Oficjalne forum ShowUp.tv

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Masz rację. Jest różnica między hejtem a krytyką. Co innego przypadek Kocurka a co innego przypadek Maddie. Ktoś odważył się skrytykować nieskazitelną Maddie i od razu jest frustratem, chujkiem, debilem i psycholem. Najlepsze jest to, że gość w większości ma rację i to chyba niektórych boli najbardziej. Dla Ciebie to frustrat, bo normalny facet tak się nie zachowuje a czy normalny facet zakochuje się w panience z okienka, której nigdy nie spotkał, liże jej dupę w każdym poście i jest jej gotów bronić do ostatniej kropli krwi? Jeśli tamten jest frustratem to ten frustratem do kwadratu. Jeśli jeden może wychwalać pod niebiosa swoją ulubienicę, to drugi może krytykować i wcale się nie dziwie, że pojawiają się tacy ludzie. Większości "gwiazdeczek" wydaje się, że są najpiękniejsze, najmądrzejsze, najsprytniejsze a po drugiej stronie siedzą sami idioci, którym można wcisnąć każdy kit. Widocznie nie i jak pojawia się okazja, to się odpłacają z nawiązką. Nie każdemu musi podobać się to samo, nie każdy musi być zakochańcem i nie każdy musi myśleć chujem.
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ok, ok.. bo sie juz lekko offtop robi a mialo byc glownie o tamtym forum. Ja jakby zgadzam sie z w wiekszosci z tym co piszesz o zakochancach itd. Zdanie co do tego ze jednak powinno sie w rozsadny sposob moderowac tamto forum podtrzymuje mimo wszystko. Bo jak sam piszesz...pojawiła się okazja i odpłacają się nawiązką i właśnie z tą nawiązką jest chyba mały problem.
maxim pisze:Większości "gwiazdeczek" wydaje się, że są najpiękniejsze, najmądrzejsze, najsprytniejsze a po drugiej stronie siedzą sami idioci, którym można wcisnąć każdy kit.

Racja... tylko osobiście nie widzę potrzeby burzenia im tego świata. Po prostu.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Nie zwróciłem wcześniej uwagi, więc może to było, a może nie..
mianowicie na dole strony jest odsyłacz do Kontaktu z administratorem witryny.
Jak by ktoś chciał/próbował się skontaktować.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Przepraszam czy ktoś może mi wytlumaczyć co tam się odpierdala na oficjalnym? Przecież to jest patologia. Nikt tego nie moderuje, niektore tematy to jakies prywatne wojenki. Pogubilam sie. Mam nadzieje, ze administracja pojdzie po rozum do glowy i wywali to forum w cholere.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Mają to na co sobie zasłużyli, ktoś wpadł na pomysł zalania tego szamba gufnem i może to przyniesie jakiś skutek.
Może to całe hejterskie towarzystwo udusi się we własnym smrodzie.
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 17:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Moim zdaniem definitywnie nie podołali zadaniu prowadzenia tamtego forum.
To co się tam odwala to jakaś masakra - zwłaszcza w godzinach póżno-wieczornych i nocnych, kiedy to nikt tamtego folwarku nie pilnuje.

Jak już kilkukrotnie to pisałem.. decydując się na utworzenie takiego miejsca powinno być ono moderowane 24/7, w innym wypadku(jak widać) szkodzi ono nie tylko użytkownikom, ale też robi antyreklamę portalowi.

Na dzień dzisiejszy jeśli włodarze ShowUp.tv nie zmianą podejścia(póki co niestety nic na to nie wskazuje) to moim zdaniem najrozsądniejszym krokiem będzie zamknięcie tamtego forum.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


beznadzieja pisze:Przepraszam czy ktoś może mi wytlumaczyć co tam się odpierdala na oficjalnym?


szczerze? mnie to nawet nie interesuje.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


wiesz mnie niby tez, ale w tych tematach jest tak najebane brzydko mowiac wszystkiego, ze ja juz kompletnie nie wiem co oni chca powiedziec i do kogo aktualnie mają "ale"
Problem jest dla mnie zasadniczy o tyle, ze administracja na ShowUp.tv jawnie przyzwala na hejtowanie, stalkowanie. Nie ogarniają tematów. Przykro na to patrzec, tymbardziej ze czesto cierpią na ich przepychankach niewinne osoby.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


pusty_nick pisze:Mają to na co sobie zasłużyli, ktoś wpadł na pomysł zalania tego szamba gufnem i może to przyniesie jakiś skutek.
Może to całe hejterskie towarzystwo udusi się we własnym smrodzie.


A Ci co zalewają w tej chwili forum gównem to jacyś niby lepśi? Tacy sami debile jak tamci i akurat tych debili mozesz odznaleźć wśród stałych uzytkowników tego forum. Jedni i drudzy prezentują taki sam debilnie żałosny poziom i są siebie warci.
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


maxim, Trudno się spodziewać po tego typu stronach jakiejś przesadnej kultury :D
Ba... nawet na bardzo treściwych i "ambitnych" forach często widać wysyp skurwienia. A co dopiero takie seks kamerki i fora z tym związane.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Tytuł tego tematu jest błędny, powinien on brzmieć "Oficjalne szambo ShowUp.tv".
Zresztą mający tam miejsce ostatnio zalew dosłownie gównianego spamu jedynie potwierdza dobitnie, że to jest szambo a nie forum.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


beznadzieja pisze:Problem jest dla mnie zasadniczy o tyle, ze administracja na ShowUp.tv jawnie przyzwala na hejtowanie, stalkowanie. Nie ogarniają tematów. Przykro na to patrzec, tymbardziej ze czesto cierpią na ich przepychankach niewinne osoby.


Ich nie stać żeby obsadzić moda na kamerkach 24 na dobę, a my piszemy o forum? No proszę Cie :)
Kilka osób się zgłaszało do moderowania za free, też nie chcieli. Forum mają chyba tylko po to żeby "promować" stronę.
Biustwo


Fajna "promocja" strony bo młody narybek od razu widzi z jakim poziomem profesjonalizmu będzie miał do czynienia w kontaktach z moderacją i BOK gdy pojawią się realne problemy np. z zalogowaniem się, obsługą lusza czy wypłatą żetonów :) Jeżeli firma nawet nie potrafi uspokoić gówno-spamu na podrzędnym nieznaczącym forum to od razu człowiek czuje się pewniej, że jego dane osobowe i potencjalne nagrania video z privów są doskonale zabezpieczone przed przejęciem przez osoby trzecie!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Tam to się odbywa "Podziemny krąg " dla ubogich, tylko zamiast Edwarda Nortona mamy małego mizogina :) z tyci szabelką i tekstami kopiuj wklej. Działa na zasadzie narzuconego wzoru przez NADdebila (masa szamba+ epitetów + zarzucenie komuś braki IQ(a to dobre :taunt.: ) i ciach mat już ma order "małego siusiaczka". Będzie czym przyciskać wydrukowane fap foldery osób które hejtuje.
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem


Zauwazylem ze towarzystwo z oficjalnego zaczyna byc coraz bardziej kreatywne. Zaczeli zakladac tam konta i pisac gowniane komentarze podpisujac sie nickami znanymi z naszego forum. Dzis widzialem tam nieudane podrobki MSN i Bolka...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Rozmowa z randomkami o inteligencji ameby na oficjalnym "forum" to bardzo ciekawe choć nieco traumatyczne doświadczenie.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dział Techniczny



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości