PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Książe_showupa pisze:
antoni.czekailo pisze:
Książe_showupa pisze:Trzeba mieć naprawdę sporo czasu, żeby czytać te wszystkie rzeczy, które piszecie w temacie dotyczącym Pauli. Jak wszedłem do Pauli to słyszałem, jak mówiła coś o tym, że Monti i Spikel jej popsuli święta. Może mi ktoś powiedzieć co takiego zrobili, że ich tak wyzywała i zbanowała?



Nie wiem co Ty widziałeś, ja natomiast widziałem jak Spikel znowu żetonami walił, a to znaczy, że ani on ani Paulina zdrowi na umyśle nie są :nea: Czemu? Każdy normalny wie czemu i straszne to jest. Paula ile dla kasy jeszcze zniesiesz?


Żetonami może i walił ale nie mógł nic pisać bo był banowany po kilku sekundach.

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow



Paula blokowała go dopiero jak już coś napisał. Odpowiadała i dopiero leciał ban (może raz na początku tak nie było jak spytaj o kota)
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 20:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tiago pisze:A to Monti jeszcze bywa u Pauli, ponoć zakończyła się ich znajomość chyba, że ma jakiś inny nick i się kamufluje?


Wchodzi na jej transmisje, ale nie pod nickiem Monti.
Ale tak prawie wszyscy wiedzą, że to on ;)

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Masz racje trzeba powrócić do glownego tematu. 31 grudnia napisze taki artykul ze bedziecie o niej gadac przez kolejne 3 miesiace potwierdzne wszystko zrzutami z telefonu komórkowego. Szatanik wiem ze czytasz forum tutaj dla ciebie tez bedzie co Paula o tobie na serio mysli :D :D :D :D :D
Wiec tam nie kupuj zetonow na 31 :D :D :D :D :D Jak Nowy rok taki to paual caly bedziesz miala taki sam :D :D :D :D :D :D
I skończyło się walnie w chuja !!!!!!!!


W odpowiedzi na wpis z dnia 27.12.2017 zamieszczony na tym forum przez użytkownika Spikel20 (znanego również zarówno na tym forum jak i portalu ShowUp.tv pod nickami: „Ex … „ , „Spikel … „ Itd.) oraz w związku z zamieszczonymi w nim groźbami, informuje, że w dniu 29.12.2017 w jednej z warszawskich kancelarii prawnych specjalizujących się w prawie karnym, złożyłam stosowne dokumenty, które zaraz po Nowym Roku pozwolą na przygotowanie odpowiedniego zgłoszenia i skierowanie sprawy o ściganie ww. Pana z art. 190a Kodeksu Karnego.

Nękanie (stalking) polega na uporczywym działaniu skierowanym przeciwko drugiej osobie ukierunkowanym na  wzbudzenie u niej zagrożenia lub naruszenia jej prywatności.
 
Zgodnie z art. 190a ustawy z dnia 6 czerwca 1997 roku Kodeks karny (Dz. U. Nr 88, poz. 553 ze zm.) (dalej jako: „Ustawa”) na podstawie nowelizacji z dnia 6 czerwca 2011

„§ 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej.
§ 3. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 lub 2 jest targnięcie się pokrzywdzonego na własne życie, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 następuje na wniosek pokrzywdzonego.”

Zgodnie z powyższym nękanie (stalking) ma miejsce, gdy występuje uzasadnione poczucia zagrożenia lub naruszenia prywatności osoby, a działania które do tego doprowadziły mają charakter uporczywych i długotrwałych, czyli powtarzających się z określoną cyklicznością.

W dotychczasowych sprawach z art. art. 190a KK polskie sądy orzekały o winie oskarżonego, jeżeli udowodnione zostało uporczywe i długotrwałe występowanie co najmniej trzech z wymienionych poniżej przesłanek:
- liczne niechciane telefony, sms-y, wiadomości elektroniczne,
- wpisy w Internecie lub na portalach społecznościowych,
- rozpowszechnianie informacji z życia osobistego lub zawodowego,
- wysyłanie niechcianych prezentów,
- szantażowanie ujawnieniem tajemnic,
- kierowanie gróźb,
- śledzenie lub grożenie wynajęciem osób które będę takie czynności realizowały
Itp. – Kodeks Karny nie precyzuje w tym miejscu zamkniętego katalogu działań, które mogą zostać uznane za nękanie.

Warto również pamiętać, iż wraz z nękaniem (stalkingiem) związane są przepisy dot. ochrony danych osobowych, dzięki którym pokrzywdzony może dochodzić ochrony prawnej również na drodze postępowania cywilnego o ochronę dóbr osobistych z art. 23 i 24 KC.

Dla uświadomienia kolejnym osobom, które planowałyby zachowania podobne do ww. Pana, chciałabym poinformować, że przestępstwo nękania (stalking) jest ścigane na wniosek pokrzywdzonego, co w praktyce oznacza, że do wszczęcia postępowania konieczne jest zawiadomienie przez pokrzywdzonego organów ścigania. Zgłoszenie takie przybiera formę „zawiadomienia o możliwości popełniania przestępstwa” i dopisanie kolejnych osób („nicków”) nie będzie stanowiło dla mnie żadnego problemu.

W związku z powyższym proponuje dwa razy zastanowić się zanim pojawią się tutaj kolejne „sensacje”, groźby albo szczegóły z mojego życia osobistego.

Kończąc ten prawniczy wywód, mam nadzieję, że podjęte przeze mnie kroki prawne, raz na zawsze zakończą ten przykry dla mnie okres, gdy osoby podające się za moich fanów w istotny sposób, wielokrotnie łamały granicę mojej prywatności oraz wzbudzały poczucie zagrożenia.

Życzę Wam Szczęśliwego Nowego Roku i zapraszam na wieczorną transmisję .
Wasza Paula
Awatar użytkownika
wrednaPaula
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 03 sie 2016, 12:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: wrednaPaula


Paula brawo, w koncu!!!

Wszystkiego najlepszego na nowy rok i samych normalnych ludzi w Twoim zyciu :kiss:
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


wrednaPaula pisze:
W odpowiedzi na wpis z dnia 27.12.2017 zamieszczony na tym forum przez użytkownika Spikel20 (znanego również zarówno na tym forum jak i portalu ShowUp.tv pod nickami: „Ex … „ , „Spikel … „ Itd.) oraz w związku z zamieszczonymi w nim groźbami, informuje, że w dniu 29.12.2017 w jednej z warszawskich kancelarii prawnych specjalizujących się w prawie karnym, złożyłam stosowne dokumenty, które zaraz po Nowym Roku pozwolą na przygotowanie odpowiedniego zgłoszenia i skierowanie sprawy o ściganie ww. Pana z art. 190a Kodeksu Karnego.

Nękanie (stalking) polega na uporczywym działaniu skierowanym przeciwko drugiej osobie ukierunkowanym na  wzbudzenie u niej zagrożenia lub naruszenia jej prywatności.
 
Zgodnie z art. 190a ustawy z dnia 6 czerwca 1997 roku Kodeks karny (Dz. U. Nr 88, poz. 553 ze zm.) (dalej jako: „Ustawa”) na podstawie nowelizacji z dnia 6 czerwca 2011

„§ 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej.
§ 3. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 lub 2 jest targnięcie się pokrzywdzonego na własne życie, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 następuje na wniosek pokrzywdzonego.”

Zgodnie z powyższym nękanie (stalking) ma miejsce, gdy występuje uzasadnione poczucia zagrożenia lub naruszenia prywatności osoby, a działania które do tego doprowadziły mają charakter uporczywych i długotrwałych, czyli powtarzających się z określoną cyklicznością.

W dotychczasowych sprawach z art. art. 190a KK polskie sądy orzekały o winie oskarżonego, jeżeli udowodnione zostało uporczywe i długotrwałe występowanie co najmniej trzech z wymienionych poniżej przesłanek:
- liczne niechciane telefony, sms-y, wiadomości elektroniczne,
- wpisy w Internecie lub na portalach społecznościowych,
- rozpowszechnianie informacji z życia osobistego lub zawodowego,
- wysyłanie niechcianych prezentów,
- szantażowanie ujawnieniem tajemnic,
- kierowanie gróźb,
- śledzenie lub grożenie wynajęciem osób które będę takie czynności realizowały
Itp. – Kodeks Karny nie precyzuje w tym miejscu zamkniętego katalogu działań, które mogą zostać uznane za nękanie.

Warto również pamiętać, iż wraz z nękaniem (stalkingiem) związane są przepisy dot. ochrony danych osobowych, dzięki którym pokrzywdzony może dochodzić ochrony prawnej również na drodze postępowania cywilnego o ochronę dóbr osobistych z art. 23 i 24 KC.

Dla uświadomienia kolejnym osobom, które planowałyby zachowania podobne do ww. Pana, chciałabym poinformować, że przestępstwo nękania (stalking) jest ścigane na wniosek pokrzywdzonego, co w praktyce oznacza, że do wszczęcia postępowania konieczne jest zawiadomienie przez pokrzywdzonego organów ścigania. Zgłoszenie takie przybiera formę „zawiadomienia o możliwości popełniania przestępstwa” i dopisanie kolejnych osób („nicków”) nie będzie stanowiło dla mnie żadnego problemu.

W związku z powyższym proponuje dwa razy zastanowić się zanim pojawią się tutaj kolejne „sensacje”, groźby albo szczegóły z mojego życia osobistego.

Kończąc ten prawniczy wywód, mam nadzieję, że podjęte przeze mnie kroki prawne, raz na zawsze zakończą ten przykry dla mnie okres, gdy osoby podające się za moich fanów w istotny sposób, wielokrotnie łamały granicę mojej prywatności oraz wzbudzały poczucie zagrożenia.

Życzę Wam Szczęśliwego Nowego Roku i zapraszam na wieczorną transmisję .
Wasza Paula


Wez ty sie dziewczyno nie osmieszaj dopoki nie podpisze mojego postu twoimi prawdziwymi danymi tylko pisze pod paula albo paula tandeta show to pisze to pod postacia fikcyjna i moge sobie pisac ze paula umarla puscila sie czy zrobila tysiace innych rzeczy i jezeli ty taki post zglosisz do prokuratury czy nawet do kaczynskiego to w zaden sposob nie udowodnisz ze pisalem o tobie wiec lepiej zajmi sie tym co zawsze czyli lodzik za drinka
Tak naprawdę to lubię wrednąPaulę, tylko nie wiem jak zagadać :[
Awatar użytkownika
B L A C K E D**
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 06 maja 2017, 20:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


wrednaPaula pisze:- wysyłanie niechcianych prezentów,


Paula jak ktoś Ci będzie wysyłał jakieś niechciane prezenty to odsyłaj je do mnie, chętnie przyjme wszystkie dobra materialne - a najchętniej - niechciany żeton! :)

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


BLACKED, ty jesteś spajk? A myślałem, że to monti pod nim nickiem się ukrywa :P. To jest twoja linia obrony w sądzie?- Pppppani Ssssędzio, ja pppprzepraszam myślałem, że skoro używam tylko nicku poszkodowanej to mogę bezkarnie ją obrażać, grozić, wywoływać poczucie zagrożenia, niszczyć psychicznie, dołować na wszelkie znane mi sposoby itd. itp. xD. Poważnie? Naprawdę uważałeś, że nic ci nie grozi i możesz robić co tylko zechcesz? xD Jakim cudem ty jeszcze funkcjonujesz z takim rozumkiem? Idziesz ulicą i mówisz sobie lewa, prawa, lewa prawa, lewa, lewa... o kurr jak to szło xD? Paula nie jest osobą fikcyjną i nie ważne czy tak ma na imię, czy nie. Jej wizerunek jest znany i przypisany do danego nicku który wykorzystujesz, a treść twoich wiadomości jest kierowana pod jej adresem co jest do udowodnienia przez wiadomości które piszesz, a twoje nicki będą zbierane z IP, wszystko jest do udowodnienia xD. No jakim cudem żeś się uchował z takim pomyślunkiem tyle czasu hahahaha. Rozbroiłeś mnie po całości :p. Zresztą, nie ważne w co uwierzysz, choć radzę poczytać na ten tema, co wolno, a czego nie. Będziesz miał jakieś 3 lata(chociaż myślę, że 1-jeżeli nie jesteś notowany to potraktują cię łagodniej mimo to) na przemyślenie, jak to możliwe, że kiblujesz :D. Niech cię nie zmyli, że śmieję do rozpuku, zasłużyłeś- tyle czasu coście ją gnębili... sytuacja dla ciebie jest naprawdę bardzo poważna jeżeli Paula cię faktycznie zgłosiła. Przestań się człowieku kompromitować i nie rób sobie większych problemów, rok wyjęty z życiorysu to długo. A najlepiej przepraszaj Paulę i zmień nastawienie.

Paula- brawo :D! Tak trzymać i nie odpuszczać mu. To będzie przykład dla innych którzy myślą, że mogą wszystko. Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku :)! Pozdrawiam

Batman :*
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 18:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


Co Was wszystkich koło nowego roku wzięło na te pozwy, poszaleli :-P W Polsce chyba nikt nigdy nie dostał za wyzwiska internetowe kary bez zawiasów od razu*, jedynie gdy było to połączone z UPORCZYWYM dręczeniem, głównie w realu (telefony do stalczonej i rodziny, nachodzenie w miejscu zamieszkania/pracy) + jakieś ataki fizyczne to może, podkreślam MOŻE było kilka wyroków bez zawiasów (min. jeden Pink-owy kolega dostał wyrok bez zawiasów ale nie wiem czy od razu czy to był kolejny jego wyrok no i on naprawdę odjebał manianę i modelka musiała zmieniać miejsce zamieszkania żeby się od niego "uwolnić"), do tego przeważnie stalczenie jest połączone z mocnym zmanowaniem umysłu więc jak coś to sąd wydaje nakaz przymusowego leczenia psychiatrycznego a nie wyrok więzienia. Ale mam nadzieje, że nikt nie bedzie masowo badał poczytalności szołapowiczów bo miejsca w psychuszkach zabraknie :)

*Tylko ten pan który założył stronę atakującą Prezydenta poszedł siedzieć "za wyzywanie w necie" ale to było jego zaniedbanie bo nie zapłacił grzywny no i atakowanie Prezydenta z innego paragrafu idzie niż obrażanie modelek
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Nie bede cie cytowal batman bo szkoda miejsca na karcie nie jestem osobami ktore podales. I jak taki jestes do przodu z prawem to powodzenia :laughingnew: na szczescie ja tez wiem co mi wolno, a tak przy okazji wyobrazasz sobie ze prostytutka idzie na policje bo ktos w necie nazywa ja prostytutka itd :laughingnew:
Dobra nara bo trzeba sie dzis bawic a nie czytac wypociny batmana :haha:
Tak naprawdę to lubię wrednąPaulę, tylko nie wiem jak zagadać :[
Awatar użytkownika
B L A C K E D**
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 06 maja 2017, 20:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


wrednaPaula pisze:
Spikel20 pisze:Masz racje trzeba powrócić do glownego tematu. 31 grudnia napisze taki artykul ze bedziecie o niej gadac przez kolejne 3


bla bla bla
Wasza Paula


:sarcastic:

Poczytaj więcej bo się ośmieszasz
Awatar użytkownika
moboqq
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 12 mar 2017, 02:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: JA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jakieś pizdy do tej Pauli przychodzą, pierw jej obrabiają dupę, mówią jaka jest zła a później sypią żetonami mimo wszystko :shock2: o chuj chodzi

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 20:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jezusie nazarenski, Paulinka brałas kasę od niego to było ok, każdy wiedział, że to psychol, Ty się kapnęłaś po paru latach? Nie osmieszaj się z tymi paragrafami bo dobrze wiedziałaś, że gość z głową jest na bakier. Brałas kasę jak był grzeczny, zaczął grozić to wyjeżdżasz z paragrafami. Ogarnij się dziewcze. Kotka Ci nie dał ot tak.

Wracam pić, a Ty Paulina zacznij myśleć głową nie cipcią :winkextra: yes4
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 18:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


o kurwa ......

biedna dziewczyna.....
Awatar użytkownika
Mysia100
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 29 gru 2017, 09:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mysia100


Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 374
Rejestracja: 06 sie 2016, 01:13
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak


blebluch123 pisze:Nieźle 4k zeta w sylwka zarobiła a to nie koniec :D


Ciekawe czy zapłaci podatek dochodowy :mrgreen: :lol: :hi:
Awatar użytkownika
johnybravo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 30 gru 2017, 04:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


johnybravo pisze:
blebluch123 pisze:Nieźle 4k zeta w sylwka zarobiła a to nie koniec :D


Ciekawe czy zapłaci podatek dochodowy :mrgreen: :lol: :hi:


A kogo to kurwa obchodzi pajacu-beka z twojej wypowiedzi :lol:
Awatar użytkownika
Karku
SU-holik
SU-holik
Posty: 108
Rejestracja: 28 lut 2017, 23:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: WrednaPaula.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Karku pisze:
johnybravo pisze:
blebluch123 pisze:Nieźle 4k zeta w sylwka zarobiła a to nie koniec :D


Ciekawe czy zapłaci podatek dochodowy :mrgreen: :lol: :hi:


A kogo to kurwa obchodzi pajacu-beka z twojej wypowiedzi :lol:


urząd skarbowy to obchodzi :D

ciekawie się ten rok zaczyna, oby wynajęła kancelarię pięknego romana to na tvn-ie będą pokazywać :D
LEON LXIX


johnybravo pisze:
blebluch123 pisze:Nieźle 4k zeta w sylwka zarobiła a to nie koniec :D


Ciekawe czy zapłaci podatek dochodowy :mrgreen: :lol: :hi:


Myślisz że Paula nie płaci podatków od SU? Przecież na każdej tranmsijsi zgarnia tyle kasy że ktoś by się tym zainteresował
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 20:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Oj,ale wy szukacie dziury w całym :P
Paula wielokrotnie mówiła na swoich transmisjach ,że odprowadza podatek,ZUS.Ma dziewczyna założoną działalność :smoke:
Więc możecie przestać się podniecać tym czy odprowadza podatek czy nie :D



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Widzial ktos kiedys zeby pralnia pieniedzy placila podatki przeciez wiekszosc tych zet to i tak obieg, a jej pobyt na SU to tylko reklama zeby drozej sie sprzedac ( chociaz nie zawsze wychodzi bo nieraz musi sie dac za drinka ) :laughingnew:
Tak naprawdę to lubię wrednąPaulę, tylko nie wiem jak zagadać :[
Awatar użytkownika
B L A C K E D**
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 06 maja 2017, 20:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości