Ccataleya18/putademadre/ZENTAYA/Salmaya

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Jesteście smieszni ale czego mozna oczekiwac od samotnych koniobijcow dla ktorych forum jest zyciem, która normalna kobieta sie nie szanuje? Wiem nic mi do tego ale, ale to co wybiega poza progi moralnosci jest kurwiarstwem, nie jeden "normalny" stwierdzi ze kobieta ktora idzie na dwa baty i jeszcze sie tym szczyci to jedynie glupia kurwa
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Adela pisze:Jesteście smieszni ale czego mozna oczekiwac od samotnych koniobijcow dla ktorych forum jest zyciem, która normalna kobieta sie nie szanuje? Wiem nic mi do tego ale, ale to co wybiega poza progi moralnosci jest kurwiarstwem, nie jeden "normalny" stwierdzi ze kobieta ktora idzie na dwa baty i jeszcze sie tym szczyci to jedynie glupia kurwa

Adela-104 posty, rejestracja 26 kwietnia 2019...Samotna onanistka, dla której forum jest całym życiem i jedynym miejscem do chociażby szczątkowej interakcji z mężczyznami :fap:
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




SokratesNauczycielPlatona pisze:Adela-104 posty, rejestracja 26 kwietnia 2019...Samotna onanistka, dla której forum jest całym życiem i jedynym miejscem do chociażby szczątkowej interakcji z mężczyznami :fap:

Dosadnie ale chyba całkiem trafna uwaga :good3:

https://showup24.tv/Cataleya
https://showup24.tv/profile/Cataleya
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Adela nie ma sensu z nimi rozmawiać. Dobrze napisałaś, że jaki facet będzie szanował i kochał taką puszczalską dupodajkę, nie słuchaj baranów bo oni sami są chorzy psychicznie tak jak te co się sprzedają na showupie. Uwierz mi, że ze szmaty jedwabiu nie zrobisz. Nikt z nich Cię nie zrozumie bo mało kto tutaj nie jest skrzywiony psychicznie. Cataleya niech się szmaci jak lubi myślę, że już się pogodziła z tym, że nie jest wymarzoną dziewczyną do związku. Brzydzę się szmaty, facetów i kobiet oglądających takie zachowanie. Masz prawo tego nie tolerować więc po prostu unikaj takich ludzi jest pełno dziewczyn, które wiedzą, że na sex facet powinien zasłużyć a nie zapłacić lub dostać od tak. Niech się kurwi za żetony pozostaje jej wspóczuć. I żadna dziewczyna jej nie zazdrości jak już to współczuje bo chętnych żeby nawet najbrzydszą przelecieć nie brakuje więc to dla dziewczyn żaden problem mieć 2 na raz.
Awatar użytkownika
Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 06 lip 2019, 14:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia




Cipka0000 pisze:Adela nie ma sensu z nimi rozmawiać. Dobrze napisałaś, że jaki facet będzie szanował i kochał taką puszczalską dupodajkę bo to prawda. A tych baranów nie słuchaj oni sami są chorzy psychicznie tak jak i te laski co się sprzedają na showupie. Uwierz mi, że ze szmaty jedwabiu nie zorbisz. Nikt nich Cię nie zrozumie bo mało kto normalny zagląda na to forum akurat należymy do mniejszości. Cataleya niech daje dupy jak lubi myślę, że już się pogodziła z tym, że nie jest wymarzoną dziewczyną do związku i tylko do przelotnych relacji się nadaje. Na jej miejscu źle bym się czuła sama ze sobą, nie lubię kurestwa i facetów i kobiet tolerujących takie zachowanie. Masz prawo tego nie tolerować więc po prostu unikaj takich ludzi jest pełno dziewczyn, które wiedzą, że na sex facet powinien zasłużyć. Niech się kurwi za żetony pozostaje jej wspóczuć. I żadna łaska nie zazdrości innej ile miała kutasów bo chętnych nie brakuje żeby nawet najbrzydszą przelecieć więc to dla dziewczyn żaden problem mieć nawet 5 na raz.

To co wy robicie na forum dotyczącym sekskamerek?! Sekskamerki są właśnie od pokazywania/oglądania masturbacji, seksu w różnych formach i formacjach. Idźcie pod burdel i umoralniajcie prosto w oczy Panie do towarzystwa, jak tak bardzo Was drażni czyiś nierząd :laugh3:
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 03 wrz 2015, 14:29
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm




Sto razy bardziej wolę taką Ccataleyę, frywolną i wulgarną kiedy trzeba, niż jakieś zrzędzące cipy z wiecznymi kijami w dupach XDDD
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




Cipka0000 pisze:jest pełno dziewczyn, które wiedzą, że na sex facet powinien zasłużyć

Jest pelno samotnych starych panien ktore tak myslaly. Cale zycie, bezskutecznie szukaja takiego co zasluzy. Jeszcze wiecej dziwek ktore dzieki takim pannom jak Cipka0000 nie musza martwic sie o brak klienteli.
Tak serio to qrwa nie wierze, ona musi byc trolem, po prostu musi... nie wierze ze mozna miec az tak najebane pod deklem.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Adela pisze:Jesteście smieszni ale czego mozna oczekiwac od samotnych koniobijcow dla ktorych forum jest zyciem, która normalna kobieta sie nie szanuje? Wiem nic mi do tego ale, ale to co wybiega poza progi moralnosci jest kurwiarstwem, nie jeden "normalny" stwierdzi ze kobieta ktora idzie na dwa baty i jeszcze sie tym szczyci to jedynie glupia kurwa



Żyj i daj żyć innym. Wiem, że Twoim życiowym osiągnięciem jest mieć fajnego zdabanego faceta i wielkiem chujem, ale pamietaj cialo to jedno a glowa drugie, jeszcze cię starośc czeka laska i nie będziesz chciala wtedy zeby cię Twoj facet w sposób fizyczny traktował, ale do tego dziecko dorośniesz.

W czym jesteśmy śmieszni? ze na forum seks kamerek opowiadamy sobie o różnych mniej lub bardziej zboczonych rzeczach? Jak ktoś chce sie bzykać z dwoma facetami niech to robi,nie jedna laska mialaby na takie coś ochote, weź wyluzuj.

Cipka0000 pisze:Adela nie ma sensu z nimi rozmawiać. Dobrze napisałaś, że jaki facet będzie szanował i kochał taką puszczalską dupodajkę, nie słuchaj baranów bo oni sami są chorzy psychicznie tak jak te co się sprzedają na showupie. Uwierz mi, że ze szmaty jedwabiu nie zrobisz. Nikt z nich Cię nie zrozumie bo mało kto tutaj nie jest skrzywiony psychicznie. Cataleya niech się szmaci jak lubi myślę, że już się pogodziła z tym, że nie jest wymarzoną dziewczyną do związku. Brzydzę się szmaty, facetów i kobiet oglądających takie zachowanie. Masz prawo tego nie tolerować więc po prostu unikaj takich ludzi jest pełno dziewczyn, które wiedzą, że na sex facet powinien zasłużyć a nie zapłacić lub dostać od tak. Niech się kurwi za żetony pozostaje jej wspóczuć. I żadna dziewczyna jej nie zazdrości jak już to współczuje bo chętnych żeby nawet najbrzydszą przelecieć nie brakuje więc to dla dziewczyn żaden problem mieć 2 na raz.


Ustalmy sobie, ze na seks kamerkach nie szukamy miłości, wsparcia związków ani przyjaźni, wiec dlaczego ktoś ma sie przejmować, że oglądający ją facet powie ze kurwa bo "poszla na 2 baty" ,bez jaj. Nikogo to nie interesuje poza tobą trolico. Dizwny jest tez fakt, że ty to w ogóle nie oglądasz showupa bo brzydzą cię te wszystkie szmaty, a jednocześnie o każdej z nich coś wiesz, więc chyba jednak troche czasu tam marnujesz. Wylacz internety idz przewietrzyć kopułę poszukaj faceta w realu niech zasłuzy na seks i miejcie sie zajebiście, ale nie wylewaj żalu podnosząc swojego ego. Zapisz się na jakąs religijną grupę na fejsie, gdzie będziesz o tym wszystkim opowiadać.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Adela, Cipka
coś dla was trolle

MODLITWA
o uproszenie czystości duszy i ciała.

 Boże Wszechmogący, który stworzyłeś duszę moję na podobieństwo Twoje, nie dopuszczaj, abym kiedykolwiek splamił(a) ten Twój obraz. Grozisz zatraceniem temu, któryby splugawił świątnicę Twoję; moje ciało, Panie, jest tą świątnicą, gdzie Duch ś. mieszka łaską swoją, i które Pan Jezus poświęcił tyle razy obecnością swoją przy Komunii świętéj. Nie dopuszczaj tedy, Panie, w téj świątnicy żadnéj z tych szkaradności, któremi tak niezmiernie się brzydzisz. Nie dopuszczaj, aby cokolwiek bądź skaziło duszę moję i ciało moje.
 Wiem,że trzeba szczególnéj łaski na zachowanie tak nieoszacowanéj cnoty; dla tego udaję się do Ciebie, o Boże. O! jak wielu za pomocą Twojéj łaski, życie prowadzili na ziemi, na kształt Aniołów w niebie; byli oni ułomni tak jak ja, i dla tego nie tracąc serca, mimo mojéj słabości, jeżeli raczysz, o Boże mocny, mnie tak wspierać, jak ich wspierałeś; wszystko mogę, tak dobrze jak oni, za łaską Tego, który mnie umacnia. Daj mi tedy, o Boże mój, łaskę czuwania nad sobą z taką pilnością, i proszenia Cię z taką gorliwością, iżby kusiciel, ten nieprzyjaciej Twojéj chwały i mojego zbawienia, nie odniósł nigdy żadnéj korzyści nade mną. Czyń, abym tak dobrze urządził(a) moje wyobraźnię, i tak porządnie określił(a) moje zamysły, abym tak mężnie od wszystkich oddalał się okazyi, abym w takiéj żył obrzydliwości ku temu wszystkiemu, coby mnie splamić mogło, i w takiéj newinności sumienia, iżby nic téj tak przedziwnéj i tak wybornéj cnoty nadwyrężyć we mnie nigdy nie mogło.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




No jak was nie uwielbiać :sarcastic_blum: :heart: :dance4:
Kutasy górą, zawsze to będę powtarzała :laughingnew: - owszem..w takich momentach żałuje, że reprezentuje płeć żeńska jak widzę takie chore cipy.
Awatar użytkownika
Ccata
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2019, 16:16
Podziękował: 120 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: połowa z nich
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Ccataleya18




Szanuję swoje ciało dla siebie bo chce być kochana i szanowna, bo taka już jestem a nie dla religii bo nie wierzę w Boga, a wy pewnie tak skoro mieszacie w to kościół. Jak bym widziała tych świrów z lgbt co zwalają całą niechęć ludzi do nich na wiarę i sami atakują wszystkich innych od nich samych czyli ludzi hetero. Do kościoła nie chodzę i nigdy religijna nie byłam a sex lubię i jestem otwarta, lubię seksowną bieliznę i dużo innych rzeczy, o których nie będę tu pisać. Jesteście tak głupi, że ręcę opadają a dalsza rozmowa jest bez sensu bo po prostu do pustych łbów nie dociera.
Awatar użytkownika
Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 06 lip 2019, 14:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia




Cipka0000 pisze:Szanuję swoje ciało dla siebie bo chce być kochana i szanowna, bo taka już jestem a nie dla religii bo nie wierzę w Boga, a wy pewnie tak skoro mieszacie w to kościół. Jak bym widziała tych świrów z lgbt co zwalają całą niechęć ludzi do nich na wiarę i sami atakują wszystkich innych od nich samych czyli ludzi hetero. Do kościoła nie chodzę i nigdy religijna nie byłam a sex lubię i jestem otwarta, lubię seksowną bieliznę i dużo innych rzeczy, o których nie będę tu pisać. Jesteście tak głupi, że ręcę opadają a dalsza rozmowa jest bez sensu bo po prostu do pustych łbów nie dociera.


A pomyslalas, kretynko, ze masz kompleks mesjasza i chuj Ci do tego, co inni robia ze swoim zyciem? :)
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce




Nie interesuje mnie to ani trochę.
Awatar użytkownika
Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 06 lip 2019, 14:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia




Cipka0000 pisze:Nie interesuje mnie to ani trochę.


Gdyby Cię to nie interesowało to zrobiłabyś światu przysługę i spierdalałabyś z tego forum :P
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce




To forum publiczne i do wyrażania opinii, więc napisałam to co widziałam na transmisji, a co robi poza showupem mnie nie interesuje. Zresztą rzadko do niej zaglądam ale widziałam, że wielu już ją wyruchało na kamerce.
Awatar użytkownika
Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 06 lip 2019, 14:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia




He he "nie interesuje Cię" ale jednak od iluś tam dni punktujesz ją i wyzywasz od kurew za JEJ styl życia który (ponoć) Cię nie interesuje... Cipka z każdym kolejnym postęp pograżasz się coraz bardziej, normalnemu człowiekowi już dawno by się zapaliła czerwona lampka z ostrzeżeniem, że robi coś źle i by odpuścił
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Heh, z biegiem czasu dostrzegam, że imho szkoda czasu na dyskusję z Cipką0000. A tłumaczenie jej czegokolwiek mija się z celem, ponieważ do niej i tak raczej nic nie dotrze.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Cipka0000 pisze:Brzydzę się szmaty, facetów i kobiet oglądających takie zachowanie. Masz prawo tego nie tolerować więc po prostu unikaj takich ludzi


Dlatego całe dnie siedzisz na SU i robisz wszystko by nas nie unikać ?

Zastanawiam się czy Ty ogarniasz co się tu dzieję, bo demonizujesz wszystkie dziewczyny które nadają na SU że się nie szanują, a zdobiłaś sobie z Adela sojusznika, chyba nie zwróciłaś uwagi że ona też nadaje i to wcale nie mało, najwięcej postów ma w dziale wypłat gdzie wypowiada na temat tego że nie ma jeszcze kasy albo już ma :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




tomoxx zapomniales ze wypowiadam sie na temat stosunkowo nie malej kasy a wiec musze byc atrakcyjna :D moim zdaniem temat do zakończenia dyskusji jak ktos chce byc szmata do wycierania podlogi w zyciu prywatnym jak i kamerkowym to niech jest...
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




hehhe Adela, czyli jestes kurwą za zeton tylko niby nie zeszmaconą bo wypowiadasz sie o niemałej kasie w watku o wyplatach co ma zreszta swiadczyc o Twojej atrakcyjnosci... noooo to ze tak powiem... LOL Przyganial kociol garnkowi :mocking:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości