BOGINI_GYPSY_QUEEN/BoginiGypsyQueen/B.G.Queen.

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Daja sie tu wklejic nagrania i zdjecia ? Wkleje wam tu konwerzacje i grozenie od phanthomasa. Przed nami phanthomas pobil bogini 3 razy. Mam nagrania jak nam grozi pobiciem, liwidacjom Nikoli i ze jej podobno wyjebie zeby. Ty co bronicie phanthomasa jak znace jego imie i nazwysko poszukajcie sobie w google jakie sa na niego opinie. Pare lat byl gangusem i dostal sie do pudla gzie zeznal na wsystkych swojich kumpli. W dzien dziszejsi ma na karku 3 sprawy u kuratorky. U mokrej pary byli wsystkie pary i kobiety z ktorymi phan i bogini transmitowali i wsystci gadali to samo. Ten sam schemat. Zapytajcie ludzie i ostatnich par i zobaczycie ze oni mali ten sam problem. Mysle ze jak tu sa pary ktore mieli kontakt z ta parom to by sie tutaj mogli troche wypowiedziec jak to u nich wygladalo. Naprawde wam nie jest dziwne ze tylko phan i bogini nie maja juz kontaktu z osobami ktore nadawaly kiedys s nimi ? Gadacie ze lili sobie pomalowala oko i tamto sramto.... kojarzycie jakas sytuacje kiedy kogos oszukali ? Jestesmy tu przez dwa lata i nic takiego niekojarze... I co dotyczy boginki a phanthomasa to oni co transmisja tak kogos obgadywali ...kiedys azjatke potom cataleye nastepnie cynamonka ...potem nas przez caly rok :D i to jescie w januarze do nas dzwonili i przepraszali i wsystko chciali na cynamonka i pot tym wzgledem chciali zrobic transmisje podobno bedzie duzo zetonow :) im nechodzi o kumplowanie tylko o zetony jak nieidze to wsystci czpaja i chleja i sa kurwy... w koncu i analnadia gadala ze ja zmusali gadac ze sa kumpluja itp. i tak naprawde phan jej grozil ze jak nebedzie tak gadac to ja pobije..w sumie najgorzej dopadla mokra para ty dostali rowno po ryju... powiedzcie my jak jest mozliwe ze kazda z par co z nimi transmitowala tak sie boja phanthomasa ? ... jak w zycziu smy sie niespotkali z analnadia, cynamonkiem itp i gadaja ze mali ta sama sytuacje to znaczy kurwa ze to jest prawda nie ? Jak moze tyle ludzi zeznawac to samo.....
Tylko tyle chcialy smy. Dziekuje i zycze milego dnia
Awatar użytkownika
NI_KOL
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 06 kwie 2019, 16:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Agatka,Cataleya,Fcklove
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NI_KOL




cipkozaurka pisze:To też wina moderacji że pozwala na wojenki pomiędzy nadającymi, i jest co chwile jakaś drama z udziałem nadających.
Tymi, zgadzam się:)
Jak dla mnie ban po tym jak tylko jedna strona przedstawiła swoją wersję jest nieuczciwy, nie bronię nikogo ale moderacja powinna patrzeć bez emocji i oceniać to co sie dzieje na SU a nie poza nim.

Dokładnie... Takie konflikty powinni dusić w zarodku..Od razu powinien polecieć ban ostrzegawczy dla MP na 48 godzin by przemyśleli, to samo kiedy zaczęły pojawiać się dane personalne typa. Kurwa czy gość winny czy nie to takich rzeczy się nie robi, to jest karalne!! Ponad 1000 osób na transmisji a tam instrukcje jak znaleźć typa z imienia i nazwiska :hypnotized: Druga sprawa to takich brudów nie pierze się publicznie! Prawdziwy facet takie sprawy załatwia inaczej ! Oni kurwa postanowili z tego zrobić show i przy tym zarobić.
Po takiej akcji zrobili transmisje NON STOP 10 godzin, a może i dłużej bo siedziałem tylko gdzieś do północy. Kto normalny po takim czymś tak robi? Browarki się lały a z każdym kolejnym bawili się lepiej :nea:
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




MokraPara pisze:Cipkozaur
nie wiem czy sledzilas cala transmisje ale to nie My podawalismy dane (dlatego to nie my dostalismy bana) tylko czat sam go sobie znalazl.
Zaufalismy im bo potrzebowali pomocy a My zawsze bylismy neutralni. ZAWSZE
zaraz poszukam screenow jak prosza nas o pomoc

rozumiemy ze to nasz blad ze ich wpuscilismy do domu, po prostu zamydlili Nam oczy....
Uwazacie ze lepiej jest nic nie zrobic i udawac ze wszystko fajnie? Poza tym mamy wtorek. afera byla w sobote w nocy. Minely 3 doby i dopiero dzisiaj Bogini chce robic transmisje?
Mogla od razu odpalic stream i pokazac ze nic jej Fantuś nie zrobił prawda? Nie przekonujemy nikogo do naszego zdania, ale nie chcemy sluchac historii typu "dla fejmu, ustawione"
Bo to Nas krzywdzi naprawde

A po co była wielogodzinną transmisja pod hasłem "okradli nas i pobili'? Nie można było wejść, powiedzieć co się stało raz czy dwa razy i właśnie zająć się załatwianiem tych ważnych spraw mających na celu zabezpieczenie siebie, jak najszybsze znalezienie innego lokum, zmiana pracy (o ile taka macie). Wiaodmosc by się rozeszła gdzie trzeba i te wiadomości które dostaliście i tak byście dostali (od tych 'zastraszonych').
A jak leciały dane bogini (które później leciały też z waszych ust) to trzeba było wyciszać, upominać lub wezwać i wtedy moderatora.
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 19:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Tymi pisze:
cipkozaurka pisze:To też wina moderacji że pozwala na wojenki pomiędzy nadającymi, i jest co chwile jakaś drama z udziałem nadających.
Tymi, zgadzam się:)
Jak dla mnie ban po tym jak tylko jedna strona przedstawiła swoją wersję jest nieuczciwy, nie bronię nikogo ale moderacja powinna patrzeć bez emocji i oceniać to co sie dzieje na SU a nie poza nim.

Dokładnie... Takie konflikty powinni dusić w zarodku..Od razu powinien polecieć ban ostrzegawczy dla MP na 48 godzin by przemyśleli, to samo kiedy zaczęły pojawiać się dane personalne typa. Kurwa czy gość winny czy nie to takich rzeczy się nie robi, to jest karalne!! Ponad 1000 osób na transmisji a tam instrukcje jak znaleźć typa z imienia i nazwiska :hypnotized: Druga sprawa to takich brudów nie pierze się publicznie! Prawdziwy facet takie sprawy załatwia inaczej ! Oni kurwa postanowili z tego zrobić show i przy tym zarobić.
Po takiej akcji zrobili transmisje NON STOP 10 godzin, a może i dłużej bo siedziałem tylko gdzieś do północy. Kto normalny po takim czymś tak robi? Browarki się lały a z każdym kolejnym bawili się lepiej :nea:

Zaczęli chyba koło 15, albo i wcześniej, a zostali z niczym, bez pieniędzy, z 2piwam, wystarszeni swoim bezpieczeństwem i kolejnego dnia mają iść na policję. Po takiej ilości.. taa :D
Może była sprzeczka, ale nie wszystko co mówi MP jest prawda.
Zresztą kiedyś już opowiadali historir zmyslone- jacyś ludzie którzy u nich bywają regularnie się śmiali żeby opowiedzieli coś tam znowu, bo zmyślał :)
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 19:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ach jak ktoś komuś grozi to się idzie na policję a nie robi transmisję na SU.
MokraPara, widziałam jak sami naprowadzaliście czat jak znaleźć jego w necie, to Wy czuwacie na swoim czatem, sami kierowaliście "wściekłym ludem (który jeszcze miesiąc temu bronił ich przy któreś z kolei transmisji wyjaśniającej kolejną dramę)
Tak się nie pomaga ofierze przemocy, robiąc transmisję i pozwalając na wywalanie danych.
Co do dowodów ja nie jestem po żadnej ze stron, ani teraz ani wcześniej, bo na SU rację mają Ci co lepiej zagrają ( taki portal)
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem




NI_KOL ale nikt nie mówi że Bogini ze swoim typem są wspaniali i niewinni..Piszemy o czym innym, i wybacz ale sama mówiłaś że z Boginni ustawialiście się ponad 4 miesiące i tych transmisji było bardzo dużo. Aż tyle czasu potrzebowaliście uznać że jednak są be ?? :sarcastic: Przecież było pierwsze spotkanie potem piąte i dziesiąte itd.. Chyba interes żetonowy tak dobrze szedł że byliście wstanie wiele znieść. Według mnie każdy kto do własnego domu sprowadza obcych ludzi sam ma nierówno pod sufitem :sarcastic: i rozpierdalają mnie te teksty " my się znaliśmy " Znajomość z kamerek :sarcastic: Takie znajomości nawet jak są udane to przecież w każdej chwili mogą się zaognić i tak z czasem się dzieje. Potem zaczynają się kłótnie szantaże itp. ale tylko z waszej czystej głupoty bo sprowadzacie obcych ludzi do swoich domów, dzielicie się swoją prywatnością i nie tylko. Potem inni mają wasze adresy zamieszkania dane osobowe i informacje z życia prywatnego. Wybacz ale takich ludzi mi nie szkoda.
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




cipkozaurka pisze:Co do dowodów ja nie jestem po żadnej ze stron, ani teraz ani wcześniej, bo na SU rację mają Ci co lepiej zagrają ( taki portal)

I mają bardziej "zżyta" publiczność, głupio to brzmi ale chodzi o taką która wchodzi i po spuście wychodzi
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 19:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




cipkozaurka pisze:Ach jak ktoś komuś grozi to się idzie na policję a nie robi transmisję na SU.
MokraPara, widziałam jak sami naprowadzaliście czat jak znaleźć jego w necie, to Wy czuwacie na swoim czatem, sami kierowaliście "wściekłym ludem (który jeszcze miesiąc temu bronił ich przy któreś z kolei transmisji wyjaśniającej kolejną dramę)
Tak się nie pomaga ofierze przemocy, robiąc transmisję i pozwalając na wywalanie danych.
Co do dowodów ja nie jestem po żadnej ze stron, ani teraz ani wcześniej, bo na SU rację mają Ci co lepiej zagrają ( taki portal)

Przez 10 godzin bez przerwy ciągłej transmisji ludzie pisali dane kolesia. Mokrzy nie reagowali w ogóle, a z biegiem czasu wręcz podjudzali by te dane podawać, kobita Pawełka mówiła jak znaleźć jego Imię i Nazwisko na youtube :sarcastic: Cytuje
" Ja ci nie podam jego danych ale jak wpiszesz sobie na yotube .....Sosnowiec...... bla bla to znajdziesz " :sarcastic: :laughingnew: Wieczorem to te dane z Imienia i Nazwiska leciały falowo, dosłownie co minutę ktoś pisał. To jest pierdolona Hipokryzja MP. Gdzie byliście wtedy? Przez 10 godzin transmisji, nie dzwoniliście na Policję? Nie wołaliście moderatora? Za to co zrobiliście bana powinniście wyłapać tak samo.
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Witam w koncu i ja sie wypowiem jak bylo naprawde do tej pory ich sie bałam a bardziej jego bo jest to człowiek nieobliczalny...Jeśli o chodzi o nikol zastraszyli mnie i musialam mowic to co on chcial nie raz kazal mi banowac gadac na inne dziewczyny ktorych on nie lubil..do kazdej laski wymyslal historie tylko po to by oni byli najlepsi..Jak nadawali u mnie tez byla agresja nie fizyczna a słowna..Klocil sie z boginia bo zeton mu nie pasowal dla niego byl maly zarobek i sie wkurzyl caly czas naciskal na nia ze musi byc tyle itp ..ZE ona musi siedziec tyle i tyle .Ona sie go boi robi to co on jej kaze nie powie tego ze strachu ale tak jest..on jej nawet nie kocha nie raz to mowil..caly czas ja poniza...Mokra Para najbardziej oberwala ale dzieki nim duzo dziewczyn wychodzi z cienia bo nie jestesmy same..Ja tez ide na policje bo tez mi grozil ze mnie znajdzie dojedzie itp..to wszytsko w skrocie bo uwierzcie tego jest o wiele wiecej.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
AnalNadia93
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 25 cze 2019, 11:21
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Nie jestem fanka ani jednej ani drugiej pary, ale to co się odwaliło to kpina totalna. I broń boże nie bronię Bogini i tego jej ruchacza, ale MP też zdrową szopkę odwalili. Jak wszyscy wyżej pisali, takich spraw się nie załatwia na transmisji. To skrajnie dziecinne było, miałam wrażenie jakbym rozgniewane nastolatki oglądała. No i nie rozumiem jak można zapraszac DO SWOJEGO DOMU obcych ludzi o niewątpliwie kiepskiej reputacji a potem płakać, że coś się stało. Jak już bardzo chcieliście to cholera do hotelu, gdziekolwiek, ALE NIE DO DOMU. Za bezmyślność się płaci... A gadki o rzekomej pomocy to chyba nikt nie kupuje, nie ma sensu komentować.
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Ja nie byłam długo, widziałam tylko jak krąg przyjaciół rósł :) prawie tak szybko jak kutasy na privie :P
Najlepszy był tekst Mokrej Pary jak wymieniał kto jest poszkodowany przez Boginkę : Nikol, Nadia i ta gruba :laughingnew: yyy no :D cynamonki :laugh3: wspólny wróg jednoczy:)
Już niedługo bardziej będą się opłacać aferki niż privki :D
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem




Nigdy w życiu nie gadali np. z cataleya a równieżll wymyślali że ona jest zastraszana przez nich :D
Nie zapomnijcie jeszcze o tej blondynce!
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 19:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




posprzatajTO pisze:Nigdy w życiu nie gadali np. z cataleya a równieżll wymyślali że ona jest zastraszana przez nich :D
Nie zapomnijcie jeszcze o tej blondynce!



Ccata nie komentuje, ale mowi dosadnie na transmisji, ze „nigdy wiecej nie zrobi transmisji z Boginią”. Bez podawania przyczyn
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce




Ja ich podziwiałem że przez tyle godzin ciągłej transmisji byli wstanie ciągle powtarzać to samo, wiadomo co chwile ktoś wchodził i pytanie co się stało i tak w kółko opowiadanie tej samej historii od nowa :shock2: Swoją drogą to bardzo ciekawy typ terapii dla tej panny bo takim wydarzeniu. Sadzasz ponownie przed kamerką i zapewniasz jej showupowy maraton :sarcastic: To jakby tuż po gwałcie pannę zabrać na rekonesans do klubu go go gdzie co chwile faceci klepią tańczące po dupach :sarcastic:
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




To co czuje modelka się nie liczy, tym co się liczy jest żeton :) Trzeba było kuć żelazo póki gorące a nie patrzeć na konwenanse :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Czemu więc przez tyle wspólnych transmisji nie dało się wyczuć żadnego zgrzytu, niepewności itd. przecież to widać jak następuje zmiana relacji, jakiś strach czy coś- a dziewczyny na shoeupir nie da najlepszymi aktorkami
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 19:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Może więc ja się wypowiem. Phantomas to człowiek nieobliczalny. Ja musiałam mówić tak i Nikol i każdej której on nie lubił.Dzieki mokrej parze przestałam się bać bo wiem że nie jestem sama..Jak byli u mnie tez była agresja nie fizyczna A słowna..krzyczał na boginię jak zeton się nie zgadzal..wszystko kontrolował jeśli chodzi o transmjie..Jeśli coś nie idzie po jego myśli odrazu wpada w furie. Jak raz powiedziałam co myślę wyzywal mnie od kur..w cpunek itp. To jest napisane w skrócie A uwierzcie jest tego więcej
Awatar użytkownika
AnalNadia93
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 25 cze 2019, 11:21
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




posprzatajTO pisze:Czemu więc przez tyle wspólnych transmisji nie dało się wyczuć żadnego zgrzytu, niepewności itd. przecież to widać jak następuje zmiana relacji, jakiś strach czy coś- a dziewczyny na shoeupir nie da najlepszymi aktorkami


Hehe, nawet nie wiesz jaki niektore maja niewykorzystany potencjał aktorski :) Sam znam jedna, ktora ma dwa zgola inne oblicza: dla szołapa i dla reszty świata. Propsy za to, ze te oblicza nie maja zadnych nakladajacych sie cech :)
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce




Skoro ich zbanowali(i banują nowe konta) tzn. że coś jest na rzeczy(pewnie wiele osób opowiedziało o przygodach z Romanem i z Cyganką). A to że ludzie głupi i zapraszają taki element do siebie to już nikt nie poradzi(uroki SU).
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 21 lut 2018, 16:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Wyjebane mam na Boginkę z Fantomasem bo mi od początku patolą śmierdzieli, ale ta transmisja MParki tez duzo lepsza nie była. Kolega się zdrowo nakręcił ze szolapowym rewolucjonista zostanie, obdukcje, dowody, zeznania, nagrania i chuj wie co jeszcze. Jakas nowość wśród szolapowych gownoburz to była, ale bardzo kiepskiej jakości. Raczej nie sadze ze takie sprawy załatwia się w ten sposób. Jeśli wogole jest jakaś sprawa a nie podkoloryzowany obraz spiny wśród było nie było, konkurencji...
Generalnie to cale to SU chyba zmierza w coraz mniej ciekawym kierunku... jeszcze troche i bedzie to swiat Rafatusow, patoli i roznych dziwnych freakow...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: MonsterGuzikowy, simpleman123, sthoss i 197 gości