Wybory 2019 !!!

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Głosuję na .....

Ankieta wygasła 13 paź 2019, 21:14

KW Polskie Stronnictwo Ludowe
0
Brak głosów
KW Prawo i Sprawiedliwość
6
23%
KW Sojusz Lewicy Demokratycznej
2
8%
KW Konfederacja Wolność i Niepodległość
5
19%
KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni
8
31%
KW Prawica
0
Brak głosów
KW Akcja Zawiedzionych Emerytów Rencistów
1
4%
KWW Koalicji Bezpartyjni i Samorządowcy
0
Brak głosów
KW Skuteczni Piotra Liroya-Marca
1
4%
Inny komitet wyborczy
0
Brak głosów
Mam wyjeba....
3
12%
 
Liczba głosów : 26

Re: Wybory 2019 !!!
27 wrz 2019, 09:41
Taaa trzeba przyznać że ''barwna'' to osoba i że jego niektóre wypowiedzi potrafią szokować :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Wybory 2019 !!!
28 wrz 2019, 11:19
A tutaj film z wypowiedzią niedawnego kolegi partyjnego pana Schetyny.
Ostre słowa nie powiem :good3:
Jak do tej pory nie lubiłem tego pana to po wysłuchaniu tego wywiadu odrobinę zmieniłem swoje zdanie o nim.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Wybory 2019 !!!
28 wrz 2019, 12:40
OSZUKANISTWO!!!.. ARMAGEDANON!!!... BYŁY DWA GŁOSY NA KOMUSZKÓW I OSTAŁ SIE MÓJ JEDEN... ROZWIĄZUJE TE WYBORY.. I WPROWADZAM WARIANT, KURWA, SIŁOWY I OGŁASZAM, ŻE WYBORY WYGRYWA JEZU CHRYSTU, KRÓLU POLSKU
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wybory 2019 !!!
28 wrz 2019, 13:03
HenryChinaski1,
Nie od dziś widomo że nie ważne kto i a kogo głosuje ale kto liczy głosy ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Wybory 2019 !!!
28 wrz 2019, 14:30
Obrazek

Biustwo,

Bo jako jedyni nie mają socjalistycznych poglądów społecznych, ekonomicznych i gospodarczych.

Dlatego głosujesz na narodowych socjalistów? Jeden korwin wariat przecież nie przekona nikogo do odejścia od ich wizji socjalistycznej gospodarki, jaką od lat jarają się nacjonaliści w Polsce.

które nie wtrąca się do wszystkiego i nie zagląda mi do łóżka.

Dlatego głosujesz na ultrakatoli? :haha:

Bo potrafię i lubię myśleć sama.

:rofl:

I nie chcę żeby następne pokolenia były w jeszcze gorszej dupie niż my.


Dlatego jarają cię populiści, demagodzy, i fani polityki putina. Nie no, brawo.

Na szczęście margines jak korwiny i onr nie poradzą sobie z progiem.


Teraz pogadajmy na poważnie, na kogo głosować, ciężki wybór.

PiS i PO to to sam. SLD to postkomuna, która zamiast umrzeć wejdzie do sejmu na plecach bananów z razem. PSL to nowi przyjaciele kukiza. Pierwsze wybory od lat, gdzie nie wciskają "nowej rewolucyjnej" partii, która de facto jest słupem którejś starszej (Palikoty, i .N dla PO, czy Kukiz dla PiS). Ciekawe.

Obstawiam frekwencję na poziomie 40%, właśnie przez ten kiepski wybór. A im niższa frekwencja tym więcej władzy w rękach katosocjalistów narodowych, więc więcej kościoła i powojennych zbrodniarzy w szkołach, a mniej nauki i zdrowego rozsądku gdziekolwiek. Dlatego uważam że zawsze rząd powinien być zależny od koalicji kilku partii, wtedy jeszcze sprawiają pozory, jeśli to jedna partia, to dymane jest społeczeństwo na całego.

Pora emigrować.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


Re: Wybory 2019 !!!
28 wrz 2019, 15:23
AnalTerrorist69 pisze:Pora emigrować.

Znowu? :scratch_one-s_head: zrobilem to ponad 20 lat temu i ja juz pewnie nie wroce, ale ciagle sie przygladam tej Polsce i naprawde bardzo chcialbym zeby moje dzieci mogly w niej zyc. Zachodowi mimo wielu zalet tez daleko od doskonalosci. Nawet jesli czlowiek sie naprawde dobrze "ustawi", do tego nawet w pelni zintegruje to czegos ciagle brakuje... Tak se znow melancholijnie pojechalem ;)
Ja osobiscie, hurraoptymistycznie, wierze w Polakow jako spoleczenstwo... ze generelnie jednak jestesmy "ponad polityka", ze nauczylismy sie radzic sobie "mimo wszystko", ze im bardziej politycy uprzykrzaja nam zycie tym bardziej robimy swoje.
W wybory nie wierze, od wielu lat jedyne co wybieramy to "mniejsze zlo" i mysle ze jeszcze kilka dekad tak pozostanie. Gdy frekwencja zacznie sie zblizac do powiedzmy 80% to wtedy dopiero bedzie mozna powiedziec ze Polacy uwierzyli ze maja na cos wplyw.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Wybory 2019 !!!
28 wrz 2019, 16:21
komin,
Znowu? :scratch_one-s_head: zrobilem to ponad 20 lat temu i ja juz pewnie nie wroce, ale ciagle sie przygladam tej Polsce i naprawde bardzo chcialbym zeby moje dzieci mogly w niej zyc.

Szkoda, ja tutaj prawie kupiłem mieszkanie parę lat temu, sytuacja nawet była stabilna w kraju, powolny rozwój ale rozwój. A dziś to szalejąca inflacja, debile przy korycie, socjal jak w bananowej republice, kolesie gdzie tylko się da, zwalczanie nauki, polskich przedsiębiorców i hołdowanie patologii i klerowi.
Nie, nie poprawi się.
Ja osobiscie, hurraoptymistycznie, wierze w Polakow jako spoleczenstwo... ze generelnie jednak jestesmy "ponad polityka", ze nauczylismy sie radzic sobie "mimo wszystko", ze im bardziej politycy uprzykrzaja nam zycie tym bardziej robimy swoje.

Ja już nie wierzę, starczy trochę historii tego kraju poczytać. Od czasów zaborów ten raj był właśnie przez polaków i głównie kler wyniszczany, każdy walczy o władzę nad drugim. W sumie to nawet ZAKON krzyżacki został sprowadzony przez naszych. Przykre to, ale prawdziwe. Dobrze że hitlera niektórzy nie witali z kwiatami. Chociaż chwila:
**Pokaż Spoiler**
Obrazek


W wybory nie wierze, od wielu lat jedyne co wybieramy to "mniejsze zlo"

To jest złe podejście. Dopóki u nas politycy, senatorzy, etc, bardziej odpowiadają przed szefem partii, a nie przed wyborcami to nic się nie zmieni.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


Re: Wybory 2019 !!!
28 wrz 2019, 17:06
AnalTerrorist69 pisze:To jest złe podejście. Dopóki u nas politycy, senatorzy, etc, bardziej odpowiadają przed szefem partii, a nie przed wyborcami to nic się nie zmieni.

Z ciekawosci...wierzyles w JOWy?
Ja sie z Toba zgadzam. Po prostu Ty jestes chyba realista-pesymista, ja naiwniak - optymista choc, przyznaje ciezko dostrzec swiatelko w tunelu, moze ja po prostu chce wierzyc...
Wiem ze system jest pojebany, ze sposob finansowania partii wlasciwie nie pozwala zeby ktos z poza systemu przebil sie gdzies dalej...ze jesli nawet to i tak zostanie udupiony. Moge jedynie liczyc ze zmiana pokoleniowa cos z czasem da, choc wiem ze mlodzi ucza sie od starych mistrzow i na razie dobrze to nie wyglada. Jest impas i jakas niemoc, niewiara ze da sie cos zmienic. Ze brakuje nam mezow stanu ktorzy beda robic cos dla Polski a nie dla wlasnego interesu. Ze politycy jakby nie rozumieja ze wladza to przywilej i odpowiedzialnosc a nie biznes. W koncu, ze ludzie zrozumieja ze wybor rzadzacych to nie licytacja na "kto da wiecej" itd itp...
Tylko nie wiem co mi poza wiara i chciejstwem pozostaje? Czekam wiec na cud, albo ze w koncu dojdzie do jakiegos wyjebistego kryzysu, wszystko pierdolnie i bedziemy mieli naturalny reset po ktorym byc moze cos sie zmieni. No idea...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Wybory 2019 !!!
28 wrz 2019, 17:50
komin,
Z ciekawosci...wierzyles w JOWy?

Nie to zły system, który nie działa, gdyż rozkład osób zaangażowanych na powierzchni kraju nie jest równy, przez co, np w takiej warszawie, czy innym większym centrum sporo działaczy lokalnym mogłoby się nie dostać, za to na jakimś zadupiu, podkarpaciu, wschodzie, gdzie psy dupami szczekają, byle Zenek za skrzynkę bimbru i ruskie fajki by kupił dość głosów.

ze sposob finansowania partii wlasciwie nie pozwala zeby ktos z poza systemu przebil sie gdzies dalej...ze jesli nawet to i tak zostanie udupiony.

Tego nie da się przeskoczyć, tu trzeba zmiany mentalności. Nie ma za bardzo zaangażowania lokalnego, samorządowego, to na kogo ci ludzie głosują, na twarze z ekranu telewizora i partię. To nie tyle kwestia finansowania, tylko tego że Polacy mają w dupie co się dzieje na bliższym im szczeblu samorządności, więc ludzie nawet zaangażowani, ale bez poparcia wielkiej polityki i tak się nie przebijają.

Tylko nie wiem co mi poza wiara i chciejstwem pozostaje? Czekam wiec na cud, albo ze w koncu dojdzie do jakiegos wyjebistego kryzysu, wszystko pierdolnie i bedziemy mieli naturalny reset po ktorym byc moze cos sie zmieni.

To się stanie, i to jeszcze za naszego życia, tyle że nie będzie resetu, po prostu zachód jebnie i stanie się zadupiem. Popatrz, ile miliardów przeznacza się na konsumpcję, kampanie reklamowe dla chujowych filmów tylko by te miały więcej zysków, produkty jednorazowe jak telefony, gwiazdy muzyki, celebrytów, a jakie nakłady idą na naukę.

Jakiś czas temu były badania, które jasno pokazały że dzieci na zachodzie nie chcą być naukowcami, rozumieć i rozwijać świat, czy cokolwiek osiągnąć. Im by się chciało być youtuberami. W chinach na odwrót. Z takim podejściem jak jeszcze 20-50 lat (bo zakładam że tyle pożyje) będą trwały na jako takim poziomie to już będzie spory sukces.
Obrazek
https://arstechnica.com/science/2019/07 ... stronauts/
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


Re: Wybory 2019 !!!
28 wrz 2019, 18:27
AnalTerrorist69 pisze: A dziś to szalejąca inflacja, debile przy korycie, socjal jak w bananowej republice, kolesie gdzie tylko się da, zwalczanie nauki, polskich przedsiębiorców i hołdowanie patologii i klerowi

Może tak zamiast pisać te bzdety poczytaj sobie tak co o nas piszą inni....
https://www.money.pl/gospodarka/rating- ... 8737a.html
A tutaj artykuł o zwalczaniu polskich przedsiębiorców........
https://gospodarka.dziennik.pl/news/art ... tarne.html
Więc o czym ty....
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Wybory 2019 !!!
28 wrz 2019, 19:06
HardRockCaffe666,

A no tak kurwa, wszystko tanieje, gospodarka kwitnie, jest super, jak pan bankster, o przepraszam, premier, powiedział w TVP. :meeting:
Kurwa, gość wrzuca kiełbasę wyborcą, piątkę bankstera, i mówi że to sukces. Obiecać nie grzech, co nie?
Skoro już to money cytujesz:
https://www.money.pl/gospodarka/inflacj ... 0465a.html
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


Re: Wybory 2019 !!!
28 wrz 2019, 20:35
HardRockCaffe666, to ja Ci jeszcze doloze .. tak apropo agencji ratingowych i ich wiarygodnosci :
http://wyborcza.biz/biznes/1,147584,19496674,kosztowne-pomylki-najwiekszych-agencji-ratingowych.html
Chociaz gdybys wyciagnal wlasciwie wnioski z artykulu ktory sam podlinkowales to juz troche powinno cie zaniepokoic.
Tutaj troszke inny punkt widzenia na to "wpieranie przedsiebiorczosci":
https://gospodarka.dziennik.pl/finanse/artykuly/608760,brak-wsparcie-przedsiebiorcy-rozdawanie-pieniadze.html
Przedsiebiorcy nie potrzebuja zadnych "programow" tylko jasnego prawa i prostych podatkow, nawet niekoniecznie niskich. Dowolnosc tego co odpierdala urzad skarbowy w Polsce jest przerazajaca..wiem cos o tym, doswiadczylem na wlasnej skorze.. a ja w sumie nie prowadze w Polsce zadnej dzialalnosci godpodarczej, przynajmniej moim zdaniem.. zdaniem US jednak tak, chociaz tez nie do konca bo to juz zalezy w jakim wojewodztwie pytasz. Obejsc sie da... tylko po co ja mam kombinowac? Ja uczciwie zaplace wszystko co trzeba tylko chce miec jasno napisane ile gdzie i kiedy, a nie ze po pieciu latach laskawego przyjmowania podatkow przez us jakiejs urzedniczce sie upierdoli ze moze ja jednak jestem bandyta... wszesniej nie miala podejrzen tylko wlasnie przedawnienie sie zbliza...i moze wykroi jakas premie...
W Polsce nadal jest tak ze urzednik to "wladza", ma byc dla przedsiebiorcy policjantem i straszakiem. Do tego o wiele za duzo mu wolno i za nic nie odpowiada.
Znajdz sobie w necie historie o Panu co sobie otworzyl budke z frytkami...stara sprawa ale nadal aktualna... ile instytucji ma prawo takiego Pana skontrolowac i do czegos sie przypierdolic..zaczynajac od US, ZUS, PiP, Sanepid i Straz Miejska i innych az po ZAiKs sciagajacy haracz za niewatpliwy wplyw odtwarzania muzyki na sprzedaz rzeczonych frytek... a gosciu chcial tylko frytki smazyc...
Dla mnie osobiscie kazdy kto z sukcesem prowadzi dzialalnosc gospodarcza w Polsce to taki maly bohater...chyle czola za odwage.
Oczywiscie niektorym jest latwiej... mozna byc "pancernym Marianem" Banasiem, prowadzic w Krakowie cos ala burdel i nawet przy okazji zostac szefem NIKu... nie mowie ze u POwcow bylo lepiej...

Na koniec usiadz sobie i policz ile dzieki tej cudownej gospodarce masz wiecej w kieszeni? Nominalnie moze i wiecej bo teraz wszyscy drukuja jak szaleni (nie tylko Polska)... tylko czy mozesz wiecej za to kupic?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Wybory 2019 !!!
28 wrz 2019, 21:30
Z tego co tu wszyscy prezentujemy do każdej z naszych teorii można znaleźć odpowiedni artykuł w necie.
Po raz kolejny tylko to pokazuje iż ile jest Polaków tyle jest teorii co do wszystkiego.
I tak ja nie przekonam was do moich racji tak i wy mnie do swoich.
Ale miło że prezentujecie tutaj swoje zdanie na różne tematy.
@komin jesteś sprytny(ale o tym już dawno wiedziałem) jak ci coś w opinii agencji nie pasuje do twoich teorii to delikatnie sugerujesz że to może być kolejna ich wpadka.
Całkiem cwane :sarcastic:
komin pisze:Chociaz gdybys wyciagnal wlasciwie wnioski

Dobrze że Ty wyciągnąłeś je za mnie :good3:
Ale nie powiem sporo też racji masz w tym co piszesz :!:
To tyle :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Wybory 2019 !!!
28 wrz 2019, 22:22
HardRockCaffe666, ja nie twierdze ze cos mi nie pasuje w opiniach agencji ratingowych, ja generalnie podwazam ich wiarygodnosc. Te agencje to biznes jak kazdy inny i nie raz zarzucano im ze ratingi byly "kupowane". Skoro przeczytales artykul i uwazasz ze te wszystkie bledne oceny to tylko ich "drobne wpadki" to spoko, Twoja sprawa. Ja jestem po prostu sceptyczny.
Szczerze.... nie jestem ekspertemmoje rozumienie ekonomi opiera sie na zdrowym rozsadku, przyznaje ze wiecej nie rozumiem niz rozumiem z tego co sie w tej chwili dzieje w swiatowej ekonomi.
Kiedys jeszce dopoki waluty byly powiazane ze zlotem wydaje mi sie ze bylo latwiej...teraz to jest jakis kosmos. Gignatyczne pieniadze kreca sie tak naprawde w hazardzie i to nie tym w kasynach. Jak slysze ze ktos "zaklada sie z rynkiem", "gra" na cos, ze "rynek cos wycenia", o instrumentach finansowych, o pochodnych instrumentow i pierdylionieinnych dziwactw ktore nie sluza niczemu tylko nabijaniu kieszeni co sprytniejszych banksterow to serio sie gubie. Do tego dochodza jakies wymyslone przez roj urzednikow subsydia, oplaty chuj wie za co, doplaty do chuj wie czego... Miliony ludzi ktorzy niczego nie tworza, nie produkuja..sa tylko czescia jakiegos irracjonalenego systemu... Po co komu to wszystko? Kiedys gospodarka byla stosunkowo prosta... produkowales sprzedawales z zyskiem, bogaciles sie lub ci nie szlo i bankrutowales. Wiekszosc ludzi byla ogniwem w lancuchu tworzenia czegos namacalnego. Teraz tkwimy w czyms bardzo dziwnym.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Wybory 2019 !!!
28 wrz 2019, 23:14
komin,
Może i były kupowane ale nie sądzę że tak się też dzieje się w odniesieniu do naszego kraju.Wszystkie znaki na niebie i ziemi jasno wskazują że nasza gospodarka ma się całkiem dobrze na tle innych państw europejskich.
Faktycznie sporo jest jeszcze do zrobienia ale jest lepiej niż było.
Chwałą nas wszystkie agencje,nawet nasi sąsiedzi też coś piszą o małym cudzie gospodarczym więc coś w tym musi jednak być :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Wybory 2019 !!!
29 wrz 2019, 13:16
HardRockCaffe666,
Z tego co tu wszyscy prezentujemy do każdej z naszych teorii można znaleźć odpowiedni artykuł w necie.

Dziecinne zabiegi stawiania znaku równości między dwiema stronami, gdzie jedna powołuje się na fakty, analizy, i dane, a druga na kiełbasę wyborczą i agencje ratingowe które działają za kasę korporacji które dymają Polskę. Hmmm, nie wiem gdzie tu ta równość po obu stronach?

Agencje ratingowe drogie dzieci, to twór równie szczery i uczciwy co chociażby bank światowy. Co ciekawe taki miłośnik teorii spiskowych jak Hard, a wierzy w dokładnie tych samych ludzi, którzy także zasiadają na czele największych banków, korporacji etc.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi jasno wskazują że nasza gospodarka ma się całkiem dobrze na tle innych państw europejskich.

Chodzi o które znaki? Może horoskopy? Dalej jesteśmy w ogonku jeśli chodzi o badania, patenty, własne firmy, rodzimy przemysł i tak dalej i tak dalej. Równocześnie, po mimo bardzo bardzo niskiego bezrobocia, dzielni pisowcy rozdają miliony z kasy podatników, na dotacje dla kolejnych montowni. Ja rozumiem gdyby bezrobocie było wysokie, i trzeba by było ściągać obcy kapitał, ale my już rzygamy obcym kapitałem, a to wszystko za pieniądze podatników z polski.
Co ciekawe, sytuacja na rynku pracy jest aż tak dramatyczne, że wspaniały pis chce i już coraz chętniej ściąga pracowników Indii, czy krajów trzeciego świata, równocześnie ich dofinansowując. Teraz popatrzcie drogie dzieci, pis za nasze pieniądze dofinansowuje i zwalnia z podatków obce montownie, za nasze pieniądze ściąga tanią siłę roboczą.

A najbardziej przykre jest to, że patologia i margines, które 500+ łykają jak tanie wino, i tak pójdą i zagłosują na PiS, chociaż ani dnia nie przepracowali często w swoim życiu.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


Re: Wybory 2019 !!!
29 wrz 2019, 14:28
AnalTerrorist69, nie przesadzaj ... jestesmy europejskim liderem w produkcji mebli, koncentratu soku jablkowego i pieczarek :D a to nie sa jakies popierdolki rodem z Krzemowej Doliny tylko powazne branze hi-tec :lol:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Wybory 2019 !!!
29 wrz 2019, 18:10
komin pisze:AnalTerrorist69, nie przesadzaj ... jestesmy europejskim liderem w produkcji mebli, koncentratu soku jablkowego i pieczarek :D a to nie sa jakies popierdolki rodem z Krzemowej Doliny tylko powazne branze hi-tec :lol:

A no racja, to jest prawdziwa potęga, nie to co jakieś komputery, patenty, RnD, technologie, czy przemysł. Po co komu przemysł, jak można mieć sok jabłkowy, czy jeść pieczarki.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


Re: Wybory 2019 !!!
29 wrz 2019, 20:33
....
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Wybory 2019 !!!
29 wrz 2019, 20:40
AnalTerrorist69 pisze:patenty

A propos....
Obrazek
https://mambiznes.pl/wlasny-biznes/pols ... roku-82919
Wiec nie jest źle :!: :!:
Ps widzę że ominąłeś meble.. a to co innego jak nie przemysł ale tak na potrzeby swojego postu o tym nagle zapomniałeś. Sprytnie nie powiem :good3:
A tu jeśli chodzi o przemysł....
Obrazek
https://www.newsweek.pl/biznes/gospodar ... lu/5mwrxn3
Więc ten tego......
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości