PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
SŁOWO MIESIĄCA .. DWULICOWOŚĆ!!!
Obrazek
To kto kogo w końcu zgwałcił.
:laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Słowo roku 2020
Obrazek

:laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


zmiencie nazwe tego wątku na ZjebyNaSzołapie i znecajcie sie dalej nad tym zwiazkiem sado-maso Harda i Spikela, czy może zróbice jeszcze cos innego, ale wyzwolcie ten wątek od tej dysksji bo oprócz tego że jest męcząca to jest naprawdę żenująca.
Awatar użytkownika
sthoss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 249
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:24
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: GlupiaCipa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Hard wymyślił nowy plan. będzie tak wkurwiający na forum i SU aż w końcu Paula go odbanuje bo biznesowo się jej będzie bardziej opłacać go jednak trzymać niż ten pierdolnik który teraz robi. Ja tylko jednego nie rozumiem. Nie rozumiałem tego kiedyś i w Spajku i w Robinku i w Hardzie też nie rozumiem. Jak jakaś osoba was nie chcę, jeszcze was zraniła itd i ma was za najgorszych śmieci to po co i tak próbujecie wrócić w jej łaski? To jest horę
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Miłość to miłość, są miliony kobiet na świecie ale Ta Jedyna - jest tylko JEDNA!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


nie prosciej bylo zadzwonic do niej z ogloszenia i umowic sie na godz niz placic tysiace na SU i sie ludzic czy panna dopusci :mrgreen:
Awatar użytkownika
Piatek___
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 28 sie 2020, 18:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Piatek___ pisze:nie prosciej bylo zadzwonic do niej z ogloszenia i umowic sie na godz niz placic tysiace na SU i sie ludzic czy panna dopusci :mrgreen:

Ona już conajmniej od 5 lat nie ma ogłoszeń i w sumie po co by miała mieć jak ma tutaj nie małą kasę z januszy zakochańców
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 00:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Robota-marzenie dla byłej pro - "pracy" żadnej (co najwyżej dać się raz na pół roku ulungowi pomacać po cycku), zero zagrożenia koroną czy adidasem a kasa identiko albo nawet lepsza
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:Robota-marzenie dla byłej pro - "pracy" żadnej (co najwyżej dać się raz na pół roku ulungowi pomacać po cycku), zero zagrożenia koroną czy adidasem a kasa identiko albo nawet lepsza

dupe ma nawet fajna ale twarz do dupy :lol: co tam ogladac jak by dawala na godz to bym sie skusil ale ona za daleko musiala by mi zwrucic za paliwo tak wiec by dolozyla do interesu :sarcastic:
Awatar użytkownika
Piatek___
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 28 sie 2020, 18:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Twarza ma bardzo w porzadku tylko maluje sie jak trąba. Zamiast jakas subtelnie podkreslic co dobre i poprawic co slabsze to naklada tego tyle na twarz ze czasem az szkoda.
Awatar użytkownika
sthoss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 249
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:24
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: GlupiaCipa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Czy też zauważyliście, że Paula coraz dłużej siedzi na SU? Jak jest, to ma transmisje od wieczoru aż po świt następnego dnia :mocking: :mocking:
Awatar użytkownika
Red_Hot_Lips
SU-holik
SU-holik
Posty: 133
Rejestracja: 29 mar 2020, 03:03
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Red_Hot_Lips


Red_Hot_Lips pisze:Czy też zauważyliście, że Paula coraz dłużej siedzi na SU? Jak jest, to ma transmisje od wieczoru aż po świt następnego dnia :mocking: :mocking:

No chyba musi bo swój tysiączek złotych trzeba wyrobić/transmisje :mrgreen:

Jak są janusze to doi ile się da :D jak np. wczoraj a dziś słabiej bo 350 zł do tej pory to trzeba siedzieć i ciułać :lol2:
Podsumowując wszystko sprowadza się do kasy a nie długości siedzenia :mrgreen:
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 00:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


hehe ja tam nie wierze w to co tu sie odpierdala, Admin ile im placisz za koncertowe odgrywanie swoich rol ? :D albo to ta k....a ich oplaca :scratch_one-s_head: hmmm
Awatar użytkownika
matekduzy
SU-holik
SU-holik
Posty: 58
Rejestracja: 06 lis 2015, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ashantee
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: M


dupka jak u nastolatki poszedl by na nia bez bata :D
Awatar użytkownika
nemiroff
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 05 wrz 2020, 13:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


:D
HardRockCaffe666 pisze:Robinek,Spajki na chuja my się tu spieramy.
Tak czy owak i tak wszyscy jesteśmy lub byliśmy tylko dla niej NIKIM.
A to czy ona w danej chwili z kimś z nas rozmawia to wcale nie oznacza że za chwileczkę nie wydupcy cie z hukiem jak tylko coś jej tam nie spasi.
Tak było też w przypadku srogiego który to stał się sztywny i zjebał jej transmisje.
I co szybko skończyło się to ich love story.
Ale kolejny bidok ciągle mimo wszystko do niej łazi.
Ale jestem pewny że to nie koniec ich przygód.
Także w najbliższym czasie spajki szykuj się na kolejny cios :biggrin:
Także bądźcie panowie czujni i nie wkurwiajcie panci po pokaże swój wredny charakter i dołączycie do mnie.

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_


w zycu realnym tez bys tak sie interesowal jakas dz...? wygląd to nie wszystko
Awatar użytkownika
nemiroff
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 05 wrz 2020, 13:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No niestety robinek ma racje do kazdego sapiesz z kazdym sie klocisz i mnie rowniez coraz bardziej nie podoba sie twoje zachowanie. Jesli nie przestaniesz sapac do srogiego na moich transmisjach bede musiala Cie zbanowac twoj wybor co jest wazniejsze dla Ciebie ciagle wojenki z kazdym czy dobre kontakty ze mna.

O co mi chodzi? Napisalam Ci wczoraj z kazdym sie klocisz do kazdego plujesz i szukasz tylko awantur. Wlasnie dlatego pozbylam sie harda zeby nie byc kojarzona z takim debilem. Jak pozwolilam Ci wrocic na trans do mnie byles normalny a teraz znow Ci odwala i zachowujesz sie gorzej jak hard. Dlatego dla Viebie tez nie ma miejsca dla moich trans mam dosyc kojarzenia mnie z kompletnymi czubkami. No i teraz mozesz zawrzec pakt z hardem i wyzywac mnie od najgorszych pewnie bedziesz znow niszczyl mi zycie zyczyl smierci itp ale ucinam z toba jakiekolwiek relacje tak jak to zrobilam z hardem zegnam.


A tu nasz odpowiedz na swojego sms
Dwa miesiące temu była taka sama sytuacja i do dzisiaj sie nic nie zminilo. Po drugie to co robie ta są moje prywatne sprawy czy kogoś obrażam czy nie. I ciebie to w najniższym stopniu nie powinno interesować co robie i czym sie zajmują. Trzecia sprawa świetna sama nie jestes żeby oceniac kogokolwiek. Po czwarte nikim dla mnie nie jestes żebyś mogła rozporządzać moim zycie. Ja sie nie wpierdalam w twoje. Czy mowie cos na temat robieniu laski srogiemu chyba nie. Po piąte czy ja przesiaduje na twoich trans moze mi sie zdarzyło kilka razy ponieważ pracuje cały czas i nie mam czasu na głupoty.Po 6 dawnego spikla już nie ma i pewnie bys liczyła żeby dalej ciągną temat i zaczął ciebie szantażować jaka biedna jestes. Po 7 zrealizuj to co wygrał w konkursach bo na zdjęcia dalej sie nie doczekałem i mam kilka priwow do odbioru. I tyle w temacie. I żeby nie było ze ty konczysz tylko. Bo czasy kiedy mi zależało na tobie bezpowrotnej minęły:)) jakos 7 mieseicy wytrzymałem bez twoich trans to myslisz ze teraz sie da. Jestes dla mnie obojętne ale złe tobie nie życzę. Kiedyś zobaczysz ze nie było warto.
Anonymous


Aha.... to teraz odpowiadamy na prywatne smsy na foro.... spoko...
Odpowiem Ci Spajki za Paule bo ona teraz poszla na wyklady na uczelnie i nie ma czasu.

Sasiedzi pisze:Dwa miesiące temu była taka sama sytuacja i do dzisiaj sie nic nie zminilo.

"taka sytuacja" trwa od kilku lat tylko fazy masz Spajki niezbyt stabilne.

Sasiedzi pisze:Po drugie to co robie ta są moje prywatne sprawy czy kogoś obrażam czy nie.

Niby tak, ale dopuszczasz mozliwosc ze Paula byc moze nie chce byc juz kojarzona z kims takim jak Ty? (Nie mowie ze jest to wykonalne bo co sie stalo to sie nie odstanie, ale jednak mozna probowac). Wiec, idac za Twoja logika Spajki ciebie tez nie powinno interesowac co i jak....

Sasiedzi pisze:Trzecia sprawa świetna sama nie jestes żeby oceniac kogokolwiek.

Nigdy nie twierdzila ze jest swietna, ale tak czy inaczej, nikomu nie odbieraj prawa do oceniania kogokolwiek. Sam to robisz co chwila, a tez jakos nie masz opini "zajebistosci roku". Wiec?

Sasiedzi pisze:Po czwarte nikim dla mnie nie jestes żebyś mogła rozporządzać moim zycie.

Ohhh... ale o co Ci chodzi? To nie rozporzadzales do tej pory nim? Nikim mowisz? Hmmmm.... jakby mam pewne watpliwosci...

Sasiedzi pisze:Ja sie nie wpierdalam w twoje.

Nadal mam watpliwosci...

Sasiedzi pisze:Czy mowie cos na temat robieniu laski srogiemu chyba nie.

A chcialbys cos powiedziec? Jakis problem z technika? czy ze Srogim? Nie powstrzymuj sie...

Sasiedzi pisze:Po piąte czy ja przesiaduje na twoich trans moze mi sie zdarzyło kilka razy ponieważ pracuje cały czas i nie mam czasu na głupoty.

I co w zwiazku z tym? No ale skoro byles tylko "kilka razy" to przeciez nie ma problemu...

Sasiedzi pisze:Po 6 dawnego spikla już nie ma i pewnie bys liczyła żeby dalej ciągną temat i zaczął ciebie szantażować jaka biedna jestes.

Aha...nie ma... Teraz jest nowy Spajk ktoremu wpadlo do glowy ze Paula liczy na to ze bedzie ja szantazowal. Genialny pomysł. Gratulacje.

Sasiedzi pisze:Po 7 zrealizuj to co wygrał w konkursach bo na zdjęcia dalej sie nie doczekałem i mam kilka priwow do odbioru.

I kota oddaj...zapomniales...

Sasiedzi pisze:I żeby nie było ze ty konczysz tylko.

Zalezy od partnera...raz skonczy raz nie... Ale skoro sugerujesz ze Ty tez konczysz to cieszmy sie Twoim szczesciem.

Sasiedzi pisze: czasy kiedy mi zależało na tobie bezpowrotnej minęły:))

fantastycznie... tylko czy jestes pewien?

Sasiedzi pisze:jakos 7 mieseicy wytrzymałem bez twoich trans

Jestes niesamowity. Wpisz to w CV. Sukces fchuj.

Sasiedzi pisze:Jestes dla mnie obojętne ale złe tobie nie życzę.

Cudownie.

Sasiedzi pisze:Kiedyś zobaczysz ze nie było warto.

Raz warto, raz nie warto...takie zycie. No ale to Pauli zycie a nie Twoje wiec daruj sobie zabawe w jasnowidza.


PS. Spajki... "bo mogę".
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


No no czas zacząć jesienną ramówkę nowym sezonem naszego ulubionego serialu
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Sasiedzi pisze:A tu nasz odpowiedz na swojego sms
Dwa miesiące temu była taka sama sytuacja i do dzisiaj sie nic nie zminilo. Po drugie to co robie ta są moje prywatne sprawy czy kogoś obrażam czy nie. I ciebie to w najniższym stopniu nie powinno interesować co robie i czym sie zajmują. Trzecia sprawa świetna sama nie jestes żeby oceniac kogokolwiek. Po czwarte nikim dla mnie nie jestes żebyś mogła rozporządzać moim zycie. Ja sie nie wpierdalam w twoje. Czy mowie cos na temat robieniu laski srogiemu chyba nie. Po piąte czy ja przesiaduje na twoich trans moze mi sie zdarzyło kilka razy ponieważ pracuje cały czas i nie mam czasu na głupoty.Po 6 dawnego spikla już nie ma i pewnie bys liczyła żeby dalej ciągną temat i zaczął ciebie szantażować jaka biedna jestes. Po 7 zrealizuj to co wygrał w konkursach bo na zdjęcia dalej sie nie doczekałem i mam kilka priwow do odbioru. I tyle w temacie. I żeby nie było ze ty konczysz tylko. Bo czasy kiedy mi zależało na tobie bezpowrotnej minęły:)) jakos 7 mieseicy wytrzymałem bez twoich trans to myslisz ze teraz sie da. Jestes dla mnie obojętne ale złe tobie nie życzę. Kiedyś zobaczysz ze nie było warto.


Obrazek
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


komin pisze:Aha....



Podziwiam, że się Tobie chciało poświęcić czas na tą wszę.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości