PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


No nam ty nie pasujesz dziadek wiec wypierdalaj :)
Awatar użytkownika
elitarnajednostka
SU-holik
SU-holik
Posty: 117
Rejestracja: 23 mar 2017, 17:31
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kaama696
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




kill_me_now

Jak ty potrafisz piękną analizę trzepnąć nie odrywając wzroku z lustra, to ja jestem pod wrażeniem :laughingnew:


Miałeś taki obiecujący początek, tak ładnie wystrzeliłeś z postem pozornie przemyślanym. Wierzyłem w ciebie! A tu okazałeś się taką niedojdą życiową... :(
Ja ci odpowiedziałem na wszystkie twoje irracjonalne pierdoły.
ty za to nadal milczysz na temat błędów, które ja wytknąłem tobie :laughingnew:
To mówi wszystko za siebie. Jesteś zwykłym tępym pajacem nie potrafiącym uargumentować swojego własnego wywodu :mrgreen:
ŻAŁOSNE :laughingnew:
Randka z hardziem nagrana? :girl_haha:


:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90




Heh :D na razie w starciu kill_me_now versus BATMANmkr90 mamy moim zdaniem 5:0 dla "nowego" :D
Zwazywszy na ilosc rozegranych przez nowicjusza walk(postow) widze w nim niesamowity potencjal mistrzowski :D
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Do nogi kundlu
HardRockCaffe666: psieprasiam
HardRockCaffe666: za duzo rzeczy mnie rozprsza
HardRockCaffe666: w tobie


https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
elitarnajednostka
SU-holik
SU-holik
Posty: 117
Rejestracja: 23 mar 2017, 17:31
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kaama696
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




HardRockCaffe666 pisze:komin,
Ja Tobie to chętnie streszczę.
Jak komuś coś nie pasuje to wypierdalać :laugh3:

Hardziu to na co czekasz ? Wypierdalaj :laughingnew:
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 00:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Sędzia kalosz! :mrgreen:
Na jakiej to podstawie kominie?
Tak jak pisałem wyżej- odpowiedziałem młodemu na wszystkie zarzuty, gdy tymczasem synek się gubi we własnych zeznaniach uciekając od swoich słów :dontknow:
Chyba nie jesteś stronniczy, po ostatnich atakach na mnie? Czy komin byłby do tego zdolny? Nieee, nie komin :rofl:
:acute:
Jeżeli uciekanie od odpowiedzi z podkulonym ogonem ze strachu jest wygrywaniem, to nie mam pytań :laugh3: . Poziom forum jest niższe niż myślałem :shock: . Ale niechaj tak będzie, po co komu argumenty, skoro równie dobrze można pisać co popadnie- ważne, żeby wszystkim się podobało. Bawić gawiedź :mrgreen:




:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90




BATMANmkr90, Batmanku... po pierwsze przepraszam Cie... jest tylko 4:0, z rozpedu nie zauwazylem ze jeden z 5 postow kill_me_now, nie byl skierowany do Ciebie.
Po drugie, zauwaz ze uzylem sformulowania "moim zdaniem", wiec jest to wylacznie moja subiektywna ocena waszego sparingu. Nie odbieram absolunie prawa ani Tobie, ani nikomu innemu aby uznac Cie za zwyciezce.
Po trzecie. Uznalem ze kill_me_now, wygrywa bo podobaja mi sie jego krotkie, ciete, moim zdaniem trafne ciosy. Podoba mi sie styl, finezja i technika jego ciosow. On mnie przekonal, Ty nie... Widze jego argumenty(ciosy), Twoich nie. Powiem wiecej... zazdroszcze mu ze potrafi tak ladnie poslugiwac sie slowem.
Widzisz... ja jestem cienkim pisarzem, nie potrafie swoich mysli tak zsyntetyzowac i przelac na papier jak on... nawet zdaje sobie sprawe ze chyba czasem przynudzam, tudziez nie wyrazam sie tak jasno jak bym chcial byc zrozumiany. kill_me_now robi to moim zdaniem swietnie, ja gdzies tam czasem sie zapetle w zeznaniach... ale Ty drogi Batmanku jestes na drugim koncu skali... piszesz epopeje, moim zdaniem chaotyczne, czesto cytujesz uzywajac pogrubienia zamiast latwo dostepnej opcji "cytuj", do tego zajebujesz to wszystko emotkami. Ja naprawde wierze ze Ty sam swoje mysli rozumiesz, ale zrozum ze inni juz niekoniecznie.

To nie jest kwestia stronniczosci, tu nie ma "stron". Nie przezywam Cie, nie hejtuje... napisalem tylko ze zrobiles sie na moje oko lekko meczacy z ta swoja "misja"... ze przypomina mi to piaskownicowa dziecinade. Chcesz pisac to samo w kolko to pisz...nie bede Ci przeszkadzal, ale licz sie z tym ze od czasu do czasu pojawi ktos jak kill_me_now, i bezlitosnie Cie wypunktuje. Ma to tez swoje zalety...moze cos przemyslisz, potrenujesz, popracujesz nad forma, trescia i zostaniesz nawet NadBatmanem.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Bezlitośnie mnie wypunktował? Hahah śmiesz żartować kominku. To, że dr Google jest waszym wspólnym lekarzem, jeszcze o niczym nie świadczy. Wasza sprawa gdzie się leczycie, skoro wam pomaga, to spoko :mocking:

To prawda
-piszę w ch.j długie posty- samo wychodzi.
-chaotycznie? Niestety zdarza mi się, ale staram się pisać zrozumiale. Może i powinienem obniżyć poprzeczkę i pisać bardziej łopatologicznie..
-pogrubiam tekst, bo jestem zbyt leniwy na kopiuj- wklej, zwłaszcza jak mam się odnieść do jednego postu, ale różnego jego fragmentów
-emoty. Zgadza się, wrzucam więcej niż kiedyś, ale głównie(nie zawsze) z tego powodu, żeby tekst nie wyglądał jak pisany na jedno kopyto. A, że zazwyczaj tych liter trochę produkuję…
-co to treści, to tak jak pisałem- nie planuję póki co większych zmian :dontknow:

Fakt, synek pisze krótko
Oczywiście przyjmuję do wiadomości, że jego posty ci się podobają. Pełen luz kominku. Jestem świadom swoich grzechów, j/w wspomniałem (zresztą nie pierwszy raz).
Ja mu na wszystko odpowiedziałem, na każdy podpunkt jaki mi zarzucił.
Co do jego argumentów- ja ich nie widzę, ty kominku tak. Z chęcią bym poczytał, zwłaszcza na temat błędów jakie ja wytknąłem jemu. Jeżeli byłbyś tak miły i mi je przedstawił, to byłoby naprawdę super! No chyba, że jednak tylko piszesz po próżnicy, że nie jesteś stronniczy... ? :acute:



:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90




O, boski nietoperzu, widzę, że baaaardzo zabolało. I dobrze, miało boleć. :) Doceniam cierpliwość kolegi komina w tłumaczeniu ci prostych rzeczy, ale jest sobota, mam trochę więcej czasu, więc pozwól, że jeszcze raz (ziew) wejdę z tobą w interakcję (lekkie wymioty nadchodzą).

Do czego miałem się odnieść? Przeczytałem raz jeszcze twój post i wklejam jego meritum:

"Co ci debilu pisałem o myśleniu? No ku.wa co???!!!
Zupełnie ku.wa? ty tępy jebany baranie
jakim debilem jesteś
to ch.j mnie rozpracował
wychodzisz na głupka
uciekasz w płaczu z podkulonym ogonem
Jak chcesz zaruchać hardzia"

Ja rozumiem, że jesteś nietoperzem i lubisz rozsiewać swoje guano gdzie popadnie, ale nie spodziewaj się, że homo sapiens z, jak już wspominałem, homo erectusem wejdą w polemikę. Dzieli ich bowiem przepaść intelektualna, mentalna i ta opierająca się na podstawowych zasadach savoir-vivre'u. Wiem, że używam trudnych słów, nie bez przyczyny nawiązałeś do dra Google'a, ale ja takie tekściki piszę z głowy, naprawdę nie chciałoby mi się szukać skomplikowanych wyrazów dla kogoś, kto używa swojego małego orzeszka (nawiązanie do twoich półkul mózgowych, mimo wszystko zakładam, że masz je dwie) głównie do przeklinania i wyzywania.

Zobacz jednak, nagle przestałeś epatować kolorkami, używasz nawet akapitów (wow), widać, że pewnie z dziesięć razy czytasz swoje wypociny przed wysłaniem. Dla mnie to najlepsza nagroda.

I na koniec sparafrazuję tekst Franza Maurera z filmu Psy: "na każdym normalnym forum takie skur.ysyny byłyby już ścierwem". No, ale to nie jest normalne forum i liczę się z tym, że możesz powyzywać tu wszystkich od najgorszych, a i tak nie dostaniesz nawet ostrzeżenia, o banie nie wspominając. :)
kill_me_now




Widzę że trafiła kosa na kamień.
Ale znając LALUSIA mimo wyszczerbionego ostrza nadal będzie kosić zielsko :sarcastic:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Jako , że Paula w ten weekend na cycka o jeden rozmiar wiekszy zbiera to hard jakieś podsumowanie jej " waledrinków " ?
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 374
Rejestracja: 06 sie 2016, 00:13
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak




Od razu tam boski… :blush2:
No dobra niech ci będzie! :D

Jak na kogoś kto rozumie tak wiele, nadal bardzo się miotasz nad tym co sam napisałeś. Czyżby jakieś problemy z główką? :mrgreen:
Nie napisałeś kompletnie nic nowego, tylko powtórzyłeś to co już pisałeś. Zdajesz sobie z tego sprawę? Musisz być bardzo opóźniony, skoro masz aż takie problemy i zaczynając wypowiedź, zapominasz do czego zmierzałeś. Tak cię łobuzy w tym twoim przedszkolu załatwiły? Jak pisałem wcześniej- nic mnie nie boli (jak to ująłeś), ja mam luz i zawsze chętnie odpowiem na niedomówienia. ty się ich boisz i dlatego uciekasz od odpowiedzi zmieniając temat, jak tylko możesz. Zaleciało tchórzem i w tym przypadku teksty o przepaści intelektualnej między mną a tobą, nie wypadają dla ciebie korzystnie, więc może jednak warto żebyś się zastanowił co piszesz? :mrgreen:

Już ci tłumaczę zacofany synku, po raz kolejny o co chodzi.
Naturalnie zacytowałeś nie to co trzeba, tylko wybrałeś fragmenty dla ciebie wygodne SPECJALNIE pomijając to co istotne :laughingnew: . Tak postępuje ktoś kto się nie boi odpowiedzi?
A może niestronniczy kominek pomoże?

BATMANmkr90 pisze:Pisałem, że nasze potyczki słowne z hardziem sięgają dalej niż ostatnich parę postów, na co odpowiedziałeś, że cię to nie obchodzi, a mimo to nadal do tego wracasz :blink: . Ja mam luz, jak ktoś ma do mnie pytanie o coś, jak zauważy ktoś jakąś nieścisłość, zawsze chętnie odpowiem. Normalnie i bez spiny. Spokojnej się wydawało, że agresywnym pisaniem do mnie coś ugra, ale tylko się przez to przedwcześnie wypaliła. W każdym razie, jak piszę- nie ma z odpowiedziami żadnego problemu, ale ty piszesz jak ku.wa potłuczony. Niby zaczynasz temat i dostajesz odpowiedź, ale ci się ona nie podoba(bo wychodzisz na głupka) i uciekasz w płaczu z podkulonym ogonem. :dontknow:
Nie wiem o co ci chodzi. Odpowiedź cię wcale nie interesowała.
Jak chcesz zaruchać hardzia, to pisz do niego bezpośrednio! Nie czaj się ku.wa! Nie mieszaj mnie w swój podryw. Pewnie poleciałeś na kasę z konkursu, a może hardziu to twój typ? Nie wnikam, ja waszej wspólnej transmisji ni ebędzę oglądał. Bawcie się dobrze chłopcy.
HardRockCaffe666, jakiś nieśmiały chłopiec ma sprawę do ciebie!
:vampire:


Jak potrzebujesz więcej czasu na przetworzenie informacji i odpowiedź- nie wstydź się. Jesteś jaki jesteś, masz takie tępo, a nie inne- spoko. Powoli..
Naturalnie, jeżeli nadal się boisz odpowiedzieć na ten cytat to chętnie przyjmę od ciebie przeprosiny. Oczywiście bez całowania po stopach, ani w sygnet. Wystarczy samo „Przepraszam Panie Batmanie”. Nie jestem taki zły jak mnie opisują :innocent0:


I tak, jeżeli będę przelatywał nad tobą, dla zasady- możesz się ku.wa spodziewać niespodzianki z nieba. :mrgreen:



:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90




Tak jak wcześniej pisałem ci Gacek... moze jakies 200 stron temu byłes nawet smieszny ale teraz to juz jesteś nudny i zenujacy i tyle...
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




sirpsychosexy, fanatycy z tematu Pauli nie przyjmują do siebie krytyki. Ty im napiszesz jedno zdanie - oni cie zasypią elaboratem.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




Towarzystwo Pauli potrafi zagryzać siebie nawzajem ale jeśli chodzi o obronę Pańci stają murem i mówią jednym głosem - oni są jak sekta. :ugeek:
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




HardRockCaffe666 pisze:Widzę że trafiła kosa na kamień.
Ale znając LALUSIA mimo wyszczerbionego ostrza nadal będzie kosić zielsko :sarcastic:

Kmiotek Ty się nie wpierdalaj jak mędrcy tego forum dyskutują :)
bo za cienki jesteś by to zrozumieć :lol2:
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 00:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




gracjano pisze:Towarzystwo Pauli potrafi zagryzać siebie nawzajem ale jeśli chodzi o obronę Pańci stają murem i mówią jednym głosem - oni są jak sekta. :ugeek:

Blackmidnight sekta :laughingnew: jeszcze troche i koty będą jeść :lol2: Tora musi się mieć na baczności :mrgreen:
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 00:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp




sirpsychosexy pisze:Tak jak wcześniej pisałem ci Gacek... moze jakies 200 stron temu byłes nawet smieszny ale teraz to juz jesteś nudny i zenujacy i tyle...


Więc… co… mam cię teraz przytulić, pogłaskać ku.wa? :mrgreen:
Dobrze, ze marzenia nie są karalne!

msn pisze:sirpsychosexy, fanatycy z tematu Pauli nie przyjmują do siebie krytyki. Ty im napiszesz jedno zdanie - oni cie zasypią elaboratem.


Przyjmuję krytykę(tak jak pisałem wcześniej). Przeczytam- tak, zastanowię się nad nią?- Tak. Odpowiem na nią jeżeli uznam, że coś tego wymaga. W zależności od tego jak się ktoś do mnie zwraca, tak ja zwracam się do tej osoby. Co do krytyki-krytyki, szczerze mówiąc, to mi ona zwisa i powiewa. Jeżeli ty po tym jak ci ktoś powie coś niemiłego, szlochasz w poduszkę, bo cię koleś nie lubi, bądź tak się złożyło, że dobrze się podpiąć pod zbiorowy hejt dla „szacunku i uznania” pozostałych panów życia(forumowiczów) by się dowartościować, to twoja sprawa. Jakbym chciał, żeby mnie wszyscy lubili, to każdemu musiałbym wchodzić w dupę, a to już nie w moim stylu :mrgreen: ale co kto lubi...

e-Laski pisze:[ Obrazek ]


Hahhaha kolejna ku.wa hiena się pojawiła :laughingnew:

e-Laski zdjęcie zrobiłeś mi tuż przed wystrzałem. To był naprawdę spory ładunek!
Kurde, sorry, że w ciebie trafiłem, ale nie ładnie jest podglądać! Będziesz miał nauczkę na przyszłość! No chyba, że ci smakowało(w sumie, ostatnio jadę trochę na ananasach...). Smakowało? - Nie przyzwyczajaj się zboczeńcu!
Do kościoła ku.wa!!! :rofl:



:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90




BATMANmkr90,
Oj LALUS już tak nie narzekaj.
Teraz możesz wreszcie popisać sobie z innymi.
Myślałeś że tylko ty masz tutaj PATENT w obrażaniu i wyśmiewaniu się z innych.
I może tak na początku twoje działalności byłeś całkiem śmiesznym ludziemmmm to teraz jesteś MĘCZYDUPĄ walczącym z wszystkimi i o wszystko :!: :!:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: SPEEDI, Steve'o i 172 gości