Victoria_Secret/VictoriaSecret

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Fapka pisze:
Kiniuś pisze:Osobiście zostałam nagrana przez niego a moich kilkadziesiat nagran przez niego samego zostały zmontowane i wrzucone na przeróżne erotyczne strony.
Dokładnie te same momenty które wysyłał mi kiedyś na komunikatorze... zrezygnowałam z jego pomocy bo przekroczył pewne granice dobrego smaku, jeśli dla niego robienie screnów miejsc intymnych i rozsyła innym transmitującym mojej cipy jest zabawne ... jeśli takie zachowanie jest dla niego normalne i naturalne to ja niestety nie mam więcej pytan, mam inny próg poczucia humoru, jego zagrania co do mojej osoby przekraczają pewne granice...
Jeszcze bezczelnie ma czelność łżeć ze zmyślam. Do dzisiaj takowe nagrania widnieją w sieci.
Nie wspomnę też kiedy chodził do innych transmitujących i donośił na mnie, knuł i siał ferment przeciwko mnie do stopkikitty i innych osób.

Jest tego znacznie więcej ale nie chce mi się o tym już pisać.

Nie polecam współpracy z tym Panem- jest niekompetentny, miał mi pomóc w reklamie, a tym samym materiały którymi dysponował wykorzystał przeciwko mnie.
Widzę klasyczny przypadek wyolbrzymiania rzeczy i zaginania prawdy. Boże jakie zmyślone rzeczy (poza incydentem z "cipskiem" i byłą moderatorką). Do tego wkurwia mnie używanie liczby mnogiej, bo używasz "robienie skrinów", a to był jeden. Już wyjaśniłem wyżej, że był to bardzo zły żart, aczkolwiek nie wziął się z niczego, bo spamowałaś mi komunikator dość często. (Pomińmy fakt, że to było niemalże 4 lata temu, kiedy "młodzieniec fapka" miał wiele bardziej nasrane we łbie).

Nie powiem kto każdemu pisze teksty w stylu "zdechniesz z łapą obspermioną", kto jest tej osoby wrogiem :P
Podczas, gdy jedyne co ja wtedy robiłem "złego" to gadałem, że masz ewidentnie chujowo fotoszopowane zdjęcia i masz rażące literówki w profilu. To ciebie tak wkurwiało, że nie umiałaś wytrzymać.

Kwestia teraz Twoich wideo - to pewnie nie pamiętasz, że pobrane wideo miało mi służyć do zrobienia tego animowanego GIFa (avatara). Potem widziałem potencjał możliwego wykorzystania w innych celach wideo - np. jakiejś kompilacji czy coś, ale tutaj nie było jakiegoś pomysłu z Twojej strony - niby pochwaliłaś pomysł, ale go olałaś. No cóż, akcje z mlekiem nie są codzienne, ale z drugiej strony, z kwestii czasu to było bardzo niejakościowe.
Wrzuciłem to na MEGA (to nie jest erotyczna strona), byś mogła je ewentualnie pobierać i oglądać. Co z tym linkiem ty zrobiłaś to nie wiem, ale ponoć pokazywałaś innym osobom...

O jakich donosach gadasz to nie wiem. Fermencie też. To, że byłem mile widziany u StopkiKitty, to już mnie w ogóle czyni mega wroga "Medi" :D Tym bardziej, że jej coś dałem, a tobie nigdy xd
Zresztą doświadczenie uczy, że więcej osób ma spin z tobą niż z nią, więc wychodzi, że to ty jesteś centrum zwady i szukasz uwagi na rozmaite sposoby.
Chętnie dowiem się kim są "inne osoby" u których obgadywałem :)

Teraz "pomóc w reklamie" to jest dziwne pojęcie. Bo teoretycznie było tak, że chciałaś niby coś tam zrobić, ale typowo jak osoby bez zaangażowania miałaś pomysł, ale zero zaangażowania i wyszła zlewka tematu.
Większość kobiet, która jest zadowolona zazwyczaj nie korzysta z forum jako user piszący, a jako lurkerzy (osoby tylko czytające).

Osoby, które miały "współpracę" i mogą mieć pretensje to są trzy, w tym Cynamonki (chociaż tutaj jednak moderacja im oddała żetony). Dolicz siebie, jako czwartą "wielka gwiazdo".
Listy zadowolonych osób nie mogę podać, bo nie jestem osobą, która rozpowiada wszystkim komu i w czym pomagał. Te osoby, które chciały to wypowiedziały się gdzieś na forum. Tak czy siak, niezależnie od Twojego pisania ktoś i tak wie czy chce mi zaufać bądź nie. Ci którzy nie ufają, zdecydowanie bardziej się sugerują "włamaniami na konto", o których kiedyś SU pisało, niż wypowiedziami pań tutaj.

Reasumując: Przeżywasz sprawę sprzed kilku lat, podczas gdy sama święta nie jesteś - masz na tyle szczęścia, że mnie mało obchodzi co dokładnie robiłaś, ale ty w przeszłości, jako osoba starsza niż ja, narobiłaś więcej szkód dziewczynom niż ja. Oczywiście nikt nie będzie ryzykował przypominając i dokładnie wyjaśniając o co chodzi z kilkunastoma multikontami na forach, których wypowiedzi miały (ponoć) wyłącznie negatywną treść kierowaną do poszczególnych dziewczyn. Powinnaś się czuć błogosławiona, że te osoby nie przychodzą lać jadu z twoje czyny.
Do tego jesteś odpowiedzialna za zniknięcie kilku osób z forum, o trucie dupy moderatorom wiecznie, bo ktoś no nie wiem co ci zrobił. Napisał brzydkie PW? Wstawił jakieś zdjęcie i podpisał, że to ty? Ciekawe czemu ktoś to robi... czemu tak dużo osób jedzie po tobie tam, gdzie ich nie blokuje ruger bądź inni członkowie moderacji.

I niestety wiem, że zaraz piesek rugerek przyleci potakiwać swojej pani. Oraz wiem, że większość osób mnie tu nie lubi z różnych powodów - za co mogę jedynie przeprosić, bo byłem o wiele mniej świadom konsekwencji pewnych postów (w szczególności te "stalkerskie" kto kiedy jest). Zawsze starałem się cenić informację i przekazywać dalej. Niestety, w przypadku osób to było złe. A w przypadku poradników już tu nikt nie będzie miał zastrzeżeń.

ciziaMonia pisze:Moje nagrania za sprawą tego pana również śmigają po sieci. :nono:
Nie wiem kim jesteś pajacu, ale ja nie daję nigdzie publicznie nagrań z priv/ogółu/grupowych. Skłamałbym twierdząc, że nikomu nic nie wysłałem - ale to są bardzo rzadkie przypadki, a w szczególności nie wysyłałbym osobom przypadkowym.
No chyba, że masz mnie za twórcę WCR czy coś, to fajnie mi schlebiasz.

Pozdrawiam, hard.
PS: Nie umiesz "spraw" załatwiać prywatnie? No tak, nie możesz, bo wszyscy muszą wiedzieć jaki to be jestem. Tym bardziej tak mi szkodzisz na profity, których nie mam, bo poza skryptami nie pobierałem opłat od ludzi - jak chcieli to sami dawali. I to zazwyczaj hojnie :)
Zamiast tego śmiecisz temat jednej z najbardziej zadbanych pań. (Dla odmiany postanowiłem pokazać, że nie tylko hejtami się żyje, a tę informację uznać można jako fakt o pani VS).


Ty masz czelnosc pisać o prywatnym rozwiązywaniu spraw? kiedy publicznie mnie obsamorwałeś zakładając temat o mnie serio? :shock2:
- nie tylk o mnie robisz screny ale wielu transmitujacym i użytkowinkom forum...
-do kitty poszedłeś w momencie kiedy miałam z nią konflikt, chciałeś w takowy sposób połaczyć siły... donosiłeś jej żeby się podlizywać, jej na mnie i wysyłałeś materiały jakie posiadałeś, licząc ze moze dostaniesz lepszego priva, z czasem i ona ciebie olała.. wiem to od niej fanów! miała pulpit zajebany materiałami z mojej transmisji które ty jej podesłałeś.
-wiele razy byłeś u niej na czacie na różnych nickach...
-wiekszosc film zgrałeś z publicznej strony archivium SU(dzisiaj juz ta strona nie istnieje) wszystkie nagrania miales zachowac dla siebie, a ty zrobiłeś z tym użytek na potrzeby zemsty żeby sobie podreperować ego
-Każda która rezygnuje ze wspólpracy z tobą jest przez ciebie obgadywana, odgrywasz się w każdy możliwy sposób tak jak ostatanio na czacie o VC, bo nie też nie chciała z tobą wspołpracować.
-zdania o tobie nie zmieni, wiele osób przestrzegała mnie przed tobą i wiele do tej pory trzyma ciebie na dystans.
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Współpraca z Fapką na jakimkolwiek polu - coś czego modelki będą się wystrzegać bardziej niż ognia! Kilka dni temu niepotrzebnie Cię pochwaliłem, że się zmieniłeś, dojrzałeś, że nie zaczepiasz ludzi na czacie i przestałeś odpierdalać manianę z modelkami ale widzę, że to byłą cisza przed burzą, że tylko zbierałeś siły żeby zaatakować VS i Kinię o czym najlepiej świadczy ta ściana tekstu powyżej nad którą pewnie pracowałeś godzinami żeby brzmiało to wiarygodnie. A niestety nie brzmi bo nic nie usprawiedliwia szajsu jaki odpierdalałeś kiedyś i odpierdalasz teraz (i pewnie będziesz odpierdalał bo coś się nie zapowiada na poprawę). Czas poświęcony na pisanie setek znaków z tłumaczeniem się czemu postąpiłeś tak a nie inaczej (tudzież pisania historii od nowa) poświęć lepiej na przeanalizowanie tego co zrobiłeś źle w kontaktach z tymi wszystkimi kobietami które teraz na Ciebie narzekają i postaraj się tego już nie robić
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Awatar użytkownika
JonSnow
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 383
Rejestracja: 01 wrz 2016, 10:37
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 133 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: xJonSnowx


Dała czadu! Jeden z jej najlepszych pokazów!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Jakby umiała się "sprzedać" na showupie to by wykosiła wszystkie konkurencyjne dziewczyny. Kobieta ma walory i nieziemsko seksownie ciało, ale nuda i monotonia na jej pokazach bije po oczach zazwyczaj jestem u niej 5 sekund i nie mam ochoty więcej. Dziewczyno trochę pomysłu, świeżości i żetony będą leciały jak deszcz.
Awatar użytkownika
Buka
SU-holik
SU-holik
Posty: 106
Rejestracja: 16 sty 2020, 03:01
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek
Jpdl ale ona ma tą dupeczkę :hypnotized:
Zresztą całą reszta też niczego sobie.
Miła,atrakcyjna lubi pobajerzyć no i wie co to dobra zabawa.
Viki :air_kiss:

https://showup24.tv/Victoria_Secret
https://showup24.tv/profile/Victoria_Secret
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3114
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


jakie ciało :hypnotized:

jaki dobór bielizny :hypnotized: :hypnotized:

dzisiejszy outfit zamknął grę, żeby tylko pokazik jakiś lepszy był
Awatar użytkownika
Ambroise
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 04 kwie 2018, 22:31
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: limitowana_edycja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Ambroise



Fajny avek.
Nie chwaląc się był zrobiony na moim privku ;)
Nie dosyć że było ostro to jeszcze sporo go przedłużyła.
No ale tak się dzieje jak po obu stronach są mili ludzie.
Viki :air_kiss:

https://showup24.tv/Victoria_Secret
https://showup24.tv/profile/Victoria_Secret
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3114
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


:biggrin: Hard to jest przechuj jednak :lol: nie wystarczy ze pochwali dziewczyne, przy okazji siebie tez musi :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


:laugh3:
komin pisze::biggrin: Hard to jest przechuj jednak :lol: nie wystarczy ze pochwali dziewczyne, przy okazji siebie tez musi :biggrin:
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


komin,
Ty mnie chwalisz czy się żalisz :biggrin:
Ps zresztą nie ważne.

Viki fajnie się bujasz nie tylko na dildosie :winkextra:

https://showup24.tv/Victoria_Secret
https://showup24.tv/profile/Victoria_Secret
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3114
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Od dziś w postach o modelkach chwalimy siebie :biggrin:
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 08:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ta 'Randka :-)' za 7k żetonów to coś miłego irl?
Awatar użytkownika
Kontek
SU-holik
SU-holik
Posty: 61
Rejestracja: 09 sie 2017, 01:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Merci_Mercedes_
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ciekawe ile ona ma lat
Awatar użytkownika
SlodkiRozek
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 17 wrz 2020, 12:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


SlodkiRozek pisze:Ciekawe ile ona ma lat

Widzę że bardzo jesteś zainteresowany moją osoba, widocznie zle słuchasz. :lol2:
Awatar użytkownika
Victoria_Secret
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 21
Rejestracja: 06 kwie 2019, 01:37
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dziewczyna na transmisji może powiedzieć, że ma 18 a czy jest to prawda czy nie i jak to widz zinterpretuje, to już jego sprawa :)
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Niezły pokaz przyjemny dla oka robi teraz na ogólnym :yes4: :)

https://showup24.tv/Victoria_Secret
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1070
Rejestracja: 20 lis 2015, 15:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


SlodkiRozek pisze:Ciekawe ile ona ma lat

takie coś to laski sprawa. ja i tak nie wierze w takie zwierzanie się zytnio. Laski różnie mówią, jedna prawde powie, inna nie. Nie chcą by ktoś powiazał fakty i je odkrył jak twarzy nie pokazuja. Szanuje to.
Awatar użytkownika
Gorgon
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 21 cze 2021, 17:35
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Gorgon
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Szkoda ze nie nadaje bo fajnie się oglądało
Awatar użytkownika
Dadas555
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 06 sie 2022, 22:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: SPEEDI i 38 gości