Bunny_Marthy (Chaturbate) / Maua_Zua/MalaLolitka (SU)

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Brakuje Mauej na SU, mogłaby wpaść od czasu do czasu - zwłaszcza, że na czaturbejcie pojawia się tylko raz na tydzień
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Nowy filmik na YT



W 10:42 nawiązanie do jednego z moich postów w tym temacie :cool3:
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Sadistik pisze:Nowy filmik na YT

https://www.youtube.com/watch?v=vTG57dn4WQw

W 10:42 nawiązanie do jednego z moich postów w tym temacie :cool3:



Uuuu! Sadistic sławny! Tylko, zeby ta slawa ie uderzyla Ci do glowy, bo zaraz kupisz plaszcz z gronostajów i złote zęby, bo bedziesz wygladal tak:
Obrazek
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


W 11:16 jest lepsze określenie gdzie zmierza jej kanał :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


W 1:07 mam taki sam czajnik tylko mniej uj..... :rofl:
Awatar użytkownika
tristandiablo
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 23 lis 2015, 20:14
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Black
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ruger44 pisze:W 11:16 jest lepsze określenie gdzie zmierza jej kanał

Hehe, trafnie ruger44 :D no ale w koncu to przeciez JEJ kanal :biggrin:
Btw. nie wiem czy to moje indywidualne odczucie, ale jak ogladalem Maua na SU czy CB to byla nawet taka 7/10... no zaszaleje...7,5/10 a teraz po tych nieslychanie atrakcyjnych yotubowych wystepach na JEJ kanale to mi sie zdegradowala do ca: 5/10 :scratch_one-s_head: znaczy 20 zet za grupowa ostatecznie bym jeszcze dal...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Chciałem się wczoraj trochę poprzyczepiać do jej stwierdzenia, że to JEJ kanał, ale mi odechciało xd

komin, może to kwestia opatrzenia się na nią ze zwykłej codziennej perspektywy bez tej całej otoczki erotycznej... Mnie też tak trochę mniej się widzi, właśnie przez te jutuby, ale nadal ma te 7/10, tylko że wtedy, jak nic nie mówi :mocking:
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Maua to typ kobiety której uroda niekoniecznie będzie się podobać każdemu, ale nazywanie jej 5/10 to gruba przesada, to że intelektualnie się zdegradowała do poziomu jedzenia żelków i vlogów z chodzenia po Krakowie nie oznacza, że nie ma nam już nic do zaoferowania - pamiętajcie, że wciąż ma zajebiste cycki! :dance3:
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Mega:)
Awatar użytkownika
Zauważ
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 20 cze 2019, 00:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Zauważ


Ooo nowy profil na insta, jakieś takie fit-motywacyjne zdjecie, czyżby kolejna zmiana w drodze kariery, teraz będzie fit-motywatorką? Tak długo, jak ta "praca" będzie wiązać się z pokazywaniem nagiego ciała a nie z jedzeniem żelków i vlogach z chodzeniem bez celu - jestem absolutnie za :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK



yeabunny_ pisze:@bunny_marthy_ and @witchy_bitchy_xoxo together on one stream! Yes, it is possible. For more informations be sure to follow our twitter
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Wow to jest w końcu jakaś zmiana, jakiś przełom! Z koleżanką na streamie - tylko ciekawe czy panie będą hmm... że tak powiem: wchodzić między sobą w interakcje :) czy tylko będą obie się trząść na ekranie bez dotykania. A może w ogóle zrobią jakiś nudny stream w ubraniach? Oby nie... Czekamy z niecierpliwością! Tylko dlaczego taka nieludzka pora, wtorek środa zamiast zrobić to w piątek albo weekend, ehh!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:Wow to jest w końcu jakaś zmiana, jakiś przełom! Z koleżanką na streamie - tylko ciekawe czy panie będą hmm... że tak powiem: wchodzić między sobą w interakcje :) czy tylko będą obie się trząść na ekranie bez dotykania. A może w ogóle zrobią jakiś nudny stream w ubraniach? Oby nie... Czekamy z niecierpliwością! Tylko dlaczego taka nieludzka pora, wtorek środa zamiast zrobić to w piątek albo weekend, ehh!


Ciekawe, czy będą do siebie popiskiwały jak 5-latki , czy może chociaż ta Xoxo (chociaż nick chyba mówi sam za siebie) nie będzie udawać lolitki?
Madzia zyskałaby wiele, gdyby jednak przestała odgrywać upośledzone dziecko i zaczęła wcielać się w kobietę przed 30. Nawet nie zmiękczanie głosek jakoś przetrawię...
Dawniej, na forumsu.pl miałem nick "Cichy Bob" - nie mylić z "Cichy_Bob" a następnie "Bobek"...
https://forumsu.de/member/Cichy%20Bob/
Awatar użytkownika
Cichy Bob
SU-holik
SU-holik
Posty: 195
Rejestracja: 17 gru 2016, 01:50
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


już po pierwszej wspólnej transmisji obu pań, cóż można powiedzieć? jakość, jak wiadomo, znakomita, koleżanka też niczego sobie, nawet te doklejane elfie uszy mi się podobały :good3: , ale w sumie odczuwam niedosyt, było trochę sztywno, jakby bez pomysłu, bo lush to nie pomysł, nie iskrzyło między paniami, może to dlatego, że to pierwszy raz razem :scratch_one-s_head: , nie wiem, potencjał był, ale nie został w pełni wykorzystany, ten żetonowy chyba również, do jutra raczej się nie poprawi, miejmy jednak nadzieję, że jutrzejszy pokaz nie będzie ostatnim w ich wykonaniu, a jak Wam się podobało?
Awatar użytkownika
kostek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 11 lip 2019, 21:21
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Pokazik był drętwy, czuć było, że panie są lesbijkami "z nagonki", jak w jakimś studio w Ukrainie a nie realnymi kochankami, Maua coś tak próbowała ją rozkręcić, smyrać po udzie i szczypać po sutach ale nie było widać większego zainteresowania, na ukrytej niby było lizanie cipek i orgazmy w celu ale przy takim poziomie zaangażowania raczej wątpie, czy widzowe otrzymali coś innego niż "fejkowe" lizanko z głową między udami skierowaną tak do kamery, by wszystko zasłaniała. Ale może się myle, był ktoś na ukrytej?
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


mam drobną prośbę do bohateki wątku, jeśli to czyta oczywiście, czy mogłabyś usunąć to czarno-białe zdjęcie swojej twarzy z drugiego planu, to które towarzyszy Ci w trakcie pokazów? przywodzi mi ono na myśl te fotografie, które ustawia się przy trumnie podczas pogrzebu, do tego te światełka dookoła wyglądają trochę jak świeczki, mam wrażenie, że właśnie ktoś umarł i uczestniczę w pogrzebie, a to nie pozawala skupić się na istotnych walorach planu pierwszego :cool3: , i być może właśnie przez takie dekoracje panuje u Ciebie ostatnio na transmisjach nieco żałobny nastrój, proponuję postawić tam ładnego kwiatka, od razu zrobi się weselej, z góry dziękuję za zrozumienie :bye:

swoją drogą, ładne oczka :derisive:

Awatar użytkownika
kostek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 11 lip 2019, 21:21
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hahah kostek :D dokładnie to samo pomyślałem o tym zdjęciu.

https://tv.chaturbate.com.pl/bunny_marthy/
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


A mi się akurat dojrzała Magda podoba. Madzia-lolitka mnie drażni...

https://tv.chaturbate.com.pl/bunny_marthy/
Dawniej, na forumsu.pl miałem nick "Cichy Bob" - nie mylić z "Cichy_Bob" a następnie "Bobek"...
https://forumsu.de/member/Cichy%20Bob/
Awatar użytkownika
Cichy Bob
SU-holik
SU-holik
Posty: 195
Rejestracja: 17 gru 2016, 01:50
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


https://www.sadistic.pl/mloda-piosenkarka-vt497881.htm Tak mi się skojarzyła jeżeli chodzi o wygląd z naszą mauą koleżanką ;) Tylko, że ona ma odwrotny problem do tej piosenkarki - ma cycki, ma zajebiście piękne i duże cycki!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości