wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Paula,
Nie przejmuj się tymi nic nie znaczącymi hejtami. Tworzą je wypierdki społeczne, które nie mają swojego życia, więc zajmują się ocenianiem cudzego. Ślęczą na tym forum jakby to był jedyny ich życiowy cel - obserwowanie potknięć wybranej przez siebie laski, potem lecą z newsami na forum. Usuń tu konto, zapomnij o tych pajacach i prowadź transmisje,tak jak to kiedyś zajebiście i z klimatem robiłaś. Takiej Pauli i dawnych pokazów chcą ludzie na SU, a forum nie jest Ci do niczego kompletnie potrzebne. Trzymam kciuki! :ok: :beach:

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
bizonn970
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jonannnn
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

To pisze ja, wypierdek spoleczny bez wlasnego zycia, pseudo Komin.

wrednaPaula pisze:Z wyjazdu, który miał być zajebisty zostało tylko rozczarowanie, poczucie beznadziei i wielka depresja...

Paula? Nie przesadzasz troszeczke? Juz lece Cie pocieszac, przytule i poglaskam. :lol: Faktycznie, nieudany pokaz erotyczny w pokoju hotelowym, ktorego nie ogladalem to ogromny cios dla ludzkosci. Tez zaczynam czuc sie beznadziejnie i popadam w wieeeeelka depresje.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 203 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: man-dag

Paula, ogarnij sie, nawet zrobilo mi się troche Ciebie żal , bo pokazalas, ze nie masz innego zycia poza Showupem. To troche przykre. Wyjdź troche do świata realnych ludzi, nie mozna zyc tylko wirutalem. Jeśli nieudana transmisja na kamerkach ero może spowodować u Ciebie płacz....

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
lambada
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv:

Jezeli laska nie potrafi wylaczyc trans jesli ma zly dzien tylko ponad wszystko siedzi na sile i prosi o litosc a nawet zetony za taki zalosny pokaz to chyba ma swiadomosc ze ludzie to opisza a nie beda ja pocieszac to jest jej praca taka wybrala taka jest cena popularnosci tym razem zaserwowala nam dramat na wizji wiec niech sie nie spodziewa pochwal albo pocieszenia piszac na forum nie wyszlo mi i wielkie uzalanie sie nad soba.
Poprostu konczysz sie zezi nie masz nic ciekawego do pokazania
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 4 razy
Twoja ulubienica z SU: nick.
Nick na ShowUp.tv:

Zastnawia mnie jedno. Dlaczego nie zrobilas internetu ze swojego telefonu ( router z telefonu ) skoro ten hotelowy byl slaby ? przeciez te mobilne spokojnie wyciagaja po 10-15 mb uploadu i zrobilabys transmisje na wysokim poziomie z palcem w pupie . Moze dlatego ,ze zamiast czytac w kolko temat o sobie ,poczytalabys czasem dzial techniczny .Tam dziewczyny pomagaja sobie z roznymi problemami . Zakladam raczej ,ze jakis tam smarfon masz , a uruchomienie routera robi się dwoma kliknięciami .

A moze to bylo celowe zagranie ,bo żeton się kręcil za slabo . Zresztą już nie wnikam,ale jak ja bym oplacila hotel i chciala zrobic mega transmisje i mulilby mi net . To bym sie normalnie ubrala i popierdalala do sklepu po jakis inny .
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj

Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 58 razy
Podziękowano mu: 115 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

Wszyscy się od niej odwracają więc pozostaje jej tylko SU, w sumie też mi się jej szkoda zrobiło, wolny czas spędza pokazując cipe, nawet sylwestra zamiast z grupką znajomych to spędzała przed monitorem, pewnie za x lat będzie żałować, że tylko w taki sposób korzystała z młodości :winkextra:
Awatar użytkownika
adamosx
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Nick na ShowUp.tv:

Ona nie ma znajomych w realu więc z kim miała spędzać tego sylwestra
Awatar użytkownika
lambada
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 28 razy
Nick na ShowUp.tv:

wrednaPaula pisze:Tym razem pozwalam po hejtować ile wlezie....
Z wyjazdu, który miał być zajebisty zostało tylko rozczarowanie, poczucie beznadziei i wielka depresja...
Hejterzy możecie zacierać rączki, bo kochacie jak coś mi nie wychodzi....
Macie idealna sytuacje!
Nie żałujcie sobie!

No i...

ja pierdole jaka Ty jesteś zjebana :shock:
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 32 razy
Twoja ulubienica z SU: brak takowej
Nick na ShowUp.tv: tajne/poufne

No czasem coś nie działa, maszyny robią bunt i dupa.
Kurde dziewczyno, tyle lat w tym biznesie i co? Jest stara mądrość życiowa Żetoniar - jak żeton się nie kręci to się wychodzi i spędza wieczór inaczej. Płakać i się złościć z powodu gorszego dnia / słabego netu?
Ok, każdemu mogą nerwy puścić, ale robienie tego na oczach widzów to dość słaby pomysł.
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 108 razy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

Z wyjazdu, który miał być zajebisty zostało tylko rozczarowanie, poczucie beznadziei i wielka depresja...
Macie idealna sytuacje!
Nie żałujcie sobie!

No i...
https://www.youtube.com/watch?v=Hslac_tmcNE

Ty tak serio? To jest dla Ciebie powód do depresji? Ja pierdole, dziewczyno, naprawdę jesteś biedna.

PS.Skorzystaj czasami ze słownika, jeśli nie masz pewności, jak się pisze dany wyraz. Te błędy aż bolą :nea:
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo

Macie idealna sytuacje!
Nie żałujcie sobie!
No i...

nie wyszło bo sponsorów brak, a trzeba było od czasu do czasu jednemu czy drugiemu zrobić :lodzik: to nie byłoby problemów :D
Awatar użytkownika
jay
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 71 razy
Nick na ShowUp.tv:

Sprzedam Opla
Awatar użytkownika
GumowyWonsz
Night's Watch
Night's Watch
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Nick na ShowUp.tv:

Sprzedam wane.
"Ale to miłe z strony Niemców że byli na pogrzebie marszałka.
Pewno nie bez znaczenia był tu fakt że pokonał on bolszewików w 1920 roku." - Hardrockcaffe696 wybitny znawca historii i dziejów XX wieku o obecności nazistowskiej delegacji pod przywództwem Adolfa Hitler na pogrzebie Marszałka Józefa Piłsudskiego.
Awatar użytkownika
jakim
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 39 razy
Nick na ShowUp.tv:

Awatar użytkownika
jay
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 71 razy
Nick na ShowUp.tv:

a ja jestem z Paula, bo lezacego sie nie kopie. Paula trzym sie, jak widac nawet gwiazdki kamerek nie maja latwo :good3:
Awatar użytkownika
krzycho800
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 2 razy
Twoja ulubienica z SU: Neline i Maua_Zua
Nick na ShowUp.tv: Made

krzycho800 pisze:a ja jestem z Paula, bo lezacego sie nie kopie.

Lezacego? :scratch_one-s_head: no moze i pod kims dzis lezy a dla zatroskanych fanow podala informacje o ciezkiej depresji coby uzbierali zetonkow na cudowne uzdrowienie
Polecam odrobine dystansu do slow Pauli.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

komin pisze: dla zatroskanych fanow podala informacje o ciezkiej depresji coby uzbierali zetonkow na cudowne uzdrowienie
Polecam odrobine dystansu do slow Pauli.

z ciężką depresją to się idzie do psychologa który po wsłuchaniu pierwsze co by zrobił to kazał wyłączyć internet i SU, iść do normalnej pracy. Czy ma być komuś jej żal to jego własna ocena.
Jako człowiek uważam że to przykre jeśli naprawdę ma tą depresję z powodu SU, ale z drugiej strony nie potrafię współczuć osobie która najlepsze lata młodości przebimbała świecąc dupą, goląc zakochanych gości z kasy i rozpierdalając tą kasę jako celebrytka. W tych latach to większość pracuje na swoją przyszłość zdobywając wiedzę i doświadczenie.

Być może kupiła sobie to mieszkanie, ma auto , super ok ale z tego co o niej piszecie mieszka w Łodzi, nikomu nie ujmując ceny tam są na poziomie Radomia i Sosnowca, nikt tam nie chce mieszkać, fakt wyremontowali kilkanaście kamienic, ale w większości to były komunalne lokale, tam dalej mieszka bieda i patologia, a jej mieszkanie wygląda na odremontowaną kamienice. Prostytutki też tam mniej biorą niż gdzieś indziej.
Generalnie jak Paula ma depresję to dlatego że chyba zauważa, że pozostało jej może 2-3 lata na SU. Konkurencja coraz młodsza, pojawiają się nowe wyróżniające się i zwracające uwagę nowe dziewczyny, będzie jej coraz trudniej, do zawodu też nie wróci tak łatwo bo facet po 30 chodzący na dziwki woli taką co ma 19 lat pewnie niż taką co ma powiedzmy 28 (zgaduje bo na tyle mi wyglada) . Myśle że ona to wie i stąd przebąkiwanie o studiach , nawet jak nie chciała iść faktycznie to mówiła tak żeby poczuć się lepiej jako "przyszła studentka"
Prawda jest taka że przebimbała najlepsze lata bo nie pomyślała o przyszłości, i do tego w tym wszystkim była tak zarozumiała że myślała że jest pępkiem świata, bo nawet nie głupotą nazwę to że na forum pisze jedno o hardzie i spikelu, jak się jej ludzie pytają na trans to mówi że to idioci i mają bany a potem dalej w najlepsze z nimi gada, utwierdza ludzi w przekonaniu że sama jest taką samą idiotką.

Jak ma depresję to przykre, ale sama na nią zapracowała, traktowała jak można tu przeczytać przez ponad 300 stron ludzi jak szmaty, a tak naprawdę biorąc pod uwagę jej zachowanie, motywację to co nią kieruję sama się tak zachowywała.
Osobiście uważam że depresji nie ma, ale widzi ją na horyzoncie, i za 2-3 lata obudzi się z palcem w dupie, po czym nastąpić może etap że przez kolejne 5 lat zanim się nie zacznie marszczyć będzie się budzić z chujem w dupie i to co dzień innym żeby zarobić.

Wg mnie teraz powinna oszczędzać ile się da i za pare lat otworzyć franczyzę żabki i stać za ladą, pracować na siebie, ja będzie miała w dobrym punkcie to te 8 tyś przed opodatkowaniem a po opłaceniu 2-3 pracowników powinno jej zostać.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 36 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

ktos w skrocie powie o co toczy sie wojna z fajna?
Awatar użytkownika
Dorotka11
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 0 razy
Nick na ShowUp.tv:

Dorotka o to że mnie w dupe wyruchala :D
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 10 razy
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30

Znaczy lubi anal :P Obserwujac historie nie mozna miec 100% pewnosci czy Paula lubi SIE ruchac. Natomiast z wyruchaniem kogos niema wiekszego problemu, nawet jesli to bedzie brutalny anal bez poslizgu. Kilku kolegow co juz odpadli do dzis boli dupa :lol:
Ale ciiiii... bo ma depresje...

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper