bedzie dobrze"... czyli nie macie zamiaru swojemu wirtualnemu alfonsowi zasugerowac ze jak sie nie wezmie do roboty to nici z jego pieniedzy? Sorka drogie panie ale ktos wam na bezczela robi piss prosto w usta a Wy udajecie ze juz za chwile poczujecie smak Dom Perignon rocznik 1959....
Ja tam nie pracuje i jako ogladajacy zmagam sie z chujowoscia tego portalu od dawna i jako ogladajacy nie moge nic... ale Wy owszem, Wy mozecie pokazac ze bez Was SU jest nic nie warte...
Inna sprawa ze jak widze ze co poniektorym po dwoch tygodniach bez kasy z SU caly swiat sie wali na glowe i nie sa w stanie zrobic NIC, to chyba nie mam sie co dziwic... owieczki na rzez idealne... (tak, tak, wiem ze nie wszystkie).

Przyjazna pisze:
ShowUp.tv pisze:Witam
Rozumiemy niepokój związany z wstrzymaniem wypłat i jeszcze raz przepraszamy za te niedogodności. Prosimy jednak o więcej zaufania. Działamy już wiele lat i zawsze wywiązujemy się z naszych zadań. Przez te lata zaufała nam ogromna liczba użytkowników, którzy są z nami od samego początku. Gwarantujemy, że przelewy będą niebawem realizowane. Wszystkie prace idą w dobrym kierunku i naprawdę stajemy na głowie by stało się to w drugiej połowie tego tygodnia. Zadowolenie naszych Użytkowników to dla nas podstawa
Pozdrawiam

Nosz qrwa... leze i kwicze :lol: czyli byc moze w drugiej polowie tygodnia...no ale byc moze za dwa tygodnie.... zalezy jak im to stanie na glowie wyjdzie...



tym tokiem rozumowania to każda firma może nabrać zleceń, zaliczek, przeciągnąć pensję i się zwinąć... może poprostu zamiast snuć teorie spiskowe warto zadać sobie pytanie po co przy takiej rentowności mieliby się zwijać robiąc jakieś dziwne manewry? firma która przynosi kilkadziesiąt tysięcy dziennie przychodu niema najmniejszej potrzeby się zawijać co najwyżej mogła zmienić właściciela...
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 21:11
Paula właśnie mówiła na transmisji, że wypłacą, przedłużą pewnie jeszcze o jeden termin, ale wypłacą.

https://showup.tv/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Re: Płynność wypłat z SU
08 kwie 2019, 21:13
Zawsze jest ryzyko, ja zakładam to że mogę nie mieć kasy ( trudno przeżyję), ale też mogą wypłacić później i mój wewnętrzny mały żydek będzie mega zadowolony :) Chyba za bardzo lubię ryzyko by tak to olać a może za bardzo jestem skąpa i szkoda mi tego co mogę zarobić.
To moja pierwsza przerwa płatnościach i gdyby nie posty tutaj uważałabym że to normalne, cóż wypłacą później wielkie mi halo. Chociaż te ich maile są taki sposób pisane że raczej nie liczę na to że będę mogła wypłacić w piątek kasę.
komin, ja uważam że jeśli ktoś się boi to nie nadaje ale namawianie innych dziewczyn to trochę takie dziecinne posunięcie :D coś na zasadzie że chcę isć na wagary ale się boję konsekwencji więc namówię wszystkich z klasy by poszli razem ze mną a jako że złośliwy ze mnie człowiek to sobie poświecę cyckami :D
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości