PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Tak,tak Paula wczorajszej nocki miała gościa.
Tym razem nie był to facet (ufff) tylko laseczka z SU niejaka rikitiki87.
Znałem ją już wcześniej z widzenia i wiedziałem że jest miłą, młoda, ładną i do tego niezwykle rozrywkową i zabawna laseczką.
Moje spostrzeżenia tylko się potwierdziły.
Obie dobrze się bawiły nie wylewając przy tym alkoholu za kołnierz.
Obie są nieźle ''pierdolnięte'' co było widać gołym okiem wiec pasowały do siebie
Cała nocka jak najbardziej na plus :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




BlackMidnightAngel_ pisze: Myślę, że urlop od moich transmisji pozwoli Ci sobie przemyśleć to i owo....
I nie nie odpisuj mi!

Napisane z 1,5 dnia temu do Harda

Bardzo długi urlop nie ma co bo wczoraj już pisał normalnie a Ty chyba zapomniałaś o jego "urlopie" albo tak specjalnie napisane na forum , że niby urlop by podkręcić drame a tak naprawdę gówno było :)
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 374
Rejestracja: 06 sie 2016, 00:13
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak




blebluch123, hard wygrał konkurs 1000 zet, Paula wolała żeby zostawił je u niej niż u kogoś innego, nie ma co szukać drugiego dna :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




tomoxx, A no dobra jak tak to przepraszam .... usunę post zaraz :mocking: :mocking:
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 374
Rejestracja: 06 sie 2016, 00:13
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak




Początek wspólnej transmisji był w porządku. Coś nowego, niespodziewanego- super. Jednak z kielona na kielon szło to w złą stronę. Blondyna naje.ana jak messerschmitt, tankowania nie było końca. Paula w porównaniu do niej, wyglądała bardzo trzeźwo.
Ogólnie na plus u blondi, dałbym to, że wychwyciła jakiś błąd ortograficzny u czatującego- fajnie, dobrze łamać stereotypy, że „Internety” są pełne debili. Nadzieje błyskawicznie prysły…
Na minus- brak umiaru w piciu. Z biegiem czasu, powiedzmy, dobry u Pauli „poziom” transmisji osiągnął dosłowny wymiar i oglądało się to z niesmakiem. Paula dolewała, blondi nieskutecznie odmawiała, a kmiociu zachęcał, że tak będzie jeszcze zabawniej.

kmiocia miało nie być. Przeprosiny musiałby być bardzo intensywne, ponoć kolana sobie zdarł od całowania stóp swojej księżniczki, pomijam już odwodnienie spowodowane nieustającym płaczem.
No nic. Widząc go, też się tym faktem zniesmaczyłem, ale napisał, że jest mu smutno, że mnie rozczarował, więc chociaż tyle.. :to_take_umbrage:
Zresztą, hardziu sam pięknie podsumował swoje zachowanie:
HardRockCaffe666 pisze:...Ten scenariusz przerabiany był już tu kilkanaście razy
Jpdl co za FARSA I TEATRZYK :sarcastic: ...


Odniosłem wrażenie, że pomimo zapewnień blondyny, że jest w 100% hetero, to z Paulą chętnie by poeksperymentowała. W sumie tak było. Niby nie, niby nigdy, ale rozbieranie się, macanie rozkręcały całą sytuacje. Świadomość, że Paula jest Bi (jakby to znaczyło, że poleci na każdą)sprawiała, że blondi chciała z nią przeżyć swój pierwszy raz(pisząc w dużym uroszczeniu). To oczywiście tylko moje przeczucia. Ale do bliższego kontaktu i nagości, to blondyna była prowodyrką.

Trudne sprawy na froncie z rabmo.
Z początku pomyślałem, że jest zazdrosna z powodu możliwego bliższego kontaktu wyżej wymienionych. Jednak i jedna i druga mają swoich chłopaków, tzn. chłopaka i srogiego ;), więc cielesność z innymi nie powinna przeszkadzać żadnej ze stron. Myślę, że rambo poczuła się dotknięta przez to, że transmisja była nie tyle z inną dziewczyną, co z inną dziewczyną z su- a miały na siebie uzgodnioną wcześniej wyłączność z tego co zrozumiałem.
Sprawę obgadały i chyba jest spoko, ale z drugiej strony, rambo tak naprawdę jakie miała opcje?
-Obrazić się i nie transmitować więcej z Paulą?- wspólne pokazy to dla niej dodatkowy większy hajs.
-szybko zapomnieć i pogodzić się z zaistniałą sytuacją.
Wyjście było jedno i mam nadzieję, że dojdzie do wspólnego występu.

Dużo bardziej podobała mi się transmisja z rabmo, srogim. Znali swoją granicę, jak wiele jeszcze mogą wypić by wiochy nie robić. Tutaj spodziewałem się wyjebywania(sprawdziło się- plecy blondyny we krwi), zwrotów na podłogę i mokrych spodni w kroku. Co do 2óch ostatnich nie wiem, nie siedziałem do końca. Upić się jak najbardziej można, ale myślę, że lepiej w okrojonym gronie i z wyłączoną kamerą. Żeby nie było, że jestem taki na nie. Dzisiejsza towarzyszka byłaby pewnie spoko, gdyby tyle nie żłopała.

Pomysł na transmisje(właściwie to spontan) nie był dobry, ani zły, był „jakiś”. Nawiązując do nadszarpniętych uczuć rambo. Nie ma co się ograniczać, czy deklarować wierności po grób z jedną transmitującą. Pokaz z kimś nowym zawsze przyniesie coś innego dla widza, jak i korzyści dla nadających. Nie zawsze współmierne i trzeba pomyśleć o ewentualnych konsekwencjach- np. rafatusowa i rafatus. Nawet już ku.wa nie pamiętam jaki miała Nick :meeting: , dla mnie zawsze już będzie tą która menelowi ciągnęła flaka na wizji, tylko dlatego, żeby się „wybić” :mrgreen: .

Abstrahując, Chętnie bym zobaczył Paulę też z innymi dziewczynami, może hushowa? Atrakcyjna dziewczyna, umie się fajnie zaprezentować i zachować :girl_smile:

tomoxx pisze:
msn pisze:O ja pierdolę, odpaliłem szołapa, patrze, a tam Paula nadaje z jedną z moich "starszych" ulubienic Riki - https://showup24.tv/profile/rikitiki87 aż nie wierzę :)


Myślę że na brak propozycji nie będzie narzekać, po tym jak dobrze odebrano jej wspólne transmisje, wiele nadających którym popularność spadła, dużo da żeby się na popularności Pauli wybić lub o sobie przypomnieć.


Według mnie bardziej przypomnieć, przynajmniej z tego co już widziałem na wspólnych transmisjach różnych dziewczyn. Do pokazów trzeba mieć konkretną osobowość, a nie tylko świetne ciało. Rambo ma fajne zgrabne ciałko i pomysły na transmisje z tego co czytałem(fuck-machine?), ale jednak mimo wszystko "tego czegoś" brak i niezmiennie jest na dole listy.


:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90




Batman jesteś chyba tu największym przegrywem skoro marnujesz czas na pisanie tych esejów. Szkoda by mi było życia aż tak się rozpisywać na temat tak nie istotny jak ta pani i jej przygody. Po za tym czy ty naprawdę myślisz że ktoś czyta to wszystko? :rofl: No ale sztuka dla sztuki to też coś haha
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Bardzo lubię ten temat, czyta się go zawsze jednym tchem i z wypiekami na twarzy. :shock2:
Co też nowego jutro się wydarzy?! :scratch_one-s_head:
zaginione_hasło




sirpsychosexy pisze:Batman jesteś chyba tu największym przegrywem skoro marnujesz czas na pisanie tych esejów

Cenna uwaga :laugh3:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




HardRockCaffe666 pisze:
sirpsychosexy pisze:Batman jesteś chyba tu największym przegrywem skoro marnujesz czas na pisanie tych esejów

Cenna uwaga :laugh3:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_

Przyganiał kocioł garnkowi...
Popatrz ile sam masz nawalonych postow
Awatar użytkownika
krzycho800
SU-holik
SU-holik
Posty: 190
Rejestracja: 15 cze 2016, 12:55
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Neline i Maua_Zua
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Made




hard ma taki styl że wrzuca 90% postów jeden pod drugim w tematach których nikt nie odwiedza :) stąd taki wynik, inna sprawa że połowa 3/4 z nich to kawałki z yt, lub jakieś screeny z gazet internetowych
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Panie tomoxx, widzę że zacząłeś trollować :nono:
Czyżby to kolejny etap Twojego rozwoju tu na forum.
A tak dla Twojej wiadomości kawałki z yt w tematach muzycznych nie są liczone.
Co do scrrenów z gazet internetowych.
No cóż kolejny śmieszny powód żeby się przyczepić.
Aha zapomniałeś dodać o fotkach z transmisji jak już.
Wyręczyłem Cię i nie musisz już tego pisać w kolejnych swoich postach.
Mała prośba do Ciebie.
Trzymaj poziom swoich postów jaki do tej pory miałeś a nie takie pitu-pitu :!: :!:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




No tak to sporo wyjaśnia ;)
Jesteś usprawiedliwiony.
Ps miło mi że mnie cytujesz.

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




sirpsychosexy pisze:Batman jesteś chyba tu największym przegrywem skoro marnujesz czas na pisanie tych esejów. Szkoda by mi było życia aż tak się rozpisywać na temat tak nie istotny jak ta pani i jej przygody. Po za tym czy ty naprawdę myślisz że ktoś czyta to wszystko? :rofl: No ale sztuka dla sztuki to też coś haha


10, żeby nie skłamać, może max 15 minut mi zajęło pisanie poprzedniego postu i już straciłem życie :? ? Dla muchy owocówki(która żyje 1 dzień), byłoby to rzeczywiście przejebane.
Zgaduje, że jesteś przyzwyczajony do czytania jedynie smsów i ulotek które roznosisz, wygrywie :mocking: . Dla takiej osoby faktycznie czytanie tylu słów ułożonych w zdania może być nie lada wyzwaniem i zająć w ch.j czasu. Nie dziwię ci się i całkowicie popieram- nie męcz się biedaku, nie trać na nie swojego krótkiego życia.
Jestem świadomy, że trochę tego tekstu mi wychodzi ponad przeciętny post. Nie planuje tego- samo się pisze, gdy zacznę. Na twoje i wielu innych szczęście, nie ma przymusu zagłębiania się w mojej "twórczości”. To indywidualna decyzja, czy też jak np. w twoim przypadku, bardziej- kwestia możliwości :mrgreen: . Więc może lepiej poukładaj sobie puzzle? Kto będzie chciał to przeczyta, kto nie- to nie. To całkiem proste, jak się odrobinę pomyśli ;) .


hardziu…?

Obrazek

...przynieś, ku.wa!!! :rofl:


:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90




Jpdl twoja znajomość długości życia muszki owocówki pewno poruszyła tutaj wszystkich.
Nikt pewno z nas nie spodziewał się po kimś kto nosi śmieszne wdzianko aż takiej obszernej wiedzy.
Jak dla mnie możesz pisać do woli bo jest się chociaż z czego pośmiać LALUSIU.
Twoje komentarze posiadają taki niebywały walor merytoryczny że czytam je bez tchu i bez przepitki.
To sarkazm bo możesz tego nie wiedzieć :!:
Ale pisz bo chociaż przejedziesz do historii nie tylko jako bohater filmów i kreskówek dla dzieci ale też jako jaśnie oświecony wielki myśliciel i znawca tematów wszelakich.
Twoja znajomość ludzkiej psychiki, te twoje śmieszne rozkminki powinny być cytowane na lekcjach psychologii i do tego odpowiedni komentarz co robi się z ludzkim mózgiem jak za długo się biega w przyciasnawym mundurku i śmiesznej masce na łbie.
Ps umyłeś już Malwince okna bo taki ''mężczyzna'' jak ty do tego się tylko nadaje :sarcastic:
A to twoje zdjęcie spływa po mnie jak po kaczce i musisz LALUSIU bardziej się postarać bo nie to nic a nic mnie nie rusza.
Wymyśl coś innego bo jesteś NUDNAWY.
Może tak coś o moim wyglądzie jebany adonisku albo tak o moich ciuchach znawco mody.
No tak pewno taki wybitny znawca mody nawet do sracza zakłada garnitur od HUgo bOSAAA :laugh3:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Zamiast rzucać przypuszczeniami, że „pewno my wszyscy”, zwyczajnie odpowiadaj za siebie. Raz, że jesteś wybitnie często odosobniony w swoim toku rozumowania, a dwa, że jeszcze mniej chciałoby być z tobą w jakikolwiek sposób połączonym. :laughingnew:

To zabawne, że akurat ty mnie próbujesz pouczać. Walisz więcej gaf niż normalnych zdań kmiotku :yu: . Daj spokój, nie podpowiadaj mi czym ci doj.bać :laugh3: . Serio, nie idź tą drogą. Będzie jeszcze gorzej i po co ci to? Skąd ta chęć autodestrukcji? :mrgreen:


Miałeś przynieść i zobacz jak leży... :(

Obrazek

Zły pies! :nono:



:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90




BATMANmkr90,
Jpdl ca za pocisk :shock2:
Pewno w swoim ciasnym umyśle pomyślałeś sobie że to kula armatnia a to zwykły kapiszon :laugh3:
Widzę że lubujesz się w zdjęciach frisbee.
A umieszczaj je tutaj skoro to ci pomaga rozładować frustracje po porannym spojrzeniu w lustro :mocking:
A teraz wybacz mi ale już i tak za dużo czasu poświeciłem tutaj komuś takiemu jak ty.
Bez odbioru :!: :!:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Słusznie, leć! Puszki same się nie wyzbierają! Tylko uważaj na biodro :mrgreen:
I nie spinaj się tak dziadek, bo ci kolejna zmarszczka na łbie wyskoczy :mocking:



:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90




HardRockCaffe666 pisze:BATMANmkr90,
Widzę że lubujesz się w zdjęciach frisbee.


Kmiotku lepiej lubić zdjęcia frisbee jak Batman niż Ty lubiący "luksusowe" kurwy które mają Ciebie w dupie :laughingnew:



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 00:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Moze jeszcze wracajac do tego wieczoru należałoby dodać ze "ta blondi" czyli Rikitiki ma historie na showupie przynajmniej tak dluga tak wredna i troche sie dziwie ze starzy wyjadacze ją tak marnie kojarzą.
I faktycznie nie jest bi co moze tlumaczyc wlewanie w nia alko przez wredna bo a nuz moglaby Bi zostac :)
Nie ogladalem tego wieczoru ale jak rozumiem jednak nic ekscytujacego sie tam nie wydarzylo. W sumie szkoda, bo wzajemne lizanie cipek mogloby mnie sklonic nastepnym razem do poswiecenia nocki

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
sthoss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 248
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:24
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: GlupiaCipa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 189 gości