Akuma/Akuma_/DarkBarbieAkuma/_Akuma_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Re: Akuma
04 kwie 2020, 00:17


grupowa w stylu HornyKitty, dużo pierdolenia mało jebania
Awatar użytkownika
andrzejwww
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 22 lip 2016, 19:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Akuma
08 kwie 2020, 19:10


Dziękuję za pierwsze opinie :D Jak komuś się nie podoba to będę się starała bardziej, pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Akuma
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 21
Rejestracja: 09 mar 2020, 02:49
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Akuma


Re: Akuma
08 kwie 2020, 19:22


Re: Akuma
26 kwie 2020, 14:12


Hmm zdziwiłem się wczoraj żeby aż tak ktoś sypał żetony (CEL - wspólna kolacja) czyżby znajomy z drugiego pokoju :scratch_one-s_head:
Awatar użytkownika
RamesNowekonto
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 24 paź 2019, 21:22
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Akuma
26 kwie 2020, 15:07


Jeżeli laski od X czasu nadają z miernym skutkiem i realizowanie celu idzie im słabo a nagle pojawia się z dupy ktoś i sypie jak szalony to chyba pytanie "Czy to jest lewizna?" jest nie na miejscu - OCZYWISCIE ŻE JEST TO LEWIZNA!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Akuma
26 kwie 2020, 17:24


Awatar użytkownika
shoryuken
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 28 mar 2020, 12:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nacodybiewwielorybie
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Akuma
26 kwie 2020, 21:28


Teraz to już pewne że u Akumy jest lewy obieg :) Stały bywalec na ich transmisjach Pan Mineto pisze: " tyle ludzi i nikt nie daje żetona" po czym rzuca po 100 raz za razem, i cały czas nagania lud żeby rzucał. 27000zet od samego Akumy, i to trzeba przyznać że na mało atrakcyjne dziewczyny, ale za to bardzo cwane. Szkoda bo z początku wydawały mi sie fajne, no cóż..
Awatar użytkownika
RamesNowekonto
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 24 paź 2019, 21:22
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Akuma
26 kwie 2020, 21:35


Trochę by mogli się podszkolić, lider namawia na grupową pomimo sterowania,wibracje na "zero", prawie nigdy nie wierzę w lewy obieg ale tutaj ..bitch please :D

https://showup24.tv/Akuma
https://showup24.tv/profile/Akuma
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem


Re: Akuma
28 kwie 2020, 08:48


Hej troche mi przykro, że oceniacie z góry.
Nie musze się tłumaczyć ale mogę wam napisać fakty. Po pierwsze "Mineto" to nowy gość.Był u mnie tylko 2 razy chyba. Mam na mysli dla mnie, nie wiem ile jest na SU i fakt był najbardziej rozrzutny ale to nie jedyny przypadek. "Prezes_tego_kurwidolka" Zostawił u mnie ponad 20 k żet, Ponad 10k na dwóch transmisjach. "Bidon" okolo 15k żet. CzlowiekzInternetu tez około 10k, Zacky88 okolo 15k żet takich przypadków jest więcej. Ostatnio z "Mineto" bił się Mati1245, który zostawił 18k podczas jednej transmisji. Pamietam te nicki bo mam je zapisane, poniewaz kazdy z nich pisal do mnie na priv, probowal wyciagnac prawdziwe dane, umowic sie. Gdyby ktos mial z tym problem np moderacja SU, to mam wiadomosci prywatne od kazdego z wymienionych, wiekszosc rzucała nawet jak siedzialam z chłopakiem :)
ps: Co do sterowania lushem i namawiania to samo co Mineto zrobil Bidon w marcu chyba i Prezes, lush na 45 minut, mowilam, ze nie dam rady wiec wylaczyli. Jeszcze thisisit mi wpadł do głowy, tez zostawia u mnie duze kwoty i rzadko chce cos w zamian.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Akuma
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 21
Rejestracja: 09 mar 2020, 02:49
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Akuma


Re: Akuma
28 kwie 2020, 09:15


No to teraz tylko screen z żetonów wychodzących z Waszego konta, jakieś fajne tłumaczenie czemu zamiast wypłacać żetony wpłacacie je z powrotem panom no i jakieś logiczne wytłumaczenie czemu wszyscy ci panowie złotnicy którym oddajcie pieniądze nadają z jednego numeru global IP - czyżby jakimś niewiarygodnym zrządzeniem losu wszyscy najwięksi złotnicy na SU mieszkali tylko i wyłącznie na Waszym osiedlu? :) Ale miło z Waszej strony, że się chociaż do tych 3k przyznałyście :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Akuma
28 kwie 2020, 09:35


No to bardzo mnie zastanawia to IP o ktorym piszesz, chetnie to zobacze. . Tak jak mówiłam ja nie musze się tłumaczyć. I mam uwierzyć, że sprawdziłeś te nicki i mają to samo IP no jasne. Moze napisz do nich wiadomosci skoro to dla Ciebie taka ciekawa sprawa. Ja nie przelewam zadnym mezczyznom zetonow. Skoro Ty masz takie oskarżenia to moze Ty najpierw wstaw screeny. Dlaczego ja mam udowadniac swoja niewinnosc skoro zadnych dowodów mi nie przedstawiono? Wiecej nie dam sie sprowokowac do dyskusji takiej bo to bez sensu. Zarzucasz mi cos, nie majac zadnych dowodów i to ja mam sie tlumaczyc?

Bez odbioru

ps: Zgłoś to w takim razie do administracjo Show Upa oni mają na pewno wgląd w to gdzie i od kogo ida żetony, niech to sprawdzą i zajmą się sprawą a nie jakieś zarzuty i domysły.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Akuma
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 21
Rejestracja: 09 mar 2020, 02:49
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Akuma


Re: Akuma
28 kwie 2020, 09:41


Ja nie będe nic nikomu tu udowadniał, mam dowody to banuje, nie mam to nie banuje. A tu nie tylko jest cała masa dowodów ale jeszcze się same przyznałyście do rzucenia tych 3k. W świecie lewego obiegu nie ma czegoś takiego jak "rzucone dla żartu" bo KAŻDY lewy obieg jest rzucany "dla żartu" - jedynym "poważnym" żetonem jest ten rzucany przez nieświadomych niczego Januszy z których lewy obieg ma wysysać kasę. Ale oczywiście ban poleci nie teraz, nie dzisiaj, nie zaraz tylko poczekam cierpliwie aż jak największa ilość środków będzie na "lewych" kontach a na koncie-matce będzie mało, wtedy ban zaboli najbardziej!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Akuma
28 kwie 2020, 09:45


Co do reszty to nie ma tu zadnych dowodów a jedynie wasze pdejrzenia. Tak jak napisałam, zgłoś sprawę do SU, nie mam nic do ukrycia.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Akuma
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 21
Rejestracja: 09 mar 2020, 02:49
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Akuma


Re: Akuma
28 kwie 2020, 09:47


ruger44 pisze: Ale oczywiście ban poleci nie teraz, nie dzisiaj, nie zaraz tylko poczekam cierpliwie aż jak największa ilość środków będzie na "lewych" kontach a na koncie-matce będzie mało, wtedy ban zaboli najbardziej!


Aha rozumiem, że jestes moderatorem na ShowUpie? No to masz wgląd we wszystko co się dzieje na moim koncie. Możesz wstawić screeny w takim razie.
Awatar użytkownika
Akuma
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 21
Rejestracja: 09 mar 2020, 02:49
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Akuma


Re: Akuma
28 kwie 2020, 09:47


Nie tylko u niej takie niewiarygodne rzeczy się dzieją ;) "Mega konkursy" z "mega nagrodami", desanty cichociemnych krezusów ;) Cudaa, paniee i panowiee, cudaaa 8-)
Awatar użytkownika
shoryuken
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 28 mar 2020, 12:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nacodybiewwielorybie
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Akuma
28 kwie 2020, 09:53


Akuma pisze:Możesz wstawić screeny w takim razie.


Nie wolno wstawiać screenów z kont z SU na to forum, straciłbym uprawnienia za taki numer, musisz dobrowolnie pokazać sama a tego pewnie nie zrobisz z jakichś wydumanych i nielogicznych powodów :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Akuma
28 kwie 2020, 09:56


Akuma,
Taaaa on moderatorem na SU to zwykły forumowy TROOLL tyle i aż tyle.
A Ty się nie przejmuj tu było już od chuja różnych oskarżeń i to Twoje pewno nie jest ostatnie.
Niektórym się nudzi i szukają wszędzie afer ustawek,lewych obiegów.
Taki już urok tego miejsca.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Akuma
28 kwie 2020, 09:58


Akuma pisze:
ruger44 pisze: Ale oczywiście ban poleci nie teraz, nie dzisiaj, nie zaraz tylko poczekam cierpliwie aż jak największa ilość środków będzie na "lewych" kontach a na koncie-matce będzie mało, wtedy ban zaboli najbardziej!


Aha rozumiem, że jestes moderatorem na ShowUpie? No to masz wgląd we wszystko co się dzieje na moim koncie. Możesz wstawić screeny w takim razie.


Karmisz trola.
ruger to największa cipka na forum a moze i na SU, pogrozić i pomachać palcem to on se może, ale w swojej dupie :sarcastic_blum: :mrgreen:
easy :cool3:
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Akuma
28 kwie 2020, 09:59


ruger44 pisze:
Akuma pisze:Możesz wstawić screeny w takim razie.


Nie wolno wstawiać screenów z kont z SU na to forum, straciłbym uprawnienia za taki numer, musisz dobrowolnie pokazać sama a tego pewnie nie zrobisz z jakichś wydumanych i nielogicznych powodów :)


No dobra czyli co mam dokładnie pokazac? Jaki screen z ktorej zakładki ?
Awatar użytkownika
Akuma
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 21
Rejestracja: 09 mar 2020, 02:49
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Akuma


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: gajowymarucha, minut, simpleman123, sthoss i 205 gości