PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
HardRockCaffe666 pisze:
Sasiedzi pisze: Od Dzisaj jestem dla kazdego miły wlanczajac do tego paule. Trzeba zaczac zycie Od Nowa a Nie Babrać sie w spierdoline życiowej . Od Dzisaj sie z nikim nie kuce


Proponuję wszystkim zapamiętać te jego słowa będzie można to cytować przy kolejnym ataku.
Jak dla mnie jesteś mało wiarygodny o czym tutaj już nieraz się przekonywaliśmy :!: :!:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_


Drogi kolego hardzie forumowy. Nie bedzie można bo stare czasy już nie powrócą już nigdy. Tez powinnenes przeprowadzić rachunek sumienia swojego zycia i pogodzić sie z osobami. Tak samo powinnenes wyciągnąć reke do osób z forum. Nie ma sensu sie kucic zycie jest takie piękne i rozdrabniać sie
Sasiedzi


Sasiedzi pisze:Właśnie takie jest to forum szukacie zawsze drugiego dna lub wytykajcie błędy a niech każdy rzucić kamień jak jest niewinny do siebie.


Już chwytałem za kamień.. ale... po co rzucać do siebie?

HardRockCaffe666 pisze:
Sasiedzi pisze: Od Dzisaj jestem dla kazdego miły wlanczajac do tego paule. Trzeba zaczac zycie Od Nowa a Nie Babrać sie w spierdoline życiowej . Od Dzisaj sie z nikim nie kuce


Proponuję wszystkim zapamiętać te jego słowa będzie można to cytować przy kolejnym ataku.
Jak dla mnie jesteś mało wiarygodny o czym tutaj już nieraz się przekonywaliśmy :!: :!:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_


Tak jak twój cytowany tekst o „zezowatej kurwie”?
Nie wychylaj się przed szereg hardziu, bo źle się to dla ciebie skończy- jak zawsze. Byłeś gnębiony miesiącami tym cytatem, żeby Paula pamiętała jaki jesteś naprawdę. Teraz chcesz obrócić sytuację w taki sposób? Ehh..
Poza tym, żeby cokolwiek i komukolwiek proponować, musiałbyś cieszyć się przynajmniej jako takim szacunkiem(tak, nawet na tym forum). Trochę pokory dziadek, wstrzymaj się z wszczynaniem zamieszek cytatami, bo ktoś podłapie temat i ponownie to ty będziesz tutaj cytowany. A „możliwe spotkanie”(jak zapewniałeś) z Paulą, będzie się oddalało w nieskończoność.

Jaki spajk jest każdy widzi. Nie trzeba go cytować, zresztą sytuacja w jego chorej głowie, tak szybko się zmienia, że można nie nadążyć, bo za chwilę znowu będzie zły i rozgoryczony, by następnego dnia ponownie sypnąć żetonem. Dlatego, mimo wszystko- jak mi było ciebie żal, tak teraz spisuję cię na straty.

Z tego wszystkiego najbardziej mi szkoda twoich obiecujących planów na przyszłość.
spikel_tropienie_oszustw: naprzykald bedziesz mogl zamoic paier toaetowy zpodbizna harda”
Wypinasz się na naprawdę dobre pieniądze, rezygnując z obrotu takowym papierem toaletowym :to_take_umbrage: .

Zauważyłem podpis pod forumowym nickiem Sasiedzi- „Wyruchany”. :sarcastic:
BATMANmkr90 pisze:Spajk sypie żeton, nawet liderem jest mimo hucznych zapowiedzi, że nigdy przenigdy ponownie nie da się wyruchać, niczym rafatus-straponem.
!!!UWAGA!!!
Należy się spodziewać transmisji spajka z w/w gadżetem.

Transmisja(Pauli) z dużym dildosem w tyłku? Ku.wa, PROPSUJE pomysł ! :yes4:

:vampire:


Spodobał ci się strapon, co? :acute: W akcji poszło dildo z w/w transmisji? Żartuję, nie chcę wiedzieć :mrgreen:


:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


Drogi Batmanie za dużo nienawiści masz to osoby pana harda nie warto nawet tego roztrząsać ja proponuje sie pogodzić po co tyle chejtu wylewać na siebie. Bóg kazał
Wybaczać i każdy niech tak robi jak uwaza.

Nie ma sensu obrazac siebie nawzajem i do dotyczy wszystkich tematów tego forum. Niech każdy spojrzy na siebie jak ma zamiar cos głupiego napisac
Bóg z wami
Sasiedzi


Czuję..
Czekaj..
Tak..
Chyba tak…
Chyba się zmieniłem!
TAK!
Zmieniłeś mój światopogląd! Przejrzałem na oczy i już nie mam potrzeby chejtowania hardzia.
Patrzę w niebo, a tam gwiazdy, rany jakie piękne gwiazdy!
I życie jest piękne i wszystko nagle stało się możliwe!
Jutro skoro świt wstanę, wezmę głęboki wdech świeżego powietrza i pójdę pochodzić po niedawno ściętej trawie, póki rosa, a letni zefirek będzie rozwiewał mi włosy, gdy zacznę podskakiwać radośnie rozgłaszając dobrą nowinę :heart: :crazy: :heart:

:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


Sasiedzi,
Ktoś cie ładnie podsumował dzisiaj u niej na trans.
Nic dodać nic ując :!: :!:
Obrazek
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Kochany hardzik na każdego przyjdzie pora żeby zreflektował sie nad swoi zyciem.
Obrzucanie osób wyzwiskami nic nie da w tym przypadku bo kominka i tak bede kochać miłością boża. Kochany hardzie czemu tyle nienawiści masz w sobie do bliźniego swego ?
Sasiedzi


A tutaj kilka szczegółów o stalkerze który został kaznodzieją.
Obrazek
Te twoje smesy, te screny te pw te setki razy które to mi wysyłałeś różnego rodzaju pytania odnośne jej czy będzie co robi do kogo pojechała z kim się teraz bzyka dobitnie wskazuje że nie jesteś do końca zdrową osobą.
Obrazek
Czy czujesz się ofiara.
Po tym wszystkim co tutaj w przeciągu ostatniego czasu nam tak dumnie reprezentowałeś odpowiedz na to pytanie nasuwa się sama.
Obrazek
Tak tak były już tutaj twoje żałosne transmisje na których to starałeś się ociepli choć trochę swój wizerunek i pokazać że jesteś przecież kimś normalnym.
I tylko chce wszystkim przypomnieć ze stalkerzy tak w życiu prywatnym to przecież są prawie do końca normalnymi ludźmi a ich choroba czai się głęboko w ich głowach.
A teraz przeobraziłeś się w jakiegoś KAZNODZIEJĘ.
Po chuja.. pewno po to tylko żeby na siebie kolejny raz zwrócić tutaj uwagę bo lubisz być w jej centrum.
To tyle kochany psycholku :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Obrazek
Nie tylko ja to widzę :good3:
Nie trzeba być przecież psychiatrą aby to się domyśleć po co to wszystko :!:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Wybaczam tobie Andrzeju to co tutaj napisałeś. Możesz an mnie pluć i mnie oskarżać ale to i tak nic nie zmieni w stosunkach do was. I tak wszystkie te oskarżenia nie zmieniają stosunku. Kiedyś hard tez sie zmienisz czy to przy obecnym życiu czy już w sferach duchowych. Liczę na to. U ciebie tez widac negatywnych dużo cech zmień sie. Mozesz mnie gnoić ja tobie wybaczę tyle samo razy.

Któż jest, Boże, jak Ty, który przebaczasz winę, odpuszczasz przestępstwo resztce swojego dziedzictwa, który nie chowasz na wieki gniewu, lecz masz upodobanie w łasce? Znowu zmiłuje się nad nami, zmyje nasze winy, wrzuci do głębin morskich wszystkie nasze grzechy.
Sasiedzi


Jakieś leki Ci się pomyliły czy jak?
A może sam bimber pędzisz i szkodzi?
Tego się już nie da leczyć :-(
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hard tyle nienawiści tobie publikacja jakiś wycinków rozmów naprawdę zastanow sie nad swoim zyciem bo to nie na sensu. idz hard do kościoła zrob rachunek sumienia. Robinek tez tobie wybaczam idz inna droga
Sasiedzi


Robinek29 pisze:Jakieś leki Ci się pomyliły czy jak?
A może sam bimber pędzisz i szkodzi?
Tego się już nie da leczyć :-(


Możliwe, że alko + jakieś tabsy = i dostał objawienia
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Nie mam na to wplywu niestety, ale w tym przypadku banik na tydzień-dwa bylby całkiem wskazany. Niech se chłopina w tym czasie zrobi to co sugeruje nam wszystkim, czyli przemyśli kilka rzeczy. To co teraz odpierdala to jakiś kosmos... ani troling na poziomie, ani zabawne, a juz na serio to zupelnie nie przechodzi.
Miało byc "odbicie od dna" ale najwyraźniej w tym wyjątkowym przypadku dno nie wytrzymało i pękło.
Ta calkiem serio Spajkel to przede wszystkim sugeruje wizyta u fachowca, bo sam to Ty se z tym nie radzisz jak widac. Tu sie nawet niema co bawic w psychologow, tylko centralnie do psychiatry i z pol roku na lekach...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Kominku tyle nienawiści i pogardy jeszcze nie czytałem.Ale to moze być zrozumiałem W twoim przypadku. Wartosci które ja posiadam są zupełnie inne i dlatego nie możemy zlapac wspólnych fal. Dlatego tez tobie radze przemyśleć swoje zachowanie i przestac korzystać z usług różnych pan ponieważ to jest grzech.
Lata uciekają powinnienes przemyśleć swoje dotychczasowe zycie bo przyjdzie pora sadu ostatecznego. Wiem ze nie zrozumiesz narazie ale wszystjo w sowim czasie.

Bo jeśli odpuścicie ludziom ich przewinienia, odpuści i wam Ojciec wasz niebieski. A jeśli nie odpuścicie ludziom, i Ojciec wasz nie odpuści wam przewinień waszych.
Sasiedzi


msn pisze:
Robinek29 pisze:Jakieś leki Ci się pomyliły czy jak?
A może sam bimber pędzisz i szkodzi?
Tego się już nie da leczyć :-(


Możliwe, że alko + jakieś tabsy = i dostał objawienia



Małostkowość niektórych schematów człowieka naprawdę przeraża.Zamiast spojrzeć w inne perspektywy i powiedzieć ze wszystko jest możliwe tylko chce przeprowadzić zmian
Sasiedzi


Tak, chwalmy pana, pierwiastek boski jest szeroko obecny na SU, na forum o SU. Dziewczyny, właściwie dziewice, modlą się przed zrobieniem lodzika na ogólnym, żeby nie podpaść panu niebieskiemu. A panowie zamykają oczy, by zachować czystą duszę. To wszystko trzyma się KUPY. :smoke:

Ej, ktoś przejął jego konto, tzn. raz pisze on (wtedy, gdy w "że" jest sześć błędów), a raz ktoś inny (gdy również pisze pierdoły, ale z beczki uduchowionej poprzez jakieś niezłe zioło).
butthead


Sasiedzi, otuszto.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Jak żyć? No kurde jak żyć? Tyle miłości i zrozumienia - wszystko się we mnie buntuje, nie ogarniam :D Spikel napisze Ci po staroforumowemu - Wypierdalaj. Kurde już mi lepiej :)
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Gracjano wyładowanie swoich emocji świadczy tylko o tobie. Ale przyjmuje słowa również i wybaczam tobie. Kiedyś przyjdzie rozliczenie. Pamietaj po co obrażacie siebie nawzajem przecież to do niczego nie prowadzi. Kiedyś trzeba powiedzieć dosc !!
Sasiedzi


Heh coś mi się wydaję, że Spikel się dobrze bawi:) Odpuszczam bo to w końcu temat o Pauli.
Spikel jakiś psalm wstaw co by pasował do temtu.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości