Marsz równości Białystok, co sądzicie?

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Ale ja nie jestem przeciwnikiem parad... Jestem zwolennikiem wszelkich parad: wojskowych, rycerskich, sportowych, dziecięcych, artystycznych, PZPRowskich, .. etc. Ale do cholery tam nikt nie wymachuje swoim kutasem i na chamcora nie wtłacza i próbuje wpompowywać ze swojego szamba swoje pokręcone ideoloegie :!: :?: :x . Wielu, naprawdę, wielu homoseksualistów nie maszeruje i nie popiera ruch LGBT bo widzi, że tam się podczepiają wszelkiej maści popaprańcy i ludzie, którzy albo chcą na tym zarobić albo przeprowadzić ideologiczny New World Order, jak te stowarzyszenia Batorego matacza Sorosa.A Tu głos rozsądku jednego z homosiów, który najpierw myśli, potem manifestuje... [youtube]https://i.ytimg.com/vi/lDb6_E4Cvzk/hqdefault.jpg?sqp=-oaymwEZCPYBEIoBSFXyq4qpAwsIARUAAIhCGAFwAQ==&rs=AOn4CLCCVSdo8a76TxEgEWKQhAcSMNGyfg[/youtube]
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


AnalTerrorist69 pisze:No i ludzie się rodzą już z taką a nie inną orientacją, tego nie da się wyleczyć,

AnalTerrorist69, trochę nie na temat bo nie będzie o Białymstoku, ale nie do końca zgadzam się z powyższym zdaniem. Nie uważam ze rodzimy się z określoną orientacją seksualną. Do dziś nie ma dowodów naukowych żeby homoseksualizm był zakodowany w genach. Osobiście mam teorie ze orientacje seksualną się "nabywa", być może "wybiera" na pewnym etapie naszego rozwoju poprzez wystąpienie/nie wystąpienie wielu różnych czynników, doświadczeń, wręcz zbiegów okoliczności na które nie zawsze mamy wpływ. Oczywiście nie uważam tez żeby homoseksualizm był czymś co należy leczyć. Jest to "odmienność" która społecznie nie wyrządza nikomu żadnych krzywd wiec nie widzę potrzeby. "Leczyć" w pewnym stopniu się to da, choć trudno dotychczas stosowane metody nazwać leczeniem (temat rzeka), zresztą po prostu nie ma potrzeby. Wiele lat temu gdy Amerykańskie Tow Psychologiczne przyznało ze homoseksualizm to nie choroba podejrzewam ze tez dokonali takiego wyboru nie na podstawie miarodajnych badan naukowych a właśnie ze względów społecznych. Podobnie pewnie z WHO i wykreśleniem homoseksualizmu z listy chorób, choć akurat ci dokonali tego metoda glosowania :lol:
Posunę się nawet dalej i po ultralewacku zasugeruje ze np pedofilia to tez nie jest choroba tylko właśnie orientacja seksualna. Tutaj oczywiście jestem bezwzględnie za tym aby takich ludzi "leczyć", właśnie ze względów społecznych/moralnych, bo nie można pozwolić by czyjaś orientacja sankcjonowała krzywdzenie innych ludzi (dzieci). Trzeba jednak pamiętać ze żaden pedofil nigdy nie został "wyleczony" a metody są dokładnie takie same jakimi kiedyś chciano leczyć homoseksualistów.
Zresztą... seksualność człowieka to nieźle pokręcony temat. Im jestem starszy tym więcej widzę, więcej wiem, coraz mniej rozumiem, ale tez coraz więcej akceptuje.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Mr. Bungle,
Ale do cholery tam nikt nie wymachuje swoim kutasem i na chamcora nie wtłacza i próbuje wpompowywać ze swojego szamba swoje pokręcone ideoloegie

Ale od tego właśnie są te wszystkie zjebane parady, marsze i inne spierdolenie. Nie ważne czy wojskowa, polityczna, religijna, ideologiczna.
Wielu, naprawdę, wielu homoseksualistów nie maszeruje i nie popiera ruch LGBT

Tak tak i te tweety, o nauczycielkach które siedziały w galerii z zakupami z drogich sklepów, i o tym jak to córka wróciła zapłakana ze szkoły, i o tym jak to ma się wielu przyjaciół gejów, i brzydzą się oni IDEOLOGII lgbt, i tak dalej. Wcale te opinie nie są produkowane przez opłacone firmy od PR :roll:
przeprowadzić ideologiczny New World Order,

Rozjebałeś mnie teraz, tylko nie ściągaj foliowej czapeczki bo NWO usłyszy glosy w twojej głowie ze swoich szpiegowskich satelitów.

komin,
Nie uważam ze rodzimy się z określoną orientacją seksualną.

Szczerze, fajnie jest mieć swoje opinie, ale w obecnym pojebanych czasach, każdy uważa że ma prawo do robienia za eksperta w każdym temacie. To nie atak na ciebie, tylko na ogólnie.
A teraz wróćmy do preferencji:
Osobiście mam teorie ze orientacje seksualną się "nabywa",

Hipotezę jeśli już :winkextra:
Tutaj artykuł na temat genów "gejozy".
https://www.newscientist.com/article/21 ... ientation/
orientacje seksualną się "nabywa", być może "wybiera" na pewnym etapie naszego rozwoju poprzez wystąpienie/nie wystąpienie wielu różnych czynników, doświadczeń, wręcz zbiegów okoliczności na które nie zawsze mamy wpływ.

Gdyby tak było, można by dziecko "wychować" na określoną orientację, i ilość takich ludzi byłaby dużo bardziej zróżnicowana ze względu na kulturę, klasę i miejsce w którym się dziecko będzie wychowywać.
czywiście nie uważam tez żeby homoseksualizm był czymś co należy leczyć. Jest to "odmienność" która społecznie nie wyrządza nikomu żadnych krzywd wiec nie widzę potrzeby.

Tu się zgadzam. Mamy znacznie większe problemy w świecie, żeby jeszcze ludzi ścigać za to jakimi się urodzili.
po ultralewacku zasugeruje ze np pedofilia to tez nie jest choroba tylko właśnie orientacja seksualna

Nie wiem gdzie to ma po drodze z lewactwem, nawet takim ultra. Można wiele spierdolenie zarzucić lewakom, ale obrona pedofilii do tego nie należy. Wiadomo trafi się czasem jakiś wariat który dla sławy nazwie to orientacją, ale to jego prywatne spierdolenie. Tak samo są ludzie którzy twierdzą że obozów śmierci nie było.
Trzeba jednak pamiętać ze żaden pedofil nigdy nie został "wyleczony"

Nie, pociąg do dzieci często nie wynika z jakichś preferencji, tylko z frustracji seksualnej, braku kobiet, seksu, jakichś urazów czy kompleksów. Dlatego wśród księży tak wielu jest księży, bo z krzyża czasem trzeba spuścić, a jak nie wolno z kobietą, no to szuka się innej łatwiej ofiary która nikomu nie powie. Tak samo jak z ruchaniem się przez siebie więźniów w więzieniu. Niby większość to hetero, a co jakiś czas jeden drugiego puknie na zasadzie NO HOMO.
Im jestem starszy tym więcej widzę, więcej wiem, coraz mniej rozumiem, ale tez coraz więcej akceptuje.

Wg mnie, dopóki się nie robi krzywdy komuś, to droga wolna. Seksualność to pojebany temat, bo wynika z psychiki ludzkiej, która jest jeszcze bardziej pojebana.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


AnalTerrorist69, taka fchuj dluga odpowiedz Ci wysmarowalem, z odnosnikami, cytatami i w ogole cool ;)
I w sumie dobrze ze mi wyjebalo prad na chwile, bo bys musial to czytac ;)
Drugi raz juz mi sie nie chce. Wiec teleexpress;)
Generalnie zgadzamy sie, roznimy w detalach. Ja nadal pozostane przy teorii...tfu, hipotezie ;) ze niekoniecznie nasza orientacja seksualna jest zdefiniowana przez biologie.
Artykul przeczytany, podobne widzialem, wszedzie to samo. No i sam zobacz ze tam w konkluzjach to same: "that may" i "seem to be"... czyli hipotezy rownie dobre jak moje ;) ale nie, nie czuje sie ekspertem w tej dziedzinie... zwyczajnie lubie rozkminiac dziwne tematy. Zaatakowany tez sie nie poczulem. :good3:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:
AnalTerrorist69 pisze:No i ludzie się rodzą już z taką a nie inną orientacją, tego nie da się wyleczyć,

AnalTerrorist69, trochę nie na temat bo nie będzie o Białymstoku, ale nie do końca zgadzam się z powyższym zdaniem. Nie uważam ze rodzimy się z określoną orientacją seksualną. Do dziś nie ma dowodów naukowych żeby homoseksualizm był zakodowany w genach. Osobiście mam teorie ze orientacje seksualną się "nabywa", być może "wybiera" na pewnym etapie naszego rozwoju poprzez wystąpienie/nie wystąpienie wielu różnych czynników, doświadczeń, wręcz zbiegów okoliczności na które nie zawsze mamy wpływ. Oczywiście nie uważam tez żeby homoseksualizm był czymś co należy leczyć. Jest to "odmienność" która społecznie nie wyrządza nikomu żadnych krzywd wiec nie widzę potrzeby. .


Kiedyś chodziłem z taką mądrą laska co mi trochę wytłumaczyła, co nieco jak to wygląda z medycznego punktu widzenia. Orientacji w żaden sposób się nie nabywa, ewentualnie pewne czynniki lub wychowanie, warunki więzienne, patologiczne mogą sprawić, że człowiek ma skłonności ku tej samej płci, wtedy będzie biseksualny, [tak się dzieje obecnie w UK, gdzie do szkół ustawowo wprowadzono własnie nauki LGBT i rycie bani młodym, którzy nie znają do końca swoich uczuć i są rozchwiani- nagle odsetek w badaniach wzrósł o 5O% osób deklarujących się jako biseksualnych, jakoś wcześniej, przed lgbt było inaczej :],

oto dowody: https://www.telegraph.co.uk/news/2019/0 ... a-reveals/ ],

nagle jednak jeśli urodził się hetero, to większy procent będzie przemawiał za tym i nic tego zmieni. A jak to się dzieje?..proste, gdy kobieta jest w ciąży, każdy płód na początku, w pewnym sensie jest dziewczynką. Dopiero potem wraz z rozwojem płód jest bombardowany matczynymi hormonami i innymi pierwiastkami, na tym etapie już dochodzi kształtowania się płci jak i orientacji w przyszlosci. Jesli taki płód otrzymał dużą dawkę,strzelam teraz bo mówię to co pamiętam, a nie jestem specem, estrogenu- rodzi się ktoś zniewieściały albo homoś- dlatego przypominają często geje w zachowaniu ,a nawet barwą głosu- kobiety. Geny też odgrywają ważną rolę, ale nie aż tak bardzo jak się ludziom wydaje. Polecam genialny dokument o tym jak powstaje schizofrenia. Genetycznie w dużym stopniu możemy dziedziczyć, ale to na etapie płodu, a nawet sposób narodzin decyduje czy zachorujemy. W tym dokumencie fajnie pokazano dwóch bliźniaków, jeden chory, drugi kompletnie zdrowy, i to płód i narodziny o tym zadecydowały...

.

Zresztą w każdym zakątku świata jest taka sama liczba schizofreników, jakieś 1%, homoseksualistów nie wiele więcej, oczywiście na patrząc na badania grup LGBT, bo tam to z 15% pewnie jest gejami. :lol: .
Na końcu, homoseksualizm nie ,jest chorobą, tylko przypadkiem, wynaturzeniem, takim CASE'm, jak ktoś się rodzi z hujowym ryjem, niewidomy, albo slabo widzący, bardzo niski...jeden się rodzi bardzo mądry, drugi głupi- tak to już na tym świecie jest. Nie ma ŻADNEJ równości, jakby to na chamcora chcieli lewacy, hehhehehe....po prostu Loteria i LOTTO czy tam karma, jak kto woli, kto kim się urodzi. Każdy ma prawo dreptać na ten planecie. Tylko do cholery, 1% schizoli czy 3% homo nie narzuci swojej wizji świata- jak ma wyglądać świat :) ...o to tu chodzi. Teraz chodzi tu już o walkę o 'elektorat' i
o to kto kim będzie rządził. Czy religie, czy marksiści...warto by tu poczytać jak marksizm spostrzegał i spostrzega seksualność. Ale to już temat na inny odcinek.. :haha:

PS. Już widzę te wpisy ''Analnych terrorystów' czy innych Bengierów wyśmiewających mnie: Łeee, jaki debil porównał i mówi, że schizofrenik i gej to to samo..Hehehe...nie, nie to samo. Piszę tylko o socjologicznym zjawisku problemu, poza tym gorąco polecam ten powyższy dokument, jeden z lepszych jaki widziałem, a przypomnę, że jednej teorii nie ma naukowej jak sie rodzi, przykładowo, choroba...
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tyle wersji i poglądów że ciężko się nie wypowiedzieć na jeden żeby nie skonfrontować się mocno z drugim, skąd się biorą homoseksualiści nie wiem, generalnie mi nie przeszkadzają, niech sobie będą, obnosić się ze swoją orientacją nie muszą, a co do tolerancji i tego co się działo w Białymstoku

Obrazek

Wiem że to przykłady skrajne, ale w przeszłości żyło się w czasach gdy "większości" przeszkadzali Afroamerykanie w USA, prawo głosu kobiet, Polacy w Wołyniu itp. o Żydach nie wspominam, to też były przejawy nietolerancji i tego że tym którym wydawało się że stanowią większość przeszkadzało to że mniejszość chciała mieć swoje prawa.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx, ale mnie osobiscie nie przeszkadza ze teczowi chca miec jakies prawa. To jakie powinni miec to juz inna sprawa. Przeszkadza mi ze te parady maja niewiele wspolnego z walka o jakies prawa. Przeszkadza mi ze to kolejny temat zastepczy, ze to kolejne narzedzie walki politycznej o koryto, w dodatku calkiem sprytnie wykorzystywany przez rzadzaca partie.

Mr. Bungle, :D no nie, nie i nie ;) sporo namieszales i jedyne powiazanie jakie widze miedzy schizofrenia a homoseksualizmem to byc moze zblizony odsetek spoleczenstwa. Z tym ksztaltowaniem sie plci to gdzies tam wiesz w ktorym kosciele dzwonia ale niedokladnie. Bombardowanie hormonami ma wplyw na płeć, ale nie na pozniejsza orientacje seksualna. No i zauwaz ze nie wszyscy geje sa z natury zniewiesciali... fchuj takich ktorzy sa fizycznie duzo bardziej mescy niz niejeden heteryk.

Mr. Bungle pisze:Orientacji w żaden sposób się nie nabywa, ewentualnie pewne czynniki lub wychowanie, warunki więzienne, patologiczne mogą sprawić, że człowiek ma skłonności ku tej samej płci

Czyli sie nabywa? :biggrin:

Mr. Bungle pisze:tak się dzieje obecnie w UK, gdzie do szkół ustawowo wprowadzono własnie nauki LGBT i rycie bani młodym, którzy nie znają do końca swoich uczuć i są rozchwiani- nagle odsetek w badaniach wzrósł o 5O% osób deklarujących się jako biseksualnych, jakoś wcześniej, przed lgbt było inaczej :],

oto dowody:https://www.telegraph.co.uk/news/2019/07/03/young-people-far-likely-consider-bisexual-gay-new-data-reveals/ ],

Dlatego jestem jak najbardziej za edukacja seksualna, ale zupelnie przeciw formie tej edukacji proponowanej przez srodowiska LGBT, bo tak jak piszesz (i tak jak wnosze z artykulu) robienie badan na nastolatkach nie da zadnych sensownych wynikow,. Wlasne ten wzrost "przyznawania" sie do homoseksualizmu jest jedynie wynikiem niezdrowej edukacji ktora miesza malolatom w glowach wmawiajac im ze to "norma" jest byc homo. Dosc powiedziec ze wg udokumentowanych badan naukowych praktycznie kazdy nastolatek przechodzi etap homofilny ktory przechodzi mu tak samo szybko jak sie pojawia.

Mr. Bungle pisze:Każdy ma prawo dreptać na ten planecie. Tylko do cholery, 1% schizoli czy 3% homo nie narzuci swojej wizji świata- jak ma wyglądać świat ...o to tu chodzi. Teraz chodzi tu już o walkę o 'elektorat' i
o to kto kim będzie rządził

I tu sie zgadzamy.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Mr. Bungle,
PS. Już widzę te wpisy ''Analnych terrorystów' czy innych Bengierów wyśmiewających mnie: Łeee, jaki debil porównał i mówi, że schizofrenik i gej to to samo

Twoje mokre sny się jednak nie spełnią. Sam nie jestem jakimś orędownikiem LGBT na każdym kroku, i do pewnego stopnia się zgadzam z twoim komentarzem. Porównanie wydaje się jako tako dobre, z tą różnicą, że schizofrenik stanowi zagrożenie dla siebie i otoczenia, a gej lubi w kakao i nikomu krzywdy nie robi, więc nie wymaga hospitalizacji, która nie dość że kosztuje sporo, to i tak nic nie daje. Zamiast żyć na koszt podatnika w szpitalu, czy udawać heteryka i tworzyć dysfunkcyjne związki z kobietami którego de facto nie pociągają, niech sobie żyje.
nie wiele

Niewiele jeśli już. Musiałem, taki błędy trzeba wytykać.
Przeszkadza mi ze te parady maja niewiele wspolnego z walka o jakies prawa.

Czemu, parady pokazują że ci ludzie to nie tęczowe pojeby z piórami w dupach srający sobie na klatę, jak to pokazuje propaganda kleru, a normalni ludzie. Co śmieszniejsze, Białystok pokazał że to LGBT reprezentuje normalność, a środowiska katonacjonalistyczne to skrajna patologia, kibole, chuligani i odpady społeczne. Tym co tam się stało strzelili sobie w stopę.
Cała szopka medialna nie wzięła się z parady, bo te odbywają się w całej Polsce, ale z dziczy kibolskiej.

Niewiele jeśli już. Musiałem, taki błędy trzeba wytykać.
narzuci swojej wizji świata- jak ma wyglądać świat :) ...o to tu chodzi.

Nigdy nie rozumiałem tej kościelnopisowskiej propagandy, i z chęcią się dowiem, cóż to ta tęczowa wizja świata?
Nie ma ŻADNEJ równości, jakby to na chamcora chcieli lewacy,

Kolejne pytanie, w równość w jakim sensie chodzi? Tego też nie rozumiem.

Zanim mi się ugotują ziemniaki na hiszpański omlet, to jeszcze komuś odpowiem...

tomoxx,
Mądry komentarz ;)

Przeszkadza mi ze te parady maja niewiele wspolnego z walka o jakies prawa.

Czemu, parady pokazują że ci ludzie to nie tęczowe pojeby z piórami w dupach srający sobie na klatę, jak to pokazuje propaganda kleru, a normalni ludzie. Co śmieszniejsze, Białystok pokazał że to LGBT reprezentuje normalność, a środowiska katonacjonalistyczne to skrajna patologia, kibole, chuligani i odpady społeczne. Tym co tam się stało strzelili sobie w stopę.
Cała szopka medialna nie wzięła się z parady, bo te odbywają się w całej Polsce, ale z dziczy kibolskiej.

Przeszkadza mi ze to kolejny temat zastepczy, ze to kolejne narzedzie walki politycznej o koryto, w dodatku calkiem sprytnie wykorzystywany przez rzadzaca partie.

Oni zawsze coś znajdą, a ten akurat jest na tyle dobry, że pis nie ma argumentów. Znacznie lepsze to niż kolejne narzekanie jak to zła unia nie dała Beatce stanowiska, jak to przez Tuska upadamy i tak dalej.
A to media wybierają tematy do nagłaśniania. Jakby im naprawdę zależało na poprawie sytuacji to robiliby tematy o rzeczach ważnych, a nie o pierdołach jak LGBT, etc.
Wlasne ten wzrost "przyznawania" sie do homoseksualizmu jest jedynie wynikiem niezdrowej edukacji ktora miesza malolatom w glowach wmawiajac im ze to "norma" jest byc homo.

Problem w tym, że młodzież w tym wieku sama nie wie czego chce, hormony te sprawy i zdezorientowana głowa. A wina leży głównie po stronie mass mediów i tego co serwuje popkultura. Wszystko ocieka seksem, teledyski, reklamy, i presja na dzieciaka że musi jak najszybciej zamoczyć, a jakość życia seksualnego liczy się w pukniętych panienkach/chłopcach. Dlatego nastolatkowie mogą przez pomyłkę identyfikować się jako homo, bo z jednej strony czują presję że muszą zaliczać, a z drugiej sami jeszcze nie wiedzą czego chcą.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


AnalTerrorist69 pisze:Co śmieszniejsze, Białystok pokazał że to LGBT reprezentuje normalność, a środowiska katonacjonalistyczne to skrajna patologia, kibole, chuligani i odpady społeczne. Tym co tam się stało strzelili sobie w stopę.

Dobrze powiedziane. Tym bardziej ze akurat w Białymstoku "tęczowa" strona parady była wyjątkowo spokojna, bez tego warszawskiego rozmachu.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:
AnalTerrorist69 pisze:Co śmieszniejsze, Białystok pokazał że to LGBT reprezentuje normalność, a środowiska katonacjonalistyczne to skrajna patologia, kibole, chuligani i odpady społeczne. Tym co tam się stało strzelili sobie w stopę.

Dobrze powiedziane. Tym bardziej ze akurat w Białymstoku "tęczowa" strona parady była wyjątkowo spokojna, bez tego warszawskiego rozmachu.


Białystok pokazał, to co miał pokazać. Czyli to co było do przewidzenia już w badaniach i sondażach jak to się zakończy, gdzie rządzi elektorat PiS. Przykład?...porównajcie liczbę maszerujących, chyba koło tysiąca, i kontr-manifestację, około 5 tysięcy. Ale o to chodziło, włożyć rękę w rój i krzyczeć przed światem, że mnie osy pogryzły. Wybrali prawicowe miasto, dla prowokacji....niech wybiorą Bradford, albo Marsylię najbardziej muzułmanskie miasta i tam przerobią Allaha w tęczowe barwy...to im się dupa zacznie szybciej palić niż myśleli...a w katoli włażą jak w gówno, bo tak najłatwiej. No jeśli LGBT pokazuje normalność, a kibole to skrajna patologia, to proponuję troche popatrzeć jak wygląda to w zachodnie Europie i zobaczyć co robią z miastem i ludzmi, baaardzo bliski ruch LGBT, czyli ANTIFA....


Tych ostoi normalnośći na YT można znaleźć naprawdę wiele, gdzie im tam do nich, naszym chłopcom z prowincji :sarcastic:
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


AnalTerrorist69 pisze:Mr. Bungle,
PS. Już widzę te wpisy ''Analnych terrorystów' czy innych Bengierów wyśmiewających mnie: Łeee, jaki debil porównał i mówi, że schizofrenik i gej to to samo

Twoje mokre sny się jednak nie spełnią. Sam nie jestem jakimś orędownikiem LGBT na każdym kroku, i do pewnego stopnia się zgadzam z twoim komentarzem. Porównanie wydaje się jako tako dobre, z tą różnicą, że schizofrenik stanowi zagrożenie dla siebie i otoczenia, a gej lubi w kakao i nikomu krzywdy nie robi, więc nie wymaga hospitalizacji, która nie dość że kosztuje sporo, to i tak nic nie daje. Zamiast żyć na koszt podatnika w szpitalu, czy udawać heteryka i tworzyć dysfunkcyjne związki z kobietami którego de facto nie pociągają, niech sobie żyje.
nie wiele


CHŁOPCZE, niczego nie zrozumiałeś z tego co napisałem, lepiej mnie nie czytaj i nie komentuj. Napisałem w PS. aby dobrze zrozumieć kontekst wypowiedzi, to oczywiście musiałeś wejść jak rolnik w gumofilcach w gówno i pisać o chorobie i jakiś hospitalizacjach...jak ja tam się odniosłem tylko do reakcji chemicznych w płodzie ludzkim i procesie narodzin dziecka, który ma ogromny wpływ na mózg człowieka. I nie poprawiaj tam moich błędów gramatycznych, żeby się dowartościować bo jest to very fucking low...sam poprawiając mnie, jebnąłeś byka, a lecisz na auto-korekcie w przeciwieństwie do mnie. :lol:
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mr. Bungle,
lepiej mnie nie czytaj i nie komentuj.

O jejku, jesteś jaka jakaś spesiona krowa z ruchu akceptacji otyłości, ultrakatolik, czy inny świr, który dostaje bólu dupy, gdy tylko ktoś mu wytknie pisanie głupot, i spróbuje się dowiedzieć o co dokładnie chodziło. Jesteście jeszcze gorsi od tych całych feministek i lewaków, tak samo jak oni dostajesz spazmów, gdy ktoś ich zapyta ile jest tak naprawdę płci. Prezent na zgodę:
**Pokaż Spoiler**
Obrazek

I nie poprawiaj tam moich błędów gramatycznych,

A ty dalej się niczego nie nauczyłeś. Nie zaczyna się zdania od litery I. Kolejny błąd. Już wiemy że jesteś jak jakiś tęczowy pytany o ilość płci, czy katolik pytany o konkrety z biblii, ale wiesz gdzie mam poprawność polityczną? Zgadza się, tam gdzie ty poprawną pisownie :derisive:
Tak w ogóle nie wiem co to ma wspólnego z dowartościowywaniem. No ale cię boli to że ktoś ci poprawia błędy, to przestań je robić. Pani w szkole też tak mówiłeś, żeby się nie dowartościowywała dając ci jedynki z polskiego, pewnie matematyki i tak dalej? Dorośnij.
Białystok pokazał, to co miał pokazać.

Czyli co, że dzicz jest dziczą, że ostatni bastion kibolstwa i zacofania padł i to przez samych kiboli i prawackie robactwo? Przecież kibole i katole sami się na tych forach nakręcali na ten marsz, jak to przyjadą i fizycznie rozprawią się z uczestnikami. Jakby mieli mózgi, to wiedzieliby że takich marszy w Polsce obecnie są może nawet i dziesiątki, ale większość przechodzi bez echa, bo każdy ma to w dupie. Ale nie, trzeba było się ośmieszyć i dać więcej lewicy w jeden dzień, niż ta osiągnęła przez ostatnich 5 lat. No ale czego wymagać bo kibolach i kretynach. ps. nie wiem po co wrzucasz zdjęcia z zachodnich zadym antify, której nawet nie było na tej paradzie, ale co tam, niech twoje urojenia kwitną dalej.
narzuci swojej wizji świata- jak ma wyglądać świat :) ...o to tu chodzi.

No i dalej chciałbym się dowiedzieć, cóż to za tajna wizja świata uknuta przez NWO, reptylian, kosmitów, czy ludzi krety, którą tak straszy kler i tacy ludzie jak ty.
____________________________________________________________________

No ale offtopy offtopami, ale wróćmi do głównego wątku parady. Jakoś w ten weekend zaplanowane są pikiety solidarności i podobne manifestacje, co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


Białystok po tym co pokazał i po tym co pokazał tamtejszy kler to się powinno wymazać z mapy Polski, najlepiej bombą termobaryczną żeby zbytniego zanieczyszczenia terenu nie było i żeby się tam mogli normalni ludzie osiedlić.
Rozumiem piętnowanie pedałów i lesb (bo tak określam ludzi płci obojga którzy manifestują swoją orientację w sposób nachalny, idiotyczny i godzący w ogólnie przyjęty sposób manifestowania) ale ludzi którzy pokojowo bez żadnej zadymy próbują wyegzekwować swoje konstytucyjne prawa, choćby takie ze wszyscy obywatele Polski są równi wobec prawa i nie można nikogo dyskryminować, jak mówi preambuła do Konstytucji:
W trosce o byt i przyszłość naszej Ojczyzny,

odzyskawszy w 1989 roku możliwość suwerennego i demokratycznego stanowienia o Jej losie,

my, Naród Polski - wszyscy obywatele Rzeczypospolitej,

zarówno wierzący w Boga

będącego źródłem prawdy, sprawiedliwości, dobra i piękna,

jak i nie podzielający tej wiary,

a te uniwersalne wartości wywodzący z innych źródeł,

równi w prawach i w powinnościach wobec dobra wspólnego - Polski,


Dla mnie jest to chore, a tych którzy zaatakowali ten marsz i tych którzy podjudzali do tego ataku powinno się BEZWZGLĘDNIE pociągnąć do odpowiedzialności.
Już pomijam fakt ze taki zjeb co rzucał w tych ludzi ma czelność nazywać się mianem PATRIOTY :facepalm:
Zapraszam na spotkanie Weteranów Misji Poza Granicami Pastwa lub na spotkania Weteranów PW lub ZWZ...
Tam jeden z drugim zrobaczy co to znaczy być Patriotą.
Awatar użytkownika
jakim
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 12 sie 2016, 12:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 38 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości