"Tylko nie mów nikomu" Tomasza Sekielskiego, co sądzicie?

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Hard ja nie lubie PIS i jestem ateistą....po prostu stwierdzam obiektywnie... problem jest... ludzie skrzywdzeni są i z problemem nalezy walczyć... ale sam materiał jest nastawiony na pojechanie po uczuciach i emocjach jak najbardziej... w sposób taki..ze ja widzę po prostu w tym manipulowanie emoccjami.... ale może tak trzeba było... choć mnie to obiektywnie razi
Poza tym
Oni chcieli być ofiarami i nie robili tego za darmo... to taki rodzaj lamusów... a teraz kurwa płacz i złamane życie... normalny chłopak by zakurwił klesze w ryj...a nie przyłaził do niego i brał prezenciki do kurwa 18 - 19 roku zycia.. poza tym te ofiary miały skłoności pedalskie na stówe...
choc kurwa ja patrze na to z innej perspektywy
ale faktycznie.... niestety doprowadziła ich do tej sytuacji ich religijnośc i religijność rodziny... bo np jakby mojego syna ksiądz złapał za dupe to by dostał fange w cymbał jak skurwysyn a póxniej miałby ze mna do czynienia... ale my ateisty... więc nie mają żadnej "moralnej i szacunkowej górki" w związku z tym że są klechami...a tam było inaczej
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HenryChinaski1,
Znowu masz sporo racji :good3:
Ten materiał miał tylko jedno na celu.
Obrzydzić jak tylko to jest możliwe cały kościół a nie tylko napiętnować pedofilów.
Stąd też moim zdaniem te wszystkie sprytne sztuczki :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hard...kościół katolicki jeżeli nie przejdzie przemiany na miarę reformarcji... się skonczy w Polsce w ciągu 20 lat i choć trwają jako instytucja tyle lat.... można powiedzieć 1500... to ich czas przemnie....ale tam jest beton jak skurwysyn..ich siła jest jednak dyscyplina i lojalność... niestety w Polsce.. gdzie pełnili ważną funkcję w utrzymywaniu polskości pod zaborami zyskali za dużą siłę.. co zostało zdaje sie umocnione nadaniem im za dużych praw z dwudziestoleciu miedzywojennym...pozniej utrzymywali patriotyzm z a ruskich... ale ich rola się skonczyła.. to sie wypaliło... kościół...moim zdaniem, żeby przetrwał .. potrzebuje reformy...niestety jest na wsiach i na wschodzie Polski jeszcze za dużo betonowych katolików... ale oni już wymierają powoli, kościół też zdechnie o ile nie zostanie pezeprowadzona reforma gruntowna.... podatki,normallne traktowanie, wykurwianie patologii... a tak.. daje im dwie dekady.. dwie dekady odwrotu...wydaje mi sie,ze oni jeszcze nie rozumieją, ze świat w ostatnich latach przyspeszył nieprawdopodopbnie i zmienił się też.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Świat w przeciągu ostatnich kilkudziesięciu lat zrobił taki skok w dziedzinie nauki i informacji, że skostniała struktura KK nie nadąża. Były co prawda jakieś nieśmiałe próby ataku na ten teren (np. spowiedź przez komórkę, różaniec przez sms, aplikacja na smartfon przypominająca o modlitwie no i oczywiście crème de la crème - placenie na tacę kartą albo telefonem zbliżeniowo :) ale jak do tej pory nieudane, młode pokolenie już dawno wysiadło z tego pociągu i tylko czekać aż on się wykolei. Jedyne osoby które pochowały się między przedziałami to stare moherowe baby no i "pokolenie Januszy" - 40+ czyli zbyt młodzi żeby być uznani za starych pryków a zbyt starzy żeby udawać młodych.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


HenryChinaski1 pisze:MAteriał ok.. duzo pracy włozone... sama realizacja jednak to manipulaccja uczuciami
Dobrze, ze to wyszło i narobiło szumu.. ale spójrzcie jak oni tam grają muzyka i tymi tak znaczącymi milczeniami... pauzami w wypowiedziach itp


Nie rozumiem kompletnie tego zarzutu. A co mieli puścić, jakąś wesołą muzyczką, a może techniawę z JP2GMD? Nie da się zrobić wesołego dokumentu o gwałtach nie dzieciach, tak samo jak zrobienie wesołego dokumentu o obozach śmierci też by się nie udało.

ruger44 pisze:Świat w przeciągu ostatnich kilkudziesięciu lat zrobił taki skok w dziedzinie nauki i informacji, że skostniała struktura KK nie nadąża. Były co prawda jakieś nieśmiałe próby ataku na ten teren (np. spowiedź przez komórkę, różaniec przez sms, aplikacja na smartfon przypominająca o modlitwie no i oczywiście crème de la crème - placenie na tacę kartą albo telefonem zbliżeniowo :) ale jak do tej pory nieudane, młode pokolenie już dawno wysiadło z tego pociągu i tylko czekać aż on się wykolei. Jedyne osoby które pochowały się między przedziałami to stare moherowe baby no i "pokolenie Januszy" - 40+ czyli zbyt młodzi żeby być uznani za starych pryków a zbyt starzy żeby udawać młodych.


Kościół w "zachodnich" krajach już dawno się wyjebał, ofertę ma przeterminowaną i głupią. U nas byłby podobnie gdyby nie Wojtyła, który tak gorąco wspierał towarzystwo z okrągłego stołu, Wałęsę i magdalenkę. W zamian za gorące poparcie kleru, po przemianach czerwoni obdarowali ich ogromnymi majątkami. A kościół w dół ciągnął właśnie księża, episkopat, oderwanie od rzeczywistości, życie w luksusach jednocześnie pouczając jak to trzeba żyć w ubóstwie i pokorze. Kościół kompletnie nic nie oferuje dziś młodemu człowiekowi. Bo co? Straszenie diabełkiem, jakieś zabawne bajki o powstaniu świata znacznie głupsze i nudniejsze niż 3/4 obecnej popkultury, antynaukowe brednie? To już nie średniowiecze.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


Ja mam nadzieje, ze kościół w takiej formie.. i PIS z tą kurwa propagandą i poparciem od katoli sie skonczy... ale mam też nadzieje, że nie będzie miało miejsce poddawanie sie eurodyktaktowi Brukseli...tylko jaka jest ta inna droga? Może ktoś mi tu powie?
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


AnalTerrorist69 pisze:Nie rozumiem kompletnie tego zarzutu. A co mieli puścić, jakąś wesołą muzyczką, a może techniawę z JP2GMD? Nie da się zrobić wesołego dokumentu o gwałtach nie dzieciach, tak samo jak zrobienie wesołego dokumentu o obozach śmierci też by się nie udało.

nie chodzi o to
wiadomix,że to złe...wiesz, że media manipulują....kurwa... nie odnosisz wrażenia, ze te osoby zostały powyciągane na potrzeby dokumentu i te chwyty manipulacyjne to po to, zeby podobniee jak na insta .. zyskać rozgłos?
Dobra nieważnme... w sumie dobrze, że cos takiego powstało.. mierzi mnie nieco forma kurwa jak z Jaworowicz czy tam innych paradokumnetów....
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hard obrońca pedofili kościelnych noe ma co sie dziwić jak pewnie twardy dysk pęka od takich samych tresci
Sasiedzi


Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości