PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


komin pisze:HardRockCaffe666 jak tam se chcesz :P ja tam jak bym musial wybierac to wolalbym tanie leki, za to drogi alkohol :biggrin:

Oj chłopie Ty i te Twoje ''dobre'' rady :!:
Nie każdy drogi alkohol jest dobry tak jak nie każdy tani lek bywa nieskuteczny ale co ja mogę tam wiedzieć ;)

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Ponieważ zostałem tutaj okrzyknięty jako protagonista tego tematu to......
Obrazek
Niestety drogie panie wam prawie wszystkim brakuje tego czaru,piękną no i kobiecej zmysłowości który to ona ma.
Ale to jest wyłącznie moje zdanie wiec proszę je uszanować :!: :!:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Ponieważ zostałem tutaj okrzyknięty jako protagonista tego tematu to......
[ Obrazek ]
Niestety drogie panie wam prawie wszystkim brakuje tego czaru,piękną no i kobiecej zmysłowości który to ona ma.
Ale to jest wyłącznie moje zdanie wiec proszę je uszanować :!: :!:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_

https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_


Fetysz zeza i tanich ciuchów, zakrawających o kicz? Poza tymTwoja podjarka jest jak zwykle komiczna, bo koliberek to tylko e-kurwa. Rozpatrywanie dziwek w kategoriach bycia czarujaca to jak porownywanie gwalcicieli w kategoriach bycia milym- mija sie z celem. Dziwka ma byc ladna i pozyteczna
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


Mały dodatek...
Moim skromnym zdaniem należy ona do najlepiej i najładniej ubranych się tutaj kobiet.
I nie chodzi mi tylko o samą bielizna ale też i o całą resztę.
Jej spora kolekcja bielizny zawsze pobudza moje zmysły.
Wszystko zawsze eleganckie i gustowni dobrane.
Nic nigdy nie jest kwestia przypadku.
Tak właśnie powinny ubierać się kobiety aby budzić męski zachwyt i pożądanie :!:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Mały dodatek...
Moim skromnym zdaniem należy ona do najlepiej i najładniej ubranych się tutaj kobiet.
I nie chodzi mi tylko o samą bielizna ale też i o całą resztę.
Jej spora kolekcja bielizny zawsze pobudza moje zmysły.
Wszystko zawsze eleganckie i gustowni dobrane.
Nic nigdy nie jest kwestia przypadku.
Tak właśnie powinny ubierać się kobiety aby budzić męski zachwyt i pożądanie :!:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_



Borze, Hard. Ciebie to albo łopatą w kołysce gasili, albo Cię babcia straponem waliła w czoko, że jesteś takim debilem xD
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


HardRockCaffe666 pisze:Niestety drogie panie wam prawie wszystkim brakuje tego czaru,piękną no i kobiecej zmysłowości który to ona ma.Ale to jest wyłącznie moje zdanie wiec proszę je uszanować


Niestety drogi Hardzie, tobie brakuje tego wszystkiego, co się kojarzy z prawdziwym mężczyzną, czyli: inteligencji, klasy, wyczucia i taktu. To jest wyłącznie moje zdanie i proszę je uszanować.
Przy okazji... jestem ciekawa, czy do swojej ulubienicy mówisz, że jest "wyszczekana" (czyżby nadmierne towarzystwo pupila wywoływało już skutki uboczne?) i czy dla ciebie ideałem kobiety, jest tylko taka pani, która usta otwiera wyłącznie do loda...

HardRockCaffe666 pisze:Tak właśnie powinny ubierać się kobiety aby budzić męski zachwyt i pożądanie


Od kiedy jesteś ikoną stylu? Biorąc pod uwagę twoje magiczne sandałki ojca Gaudentego, proponowałabym jednak odrobinę pokory, qrde. Ty miałbyś podpowiadać innym, jak mają się ubierać? Litości! To, co podoba się tobie, dla innych może być nie do przyjęcia i przedstawiać obraz wybitnego obciachu oraz tandety. Poza tym, nie każdy/a marzy o tym, żeby robić tylko i wyłącznie za obiekt seksualny i dobiera sobie ubrania, z nazwijmy to - innego klucza. Twoja ulubienica wygląda znakomicie, wręcz fenomenalnie, ale tylko na wymogi portalu erotycznego. Do prawdziwej elegancji i klasy, chciałam napisać, że dużo jej brakuje, ale nie... jest zupełnie na odwrót, wszystkiego jest w nadmiarze (mam nadzieję, że wiesz, o co mi chodzi). Na przyszłość proponuję ci mniej prowokacyjnych peanów na cześć, bo odnoszą one przeciwny skutek - zawsze obracają się przeciwko Pauli i mowa pochwalna zamienia się w niedźwiedzią przysługę.

Z pozdrowieniami -
Obrazek


która dorobiła się już wypasionego zestawu do prania:

**Pokaż Spoiler**
Obrazek
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Puśka - absolutne mistrzostwo z tymi magicznymi sandałkami Ojca Gaudentego - jakby się dało za posta stawiać wirtualne drinki to bym Ci postawił pół litra bo zasłużyłaś :)

Obrazek
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


No i nie mam wyjścia, muszę zalajkować - za takie docenienie (wizja rozpijania pół litra), presja, by podziękować, jest niebywała. :air_kiss: :heart: :air_kiss:
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Agrax pisze:bo koliberek to tylko e-kurwa.

najlepiej to będzie pasowało ex-kurwa, (nie odnoszę się do plotek że jednak poprawna jest forma bez żadnego przedrostka). Generalnie nadające tu bym kategoryzował jako e-striptizerki jak już. Delicja była jedyną chyba prawdziwą e-kurwą na SU (choć tam zamiast kasy wystarczyło whisky) i to jej przysługuje ten tytuł :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


pussycat,
Oj oj widzę że nie uszanowałaś mojego zdania i musiałaś wtrącić swoje trzy grosze.
To tylko dobitnie świadzczy o twoim wychowaniu.
No tak dupsko pewno Cię bardzo swędziało żeby to choć na chwilkę zaistnieć w tym temacie
Nie zapominajmy że twoj głupkowaty post wzbudził też niewątpliwy aplauz i słowa uznania.
Teraz z głowa podniesiona go góry będziesz mogła paradować na czacie i raczyć się z ta bandą przegrywów tym że dopiekłaś mi.
Tak, tak szacunek i poklask u bandy oszołomów to jest przecież coś bez czego Ty nie możesz się obejść.
Widzę że odniosłaś się w swoim poście do moich rzekomych sandałów.
Nie wiem czy jesteś tak slepa że ja tam gdzieś widziałaś.
Ale podejrzewam że sama niczego nie mogłaś sensownego wymyślić to skorzystałaś już z gotowych pomysłów jak mi tutaj dokuczyć.
pussycat pisze:Od kiedy jesteś ikoną stylu?

Moze i nie jestem ikona stylu ale mam oczy i widzę.
Ato co widzę podoba mi się.
Nie wiem i nie chcę wiedzieć jak Ty tam na tym swoich trans się ubierasz ale z tego co podejrzewam po pewno masz tylko i wyłącznie bieliznę od vs i od Prady.
pussycat pisze:która usta otwiera wyłącznie do loda...

Słabe to jest ale coś można od kogoś takiego jak Ty wymagać.
Znalazła się cnotka niewydymka :laugh3:
pussycat pisze:Niestety drogi Hardzie, tobie brakuje tego wszystkiego, co się kojarzy z prawdziwym mężczyzną, czyli: inteligencji, klasy, wyczucia i taktu

Ważne że Tobie niczego nie brakuje..powiedzmy.
Jestem ciekaw czemu aż tak ostro zareagowałaś na te moje słowa.
Może po prostu zazdrościsz że nikt o Tobie tak nie pisze
Może tak najwyższy czas pogodzić się z tym że nie masz tego co ona ma.
No cóż życie bywa czasami okrutne i matka natura nie zawsze jest sprawiedliwa.
To tyle :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Mały dodatek....
pussycat pisze: Twoja ulubienica wygląda znakomicie, wręcz fenomenalnie, ale tylko na wymogi portalu erotycznego.

No kuswa nie podejrzewam że ona na co dzień chodzi w potarganych i dziurawych rzeczach więc o czym ty pierdolisz.
pussycat pisze: Poza tym, nie każdy/a marzy o tym, żeby robić tylko i wyłącznie za obiekt seksualny i dobiera sobie ubrania,

Z tego co mi wiadomo to chyba mało jest kobiet które to nie lubią się ubierać tak żeby podobać się mężczyznom.
Ale może Ty należysz właśnie to tej kategorii kobiet którym to wisi czy się podobają czy nie.
Skąd się to bierze odpowiedz sobie sama.
I wiem ze brzydkiej kobiecie to i sexowna bielizna nawet nie pomoże.
pussycat pisze:Na przyszłość proponuję ci mniej prowokacyjnych peanów na cześć, bo odnoszą one przeciwny skutek - zawsze obracają się przeciwko Pauli i mowa pochwalna zamienia się w niedźwiedzią przysługę.

Już zdołałem się tutaj przyzwyczaić że co bym o niej nie napisał to i tak nie mam liczyć na wasze życzliwe przyjecie więc daruj sobie te uwagi.
A teraz do dzieła wykorzystaj swoje 5 minutek chwały :laugh3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666, A kto szanuje Twoje zdanie skoro ciągle pierdolisz głupoty ? idź się napić bo wyschniesz :)
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 374
Rejestracja: 06 sie 2016, 00:13
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak


HardRockCaffe666 pisze:Niestety drogie panie wam prawie wszystkim brakuje tego czaru,piękną no i kobiecej zmysłowości który to ona ma.
Ale to jest wyłącznie moje zdanie wiec proszę je uszanować :!: :!:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_


Hahha, czar i piękno... Pełno sztuczności, w zachowaniu i wyglądzie, masa tapety. Do tego ten jej głupi sztuczny głos, i trans po alko których nie idzie oglądać. Już kiedyś mówiłem że nawet na dole listy są dużo lepsze dziewczyny.
Masz racje to tylko TWOJE zdanie... :laughingnew:
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 277
Rejestracja: 05 lis 2016, 22:22
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: .........


HardRockCaffe666 pisze:Oj oj widzę że nie uszanowałaś mojego zdania i musiałaś wtrącić swoje trzy grosze.


I vice versa!
Przeciwstawiając swoją ulubienicę innym kobietom (de facto - plując im w twarze), czego innego się spodziewałeś? Wyobraź sobie, że nadal się nią czuję (tak, tak, kobietą) i głowy w piasek nie mam zamiaru chować oraz udawać, że deszcz pada.

HardRockCaffe666 pisze:To tylko dobitnie świadzczy o twoim wychowaniu.


O twoim wychowaniu dobitnie świadczy to, o czym powyżej wspomniałam, a także odzywki typu: "wyszczekana" (a i owszem, dość elokwentna), "cnotka niewydymka", (może nie do tego stopnia, ale nie miałam w dupie więcej, niż nudli w zupie), "o czym ty pierdolisz" (a ty o czym?), "dupsko pewno Cię bardzo swędziało" (póki nie mam bana, mogę tu istnieć wszędzie), "głupkowaty post" (jakby twoje były wybitnie mądre), "bandą przegrywów" (wygryw się znalazł), "banda oszołomów" (myślałby kto, że ktoś ogarnięty to pisał).

HardRockCaffe666 pisze:(…) aplauz i słowa uznania. (…) szacunek i poklask (…) to jest przecież coś bez czego Ty nie możesz się obejść.


Zabiegi o aplauz i słowa uznania, "szacunek" i poklask - zbyt długo przebywasz u jednej z transmitujących i wszystko ci się myli.

HardRockCaffe666 pisze:Widzę że odniosłaś się w swoim poście do moich rzekomych sandałów.


Nie rozdrapuj znów tej rany i daj pokój już tym sandałkom. :girl_haha:

HardRockCaffe666 pisze:z tego co podejrzewam po pewno masz tylko i wyłącznie bieliznę od vs i od Prady.


Moje transmisje nie są dla wyżej, już wymienionych, nie są także dla żetonów, dlatego zabieganie (za wszelką cenę) o każdego widza, nie jest moim priorytetem i babcine reformy w zupełności mi wystarczają.

HardRockCaffe666 pisze:Ważne że Tobie niczego nie brakuje..


Ależ brakuje mi i to sporo, zwłaszcza do pełni szczęścia...

HardRockCaffe666 pisze:Jestem ciekaw czemu aż tak ostro zareagowałaś na te moje słowa.


Reakcja była adekwatna do twojej uwagi, antagonizującej i uwłaczającej innym kobietom.

HardRockCaffe666 pisze:Może po prostu zazdrościsz że nikt o Tobie tak nie pisze


I znowu ta "zazdrość', odmieniana przez wszystkie przypadki...
Pisz sobie, choćby te grafomańskie strofy, uwagi na nie nie zwrócę, tylko nie rób prowokacyjnych porównań, bo cicho siedzieć nie będę.

HardRockCaffe666 pisze:Może tak najwyższy czas pogodzić się z tym że nie masz tego co ona ma.


I całe szczęście, że tego nie mam, pozwól, że się nie rozwinę... (rozumiemy się ;)).

HardRockCaffe666 pisze:No cóż życie bywa czasami okrutne i matka natura nie zawsze jest sprawiedliwa.


Ty chyba najlepiej o tym wiesz. :girl_haha:

To tyle!

Mały dodatek...

HardRockCaffe666 pisze:No kuswa nie podejrzewam że ona na co dzień chodzi w potarganych i dziurawych rzeczach więc o czym ty pierdolisz.


No kuźźźwa, podobno potargane i dziurawe dżinsy są teraz na topie, poza tym od niedziurawych i niepotarganych rzeczy, do rzeczy naprawdę eleganckich i z klasą jest jeszcze daleka droga, więc o czym ty pierdolisz...?

HardRockCaffe666 pisze:Z tego co mi wiadomo to chyba mało jest kobiet które to nie lubią się ubierać tak żeby podobać się mężczyznom.Ale może Ty należysz właśnie to tej kategorii kobiet którym to wisi czy się podobają czy nie.Skąd się to bierze odpowiedz sobie sama.I wiem ze brzydkiej kobiecie to i sexowna bielizna nawet nie pomoże.


I tu trafiłeś w sedno sprawy, odkryłeś mój pilnie strzeżony sekret - jestem brzydką lesbijką oraz wyszczekaną feministką, której już nic, a zwłaszcza seksowna bielizna w niczym nie pomoże. :cray:

HardRockCaffe666 pisze:Już zdołałem się tutaj przyzwyczaić że co bym o niej nie napisał to i tak nie mam liczyć na wasze życzliwe przyjecie więc daruj sobie te uwagi.A teraz do dzieła wykorzystaj swoje 5 minutek chwały


Pisz sobie ile chcesz, ale nie prowokuj, nie przeciwstawiaj i nie antagonizuj, jeśli znowu nie chcesz być skarcony, bo przy okazji Paula dostaje rykoszetem.
A chwałę zostaw bohaterom, mi wystarczy odrobina satysfakcji z tego, że nie przemilczałam i zareagowałam.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hard przegiąłeś pałę i to tak centralnie.Twój sposób wychwalania Pauli to obrażanie innych transmitujących ,w tym mnie(czasami robię trans choć ostatnio rzadko) Odnosi to odwrotny skutek niż chciałbyś.Nawet mnie zaczynasz obrzydzać Paule, choć w swoich sympatiach i antypatiach jestem dość stała.Najlepiej przeproś i lepiej więcej tego nie komentuj bo sam się pogrążasz . :angry0: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 19:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


HardRockCaffe666 pisze:Ponieważ zostałem tutaj okrzyknięty jako protagonista tego tematu to......
[ Obrazek ]
Niestety drogie panie wam prawie wszystkim brakuje tego czaru,piękną no i kobiecej zmysłowości który to ona ma.
Ale to jest wyłącznie moje zdanie wiec proszę je uszanować :!: :!:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_


Hard, wychwalając w taki sposób swoją ulubienice, pisząc że "NAM" czegoś brakuje hm.. to troche ryzykowne, no chyba że chcesz wzbudzić skrajne emocje ? widzę ze intensywnie dbasz o temat Pauli, Takimi opiniami to ty tylko Pauli szkodzisz jak pomagasz :) twój post pewnie ma na celu wkurwić"zazdrośnice" ale takowy kierunek nie jest dobry :)
Zrozumiałe jest że dla Ciebie Paula jest kimś wyjątkowym i tego nie neguje. Ale jesli chcesz zadbać o jej PR zastanów się czy nie zaszkodzisz jej czasem.
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Drogie Panie! Co Wy sie tak przejmujecie amebą umysłową. Kot Spajkiego wiecej osiagnal w zyciu niz Hardzikz wychwala Koliberka, bo mysli, ze dziadyga pociupcia. Prawda jest jednak taka, ze tego pajaca w zyciu nikt nie chcial. 10% emerytury idzie na Internet, zeby oblech mogl sb na starosc trzepac do pustej laleczki, 20% na alkohol, 10% na zycie a reszte jak mungoł oddaje Pauli. To jest smutny widok, ale wspolczuc mu nie warto, bo sam sie tak urzadza, zjebek w obsranych i obspermionych portkach :)
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


Szkoda każdego słowa, On i tak nic z tego nie wyniesie.
Od czasu jak zaprzestał brać leki jest coraz gorzej...
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Agrax pisze:Drogie Panie! Co Wy sie tak przejmujecie amebą umysłową. Kot Spajkiego wiecej osiagnal w zyciu niz Hardzikz wychwala Koliberka, bo mysli, ze dziadyga pociupcia. Prawda jest jednak taka, ze tego pajaca w zyciu nikt nie chcial. 10% emerytury idzie na Internet, zeby oblech mogl sb na starosc trzepac do pustej laleczki, 20% na alkohol, 10% na zycie a reszte jak mungoł oddaje Pauli. To jest smutny widok, ale wspolczuc mu nie warto, bo sam sie tak urzadza, zjebek w obsranych i obspermionych portkach :)


Hard powinien się troche opamiętać powstrzymać, bo w cale nie pomaga Pauli, no chyba że chce "JĄ" wszystkim obrzydzić.
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: batmazb, Hetrique, Pawciunio, simpleman123 i 55 gości