PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
HardRockCaffe666 pisze:A teraz idę na obiecany urlop.
Za długo zwlekałem.
A ty robi miałbyś chociaż odwagę przyznać się że tak było.
Ale po człowieku twojego pokroju tego się nie spodziewam.
Hard is off line ;)


Wyzwałeś mnie od handlarzy danymi, a teraz uciekasz?
Pokaż dowody tego handlu kreaturo!

Owszem broniłem Cię byłem nawet za odbanowaniem, ale Paula jasno i wyraźnie powiedziała mi i publicznie też
jaki jesteś i ja Jej wierzę, teraz jeszcze przez ostatnie dni potwierdziłeś to swoim dennym zachowaniem.

A moja sympatia czy antypatia do Pauliny to są moje i tylko moje odczucia.

Czekam na dowody Hardziu, a nie zapomniałem dwulicowa kurwiono...
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666, odlatujesz trochę...
Jak czytam to całe pierdolenie o tych Waszych 'hakach', to aż cycki opadają... Żenada totalna. Nikt Cię już nie traktuje poważnie, każdy się śmieje jak tylko usłyszy coś o tych śmiesznych Twoich hakach, których rzekomo nie udostępnisz, bo jesteś taki 'w porządku'. Nawet kiedy Robinek mówi Ci żebyś pokazał, to TY jesteś taki w porządku, że nie pokażesz, ale za to publicznie oskarżysz i narobisz zamieszania. To już Twoim zdaniem jest w porządku...
Skoro nie chcesz o czymś mówić, bo uważasz, że nie powinieneś, to zamknij dziób i nic nie mów zamiast tak bez sensu pierdolić i próbować kogoś skłócić, tylko dla własnej satysfakcji, że nie jesteś sam. Słabe to w chuj Hard.
A co do tych świadków to znów śmiechłam sobie. Piwo razem w pubie piliście i świadków masz? Obiad razem jedliście czy skąd TY przepraszam tych świadków masz? Chyba nie uważasz, że jak zrobisz screena jakiejś rozmowy na czacie forumkowym albo na trans u Pauli, to TY COŚ MASZ. Ale z dobrego serduszka Ci objaśnię - gówno masz. :)
To że Robinek Ci mówił jaka jest Paula, to żadna sensacja, sama mówiłam CI to samo I parę innych osób pewnie też. Większość ludzi tutaj po prostu jednak ma wyjebane na to czy Paula się pogniewa czy nie, a druga sprawa jest taka, ze Pauli to nawet pewnie też nie interesuje. Takie już uroki internetu - ludzie mają siebie w dupie, a Ty powinieneś zapomnieć o wyrwaniu laski takiej jak Paula, bo to nie Twoja liga, nie oszukujmy się.
I przestań jęczeć, że Spajk to wrócił do łask a Ty nie. Dasz tyle ile Spajk, to też wrócisz do łask. Chyba nie sądzisz, że Paula tyle lat trzymała Cię i pozwalała pajacować, bo serio tak lubi Twoje towarzystwo :laughingnew:
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Jpdl czy was tu pojebało.
Nie zamierza przeszukiwać swojego dysku żeby co udowadniać.
Widzę że nie ma odwagi sie sam do tego przyznać.
Niech spierdala i tyle w tym wątku.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Jpdl czy was tu pojebało.
Nie zamierza przeszukiwać swojego dysku żeby co udowadniać.
Widzę że nie ma odwagi sie sam do tego przyznać.
Niech spierdala i tyle w tym wątku.



Nic dodać nic ująć, czyli gówno ma a tylko pisze by pisać,
typowe dla UBEckiej dwulicowej kurwy!
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spokojna pisze:HardRockCaffe666, odlatujesz trochę...
Jak czytam to całe pierdolenie o tych Waszych 'hakach', to aż cycki opadają... Żenada totalna. Nikt Cię już nie traktuje poważnie, każdy się śmieje jak tylko usłyszy coś o tych śmiesznych Twoich hakach, których rzekomo nie udostępnisz, bo jesteś taki 'w porządku'. Nawet kiedy Robinek mówi Ci żebyś pokazał, to TY jesteś taki w porządku, że nie pokażesz, ale za to publicznie oskarżysz i narobisz zamieszania. To już Twoim zdaniem jest w porządku...
Skoro nie chcesz o czym mówić, bo uważasz, że nie powinieneś, to zamknij dziób i nic nie mów zamiast tak bez sensu pierdolić i próbować kogoś skłócić, tylko dla własnej satysfakcji, że nie jesteś sam. Słabe to w chuj Hard.
A co do tych świadków to znów śmiechłam sobie. Piwo razem w pubie piliście i świadków masz? Obiad razem jedliście czy skąd TY przepraszam tych świadków masz? Chyba nie uważasz, że jak zrobisz screena jakiejś rozmowy na czacie forumkowym albo na trans u Pauli, to TY COŚ MASZ. Ale z dobrego serduszka Ci objaśnię - gówno masz. :)
To że Robinek Ci mówił jaka jest Paula, to żadna sensacja, sama mówiłam CI to samo I parę innych osób pewnie też. Większość ludzi tutaj po prostu jednak ma wyjebane na to czy Paula się pogniewa czy nie, a druga sprawa jest taka, ze Pauli to nawet pewnie też nie interesuje. Takie już uroki internetu - ludzie mają siebie w dupie, a Ty powinieneś zapomnieć o wyrwaniu laski takiej jak Paula, bo to nie Twoja liga, nie oszukujmy się.
I przestań jęczeć, że Spajk to wrócił do łask a Ty nie. Dasz tyle ile Spajk, to też wrócisz do łask. Chyba nie sądzisz, że Paula tyle lat trzymała Cię i pozwalała pajacować, bo serio tak lubi Twoje towarzystwo :laughingnew:

Mnie się od dłuższego czasu wydaje patrząc na działalność hardzika to Paula już żyga hardem od dawna i nie tylko to co pisze na trans ale i tuta. Bo hardzik jakby się popatrzeć to ciągle jakieś takie historyjki wymyśla jak ta teraz żeby było głośno w tym temacie i on myśli ze Paula tego chce :laughingnew: a mnie się wydaje że jest odwrotnie i dlatego dostawał co jakiś czas bana jak juz nerwowo nie wytrzymywała.
Hardzik to dwulicowa menda kurewska i to widać na kilometr ale on nawet jak zostanie złapany za rękę na czymś to powie ze to nie jego ręka :laughingnew:

HardRockCaffe666 pisze:Jpdl czy was tu pojebało.
Nie zamierza przeszukiwać swojego dysku żeby co udowadniać.
Widzę że nie ma odwagi sie sam do tego przyznać.
Niech spierdala i tyle w tym wątku.

HardRockCaffe666Weź już wypierdalaj na ten urlop i to najlepiej wieczny bo żygać się chce
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 00:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Za samo stwierdzeni "coś na kogoś mam ale nie podam bo nie" powinien być perm, ogólnie za zbieranie "haków" powinien być ban i już
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


EDIT jak Paula odpisała, to mój post jest zbędny :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Psychiatryk pisze:
Spokojna pisze:HardRockCaffe666, odlatujesz trochę...
Jak czytam to całe pierdolenie o tych Waszych 'hakach', to aż cycki opadają... Żenada totalna. Nikt Cię już nie traktuje poważnie, każdy się śmieje jak tylko usłyszy coś o tych śmiesznych Twoich hakach, których rzekomo nie udostępnisz, bo jesteś taki 'w porządku'. Nawet kiedy Robinek mówi Ci żebyś pokazał, to TY jesteś taki w porządku, że nie pokażesz, ale za to publicznie oskarżysz i narobisz zamieszania. To już Twoim zdaniem jest w porządku...
Skoro nie chcesz o czym mówić, bo uważasz, że nie powinieneś, to zamknij dziób i nic nie mów zamiast tak bez sensu pierdolić i próbować kogoś skłócić, tylko dla własnej satysfakcji, że nie jesteś sam. Słabe to w chuj Hard.
A co do tych świadków to znów śmiechłam sobie. Piwo razem w pubie piliście i świadków masz? Obiad razem jedliście czy skąd TY przepraszam tych świadków masz? Chyba nie uważasz, że jak zrobisz screena jakiejś rozmowy na czacie forumkowym albo na trans u Pauli, to TY COŚ MASZ. Ale z dobrego serduszka Ci objaśnię - gówno masz. :)
To że Robinek Ci mówił jaka jest Paula, to żadna sensacja, sama mówiłam CI to samo I parę innych osób pewnie też. Większość ludzi tutaj po prostu jednak ma wyjebane na to czy Paula się pogniewa czy nie, a druga sprawa jest taka, ze Pauli to nawet pewnie też nie interesuje. Takie już uroki internetu - ludzie mają siebie w dupie, a Ty powinieneś zapomnieć o wyrwaniu laski takiej jak Paula, bo to nie Twoja liga, nie oszukujmy się.
I przestań jęczeć, że Spajk to wrócił do łask a Ty nie. Dasz tyle ile Spajk, to też wrócisz do łask. Chyba nie sądzisz, że Paula tyle lat trzymała Cię i pozwalała pajacować, bo serio tak lubi Twoje towarzystwo :laughingnew:

Mnie się od dłuższego czasu wydaje patrząc na działalność hardzika to Paula już żyga hardem od dawna i nie tylko to co pisze na trans ale i tuta. Bo hardzik jakby się popatrzeć to ciągle jakieś takie historyjki wymyśla jak ta teraz żeby było głośno w tym temacie i on myśli ze Paula tego chce :laughingnew: a mnie się wydaje że jest odwrotnie i dlatego dostawał co jakiś czas bana jak juz nerwowo nie wytrzymywała.
Hardzik to dwulicowa menda kurewska i to widać na kilometr ale on nawet jak zostanie złapany za rękę na czymś to powie ze to nie jego ręka :laughingnew:

HardRockCaffe666 pisze:Jpdl czy was tu pojebało.
Nie zamierza przeszukiwać swojego dysku żeby co udowadniać.
Widzę że nie ma odwagi sie sam do tego przyznać.
Niech spierdala i tyle w tym wątku.

HardRockCaffe666Weź już wypierdalaj na ten urlop i to najlepiej wieczny bo żygać się chce




No jak się nie lubimy tak podpisuje się pod Twoim postem ws 100 %....

A Ty Hard (tylko na miłość boską nie odpisuj mi) miałeś iść na urlop to wypierdalaj i to najlepiej na dłuższy niż tydzień i przestań nakręcać jakieś aferki byle by tylko zyskać trochę atencji!
Awatar użytkownika
BlackMidnightAngel_
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 29 kwie 2019, 12:13
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 71 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hard jeżeli jeszcze raz rzucisz jakiekolwiek insynuacje o posiadaniu rzekomych screenów na kogokolwiek (nie tylko na modelkę ale choćby i na modelarza) i cokolwiek to idziesz w ślady Spajka i dostajesz 2 tygodnie urlopu od foro, skończyło się pobłażanie dla samozwańczych Stanów Tymińskich i straszenie niewinnych ludzi teczkami, screenami i dowodami
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


HardRockCaffe666 pisze:Robinek29,
Ta znalazł się chodzący ideał przykład cnót wszelakich.
Już nie pamiętasz jak jednego dnia chcesz mi pomóc w odbanie powołując się na jakieś tam swoje rzekome zasługi u Pauli.
Na drugi dzień wysyłasz mi pw o tym jaka to ona jest wredna zimna wyrachowana manipulantka i starasz mi ja na siłę zniechęcić.
Teraz znowu piszesz że toja niby jestem dwulicową świnią.
A co do twojej próby handlu danymi to mam nawet świadka wiec stul już japę.
On widział ale prosił mnie żebym całą sprawę wyciszył bo boi się że komuś to sprzedasz.
I kto jest fałszywą dwulicową świnią.
Przeciec ty tak ją lubisz.. dobre sobie :biggrin:
Ps ciekawe w którą stronę jutro powieje wiaterek :laughingnew:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_


Weź dziadek skończ się błaźnić w końcu i wypierdalaj.
Jak lubisz robić z siebie debila to zatrudnij się do cyrku na posadę klauna.
Awatar użytkownika
elitarnajednostka
SU-holik
SU-holik
Posty: 117
Rejestracja: 23 mar 2017, 17:31
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kaama696
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


On tak naprawdę proponował Pauli że zamieszka z nim kiedyś na działce w tej zatęchłej ruderze i będzie jeździć na kucyku? hahaha :laughingnew: :laughingnew: A bo ja myślałem że to taki żart tylko ktoś wymyślił kiedyś hahaha
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


No to by nie było takie śmieszne jakby nie było prawdziwe :) To wszystko są fakty
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


sirpsychosexy pisze:On tak naprawdę proponował Pauli że zamieszka z nim kiedyś na działce w tej zatęchłej ruderze i będzie jeździć na kucyku? hahaha :laughingnew: :laughingnew: A bo ja myślałem że to taki żart tylko ktoś wymyślił kiedyś hahaha


Wszyscy mamy z tego screeny na dyskach, ale nie chce nam się szukać , a widzę ze on nie ma odwagi żeby się przyznać :) :laugh3:
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


ruger44 pisze:No to by nie było takie śmieszne jakby nie było prawdziwe :) To wszystko są fakty

Znokautujesz go jak się pojawi, widzowie czekają.
Będą oklaski :)
Awatar użytkownika
DetektywPikachu
Sponsor
Sponsor
Posty: 15
Rejestracja: 01 lis 2019, 16:01
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek


Znalazłem na dysku domek w którym miała zamieszkać Paula z Hardem
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


BlackMidnightAngel_, jestem w szoku czytając co napisałaś no ale cóż czas pokaże za ile pozwolisz mu wrócić :)
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 374
Rejestracja: 06 sie 2016, 00:13
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak


gracjano pisze:[ Obrazek ]


Znalazłem na dysku domek w którym miała zamieszkać Paula z Hardem


Hmmm ciekawe gdzie on chciał tu wstawić kucyka i jeszcze fermę indyków... :lol2:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek
Koń o jakim marzyła Paula
Obrazek
Kucyk na jakiego stać Harda

(PS: https://tvn24.pl/wroclaw/dolny-slask-sz ... 47-2311430 Hard to Twoja sprawka?)

Obrazek
Wakacje marzeń Pauli
Obrazek
Wakacje na jakie stać Harda
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Co ty w nim widziałaś Paulina :laugh3:
Awatar użytkownika
DetektywPikachu
Sponsor
Sponsor
Posty: 15
Rejestracja: 01 lis 2019, 16:01
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Oj tam, oj tam. Jakby w jurodżekpota wygrał to by był najfajniejszym bojfrendem a może nawet narzeczonym. To tylko kwestia wielkości brylantu w piersciónku. Tragizm tej sytuacji tkwi w tym, że większość ludzi to rozumie a niektórzy nie... :cool3:
Awatar użytkownika
psn
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 15 gru 2015, 09:51
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: luminka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: psn


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości