BOGINI_GYPSY_QUEEN/BoginiGypsyQueen/B.G.Queen.

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Witajcie Czytam te wasze komentarze i oczom nie wierzę jak możecie sugerować wielką
manipulację MP No sorry bardzo ale nie sądzę żeby byli tak doskonali w manipulowaniu to jest jedna rzecz druga rzecz to jeśli mowa o manipulacji to do takiej moim zdaniem od strony Pana phantomasa i pani Boginki granie na emocjach i nie tylko MP ale też i innym ofiarom którzy się ujawnili

ofiara chce im pomoc gdy slyszy nie mamy domu itp. no to kto nie pomoze?jak kogoś bardzo lubisz i miales tak samo a potem wyrzucanie z domu bo oni robia swój „codzienny schemat ”
no i to co mi najbardzej nie daje spokoju to to iż jeżeli ktos przedstawia się jako ofiara Syndrom sztokholmskiiego (uzaleznienie ofiary od oprawcy) no to sory dla mnie sprawa prosta wiem powiesz no to nie dokonca tak jest ale ja jakbym mnie kilka razy ktos pobił przy kimś kto oferuje mi pomoc to choćbym nie wiem co ale usiłował bym zostać no ale nie da się pomoc komus kto tego nie chce - mowa o Pani KA czyli to było zaplanowane
zaznaczam tez ze to moja hipoteza
Nikt takich historii by nie wymyślał po to aby zyskać głupie żetony bo to tak naprawdę Przypominam że SU zabiera połowę zdobytych pieniędzy to po co mieliby Robić ludziom wodę z mózgu? A poza tym podczas transmisji nie było powiedziane dajcie żetony dawal ten kto chcial dac

dla mnie mokra para Jest niesamowita jako ludzie i nie pod kątem pokazów ale po prostu kontaktów między drugim człowiekiem Zobaczcie że oni nie podchodzą do każdego użytkownika mechanicznie tylko też rozmawiają dają poczucie takiej Przyjaźni mają ochote to pójdą na priw jak nie to nie chcą minetke robia bez żetonów nie to czekaja na cel są po prostu Sobą i tyle
a to że tez nie reaguja na „pokaz zrob to to dam” no to sory ale no nikt z przyjemnosci nie siedzi na SU ale tez po to aby dodatkowy dochód wpadł
Jeżeli chcecie to jest pełno osób które tak naprawdę są po to aby stricte tylko napchać kieszenie owszem Powiecie że portal Po to jest ale ludzie jest tyle osób którzy mówią że Fantomas boginka to prawda No to jaki byłby cel żeby mieli kłamać?

Po drugie ludzie żyjemy w 21 wieku więc jeżeli ktoś udzielił jakiegokolwiek wywiadu i ukrywa się za maską znaczy że jest osobą publiczną lub ma cos do ukrycia lub po prostu nie chce i się boi o rozpoznanie naprawdę nie trzeba być Bogiem Internetu żeby żeby odkryć kim kto jest No ludzie bez przesady ale w tej sytuacji doszlo do rzeczy których normalny czlowiek nie robi a mianowicie zmuszania czy tez przemocy a A przypomnę w internecie wszystko zostawia slad i że nie trzeba znać jakiś danych osobowych tylko po prostu wiedzieć mniej więcej tym osoba nawet się interesuje A przypomnę że transmitujący często odkrywają niechcący bądź chcący swoje prywatne życie to do tej sytuacji nie jest wina że te dane wyciekły Bo ludzie nie są głupi i umieją dodac 2 do dwóch więc nie wiesz i nie wieszaj psow na kimś jak nie jestes pewna/y tego co się działo my tak naprawdę możemy zająć prawą stronę albo stać po srodku albo w lewo ale ludzie kto by normalny chciał na swojej krzywdzie się wypromować to jest po prostu manipulacja fantomasa i innych po prostu że znajdują słaby osoby które chcą jakoś pomóc i tak dalej a mówicie że Dlaczego nikt tego wcześniej nie zgłosił bo po prostu ze strachu a widocznie MP ma taką siłę w sobie że chcą to zakończyć a po drugie zeby cos to dalo to musi być pozew zbiorowy

i jeszcze Insynuacje pod kątem jakiegokolwiek makijażu dokonanego przez partnerka Pawła jest po prostu śmieszna dlaczego dlatego bo jeżeli by rzeczywiście było tak że byłby to makijaż to dziewczyna by nie wychodziła z pokoju z płaczem podczas transmisji chłopak by się tak nie denerwował Uwierzcie mi że to co wy robicie to dla mnie budzi oburzenie  bo Pamiętaj do każdego powinieneś podchodzić jak do człowieka a nie jako do małpy w cyrku która na pewno robi to żeby tobie się podobało
a i zaznaczam że podczas tej również kilka błędów ze strony transmitujących  ale też jestem w stanie to zrozumieć te błędy
jeden błąd który popełnili to było to że kilkakrotnie powtarza No jak mantrę co się stało Ale zrozumcie ludzie że każdy kto przyszedł to chciał wyjaśnienia o co chodzi z przepraszam za wyrażenie pizdą pod okiem Lili
 drugi błąd to jest to że kiedy kobieta płakała była wyczerpana Bo każdy się pytał dlaczego dlaczego dlaczego i dlaczego ten kto był na początku transmisji Było powiedziane że nie chcą o tym gadać Wolą o tym zapomnieć ale że lud chciał żeby w kółko to wałkować to na to to już osoby hejtujace mp69 nie patrzycie
2 Błędem jest to że cały czas byli na transmisji ale chcieli żeby cała społeczność dowiedziała się jacy są ludzie z B pana P
A co do Administracje Pamiętajcie bez dowodów nie dali by bana mało tego jeśli jest tak jak mówią że młoda dziewczyna była do tego zmuszana do transmisji na SU to było prawdopodobnie podejrzenie e-sutenerstwa nie wiemy tego ale 1 jest pewne bez dowodu bana typu Face block nie dostaje się od tak a profil Mp69 ma się dobrze więc nie ma najwidoczniej zlamania regulaminu
ps wszystkie zetony zdobyte z tego co widzalem zostały oddane innym
Awatar użytkownika
jedentypowy
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 25 cze 2019, 13:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: bez.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: jednak nie chce podawac


Boginii jest dla niego niewolnicą-skarbonką, żeby mieć hajs na kolejne sterydowe zastrzyki heh itp.
Jakby była mądra to by od niego spierdoliła do innego miasta zamiast włóczyć się z tym degeneratem. Wynajęła by chatę i spokojnie zarabiała na SU. Trzymając się zasady "nie podam nikomu adresu" raczej mało prawdopodobne, żeby ją odnalazł.

Zdjęcia sprzed kilku lat, na jednym z *****:
********************

***** sprzed 6 lat (komentarze pod filmem heh):
********************
Awatar użytkownika
Szerlok Holms
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 20 kwie 2019, 21:06
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Szerlok_Holms


Szerlok Holms pisze:Boginii jest dla niego niewolnicą-skarbonką, żeby mieć hajs na kolejne sterydowe zastrzyki heh itp.
Jakby była mądra to by od niego spierdoliła do innego miasta zamiast włóczyć się z tym degeneratem. Wynajęła by chatę i spokojnie zarabiała na SU. Trzymając się zasady "nie podam nikomu adresu" raczej mało prawdopodobne, żeby ją odnalazł.

Zdjęcia sprzed kilku lat, na jednym z *****:
********************

***** sprzed 6 lat (komentarze pod filmem heh):
********************


Z *****? To on mial zone i zostawil ja dla Krystyny? Huh
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


jedentypowy pisze:Witajcie Czytam te wasze komentarze i oczom nie wierzę jak możecie sugerować wielką
manipulację MP No sorry bardzo ale nie sądzę żeby byli tak doskonali w manipulowaniu to jest jedna rzecz druga rzecz to jeśli mowa o manipulacji to do takiej moim zdaniem od strony Pana phantomasa i pani Boginki granie na emocjach i nie tylko MP ale też i innym ofiarom którzy się ujawnili

ofiara chce im pomoc gdy slyszy nie mamy domu itp. no to kto nie pomoze?jak kogoś bardzo lubisz i miales tak samo a potem wyrzucanie z domu bo oni robia swój „codzienny schemat ”
no i to co mi najbardzej nie daje spokoju to to iż jeżeli ktos przedstawia się jako ofiara Syndrom sztokholmskiiego (uzaleznienie ofiary od oprawcy) no to sory dla mnie sprawa prosta wiem powiesz no to nie dokonca tak jest ale ja jakbym mnie kilka razy ktos pobił przy kimś kto oferuje mi pomoc to choćbym nie wiem co ale usiłował bym zostać no ale nie da się pomoc komus kto tego nie chce - mowa o Pani KA czyli to było zaplanowane
zaznaczam tez ze to moja hipoteza
Nikt takich historii by nie wymyślał po to aby zyskać głupie żetony bo to tak naprawdę Przypominam że SU zabiera połowę zdobytych pieniędzy to po co mieliby Robić ludziom wodę z mózgu? A poza tym podczas transmisji nie było powiedziane dajcie żetony dawal ten kto chcial dac

dla mnie mokra para Jest niesamowita jako ludzie i nie pod kątem pokazów ale po prostu kontaktów między drugim człowiekiem Zobaczcie że oni nie podchodzą do każdego użytkownika mechanicznie tylko też rozmawiają dają poczucie takiej Przyjaźni mają ochote to pójdą na priw jak nie to nie chcą minetke robia bez żetonów nie to czekaja na cel są po prostu Sobą i tyle
a to że tez nie reaguja na „pokaz zrob to to dam” no to sory ale no nikt z przyjemnosci nie siedzi na SU ale tez po to aby dodatkowy dochód wpadł
Jeżeli chcecie to jest pełno osób które tak naprawdę są po to aby stricte tylko napchać kieszenie owszem Powiecie że portal Po to jest ale ludzie jest tyle osób którzy mówią że Fantomas boginka to prawda No to jaki byłby cel żeby mieli kłamać?

Po drugie ludzie żyjemy w 21 wieku więc jeżeli ktoś udzielił jakiegokolwiek wywiadu i ukrywa się za maską znaczy że jest osobą publiczną lub ma cos do ukrycia lub po prostu nie chce i się boi o rozpoznanie naprawdę nie trzeba być Bogiem Internetu żeby żeby odkryć kim kto jest No ludzie bez przesady ale w tej sytuacji doszlo do rzeczy których normalny czlowiek nie robi a mianowicie zmuszania czy tez przemocy a A przypomnę w internecie wszystko zostawia slad i że nie trzeba znać jakiś danych osobowych tylko po prostu wiedzieć mniej więcej tym osoba nawet się interesuje A przypomnę że transmitujący często odkrywają niechcący bądź chcący swoje prywatne życie to do tej sytuacji nie jest wina że te dane wyciekły Bo ludzie nie są głupi i umieją dodac 2 do dwóch więc nie wiesz i nie wieszaj psow na kimś jak nie jestes pewna/y tego co się działo my tak naprawdę możemy zająć prawą stronę albo stać po srodku albo w lewo ale ludzie kto by normalny chciał na swojej krzywdzie się wypromować to jest po prostu manipulacja fantomasa i innych po prostu że znajdują słaby osoby które chcą jakoś pomóc i tak dalej a mówicie że Dlaczego nikt tego wcześniej nie zgłosił bo po prostu ze strachu a widocznie MP ma taką siłę w sobie że chcą to zakończyć a po drugie zeby cos to dalo to musi być pozew zbiorowy

i jeszcze Insynuacje pod kątem jakiegokolwiek makijażu dokonanego przez partnerka Pawła jest po prostu śmieszna dlaczego dlatego bo jeżeli by rzeczywiście było tak że byłby to makijaż to dziewczyna by nie wychodziła z pokoju z płaczem podczas transmisji chłopak by się tak nie denerwował Uwierzcie mi że to co wy robicie to dla mnie budzi oburzenie  bo Pamiętaj do każdego powinieneś podchodzić jak do człowieka a nie jako do małpy w cyrku która na pewno robi to żeby tobie się podobało
a i zaznaczam że podczas tej również kilka błędów ze strony transmitujących  ale też jestem w stanie to zrozumieć te błędy
jeden błąd który popełnili to było to że kilkakrotnie powtarza No jak mantrę co się stało Ale zrozumcie ludzie że każdy kto przyszedł to chciał wyjaśnienia o co chodzi z przepraszam za wyrażenie pizdą pod okiem Lili
 drugi błąd to jest to że kiedy kobieta płakała była wyczerpana Bo każdy się pytał dlaczego dlaczego dlaczego i dlaczego ten kto był na początku transmisji Było powiedziane że nie chcą o tym gadać Wolą o tym zapomnieć ale że lud chciał żeby w kółko to wałkować to na to to już osoby hejtujace mp69 nie patrzycie
2 Błędem jest to że cały czas byli na transmisji ale chcieli żeby cała społeczność dowiedziała się jacy są ludzie z B pana P
A co do Administracje Pamiętajcie bez dowodów nie dali by bana mało tego jeśli jest tak jak mówią że młoda dziewczyna była do tego zmuszana do transmisji na SU to było prawdopodobnie podejrzenie e-sutenerstwa nie wiemy tego ale 1 jest pewne bez dowodu bana typu Face block nie dostaje się od tak a profil Mp69 ma się dobrze więc nie ma najwidoczniej zlamania regulaminu
ps wszystkie zetony zdobyte z tego co widzalem zostały oddane innym



to wcale nie wyglaa jak konto Mokrej Pary xDDD :laughingnew:
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 19:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


haha ciekawe jak mam ci udowodnic ale hejtuj pozdrawiam
Awatar użytkownika
jedentypowy
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 25 cze 2019, 13:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: bez.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: jednak nie chce podawac


Z *****? To on mial zone i zostawil ja dla Krystyny? Huh

Ciężko stwierdzić czy on ją zostawił czy żona sama odeszła. Obstawiam to drugie jak typ nie kontroluje agresji.
Awatar użytkownika
Szerlok Holms
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 20 kwie 2019, 21:06
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Szerlok_Holms


Szerlok Holms pisze:
Z *****? To on mial zone i zostawil ja dla Krystyny? Huh

Ciężko stwierdzić czy on ją zostawił czy żona sama odeszła. Obstawiam to drugie jak typ nie kontroluje agresji.


Ja tam tylko slyszalem, ze z Kryśką ma cygański ślub. Tak się chwaliła na jednej transmisji *shrug*
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


hmmm i bardziej czytam obrońców Mokrej Pary tym bardziej obstawiam że cos jest nie tak :D skoro nie mają bana to dlaczego nie nadają? tak jak zapowiadali?
Trochę to śmieszne by tyle osób było "zastraszanych" czym on Wam groził? nie wiecie co to "policja", i jeszcze te teksty że kazał wam mówić że kogoś "nie lubię :D postępowanie a'la gangsterski przedszkolak ..
Ach te przyjaźnie szołpkowe takie mocne i trwałe do momentu kiedy skończy się żeton ;) straszne naiwne podejście, zapraszanie do siebie obcych osób a później dramy bo się komuś coś za dużo powiedziało..
I jeszcze jedno jeśli mieście dowody to czemu wcześniej nie skontaktowaliście się z moderacją w celu zablokowania Boginki ? trochę to naciągnę, był kupośniaczek a zrobiła się gównoburza :D
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem


jedentypowy pisze:haha ciekawe jak mam ci udowodnic ale hejtuj pozdrawiam

Wystarczy podać swój nick, każdy głupi potrafi sprawdzić czy konto zostało założone w tym tygodniu czy już wczesniej
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 19:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Szerlok Holms pisze:Boginii jest dla niego niewolnicą-skarbonką, żeby mieć hajs na kolejne sterydowe zastrzyki heh itp.
Jakby była mądra to by od niego spierdoliła do innego miasta zamiast włóczyć się z tym degeneratem. Wynajęła by chatę i spokojnie zarabiała na SU. Trzymając się zasady "nie podam nikomu adresu" raczej mało prawdopodobne, żeby ją odnalazł.

Zdjęcia sprzed kilku lat, na jednym z *****:
********************

***** sprzed 6 lat (komentarze pod filmem heh):
********************


Mega słabe, że nadal drazycie temat. Niech zajma się tym odpowiednie osoby, a nie wy wyrzygujecie kogoś życie prywatne...no serio? Wstawianie zdjęć phantomasa *****? Zostawcie ten temat, bo najmniej wiecie, a każdy z was ma tyle do powiedzenia. Nie jestem po ich stronie..byscie tak tego nie odczytywali, ale mieszanie jego rodziny jest tu nie na miejscu.
Awatar użytkownika
Ccata
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2019, 16:16
Podziękował: 120 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: połowa z nich
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Ccataleya18


Ccata ty nie lepsza albo masz problemy z myśleniem bo cutując powyższy post tylko ponownie go udostępniłaś a nie był widoczny już na tej stronie...Ganisz a sprawiłaś że poczyta sobie jeszcze więcej osób :sarcastic: no ale nic........ Natomiast z resztą się zgadzam, upublicznianie danych i zdjęcie ***** to już jest czyste skurwysyństwo.
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tymi pisze:Ccata ty nie lepsza albo masz problemy z myśleniem bo cutując powyższy post tylko ponownie go udostępniłaś a nie był widoczny już na tej stronie...Ganisz a sprawiłaś że poczyta sobie jeszcze więcej osób :sarcastic: no ale nic........ Natomiast z resztą się zgadzam, upublicznianie danych i zdjęcie ***** to już jest czyste skurwysyństwo.


Chciałam się odnieść do danego postu. Tak jak to robię teraz. :ok: :ok:
Awatar użytkownika
Ccata
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2019, 16:16
Podziękował: 120 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: połowa z nich
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Ccataleya18


Mnie od samego początku wydawała się mega naciągana ta cała afera, jak narazie to znamy jedynie wersję jednej strony, ale w większości przypadków prawda zawsze leży po środku. Nie czaję tego po co MP zrobili ten cały szoł z tą transmisją na SU, gosciu się tak nagręcił, łoił browara za browerem i cały czas powtarzał w kółko to samo, na sam koniec miałem wrażenie że już sam się w tym pogubił. Ogólnie to na tym całym widowisku zarobili sporo żetonów może to był jeden z celi aby coś na tym ugrać. Na ich transmisji na okrągło leciały dane Phantomasa i jakoś moderacja SU nie zwróciła na to uwagi, no cóż czekam z niecierpliwością na dalszy ciąg wydarzeń.
Awatar użytkownika
Vela
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 08 sie 2015, 14:21
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


posprzatajTO pisze:
jedentypowy pisze:haha ciekawe jak mam ci udowodnic ale hejtuj pozdrawiam

Wystarczy podać swój nick, każdy głupi potrafi sprawdzić czy konto zostało założone w tym tygodniu czy już wczesniej


Człowieku zacznijmy od tego że konto można załozyć w kazdej chwili i data tu ci nic nie da a 2 to to że nie będę ci nic udowadniać bo i tak będziesz myśleć swoje


cipkozaurka pisze:hmmm i bardziej czytam obrońców Mokrej Pary tym bardziej obstawiam że cos jest nie tak :D skoro nie mają bana to dlaczego nie nadają? tak jak zapowiadali?
Trochę to śmieszne by tyle osób było "zastraszanych" czym on Wam groził? nie wiecie co to "policja", i jeszcze te teksty że kazał wam mówić że kogoś "nie lubię :D postępowanie a'la gangsterski przedszkolak ..
Ach te przyjaźnie szołpkowe takie mocne i trwałe do momentu kiedy skończy się żeton ;) straszne naiwne podejście, zapraszanie do siebie obcych osób a później dramy bo się komuś coś za dużo powiedziało..


I jeszcze jedno jeśli mieście dowody to czemu wcześniej nie skontaktowaliście się z moderacją w celu zablokowania Boginki ? trochę to naciągnę, był kupośniaczek a zrobiła się gównoburza :D



ia nie moge czlowieku po za SU tez maja życie to 1 a 2 mamy dni pracujace a 3 to sie dzialo z soboty na niedziele ogladales to wogole co mowili ?
Awatar użytkownika
jedentypowy
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 25 cze 2019, 13:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: bez.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: jednak nie chce podawac


...... mam nadzieje ze wystarczy
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika
MokraPara
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:00
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wiele ;P
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Heh, w wywiadzie można zgłosić różne wersje, a takie obrażenia można spokojnie odnieść nawet w przypadkowym potknięciu i upadku więc mnie to nie przekonuje
Awatar użytkownika
Vela
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 08 sie 2015, 14:21
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Spoko I tak będziecie podważać hejtowac wszystko. Więc przeżyje to że Cię nie przekonałem.
Awatar użytkownika
MokraPara
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:00
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wiele ;P
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


MokraPara pisze:Spoko I tak będziecie podważać hejtowac wszystko. Więc przeżyje to że Cię nie przekonałem.

Łatwo jest oskarżać kogoś lub pomawiać jeżeli druga strona nie ma możliwości obrony przez nagonkę którą rozpoczęliście na nich na tej "sławnej" transmisji
Awatar użytkownika
Vela
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 08 sie 2015, 14:21
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Jak ktokolwiek moze pisac i sugerowac, ze cala transmisja MP byla dla zetonow, jak sam potem widzialem, jak u innych transmitujacych te zetony rozdawali w dosc duzych liczbach. Ja akurat im wierze, ogladam ich troche i sa jednymi z nielicznych normalni na tym portalu. Dziwia mnie tylko te crossy na show upie i spotykanie sie. No chyba, ze jest to w miejscu neutrealnym typu hotel. Bo zapraszac do siebie ludzi, ktorych sie zna jedynie z konkurencyjnych transmisji zawsze bywa ryzykowne. No, ale moze maja dobre serce i po prostu chcieli pomoc. Przynajmniej sie czegos naucza.
Awatar użytkownika
lew_drapiezny
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 14 cze 2019, 15:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: lew_drapiezny


psychoroman sie rozpruł na psach nie jeden raz. Sprzedawał kolegów, póżniej kogo popadnie z GKS :

********************
********************

#jebaćkonfidentów @jebaćromanasternika @jebacpompka
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Commander i 19 gości