PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Ten temat to istny horror... I nauczka w sumie dla każdego, aby nie wchodzić w głębsze relacje niż pokaz.
Awatar użytkownika
blackk
SU-holik
SU-holik
Posty: 77
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:08
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Tutaj chodzi tylko o jedna kwestie relacje można mieć z każdy . Tylko nie kłamać przez 5 lat i robić siebie zawsze biedna Paulinkę jako ona jest skrzywdzona przez los. Jest po prostu dziwka bez żadnego tego slow konsekwencji. Jak można komus mówić ze sie kogoś kocha a ruchacz siedzi w pokoju obok . Jak mi sie wszystko spierdolila wydoila finansowo spierdalaj . I robienie ze mną stalkera. Jakos sie ze mna spotykała i problemow nie było . Jak można mówić ze dziecko straciła a je usunela . Z tej parszywej mordy nawet jedno słowo prawdy nie poleciało .
Zygac sie chce co ja w niej widziałem . Chciałem jej kurwa pomucto zostałem zniszczony psychicznie i finansowo i kurwa jeszcze pieniędzy chce. Nie ma trzeba nazywać zeczy po imieniu jest oszustka i manipulantka . Albo szantaze emocjonalne ile tego było ze idzie sie kurwic bo na SU nie idzie . Miała sie kurwic i co jednak stwierdzila za ciężka praca . To jest kurwa imitacja człowieka i osoby. Kto o tej kurwie ma dobre słowo nikt, jest parszywa wszą
Sasiedzi




To się nazywa brak empatii, są tacy ludzie, zarówno kobiety jak i mężczyźni. Ona ma wyjebane że Cię doprowadzila do psychicznej doliny, ona by Cię nadal tuliła gdybyś jej zafundował całą kolekcję bielizny z Calvina Kleina, a za tydzień kolekcję perfum od Armaniego... Tak to działa. Musisz to wiedzieć, że jest pijawką.
GrubyAleGadatliwy




Nigdy nikomu nic nie zrobiłem byłem uczciwy aż do bólu . A to co ta kurwa ze mna zrobiła przez 5 lat jest porażające . Prawie wszystko straciłem z siebie dla tego zjebanego pasożyta .
Tak żałosnego pasożyta ludzkiego nie wiem czy dało sie stworzyć . Jest
Sasiedzi




Daje sobie rękę uciąć, że gdyby ona się np teraz dowiedziała że masz milion złotych na koncie, to szukała by nadal kontaktu :P ale jak masz długi to jesteś stalker i matoł w jej oczach.
GrubyAleGadatliwy




Tutaj w tym wszystkim chodzi o jebana kurwa szczerość można klamac ileś czasu ale nie 5 lat. Jaka to trzeba być złamana kurwa bez godnosci .
Sasiedzi




A to dziecko które łyżka wyjęła, kto jej zrobił, Ty?
GrubyAleGadatliwy




Nie ja ona cały czas leciała na antykoncepcji to nie moje. To było jak miała 20 czy 21 lat z byłym. Ale historyjkę tak zmodyfikowała ze ona biedna i pokrzywdzona . Ona już pewnie sama nie wie co jest prawda a co kłamstwem.
Sasiedzi




Spajka i takich jak on ktoś powinien ubezwłasnowolnić i podejmować wszystkie decyzje za nich, no przecież scyzoryk się w kieszeni sam otwiera jak się go czyta.
aborygen




Spajki... juz Ci mowilem sto razy, jestes naiwnym Don Kichotem... to nie jest Twoja wina, taki juz jestes, do tego latwowierny idealista. Jestes idealnym materialem dla lasek ktore zechcą Cie wyruchac. Wiem jak to jest siedziec gdzies wiele lat za granica i znalezc sobie dupe z ktora kontakt masz glownie przez internet... ona Ci powie wszystko co chcesz uslyszec a Ty bedziesz w to wierzyl... Tylko tu jest kilka ALE..
ALE nie przez 5! lat!!!
ALE nie przez 5 lat i ponoc nawet nie zaruchales
ALE nie ufasz z zalozenia pannie ktorej historia nie jest tajemnica
ALE nie jak Ci 100 osob mowi ze jestes dymany, bo male szanse ze az tak wielu sie myli
ALE nie jak Ci laska mowi ze idzie sie kurwic bo ma malo pieniedzy.... to niech idzie, Vaya Con Dios
Moze to byl blad ze radzilismy Ci zebys poszedl na kurwy. Bo Ty chyba sie nie nadajesz... znow... taki z Ciebie typ.. nic nie zrobisz. Zreszta podejrzewam ze z Twoim podejsciem to jak nie Paula to jaks inna "profesjonalistka" wydymala by Cie dokladnie tak samo. Ty po prostu nie potrafisz.. Nie wiesz ze jak kurwa po zobaczeniu Twojego portfela nagle zaczyna Ci mowic per kochanie to najrozsadniejszym wyjsciem jest wlozenie jej kutasa w ryj zeby przestala pierdolic i wrocila do obowiazkow. Brutalne ale prawdziwe. Nie mowie zeby nie robic tego ciut subtelniej, ale chodzi o idee.
Ty pewnie nie jestes zly chlop ale nie nadajesz sie na szukanie kobiet w takich miejscach...poszukaj sobie dupy gdzies w bibliotece albo kolku rozancowym. Po prostu Ty sie nie nadajesz na wyciaganie ludzi z bagna, Ciebie to bagno zawsze wchlonie.
Tak juz na marginesie to nie wiem czy dobrze robisz wypisujac te wszystkie bluzgi tutaj. Mowisz ze Ci juz jedna sprawe zalozyla to po co sie podkladasz na publicznym forum? Chcesz wiecej problemow?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Tu nie chodzi o szukanie dup w takich miejscach... Bo wiadomo że takie SU
to to nie miejsce na takie rzeczy, i prawie każda z transmitujących ma kutasa do dyspozycji tylko o tym nie mówi, bo taka landrynka która proponuje sztuczki za żeton nie wchodzi na taki portal by znaleźć partnera, tylko by znaleźć przelew. I na prawdę się dziwię że sporo osób szuka kobiety w takich szambach, do kurwy nędzy... Rozumiem ktoś jest nie śmiały, wstydzi się zagadać gdzie kolwiek realnie, etc. Ale są inne portale w internecie na podryw :|
GrubyAleGadatliwy




Komin dobrze wiemy jak było. Wystarczy sie fajnej zapytać jak wyglądała sytuacja ze mna i jaka paula była dla mnie. Dwie różne osoby
Sasiedzi




Szkoda że ta pani nie wypowiada się o zaistniałej sytuacji :P a przecież ma tu konto :P
GrubyAleGadatliwy




GrubyAleGadatliwy pisze:Szkoda że ta pani nie wypowiada się o zaistniałej sytuacji a przecież ma tu konto


a po co ma się wypowiadać? Ma swoich etatowych adwokatów. Cała reszta i tak wie wszystko najlepiej, więc po co?
Biustwo




To ja może powiem tak
Ścierwem najgorszym jest osoba która wykorzystuje tego typu historyjki(chore dziecko, wymyślona ciąża, pobicie, grożenie samobójstwem(Kocurek mi się przypomniał, ale wiedzę, że i Paula miała takie akcje)itp.) żeby się wzbogacić na naiwniakach którzy w to uwierzą. Według mnie to już dno dna i niżej już upaść nie można w pogoni za pieniądzem. Trzeba być chorym na umyśle człowiekiem, żeby wykorzystywać w/w przykłady. Są granice których się nie powinno przekraczać, bo ktoś kiedyś na serio może potrzebować pomocy. Jak było z Paulą?- nie wiem, ale sądzę, że byłaby do tego zdolna. Co innego żebrać kasę pokazując dupę czy nawet i ściemniać, że się nie ma chłopaka(jak gość o tym wie) i w ten sposób budować publikę która sypnie groszem za namiastkę kontaktu z dziewczyną.

Co do łykania jak pelikan przez zakochańców na SU każdego słowa swoich „księżniczek”. Mimo wszystko raczej trudno wam współczuć, bo potraciliście majątki na własne życzenia, a inwestycja w uczucia wyższe do prostytutki to już czysta głupota.
Prostytutka do końca swoich „możliwości” będzie prostytutką- zwłaszcza taka która z własnej i nie przymuszonej woli oddaje/oddawała się nierządowi. Rozumiem już kumać się z taką laską dla samej znajomości, ale nie wiem skąd u niektórych takie zamiłowanie do dziewczyn które miały setki, a może i tysiące przeróżnych fiutów(można sobie wyobrazić jaki element przychodził do dziewczyny która zaczynała ze stawką 150zł/h) w ustach i między nogami. Ja bym się zastanawiał idąc z dziewczyną po mieście, czy facet który na nią właśnie spojrzał aby nie skorzystał z jej umiejętności zawodowych. Tymczasem kilku tutaj najwyraźniej szuka żony. Zaufalibyście takiej? Różnie może się w życiu poukładać- wypadek, paraliż, redukcja zatrudnienia. Co pomyśli wtedy taka kurewka? Gdy już wam braknie kasy, to każda wróci do tego co się sprawdzało przez lata, zamiast żyć skromniej. Bo tak jest łatwiej, bo to szybki pieniądz, parę kutasów więcej od czasu do czasu nie powinno zrobić wam różnicy, skoro poznaliście wcześniej jej przebieg i nadal była dla was księżniczką. Do luksusu i wygody łatwo się przyzwyczaić, trudniej z niej zrezygnować.
Metody zarabiania na w/w historyjkach nie pochwalam, to może mieć swoje konsekwencje dla ludzi naprawdę potrzebujących. Natomiast nikomu krzywdy wypinaniem tyłka do kamery, czy w realu dla klienta nie robi. I niechaj zarabia sobie na tym miliony. Na wykorzystywaniu takich ściem- NIE!

Zakochanie.. myślę, że bardziej zauroczenie. Podziałał zbiorowy zachwyt i komplementy przez czatowników. Później nie wiele było trzeba. Potraktowanie gościa sypiącego szczególnymi względami, widocznymi na czacie/forum i facet się poczuł wyjątkowo gdy na nim się głównie skupia jej uwaga i zapomniał w jakim miejscu jest, sądząc, że wszyscy mu zazdroszczą znajomości z bohaterką transmisji. Trzeba ciągle myśleć i mieć choć minimalne ambicje na poznanie realnej dziewczyny bez aż takiej, wszystkim znanej przeszłości.
Bądźmy szczerzy, bliżej do miana „księżniczki” ma „Pani Barbara”(kiedyś popularna starsza kobieta która klnie jak szewc na yt(nie wykombinowałem bardziej skrajnego porównania na szybko)) niż Paula. Z prostytutki robić księżniczkę… no ku.wa :mocking: . To się musiało tak skończyć.


luckykarma pisze:Spajki odpuść sobie...krzywdzisz sam siebie. Powtarzanie ciągle tego samego ci nie pomoże. Dla mnie to wygląda jak uzależnienie emocjonalne i to się leczy.
Jak tego nie przerobisz to nie pójdziesz do przodu. Nerwy sobie szarpiesz a i tak byś poleciał na jej skinienie palcem. Wiem co piszę.
Nie chce tutaj pisać swoich osobistych doświadczeń ale sama byłam głupia jak but z lewej nogi.


Spajk, najlepszą dla ciebie radą na tą chwilę, będzie taka, żebyś był jak mądrzejszy prawy but z nogi luckykarma :ok: . Zawsze to jakiś początek, trzeba zacząć myśleć.


Odnośnie hardzia i dyskusji o jego inwestycjach na SU. Zostawiłbym go w spokoju, a nawet zachęcał do płacenia Pauli większych sum(jakoś mi go nie szkoda :mrgreen: )!
Tak naprawdę co taki gość ma od życia? Siedzi sobie całymi dniami w tej swojej zatęchłej norze, popija alkohol niepewnego pochodzenia, stracił posadę dzwonnika w Noter Dame, jest solidnie nadgryziony ząbkiem czasu, wygląd menela, IQ wysokie niczym podeszwa. Jedyną jego radością wydaje się być wirtualna rozmowa z duuuużo młodszą dziewczyną. W dyskusje z nim nie ma się co wdawać, bo tak naprawdę jeszcze nigdy nic konstruktywnego nie napisał. Ponabijać się z dziada od czasu do czasu ku własnej uciesze można, pewnie. Ale to tyle, inteligentniejsze tony dyskusji, to każdy już wie, że nie z nim. A on niech sobie pisze te swoje bezproduktywne pierdółki i sypie siana Pauli ponad miarę :mrgreen: !

:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90




BATMANmkr90 pisze:W dyskusje z nim nie ma się co wdawać, bo tak naprawdę jeszcze nigdy nic konstruktywnego nie napisał. Ponabijać się z dziada od czasu do czasu ku własnej uciesze można, pewnie. Ale to tyle, inteligentniejsze tony dyskusji, to każdy już wie, że nie z nim. A on niech sobie pisze te swoje bezproduktywne pierdółki i sypie siana Pauli ponad miarę :mrgreen: !

:vampire:


Nie zapominajmy o wierszach :D Niech wiersze pisze ku uciesze gawiedzi
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce




A tutaj kim ta osoba jest po wszystkie podpunkty pasują

Na pierwszy rzut oka – trudno. Socjopaci mogą sprawiać wrażenie uprzejmych, dobrze wychowanych, jednak niektóre zachowania zdradzają, że to tylko pozory. Skąd więc wiadomo, że to socjopatia?

Cechy tego zaburzenia są następujące:

nieprzestrzeganie norm społecznych typowych dla danego otoczenia,
brak empatii, troski o drugiego człowieka,
traktowanie ludzi instrumentalnie, wykorzystywanie ich dla własnych celów,
brak przywiązania do drugiego człowieka, nienawiązywanie prawdziwej przyjaźni, brak czułości i troski w związkach,
brak wstydu i wyrzutów sumienia.
SKĄD SIĘ BIORĄ SOCJOPACI?
Jedna z teorii twierdzi, że mężczyzna – socjopata ma wysoki poziom testosteronu, a kobieta – socjopatka cierpi na niedobór progesteronu. Jednakże takie wyjaśnienia uznano za niesłuszne. Natomiast za prawdziwą przyczynę socjopatii uważa się nieprawidłowo funkcjonujące środowisko, które ukształtowało młodego człowieka. To dyssocjalna rodzina, gdzie normy społeczne nie były przestrzegane, gdzie zdarzały się patologiczne czy kryminogenne zachowania. Nieprawidłowa rodzina to też taka, gdzie dzieciom nie okazywało się miłości , a zainteresowania ograniczało się do wymagań, by potem osiągały sukcesy za każdą cenę, gdzie stosowano kary, niekoniecznie fizyczne oraz gdzie obowiązywał wojskowy dryl.

SOCJOPATA A PSYCHOPATA
Przez lata używało się tych dwóch nazw zamiennie. Obecnie różnicuje się ich znaczenia.

Osobowość socjopaty jest skutkiem negatywnych kontaktów społecznych.
Psychopatia jest natomiast schorzeniem wynikającym z nierównowagi genetycznej i chemicznej mózgu. Niektóre cechy psychopaty przypominają osobowość socjopatyczną. Psychopata a socjopata to jednak nie to samo. To, co ich różnicuje, to fakt, że psychopaci wykazują zachowania kompulsywne, działają bez planu, nie panują nad emocjami, potrafią odróżnić dobro od zła, znają zasady moralne a bez skrupułów je przekraczają. Oni też dopuszczają się brutalnych zachowań, np. zabójstwa.
Sasiedzi




Spikel może pora zmienić target na taki bardziej przyziemny, życiowy, a nie materialistyczny? Na takie, z którymi mógłbyś ŻYĆ a nie z takimi, dla których zasobność Twojego portfela by się liczyła na pierwszym planie?

Twój problem polega na tym, że nie potrafisz odpuścić i kurczowo się trzymasz tego co dawno powinieneś (od)puścić - dla własnego zdrowia.



www.ShowUpTV.blog
luckykarma




Sasiedzi,
Ty chłopie mogę się założyć że jak by tak tylko powiedziała spajki przemyślałam sobie wszystko przyjedz to byś bez chwili zastanowienia wziął urlop na żądanie i przyleciał byś na to spotkanko.
I nagle jak za dotknięciem czarodziejskiej różdzki zapomniał byś nawet i o tym głośniku który to pewno w jskis podstępny i perfidny sposób ci ukradła.
A skoro tego nie robi to nic innego nie pozostaje jak tylko ją mieszać z błotem.
I jeszcze jedno odnośnie tego dziecka.
To jeżeli mnie pamięć nie myli to jak mi o tym opowiadałeś jak ona płakała ci na kolanach to wtedy jakoś byłeś jej skłony uwierzyć.
No tak teraz jest już inna sytuacja i pewno wszystko to były bajeczki.
A swoją droga pisanie o takich sprawach na forum jest łagodnie rzecz ujmując mało eleganckie.
Ale ty w tej swojej chorej zemście nie masz już żadnych hamulców.
Moja dobra rada.. chłopie ogarnij się może już tak najwyższy czas zamknąć ten smutny rozdział.
I nie zachowuj się jak by innych kobiet już na świecie nie było.
Jesteś jeszcze młody i życie masz jeszcze przed sobą więc może tak ściśnij pośladki i..........
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Jak już nawet Hard Ci ciśnie to chyba coś z Tobą nie tak... Bo to tak, jakby Hitler komuś powiedział, że się go boi xD
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 175 gości