PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


BlackMidnightAngel_ pisze:Umówmy się Adminowi są na reke wszystkie gównoburze oraz pisanie bzdur przez harda, bo ma ruch na forum i więcej wejść (sorry Admin, ale wszyscy wiemy, że taka jest prawda)

No ok, to by sie zgadzalo :ok: ale skoro juz sie tak umawiamy to umowmy sie tez, ze te wszystkie gownoburze Hardowe (o innych ulungach nie wspominajac) tez sporo fejmu i ogladalnosci Tobie Paula zrobily.
Fakt faktem ze ten Hardowy fejm byl ciut chujowej jakosci, ale jak to mowia... niewazne co gadaja byle gadali i kasa sie zgadzala ;)
Nie bronie Harda bo on sobie PR zjebal juz chyba siedzac na nocniku i ma te swoje zagrywki na poziomie przedszkolaka z zespolem Downa. Zdaje tez sobie sprawe ze to jest biznes i to czy Hard "sie oplaca" czy nie to jest tylko czysta kalkulacja... Powiedzmy ze w ostatnich "badaniach rynku" wyszlo ze Harda trzeba zwolnic i zostal zwolniony. Spoko.
Za to mam jedno "ale" i pojde troche pod prad ze zdaniem innych... Mnie debilne posty Hardzika w tym temacie tez wkurwiaja ALE zakaz pisania dla niego w tym temacie? a dlaczego?? chce robic z siebie debila bo tak wiekszosc jego postow jest odbierana, to niech sobie robi... Poki co nie ma zakazu pisania postow na foro przez osobniki o IQ ameby.
Powtorze jeszcze raz... Tak Hard jest debilem, wkurwiaja jego konskie zaloty i teksty. Ban na SU? jestem jak najbardziej za. To jest Pauli transmisja i Pauli zasady. Na forum NEVER. Niech se pisze co zechce...
No i Paula... badzmy szczerzy... hodowalas tego raka przez wiele lat, do leczenia nie podchodzilas zbyt powaznie, to tez sie nie dziw ze teraz ma nawroty i pierwsza powazniejsza operacja nie zadzialala tak jak powinna... :P
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




komin pisze:Niech se pisze co zechce...

Jeden który rozumie sens forum.
Inni to jak na razie same lizuski którzy tanim kosztem chcą w tym temacie zabłysnać.
Co do reszty twojej ''błyskotliwej'' analizy komentarz sobie daruje bo po chuja i na chuja z kimś takim przemądrzałym jak Ty wchodzić w dyskusję.
Ps porównywanie mnie do ameby mógłbyś sobie darować.

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Hardzik... akurat ameba to byla ogolnie... ale faktycznie pominmy dyskusje czy sie lapiesz czy nie :P
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




komin, myśle że nie było by tego, gdyby Hard będąc z Paulą w dobrych relacjach, nie uzurpował sobie tytułu szeryfa tego wątku i sam nie kazał ludziom tu nie pisać itp. Po prostu dostaje z własnej broni, sam sobie ten miecz wykuł swoim zachowaniem.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Z kominem trochę się zgodzę. Paula przez lata rozpuściła Harda do granic absurdu i teraz naglę ban więc w sumie nie dziwota że teraz hard robi to co robi.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




BlackMidnightAngel_ pisze:Hard mam dziś bardzo dobry humor, więc nie będę rzucać kurwami i napisze bardzo grzecznie...
Jeśli kiedykolwiek darzyłeś mnie jakąś sympatią nie udzielaj się w moim temacie, nie wchodz na moje transmisje, nie pisz do mnie - poprostu omijaj szerokim łukiem dla własnego dobra.

Również pochwalam ten post :good3:
Hard powinien sobie go wydrukować pierdzielnąć w ramkę i zawiesić nad monitorem
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 00:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Wiadomą rzeczą jest to, że Hardzisław Dwulicowy Kurwisty, myślał sobie, że jest wodzirejem, reżyserem i szefem każdej transmisji Pauli.
Tak wrósł w Pauli transmisje, że wydawało się "rzeczą naturalną ", że tak musi być i już.
A tu nagle Paulinka robi pach pach i harda nie ma... to tak jak by spłukać wodę w toalecie... gówno spłynęło w kanał.... :laughingnew:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Robinek29,
Widzisz takie gówno jak ty widocznie umie pływać.
Ale nosa nie oszukasz każde gówno śmierdzi tak samo. :biggrin:
Ps bidny spajki tyle tu razy był już spuszczany z wodą że powinien już dawno być w Bałtyku.
Ale widocznie teraz smród walący od niego jest do zniesienia.
A może bidulka stosuje jakieś odświeżacze powietrza że nie czuje tego smrodu.
Tobie też to się przydarzyło że aż na dwa latka dałeś sobie z nią spokój.
Nie zapominajmy też ze jakiś czas temu tez jechałeś tu po niej jak po burej suce.
No ale teraz to twoja ''koleżanka''.
ISTNY KABARET :biggrin:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Czasem gówno może być duże wtedy kibel może się zapchać i wybuchnąć prosto w mordę spuszczającego :D
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




HardRockCaffe666 pisze:Robinek29,
Widzisz takie gówno jak ty widocznie umie pływać.
Ale nosa nie oszukasz każde gówno śmierdzi tak samo. :biggrin:
Ps bidny spajki tyle tu razy był już spuszczany z wodą że powinien już dawno być w Bałtyku.
Ale widocznie teraz smród walący od niego jest do zniesienia.
A może bidulka stosuje jakieś odświeżacze powietrza że nie czuje tego smrodu.
Tobie też to się przydarzyło że aż na dwa latka dałeś sobie z nią spokój.
Nie zapominajmy też ze jakiś czas temu tez jechałeś tu po niej jak po burej suce.
No ale teraz to twoja ''koleżanka''.
ISTNY KABARET :biggrin:


Jedyny smród jaki się tu unosi to smród Harda, Dwuicowej Kurwy...
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Spierdalaj bo przynudzasz gnido :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




HardRockCaffe666 pisze:Spierdalaj bo przynudzasz gnido :!: :!:


Jak to mówią, nie rusz gówna bo sam smrodem przesiąkniesz.

Tak hard, smród jaki się za tobą rozciąga zatacza coraz szersze kręgi,
śmierdzi już od podzamcza Wawelskiego do Poznania i nie jest to smród twoich stóp
tylko smród twojego nędznego życia...
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Robinek29 pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Spierdalaj bo przynudzasz gnido :!: :!:


Jak to mówią, nie rusz gówna bo sam smrodem przesiąkniesz.

Tak hard, smród jaki się za tobą rozciąga zatacza coraz szersze kręgi,
śmierdzi już od podzamcza Wawelskiego do Poznania i nie jest to smród twoich stóp
tylko smród twojego nędznego życia...


Nic lepszego nie mogłeś wymyślić pizdusiu :biggrin:
Słabe to fchuj.
Pozera i samca alfa tylko na tyle stać.
Taki z ciebie kozak a nawet nie potrafisz mi się porządnie odgryźć.
Ale jak to mawiają w necie kozak a w realu pizda :biggrin:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




HardRockCaffe666 pisze:
Robinek29 pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Spierdalaj bo przynudzasz gnido :!: :!:


Jak to mówią, nie rusz gówna bo sam smrodem przesiąkniesz.

Tak hard, smród jaki się za tobą rozciąga zatacza coraz szersze kręgi,
śmierdzi już od podzamcza Wawelskiego do Poznania i nie jest to smród twoich stóp
tylko smród twojego nędznego życia...


Nic lepszego nie mogłeś wymyślić pizdusiu :biggrin:
Słabe to fchuj.


Słabe to są twoje zęby, psują się, próchnicą porastają przegrywie... :laughingnew:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Robinek29 pisze:Słabe to są twoje zęby, psują się, próchnicą porastają przegrywie..

Piszesz jak gimbus.
Może twój rozwój intelektualny się zatrzymał.
Znalazł sie wygryw który prze kilka ładnych latek przyłaził tam do niej śliniąc się na jej widok do ekranu o kasie którą na nią wyjebałeś nawet nie wspomnę.
Sporo czasu zajęło ci połapanie się że jesteś dla niej tyko BANKOMATEM i nikim więcej.
Nawet nie spotkała się z toba prze te 8 lat nawet nie opierdoliła ci kutasa.
No tak ale ty masz jej telefon masz się czym chwalić :biggrin:
To jedyna rzecz którą osignąłeś.
Ja mam chociaż tyle oleju w głowie że nie wydawałem na nią miesięcznie nie wiadomo ile kasy.
Miałem swój limit i tego się trzymałem o kredycie nie mówiąc.
Bo jaki trzeba być skończonym debilem żeby na wirtualne laski brać kredyt.
Zresztą skończyłem już z tobą słowne przepychanki.
Na ra chorągiewko :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




To już tak podsumowując dzisiejszą dyskusję o kupie :mrgreen:
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 00:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




komin pisze:
BlackMidnightAngel_ pisze:Umówmy się Adminowi są na reke wszystkie gównoburze oraz pisanie bzdur przez harda, bo ma ruch na forum i więcej wejść (sorry Admin, ale wszyscy wiemy, że taka jest prawda)

No ok, to by sie zgadzalo :ok: ale skoro juz sie tak umawiamy to umowmy sie tez, ze te wszystkie gownoburze Hardowe (o innych ulungach nie wspominajac) tez sporo fejmu i ogladalnosci Tobie Paula zrobily.
Fakt faktem ze ten Hardowy fejm byl ciut chujowej jakosci, ale jak to mowia... niewazne co gadaja byle gadali i kasa sie zgadzala ;)
Nie bronie Harda bo on sobie PR zjebal juz chyba siedzac na nocniku i ma te swoje zagrywki na poziomie przedszkolaka z zespolem Downa. Zdaje tez sobie sprawe ze to jest biznes i to czy Hard "sie oplaca" czy nie to jest tylko czysta kalkulacja... Powiedzmy ze w ostatnich "badaniach rynku" wyszlo ze Harda trzeba zwolnic i zostal zwolniony. Spoko.
Za to mam jedno "ale" i pojde troche pod prad ze zdaniem innych... Mnie debilne posty Hardzika w tym temacie tez wkurwiaja ALE zakaz pisania dla niego w tym temacie? a dlaczego?? chce robic z siebie debila bo tak wiekszosc jego postow jest odbierana, to niech sobie robi... Poki co nie ma zakazu pisania postow na foro przez osobniki o IQ ameby.
Powtorze jeszcze raz... Tak Hard jest debilem, wkurwiaja jego konskie zaloty i teksty. Ban na SU? jestem jak najbardziej za. To jest Pauli transmisja i Pauli zasady. Na forum NEVER. Niech se pisze co zechce...
No i Paula... badzmy szczerzy... hodowalas tego raka przez wiele lat, do leczenia nie podchodzilas zbyt powaznie, to tez sie nie dziw ze teraz ma nawroty i pierwsza powazniejsza operacja nie zadzialala tak jak powinna... :P


Może zastanów się komin czego ty chcesz? Wiadomo, że nie chodzi tu już o dobro Pauli, czy dziada, tylko o nasz własny komfort czytania forum.
Z jednej strony wkurwiają cię posty kmiotka, z drugiej mówisz: „PISZ hard, pisz, niech ci będzie na zdrowie!”. Tym razem to ty karmisz tego raka, którego nikt nie chce. Dlaczego?- Bo traktujesz go jak człowieka! Paula miała ten sam problem, też traktowała go po ludzku, zamiast pozbyć się problemu parę lat wstecz/ewentualnie bardziej temperować pasożyta.
W swoim poście piszesz, że jest jednokomórkowym(uważam, że bardzo wspaniałomyślnie) wkurwiającym debilem, który robi gówno na czacie Pauli. Po czym piszesz, żeby „se pisał” :facepalm: . W tej chwili stałeś się jego najlepszym przyjacielem. Bądź kolega i nie dawaj mu nadziei, bo tylko będzie się biedak dalej nakręcał zamiast się leczyć z niespełnionej miłości.
Cierpi- stracił, chyba 7lat swojej młodości (przerwa na śmiech) i się tak łatwo z tym faktem nie pogodzi, zwłaszcza jak będziesz go karmił swoim humanitaryzmem. Z tego całego gnoju jaki mu posłałeś, wyrżnął jedyny malutki plus i się teraz nim ku.wa żywi. Znowu zaczął pierdolić farmazony, że wie, że jest jebniętym debilem, ale inni też są- a mimo tego nie mają bana, więc i jemu się należy odbanowanie. Jesteś z siebie dumny? Takiego poziomu postów zapragnąłeś...? :facepalm:
Abstrahując od miejsca w którym się znajdujemy... można przecież chcieć więcej...
ehh

:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90




BATMANmkr90, ale cos pokreciles... nigdzie nie napisalem czego ja chce. Napisalem jedynie ze poki co nie mamy w regulaminie zakazu pisania postow przez debili. Gdy takowy bedzie to nie tylko Hard bedzie do odstrzelenia, tyle ze wtedy byc moze forum juz nam zdechnie calkowicie. Tobie tez pewnie bedzie smutno... niemal 80% Twoich postow jest poswieconych Hardowi :yes4:
Druga rzecz o ktorej napisalem to ze rowniez, poki co, nie mamy w regulaminie zapisu ze wchodzi sobie jakas modelka i mowi: "ej, Batman, zakazuje ci pisac w moim watku!" a Ty masz obowiazek wykonac jej polecenie. Tego sobie Ty zyczysz?
Taki mamy klimat... a posty Harda mozna po prostu omijac... Ba! sa tacy ktorzy wogole do tego watku juz nie chca zagladac zeby nie dostac mozgozjebania i nie powiedzialbym ze jest to wylacznie wina Harda.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Robinek,Spajki na chuja my się tu spieramy.
Tak czy owak i tak wszyscy jesteśmy lub byliśmy tylko dla niej NIKIM.
A to czy ona w danej chwili z kimś z nas rozmawia to wcale nie oznacza że za chwileczkę nie wydupcy cie z hukiem jak tylko coś jej tam nie spasi.
Tak było też w przypadku srogiego który to stał się sztywny i zjebał jej transmisje.
I co szybko skończyło się to ich love story.
Ale kolejny bidok ciągle mimo wszystko do niej łazi.
Ale jestem pewny że to nie koniec ich przygód.
Także w najbliższym czasie spajki szykuj się na kolejny cios :biggrin:
Także bądźcie panowie czujni i nie wkurwiajcie panci po pokaże swój wredny charakter i dołączycie do mnie.

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: burrit0, Hetrique, simpleman123 i 191 gości