PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Psychiatryk pisze: te pasy i tak dalej sa już dawno nie legalne takze ne w psychiatryku.


Nie bój żaby, nadal w użyciu. Jak na taki nick, to coś słabo jesteś doinformowany.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Syndrom_Apollo pisze:
Psychiatryk pisze: te pasy i tak dalej sa już dawno nie legalne takze ne w psychiatryku.


Nie bój żaby, nadal w użyciu. Jak na taki nick, to coś słabo jesteś doinformowany.


Aż sprawdziłem i faktycznie wszystko jest w użyciu co oznacza że dla hardzika jednak jest nadzieja :mrgreen:
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 01:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ale przytyć przytyła, brzuch coraz większy, a szkoda, Paula weź się za siebie, płaski brzuszek najlepszy zwłaszcza, że niedługo będziesz starą panną trzydziechą to trzeba się starać
Awatar użytkownika
adamosx
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 20 lis 2017, 03:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


adamosx pisze:płaski brzuszek najlepszy


Plecy z przodu?! :shock2: - A na co to komu?! :shock2:

adamosx pisze:niedługo będziesz starą panną trzydziechą


Lepsze to, niż zmarnować życie z jakimś cipeuszem. :geek:
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Co raz bardziej straszy, laska zaledwie 29 lat tak się zapuścić, brzuch coraz większy cycki coraz mniejsze tyłek już nie ten sam. Paula wygląda bardzo słabo, jak nie przestanie pić, to za chwile będzie wyglądać jak stara baba. A wszystko się odbija na urodzie, to jest zauważalne u niej.
Awatar użytkownika
BaBiK32
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 22 lip 2015, 02:11
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:Kochani już wiecie, że 1 lipca kończę równe 30ści lat! Obiecałam Wam 3 lipca mega imprezkę urodzinową, ale z przyczyn osobistych nie mogę sobie pozwolić na tygodniowy wyjazd poza Łódź w lipcu dlatego przekładam ją prawdopodobnie na 14 sierpnia.

Ze względu, że mam ochotę zaszaleć 3 lipca (piąteczek) będę na transmisji z kolegą, którego już raz część z Was poznała!


poznalismy dwoch kolegow... teraz nie wiem jak Paula chce "zaszalec"? moze tylko potanczyc? to wtedy ten od tupania nóżką? ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


BaBiK32 pisze:


Co raz bardziej straszy, laska zaledwie 29 lat tak się zapuścić, brzuch coraz większy cycki coraz mniejsze tyłek już nie ten sam. Paula wygląda bardzo słabo, jak nie przestanie pić, to za chwile będzie wyglądać jak stara baba. A wszystko się odbija na urodzie, to jest zauważalne u niej.


Wczoraj wyglądała jak stara najebana kurwa co daje dupy każdemu kto się napatoczy. Zresztą zawsze tak wygląda jak chleje. Jednym słowem tragedia
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 01:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin, w sumie to jakaś tam szansa na Spajkiego jest, nie wiem czy chciało by się jej tak po prostu Srogiego wrzucać w trans skoro ich lovestory to ponoć temat zamknięty.
A może to ten ze skytower (choć to ponoć był Spajki właśnie )?
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Psychiatryk pisze:
BaBiK32 pisze:


Co raz bardziej straszy, laska za ledwie 29 l a tak się zapuscilc, brzuch co raz wiekszy cycki co raz miejsze tylek już nie ten sam. Paula wygląda bardzo słabo jak nie przestanie pić to za chwile bedzie wyglądać jak stara baba. A wszystko się odbija na urodzie o jest zauważalne u niej.


Wczoraj wyglądała jak stara najebana kurwa co daje dupy każdemu kto się napatoczy. Zresztą zawsze tak wyglada jak chleje. Jednym słowem tragedia


Dramat i rozpacz jak się na nią patrzy, zrobila się bardzo brzydka rysy twarzy jakieś zmienione a na zdjęciach w profilu wygląda dramatycznie, długi nos podłuzna buzia.
Awatar użytkownika
BaBiK32
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 22 lip 2015, 02:11
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



Kochani już wiecie, że 1 lipca kończę równe 30ści lat! Obiecałam Wam 3 lipca mega imprezkę urodzinową, ale z przyczyn osobistych nie mogę sobie pozwolić na tygodniowy wyjazd poza Łódź w lipcu dlatego przekładam ją prawdopodobnie na 14 sierpnia.

Ze względu, że mam ochotę zaszaleć 3 lipca (piąteczek) będę na transmisji z kolegą, którego już raz część z Was poznała! ;)

Porozrabiaj razem z Nami! ;)
Zapraszam! ;***
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2087
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


e-Laski pisze:

Kochani już wiecie, że 1 lipca kończę równe 30ści lat! Obiecałam Wam 3 lipca mega imprezkę urodzinową, ale z przyczyn osobistych nie mogę sobie pozwolić na tygodniowy wyjazd poza Łódź w lipcu dlatego przekładam ją prawdopodobnie na 14 sierpnia.

Ze względu, że mam ochotę zaszaleć 3 lipca (piąteczek) będę na transmisji z kolegą, którego już raz część z Was poznała! ;)

Porozrabiaj razem z Nami! ;)
Zapraszam! ;***


Stary numer jak co roku coś takiego jej wyskakuje (nie koniecznie urodziny) :mrgreen:
A co do tego "kolegi" (zapewne na te transmisje to on jest kolega :laughingnew: ) ciekawe czy to srogi czy spajki bedzie :biggrin:
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 01:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




No i jak tam stary zboku fajnie sie liczyło razy córce ?
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Skończ chlać Paula, a jak masz problem, a widać, że masz to odwyk i mówię to jako osoba która dużo chlała kiedyś, obecnie 2 lata bez alkoholu :)
Awatar użytkownika
adamosx
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 20 lis 2017, 03:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


te kolorowe drinki zdejmują z planszy nie wiadomo kiedy, piła by wódę albo whisky, to łatwiej wtedy wyczuć że się zbliża do limitu
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Paula to alkoholiczka TRZYDZIECHA, zajebiste życie, tylko wypinać się umie, nie ma dobrego wykształcenia nawet, współczuje jej.

I każda jej znajomość miłosna kończy się tak samo, czyli nijak, za 20-30 lat Paula zostanie zupełnie sama, bo nikogo nie będzie kręcił stary babsztyl, zostanie z kotkiem.
Awatar użytkownika
adamosx
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 20 lis 2017, 03:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


bardziej bym szedł w stronę że będzie miała względnie dobry pieniądz na starość jak nie przehuśta w kasynie ,nie przeje czy coś. (przy jej ciagłym dopływie kasy wzlędnie większym niż średnia krajowa przez tyle lat to naprawdę trzeba być megadebil zeby tego nie zainwestować tak żeby potem nie musieć pracować i mieć te 15 k miesięcznie) To obok niej będzie się jednak paru "znajomych" kręciło chcących się ogrzać przy jej portfelu
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


adamosx pisze:TRZYDZIECHA

Nie rozumiem tego, że dla niektórych trzydzieści lat u kobiety, to dużo, stara panna, a tak w ogóle, to niech już szykuje się do piachu, ale trzydziestolatek, to młody kawaler, który przed sobą ma jeszcze całe życie i rucha najlepsze dupy. Dorośnijcie... :acute:
Jak byłem młody, to też byłem Murzynem i grałem w kosza.
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki
SU-holik
SU-holik
Posty: 83
Rejestracja: 12 lis 2019, 23:03
Podziękował: 251 razy
Podziękowano mu: 58 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To nie my wymyśliliśmy ten podział tylko życie... Kobieta po 30 dostaje średnio 80% mniej wiadomości na portalach randkowych i to niemal tylko i wyłącznie od panów 40+, podczas gdy ledwo rok czy dwa lata młodsza koleżanka, nawet relatywnie brzydsza wciąż utrzymuje się w granicach "do 35" wieku absztyfikantów i ma dużo wiadomości. Oczywiście nie jest to reguła, trafiają się wyjątkowo udane egzemplarze które nawet bliżej 40 potrafią przyciągać wzrok ale to już raczej rzadkość.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Dobra,jak zacznę znów robić transmisje będę je robić z trumny :shock2: W razie bym zeszła z tej starości w trakcie trans wystarczy zatrzasnąć wieko :laughingnew: adamosx weź się rozpędź i barankiem w ścianę .Dzieckiem jesteś ,że 30 -latka to dla ciebie staruszka? Czy szukasz czegoś na siłę aby się dopierdolić?

Obrazek
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adamx4, dancing duck, gajowymarucha, Gratulacje, Maly_Krzaczek, MarekMarecki, MonsterGuzikowy i 42 gości