PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
sirpsychosexy pisze:
komin pisze:
sirpsychosexy pisze:Hard po prostu bądź lojalny i tyle. Zobacz ja zawsze bronie Ann i wiem że pewnie dla niektórych jest to powód do drwin ale ja ma na to wyjebnae. A ty to tak raz bronisz Pauli potem jak się z ciebie ponabijamy stajesz okoniem i próbujesz zrobić żeby wilk był syty i owca cała i zaczynasz być jak chorągiew. Albo jesteś lojalny wobec Pauli nawet wtedy jak zdarzą jej się wpadki albo bawisz się z nami. Musisz wybrać. No i ja nie wiem po huj gadasz z Spajkim prywatnie jak to jest jej największy wróg.

Jesssu....Ty tak serio??? Co ma robic "lojalnie"? przynosic rente co miesiac 20stego?? Wiecej rysunkow na piasku? I nie gadac ze Spajkiem bo to sie nie podoba jakiejs lasce z kamerek???? No kurwa litosci... jeszcze mi tego brakuje zeby mi panny z kamerek dobieraly kolegow...mowily z kim moge z kim nie.... No smiechlem...panienka z okienka bedzie komus zycie ukladac. WTF?
Ja tylko przypominam ze pomimo calego pierdolenia o "wiezi emocjonalnej" z modelkami to my tu jestesmy klientami...my placimy a nie na odwrot. Upraszczajac...jak sie fryzjer na mnie obrazi to se pojde do innego, jest ich fchuj...


No skoro komin jesteś taki mądry to w takim razie po chuj go zbanowała? Może to głupie ale ta cała akcja pokazała że jakaś tam jednak więź między Paulą a Hardem jest. Jakby jej był całkiem obojętny to by go dalej trzymała bo on jest przecież nieszkodliwy. Jest trochę przygłupi ale przecież nic jej nie zrobił takiego. Nie jest jak Spajki czy Robinek .Wiele dziewczyn lubi mieć takiego swojego fana/fanow bo pieniądz to pieniądz wiadomo ale dobrze też czuć że twoja praca jest przez kogoś doceniana. Po to Hard był potrzeby Pauli. Jeśli myślisz że ta cała akcja z banem to tylko kolejna gra Pauli żeby wyciągnąć kasę z Harda to jesteś głupi. W takie coś to można sie bawić ze Spajkim czy Robinkiem a po co miała by się w to bawić z Hardem? Ona wie że więcej niż renty z niego niedostanie. Myślisz że naprawdę liczy na to że Hardzik pójdzie do providenta żeby ją przebłagać?
Hard po prostu ją wkurwił więc go wyjebała. W jakimś tam stopniu ją zwiódł. Te modelki to nie są sex roboty i tak samo jak nie którzy oglądający się do nich przywiązują one też czasem przywiązują się do swoich oglądających.

Ty mnie chyba nie zrozumiales... Swoim postem odnioslem sie do Twojej "dobrej rady" ze Hard powinien byc wobec niej lojalny tak jak to podobno Ty jestes lojalny wobec Ann "chocby nie wiem co"... Szczerze, jak dla mnie takie podejscie to mocna beka zeby nie powiedziec szczyt frajerstwa. Nie wspominajac ze przez takie wlasnie podejscie niektorym panienkom z SU cos sie czasem w glowkach pierdoli i kompletnie przestaja rozumiec swoja role na wirtualnym kurwidolku. Ba! te role sie odwracaja i Ty jako "klient" zaczynasz zabiegac o wzgledy "sprzedawcy". Nie sadzisz ze to jest mocno popierdolone? To rola sprzedawcy byc milym, dbac o klienta, wrecz wlazic mu w dupe... To Ty jako klient masz de facto wieksze prawo byc marudny, upierdliwy, mozesz nawet strzelic focha a sprzedawca powinien to (w granicach rozsadku oczywiscie) znosic, majac swiadomosc konkurencji na rynku.
Oczywiscie ja rozumiem, ze masz swoj jeden czy tam kilka ulubionych "sklepow"(dziewczyn) na SU, oczywiscie gdy z "uslug" ktorejs jestem zadowolony to nawet czasem stane w obronie gdy ewidentnie widze ze ktos sie przypierdolil bez uzasadnienia. Oczywiscie, cenie sobie jesli dziewczyna jest "w porzadku" wobec mnie to i prawdopodobnie ja bede "w porzadku" wobec niej. ALE no kurwa... sa granice przyjmijmy ze "lojalnosci". Przede wszystkim pamietajmy ze SU to nadal tylko i wylacznie wirtualny burdelik.
Kuriozum juz, to sa laski ktore maja pretensje do swoich widzow gdy ci chodza do innych... Serio?? Kobita pokazuje codziennie pizde setkom innych gosci, ale nie przeszkadza jej to przypierdolic sie do Ciebie ze "jak smiales isc do innej...widzialam Cie..." no kurwa LOL.
Dla jasnosci.... nie odnosze sie tutaj wprost do obecnego bana dla Harda ani do Pauli... chuj mnie to obchodzi czemu Hard tego bana wylapal. Osobiscie nic do Pauli nie mam, a ze Hard przez caly czas swojej "kariery" u Pauli zgadzal sie na konwencje bycia lokalnym debilem to juz jest jego(ich) sprawa. Paula jak wiele innych dziewczyn glupia nie jest i ma nosa do tego z kim moze w chuja leciec a z kim nie...
Moze to Paula sie nim zmeczyla i ma w dupie jego "lojalna" rente wraz z jego debilizmami w gratisie, a moze Hard tez ma juz dosc robienia za chlopca do bicia i przeniesie swoja rente do innego okienka w ktorym raz w miesiacu bedzie mogl nawet udawac lokalnego milionera - Casanove. I co sie stanie? Nic... ot cala historia "lojalnosci" w wersji SU.


ruger44 pisze:Modelki się przywiązują tylko do złotników, w momencie jak koleś przestaje sypać staje się tylko przeszkodą i zabieraczem cennego czasu który można poświęcić na zdobywanie serc (i portfeli) bardziej obiecujących Januszy. Jeżeli wierzycie, że staliście się "kimś więcej"(...)

ruger44, No niby tak...ale tez nie demonizujmy. Oczywiscie glownym celem dla dziewczyn na SU jest zeton, to nie podlega dyskusji, ale one to tez ludzie i jest sporo takich z ktorymi da sie w miare normalnie pogadac, spedzic czas, nie inwestujac zbyt wiele. Nie mowie ze stajesz sie "kims wiecej", ale w wielu przypadkach jesli lasce dobrze sie z Toba po prostu gada to nie jestes niechcianym gosciem "bo nie smierdzisz zetonem". Juz nie wspominam o takim Bolku, ktorego urok osobisty, wytrwalosc i bajerka zlamaly serduszko niejednej zetoniary ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Komin przecież ja to wszystko wiem i ty chyba też nie zrozumiałem moich słów. Ja wcale nie miałem na myśli że ma być lojalny nie wiem co. Trzeba mieć honor i nie wchodzić w miejsca , w których nie jest się mile widzianym. Jeśli modelka traktuje ludzi jak gówno to zasługuje na takie same traktowanie. Pytanie jest takie... Czy to zawsze problem jest w tym że Paula zaczyna traktować Harda jak śmiecia , jemu się to nie podoba , zaczyna się jej odgryzać i w konsekwencji dostaje bany? Czy może Hard dostaję bany bo to on zawszę z biegiem czasu coś tam pierwszy odpierdoli ?
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze: laski ktore maja pretensje do swoich widzow gdy ci chodza do innych

Wyłuskałem z tych Twoich wywodów jedno zdanie w którym to zawarta jest cała istota tej kłótni.
A to gadanie o toksyczności, dwulicowości to możemy sobie darować.
Mógłbym tu opisać jak to wszystko dojrzewało ale po chuja.
Paula po raz kolejny tylko pokazała jaki ma trudny charakterek.
Zostałem skarcony za wykazywanie zbytniego zainteresowania inna laseczka.
Czy to normalne zachowanie odpowiedzcie sobie sami.

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Zostałem skarcony za wykazywanie zbytniego zainteresowania inna laseczka.
Czy to normalne zachowanie odpowiedzcie sobie sami.


masz racje to jest SU i zadna nadająca nie moze sobie uzurpować prawa do bycia na wyłączność którą możesz oglądać , tym bardzij ze sama bierze zety od wielu , tu chyba poszło o to co to była za laska, to że się rozeszły to takie gadanie z dupy, tam musiało pójść na noże, Kaczka robi wszystko by byc konkurencją bezpośrednią Pauli i zabrać jej widzów,
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Jednak faceci to duże dzieci
Awatar użytkownika
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 186
Rejestracja: 26 lip 2016, 22:56
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


tomoxx,
Tym bardziej że chodziłem do innej laski jak jej nie było na SU.
Jak wiedziałem że będzie to grzecznie na Nią czekałem.
Jak nie wiedziałem to jak tylko się pojawiła to grzecznie się z laską żegnałem i przełączałem swoje okienko.
Czy tak nie zachowuje się lojalny fan.
Jpdl wiec w czym problem....
No tak ale to ja jestem fałszywym,dwulicowym,toksycznym fanem.

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hard kupić ci lizaka na pocieszenie
Awatar użytkownika
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 186
Rejestracja: 26 lip 2016, 22:56
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Hardziu ja tylko się dziwię że myślałeś z Tobą będzie inaczej niż z innymi wcześniejszymi "ulungami" a widziałeś co się działo z resztą.
Nie dało nic Ci to do myślenia że to z nią cos jest nie tak ?

Tylko teraz uważaj bo jedno jej kiwnięcie w twoja stronę i wmawianie Tobie ze Ty jesteś zajebisty i w ogóle i co zrobisz w takiej sytuacji ?
Okaże się wtedy czy wyciągnąłeś odpowiednie wnioski czy tak jak spajki przez parę lat powracał jak bumerang.
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 01:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


fajna--po30 pisze:Hard kupić ci lizaka na pocieszenie

Nie wiem czy lizaczek pomoże na złagodzenie mojego bólu.
Ale chętnie go przyjmę.
Dobra koniec tego pierdolenia są ważniejsze rzeczy w życiu niż to czy cie laska odbanuje czy też nie.

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Dobrze że w te dni kiedy człowiekowi czasami jest smutno można poczytać forum i was :D Tak na marginesie wcale ci się nie dziwię że kaczka ci się podoba bo jest ładna kobieta o dziewczęcej urodzie.
Awatar użytkownika
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 186
Rejestracja: 26 lip 2016, 22:56
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


fajna--po30 pisze:Tak na marginesie wcale ci się nie dziwię że kaczka ci się podoba bo jest ładna kobieta o dziewczęcej urodzie.

Hardzikowi może się tam podobać każda jedna i nic mi do tego ale Ula Ty tak poważnie czy dla jaj ? :mrgreen:
Swoją droga Ty mi się bardziej podobasz :P
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 01:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Psychiatryk, Ula zacny milf.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


msn pisze:Psychiatryk, Ula zacny milf.

Zgadza się dlatego napisałem to bez żadnego podtekstu prześmiewczego żeby była jasność 8-)
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 01:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Oglądasz modelkę przez lata jesteś prawie na każdej transmisji , mówisz że jest najlpiekniejsza , mówisz że jest najlepsza na SU. Ona przez lata robi ci pokazy. Nawet znosi twoje irytujące zachowanie bo jesteś wiernym fanem a ty nagle idziesz się bawić do innej a potem jeszcze się dziwisz dlaczego jest wkurwiona :lol2:
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666, ten jeden raz odpowiem Ci calkiem serio, bez zlosliwosci, nabijania sie itd...
HardRockCaffe666 pisze:
komin pisze: laski ktore maja pretensje do swoich widzow gdy ci chodza do innych

Wyłuskałem z tych Twoich wywodów jedno zdanie w którym to zawarta jest cała istota tej kłótni.

a wlasciwie to sam sobie odpowiesz:
HardRockCaffe666 pisze:Tym bardziej że chodziłem do innej laski jak jej nie było na SU.
Jak wiedziałem że będzie to grzecznie na Nią czekałem.
Jak nie wiedziałem to jak tylko się pojawiła to grzecznie się z laską żegnałem i przełączałem swoje okienko.

Czyli to o czym pisalem wczesniej... sam, na wlasne zyczenie spozycjonowales sie w Pauli oczach na "wiernego frajera". To samo zreszta robiles na foro, będąc jej adwokatem, piszac wiersze i chwalac pod niebiosa. Nie wyznaczyles nigdy granicy, nie byles nigdy jej powiedzmy "fanem", byles wyznawcą. De facto to Ty sie zgodziles na bycie banowanym "za niewiernosc" juz daaaawno temu- Nie wiem skad to nagle zdziwienie....
HardRockCaffe666 pisze:Czy tak nie zachowuje się lojalny fan.

Nie...wybacz, serio bez zlosliwosci... tak zachowuje sie idiota/frajer. Czy Paula lubi idiotow i frajerow? Owszem, w pewnym sensie... to najlepsi "dawcy". Czy Paula ich szanuje? No chyba kurwa nie sądzę...
I mylisz sie piszac ze Paula ma "trudny charakter". Tez nie sądzę... moze nie jestem jakims wieloletnic stalym bywalcem Pauli, ale wydaje mi sie ze jest dosc prosta "w obsludze", lubi badboyow, z jajami...pizdowatych facetow zaledwie toleruje jesli przynosza jej zysk. Wiec, wybacz Hard...kolejny raz bez urazy...no ale badboyem to ty nie jestes...

HardRockCaffe666 pisze:Dobra koniec tego pierdolenia są ważniejsze rzeczy w życiu niż to czy cie laska odbanuje czy też nie.

Ooooootóż to :D
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Nie spodziewałem sie jeszcze zerknąć do tego nużącego wątku, ale cóż, wycięcie harda (chyba już na stałe), najbardziej wiernego fana koliberka niesie w sobie jeszcze jakiś nikły ładunek humorystyczny :).
Jendak hard zastanów się chwilę, czyż to nie idealny moment, by w końcu skończyć z ulunowaniem? :)
Ileż czasu będziesz jeszcze tkwił w tej chorej jednokierunkowej więzi emocjonalnej do wyrachowanej modelki? :)
Nie jesteś jedyną muszką, która swego czasu wpadła w sieć koliberka, jednak każdy ulung po przejściu swego rodzaju punktu kulminacyjnego zjebania zwyczajnie dawał sobie spokój po pewnym czasie ,bo wszystko z czasem mija, nudzi sie...
co wiecej traktując to ów zjebanie jako wstydliwy epizod, spowodowany uciskiem nadmiaru spermy na dekiel :)
a u Ciebie hard, z tego co widzę, wciąż bez zmian... owszem, kiedyś to może było troche zabawne- ty niezamożny rencista/emeryt zapatrzony ślepo w wyrachowaną prostytutkę, do tego spora różnica wieku, ale teraz po tylu latach to już raczej smutne, żałosne... Już wieki temu powinieneś być na etapie totalnej wyjebki na koliberka, ewentualnie zajrzenia tam raz na ruski rok, ziewniecia i opuszczenia trasnmisji po 20 min... To chyba spajki już wyżej od Ciebie stoi, ale pewności nie mam bo nie śledzę tematu :)
Awatar użytkownika
cin-cin
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 20 sty 2020, 10:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ---
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Trochę już to całe zamieszanie mnie nuży ale jeszcze odpisze.
Jpdl to chyba jest wydarzenie roku Hard dostał bana.
Widzę że zebrało się w tym miejscu szerokie spektrum różnych wujków dobra rada, specjalistów od oceniania innych,różnej maści prześmiewców i innych oszołomów.
Krótko i zwięźle.... chuj wam wszystkim do tego jak się zachowuje.
No tak ale Wy lubicie oceniać innych i przy okazji się dowartościować.
To ja jestem przecież bedbbbojemmm a on to zwykła pizda.
Przypominam Wam że to tylko świat wirtualny i tu mogę być nawet i pizdą :biggrin:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666, nawet jak ktoś bez złośliwości próbuje Ci coś wytłumaczyć czy doradzić , to i tak zawsze musi być Twoje na wierzchu, może w tym problem że pokory nie masz za grosz , zawsze jest tylko prawda Harda i wszystko musi być po Hardowemu, po tak po ludzku już się nie da. Serio w tej całej historii ludziom z foro może nie jest przykro, ale pewnie uważają ze tan ban jest z dupy i jakoś chcą po znajomosci doradzić czy coś wytłumaczyć. Ale Ty nawet takiej rady nie przyjmiesz i się nad nią nie zastanowisz bo wiesz lepiej. Tym razem niestety nie wiesz jakbyś wiedział to by nie było tego wątku.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Psychiatryk, ja serio pisałam z kaczka , miło się na nią patrzy. Ps. Dzięki za miłe słowa w moją stronę. :)
Awatar użytkownika
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 186
Rejestracja: 26 lip 2016, 22:56
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


HardRockCaffe666 pisze:Krótko i zwięźle.... chuj wam wszystkim do tego jak się zachowuje.

Hardziu mnie tam chuj do tego jak się zachowujesz mam po prostu niezłą beke z Ciebie i tyle :mrgreen:
Większość Ci teraz pisze żebyś się zastanowił co robisz ale jak Ty uważasz że
HardRockCaffe666 pisze:że to tylko świat wirtualny i tu mogę być nawet i pizdą :biggrin:

To wracaj przeproś tą prostytutkę która ma Ciebie w dupie i bądź dalej pizdą z Krakowa a my będziemy mieli z Ciebie beke i telenowela będzie trwać dalej
Jak rzucisz kilka tysięcy żetonów to na pewno Ci szybko wybaczy :mrgreen:
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 01:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: agnieszkaD, malinka i 42 gości