PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Cipka0000 pisze:psychopaci jak wy

Oj, oj jakie mocne słowa.
Ty chyba nie wiesz co to słowo oznacza.
No może faktycznie na forum jest kilku ''oszołomów'' ale nazywanie ich psychopatami to spore nadużycie.
Ale z tego co już zauważyłem Ty masz skłonności i chyba też fun w obrażaniu innych :!: :!:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




HardRockCaffe666 pisze:Oj, oj jakie mocne słowa.



Poczułeś się dotknięty? Hardziu no weeeeeź:P Cipka sklej pule i siedź cicho babo ze wsi wypucuj gumowce swemu Zdzichowi i na msze idźta.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Każdy facet jest psychopatą tutaj. Dziewczyny rozmawiają z wami tylko dlatego, że dajecie im pieniądze a na pewno myślą o was to samo co ja. Gracjano, żałosny konibijco sam idź na mszę, na księdza byś nadawał bo i tak ciągle jedziesz na ręcznym.
Awatar użytkownika
Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 06 lip 2019, 14:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia




I napisała do mnie głupia kurwa, która ocenia i żyje życiem innych, idź do teatru podobno jesteś lepsza od nas po co przyłazisz do miejsca którym gardzisz?
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Cipka0000, żeby być trollem, którego wszyscy nie znoszą, ale z chęcią czytają, bo jest inteligentnie złośliwy i przenikliwy, to też trzeba umieć.Poza tym, nie wszyscy na tym forum są przegrywami jadącymi na ręcznym...Ja na przykład mam vana, torbę słodyczy i chusteczki z chloroformem, więc na brak seksu nie narzekam :mrgreen:
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




SokratesNauczycielPlatona, :biggrin: :good3: to wiesz... gdybys przypadkiem jadac tym vanem zobaczyl gdzies Cipke000 to podwojna porcja chloroformu i korzystaj smialo ;) Laseczka ponoc wyjatkowo atrakcyjna i malo smigana. Jesli jest tak niesamowita jak mowi i chcialbys z nia zostac na dluzej to kombinuj cos z tym syndromem sztokholmskim ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Cipka0000, weź może idź i powiedz temu Twojemu idealnemu facetowi aby Cię porządnie przeruchał, bo widać że masz jakieś braki i pieprzysz jak potłuczona.. lub nie wiem.. ogórka sobie wsadź.. sama wiesz gdzie.
Qrwa nie znasz tu nikogo osobiście a mimo to wyzywanie od psychopatów nie sprawia Ci większych trudności.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




komin pisze:SokratesNauczycielPlatona, :biggrin: :good3: to wiesz... gdybys przypadkiem jadac tym vanem zobaczyl gdzies Cipke000 to podwojna porcja chloroformu i korzystaj smialo ;) Laseczka ponoc wyjatkowo atrakcyjna i malo smigana. Jesli jest tak niesamowita jak mowi i chcialbys z nia zostac na dluzej to kombinuj cos z tym syndromem sztokholmskim ;)

Raczej spasuję, takie jak Ona, to roszczeniowe atencjuszki.Cały czas wysłuchiwał bym, że piwnica za wilgotna, albo że zamiast łańcucha powinien być jakiś bajerancki eko-sznur...Za stary już na to jestem...
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Panie i panowie stanowczo już za dużo jej uwagi tutaj poświęcamy.
Pewno bidula nie ma zbytnio z kim sobie pogadać i pisząc te głupkowate posty starając się zwrócić na siebie tylko uwagę.
A nie powiem robi to całkiem skutecznie obrażając wszystkich na prawo i lewo.
Laseczka popisze, popisze wypłacze swoje wszystkie żale i pretensje do całego świata i do wszystkich i pewno po jakiś czasie odpuści nie widząc reakcji z naszej strony.
Więc proponuje olewkę tej pani i tyle :!: :!:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Wali na twarz za dużo szpachli i robi to coraz częściej; wygląda jak z figur woskowych. I jak zmarszczy czoło to potem ta tłusta breja na czole zastyga, formując się w większe zmarszczki.
Awatar użytkownika
Szerlok Holms
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 20 kwie 2019, 21:06
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Szerlok_Holms




HardRockCaffe666 pisze:Panie i panowie stanowczo już za dużo jej uwagi tutaj poświęcamy.
Pewno bidula nie ma zbytnio z kim sobie pogadać i pisząc te głupkowate posty starając się zwrócić na siebie tylko uwagę.
A nie powiem robi to całkiem skutecznie obrażając wszystkich na prawo i lewo.
Laseczka popisze, popisze wypłacze swoje wszystkie żale i pretensje do całego świata i do wszystkich i pewno po jakiś czasie odpuści nie widząc reakcji z naszej strony.
Więc proponuje olewkę tej pani i tyle :!: :!:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_


Przyganiał kocioł garnkowi :D


Szerlok Holms pisze:Wali na twarz za dużo szpachli i robi to coraz częściej; wygląda jak z figur woskowych. I jak zmarszczy czoło to potem ta tłusta breja na czole zastyga, formując się w większe zmarszczki.


Odnośnie twarzy, faktycznie. Kilo tapety wydaje się być skromnym określeniem. Usprawiedliwiałem to „niedoskonałościami” na twarzy po czekoladzie, czy czymś- huczna dieta, a efekty, jakby nieco przeciwne…
Mnie natomiast zastanawiał bardziej kolor jej skóry na całym ciele, ale siedziałem cicho, bo mówię- biedna dziewczyna ma żółtaczkę :(. Lepiej zamilknę, oszczędzę nerwów. Albo pozazdrościła limitce (czy jak tam ten nick ma teraz) i zdrowo przesadziła z solarium, ale o dziwo nie. To chyba kamera tak zniekształca kolor, bo gdy się przybliża wygląda normalnie, z odległości jest żółtsza od azjaty. Niestety za tym kolorem idą inne problemu. Kolor zębów już nie ten śnieżnobiały co jakiś czas temu, co w dodatku przy okazji uwydatnia zgryz…

ALE!
Bo na serio nie jestem hejterem, a jak jej pasuje jak wygląda to spoko. Ja bym sugerował ze swojej strony zrobić coś z tym całym makijażem i kamerką i będzie spoko. Na transmisjach rzadko siedzę, więc nie jestem na bieżąco, jednak dziś…
spajk…
moje GRATULACJE z okazji LODA w wykonaniu Pauli!!! :birthday:
Co prawda bez happy endu, ale chyba nie można mieć wszystkiego. A może trema cię zjadła, może ten majestat wymarzonej dziewczyny nie pomógł.
I tak sobie kontempluje, to przez tego loda jesteś taki zazdrosny o nią? Zapytałbym czy tak dobrze robi, ale nie doszedłeś więc… To był twój pierwszy? Hmm nie ważne. Tak czy inaczej fajnie, bo z całej tej waszej wspólnej historii myślę, że byłeś najbardziej poszkodowany i teraz pojawiła się namiastka czegoś przyjemnego też w twoją stronę. Fakt faktem, to chyba najdroższy oral na świecie, ale pomyśl o tym z perspektywy hardzia- on nigdy by takowej szansy nawet nie dostał, a mimo to ślęczy przed tym monitorem od lat czekając na coś co się nigdy nie wydarzy. I będzie czekał dalej...

Dzisiejszy news był zacny i jako widz jestem ukontentowany
:smoke:


:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90




BATMANmkr90 pisze:moje GRATULACJE z okazji LODA w wykonaniu Pauli!!!


ale że się w końcu doczekał? na trans czy to było tylko w ramach opowieści? Byłem wczoraj u niej ale standardowo na 5 min przelotem, (co do koloru to kam chyba gubi w szafie z butami nasycenie, bo nie ma na czym balansu bieli złapać i stąd te różnice w kolorach mogą być, nie wiem czy potem zmieniła lokalizację czy nie)
Jeśli w końcu dostał namiastkę sexu na którą tyle czekał to gratuluję :ok:, myślę że w tym przypadku jego satysfakcja droższa od tych pieniędzy które wydał :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Dokladnie kolor to ustawienia balansu bieli, przy sztucznym świetle balans bieli jest troche zakrzywiony. Stad moze sie wydawac jak ktos wczesniej napisal ze jest zółta, czy tam żeby nie są idealnie biale. Pamietajcie, ze każda nawet najlepsza kamera zakrzywia rzeczywistość. Wy to lubicie sie czepić wszystkiego , jesteśmy tylko ludzmi i mamy prawo miec tu i tam zmarszczkę, na kamerkach nie siedza roboty. Poza tym w nocnym świetle jak kamera wylapie ci zmarszczkę to juz jest kamera na wypasie:D Paula moim zdaniem zawsze pięknie wygląda, jest przygotowana ladna bielizna i trzyma dobry kontakt z widzami, te wasze marudzenia to juz zwykle czepialstwo. Nie widzialam zeby miala kilo tapety na twarzy, i znowu podkreslam przy sztucznym świetle jak masz troszke rozświetlacza nalozone to świeci ci się pysk jak psu jajca za przeproszeniem. Zobczycie, ze jak transmisja bedzie kiedys przy naturalnym świetle to wszystkie te wasze marudzenia przestaną mieć rację bytu.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




beznadzieja pisze:wasze marudzenia


Gdyby nie te marudzenia to panowie nie mieli by o czym tutaj pisać :!: :!:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




No fakt ze ostatnio u Pauli watek sensacyjny troche przygasl i se kobita po prostu transmituje. Tez tak jak Tomoxx troche nie ogarniam o co Batmanowi z tym lodem chodzilo... Bo lodzik na wizji i to jeszcze na Spajkelu to byloby spore wydarzenie... ale to chyba nie o to biega?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




beznadzieja pisze:Dokladnie kolor to ustawienia balansu bieli, przy sztucznym świetle balans bieli jest troche zakrzywiony. Stad moze sie wydawac jak ktos wczesniej napisal ze jest zółta, czy tam żeby nie są idealnie biale. Pamietajcie, ze każda nawet najlepsza kamera zakrzywia rzeczywistość. Wy to lubicie sie czepić wszystkiego , jesteśmy tylko ludzmi i mamy prawo miec tu i tam zmarszczkę, na kamerkach nie siedza roboty. Poza tym w nocnym świetle jak kamera wylapie ci zmarszczkę to juz jest kamera na wypasie:D Paula moim zdaniem zawsze pięknie wygląda, jest przygotowana ladna bielizna i trzyma dobry kontakt z widzami, te wasze marudzenia to juz zwykle czepialstwo. Nie widzialam zeby miala kilo tapety na twarzy, i znowu podkreslam przy sztucznym świetle jak masz troszke rozświetlacza nalozone to świeci ci się pysk jak psu jajca za przeproszeniem. Zobczycie, ze jak transmisja bedzie kiedys przy naturalnym świetle to wszystkie te wasze marudzenia przestaną mieć rację bytu.


AaaaaHaaaa!!!
Więc to dlatego!
Nie jesteście robotami. Gapa ze mnie. Lata zaglądania na SU z przeświadczeniem, że oglądam terminatorki, a tu taki strzał prosto w oczy. Powiedziałaś mi! Nie ma co, mój światopogląd już nie będzie taki sam jak 5minut temu. :unsure:

Ehh…

I nie „ ktos wczesniej napisal ze jest zółta”, tylko Pan Batman pisał.. i pisał też inne rzeczy, że jak się przybliży, to jej skóra wygląda normalnie, ale tego to już nikt nie zauważy :sad2: ! Dodam, że piszę o jej wieczornych pokazach, a nie za dnia, więc twoje marudzenia o naszych marudzeniach są z góry pozbawione racji bytu(zwłaszcza, że wyjaśniłem w poprzednim poście, że Paula jednak nie cierpi na żółtaczkę, a to z kamerą jest coś nie tak- co można by zrozumieć(jakby się pomyślało), że też uważam, że za dnia obraz/kolor skóry byłby normalny :acute: ). Przez takie posty wychodzę na tego złego, a uważam, że daję wyjebanie trafne w kosmos porady :innocent0: aby transmisja była bez zarzutu „zrobić coś z tym całym makijażem i kamerką i będzie spoko.”. Paula kiedyś długo trzymała wysoki poziom transmisji, później sobie odpuściła i było w ch.j nudno, po urodzinach znowu widzę poprawę. A o mankamentach już pisałem w poprzednim poście.

Jakości obrazu/ zakupionej kamery.. nie podważam, jest bardzo dobra, może nawet za dobra? Zmarszczki- wiek robi swoje, takie życie i trudno tu ją o nie winić. Każdy je będzie kiedyś miał. Aczkolwiek, to, że ty nie widziałaś kilograma tapety, nie znaczy, że go tam nie było. Tak jak pisał Szerlok Holms „jak zmarszczy czoło to potem ta tłusta breja na czole zastyga, formując się w większe zmarszczki.”- też odnoszę takie wrażenie, bardziej uwidaczniają zmarszczki niż je zakrywają- miało być lepiej, ale jednak nie przyniosło to oczekiwanych efektów i wyszło jak z tą dietą sokową. I nie piję tu do jej brzucha, wygląda normalnie, co prawda wcześniej wspomnianą i chyba jej idolką od wyglądu i widzów- limitką- nie jest, ale nadwagi ona sama też nie ma.

tomoxx pisze:
BATMANmkr90 pisze:moje GRATULACJE z okazji LODA w wykonaniu Pauli!!!


ale że się w końcu doczekał? na trans czy to było tylko w ramach opowieści? Byłem wczoraj u niej ale standardowo na 5 min przelotem, (co do koloru to kam chyba gubi w szafie z butami nasycenie, bo nie ma na czym balansu bieli złapać i stąd te różnice w kolorach mogą być, nie wiem czy potem zmieniła lokalizację czy nie)
Jeśli w końcu dostał namiastkę sexu na którą tyle czekał to gratuluję :ok:, myślę że w tym przypadku jego satysfakcja droższa od tych pieniędzy które wydał :)


Nie, kiedyś jak spajk wiernie płacił za spotkania ze swoją gwiazdą, to ta mu się odwdzięczyła w sposób dla niej jedyny i oczywisty :winkextra: . Spajk po lodzie od Pauli uznał, że są parą i był zły, że jego żona (może w jego stronach włożenie kutasa do buzi oznacza tyle co włożenie pierścionka na palec?) będzie po transmisji spółkować :anal2: z najlepszym kochankiem jakiego kiedykolwiek miała, owocem czego ma być nasienie owego dżentelmena w jamie ustnej samej zainteresowanej- I GŁODNEJ :lodzik: !

Na osłodę tych gorzkich spoilerów, po zrobieniu kwaśnej miny później mówiła, że spajk nie straszy wyglądem i ma 2x większego penisa od Lexa. Hmm chyba mimo wszystko było jej przykro, że spajk wtedy nie doszedł...
hmm....


:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90




2x większy, głodna ?? myślisz że liczyła na super finał ?
Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Eeee :( to myslalem ze jakies breaking news bedzie...
A Spajki spierdolil jak zawsze. Chcial sie przekonac czy to prawdziwa milosc to mogl dojsc i zobaczyc czy polknie... nie od dzis wiadomo przeciez ze "jak kocha to polyka*" :sarcastic:

*lub bierze 50-100 doplaty za taka przyjemnosc
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




No Batman dobrze zrelacjonował wczorajszą transmisje, oprócz tego, że Spikel ma 2 razy większego od Lexa. ;]

Wczoraj Paula ładnie punktowała Spikela, aż w końcu wypaliła tekstem mniej więcej takim "jak możesz w ogóle porównywać dwuletni związek z lexem do naszych spotkań od czasu do czasu. To, że raz ci robiłam loda to oznacza, że byliśmy w związku?"
No i potem wyszło, że raz mu loda robiła jak była podpita, ale był to lodzik bez happy endu. Nie jest tajemnicą, że Spikel lubił wypić na tych spotkaniach. Już kiedyś na trans Paula mówiła, że jak byli w restauracji to Spikel zamawiał piwo za piwem. Skoro w dniu loda Paula była podpita to na 99% Spikel również, więc w czasie blowjoba fiut w ogóle nie stanął lub stanął, ale był problem z dojściem.
Nigdy nie spali ze sobą; jak nocowali w hotelu to na oddzielnych łóżkach.
Potem jeszcze ktoś pytał czy Spikel ma dużego, to Paula po chwili zastanowienia powiedziała, że już nie pamięta jakiego rozmiaru był jego penis, bo tylko raz go widziała.

A co do Lexa (jest od niej starszy o 10 lat) to główna bohaterka telenoweli powiedziała, iż mimo, że już nie są razem to nadal są dobrymi znajomymi i się od czasu do czasu spotykają na bzykanie. Wyznała, że Lex to najlepszy kochanek jakiego miała, bo są idealnie dopasowani. Penis Lexa jest pod względem długości akurat do jej cipki i jest grubszy, a ona lubi grubsze kutasy. Poinformowała również widzów o tym, że często na drugi dzień po seksie z Lexem, ma obolałą cipkę, bo jej cipka jest taka ciaśniejsza. A co do seksu analnego, to z Lexem był uprawiany tylko raz.

Wczoraj po trans była właśnie z Lexem umówiona na seks, więc jak dziś się nie pojawi na SU, to będzie to oznaczać, że jest obolała. Taki był końcowy przekaz wczorajszego pokazu.

A tu tak na koniec jeszcze garstka wykwitów Spikela z wczoraj. Te same jęki kundla co zwykle, oczywiście standardowo pisane nienaganną polszczyzną:

Spikel-atak: To co dostałaś na urodziny te wszystkoe prezenty ostatni raz już więcej sie nigdy nie zrobie a lexa sponsorować nie bede.
Spikel-atak: No tak taka osoba porządna jak ja to dla ciebie frajer do dymainia. Ale Lex ruchacz który 200 dziwek przejechał jest idol dla coebie
Spikel-atak: Ale tak jak monto mowil wysyłał ciebie na spotkanie Lex po szacunku niemiła traktował jak towar. A moze nie mam wiadomość gdzie
Spikel-atak: Paula a kiedy przyjdzie zaś odwrót od lexa
Spikel-atak: Ty sie tylko dostosowujesz do sytuacji tylko tyle
Spikel-atak: Lex tez taki wyniósł sie z własnego mieszkaja
Spikelpowrot: Ale jak miał depresje to jego pierdolnela i wyrzucilas z mieszkania
Spikel34: O co tobie chodzi cały czas sama zaczęłaś
Spikel34: Czy ty nie uważasz ze robisz złe
Spikel34: To co teraz robisz
Spikel34: A nie uważasz co biednemu szybkiemu za krzywdę zrobials
Spikel34: Moze nie wieszja sie dowiedziałem
Awatar użytkownika
Szerlok Holms
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 20 kwie 2019, 21:06
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Szerlok_Holms




BATMANmkr90, Szerlok Holms,

:shock2:

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: minut, simpleman123, sthoss i 209 gości