Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 09:42
cipkozaurka pisze:KaFka, Mod według mnie się zbłaźnił, miałam wrażenie że odpowiada tam jakiś gimnazjalista, zero konkretów, mylił się w tym co mówił.
Jeśli tak się gasi pożar to liczę na wielki pożar :? a najbardziej wkurzało to że niektórym wystarczy powiedzieć byle co i już jest ok. Ja rozumiem że mamy sporo na kontach i każdy liczy w głębi serca i portfela że ta kasa będzie ale no proszę Was, jak można łykać wszytko? Skąd mogą wiedzieć że "sprawa jest na finiszu" skoro wczoraj zatrzymali im środki, to nie lepiej było napisać inny komunikat?

Ja się nie wypowiadałam na temat sensu komunikatu czy odpowiedzi moda...hahaha bo mnie też się tu nic nie zgadza;) Nadal mam nadzieję....i ta umrze ostatnia
Awatar użytkownika
KaFka
SU-holik
SU-holik
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2017, 15:24
Podziękował: 27 razy
Podziękowano mu: 37 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 09:45
Spokojnie dziewczyny, przecież jak piszą, że NA PEWNO wypłacą to NA PEWNO, to jest renomowana firma a nie jakiś krzak co pisze po 6 razy że teraz już wypłaci a potem przeklada termin... a nie czekaj, teraz nie podali już żadnego terminu nawet w przybliżeniu... No cóż, w takim razie wypłat chyba nie bedzie :(
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 09:46
Ciekawa jestem co powiedzą Panowie jak już wypłacą nam pieniądze i gdzie swoje teorie, że portal zdechł będą umieszczać :cool3:

Będzie pewnie powtórka z rozrywki "tym razem mialyscie szczęście, ale następnym razem trochę rozsadniejsze bądźcie na show up się świat nie kończy" bla bla bla bla bla oczywiście, że się nie kończy ale SU może dać dobry start na prowadzenie czegoś SWOJEGO czegoś własnego by nie pracować na przyszłość dla kogoś :)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 09:52
Przyjazna pisze:Ciekawa jestem co powiedzą Panowie jak już wypłacą nam pieniądze


napiszą " szkoda, że dziewczyny już się tak często na forum nie logują :( "
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 09:52
I jeszcze ten jego tekst że "nie może brać odpowiedzialności za to że ktoś opiera budżet domowy o portal erotyczny"(czy jakoś tak) to taki trochę kopniak w szołpaka bo ile jest dziewczyn które nadają dniami i nocami po paręnaście godzin dziennie, czyli wszystkie te nadające do głupie pipy które nie myślą o przyszłości (spoko ja rozumiem że można mieć takie swoje zdanie :lol: )ale mówię tego z ramienia szołapka to taki klaps pasem z ćwiekami w stronę częstych nadających.
Już więcej profesjonalizmu ma w sobie hotemerytka nadająca tutaj niż wczorajszy Pan :D
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 09:52
ruger44 pisze:Spokojnie dziewczyny, przecież jak piszą, że NA PEWNO wypłacą to NA PEWNO, to jest renomowana firma a nie jakiś krzak co pisze po 6 razy że teraz już wypłaci a potem przeklada termin... a nie czekaj, teraz nie podali już żadnego terminu nawet w przybliżeniu... No cóż, w takim razie wypłat chyba nie bedzie :(

Jebnij w stół a nożyce się odezwą ;) Nie wiem czy zauważyłeś i zrozumiałeś sens naszych wypowiedzi trollu niedobry :):):) Już na humorów nie popsujesz gdyż potrafimy je sobie doskonale poprawiać wzajemnie :):):) Może jako moderator junior powinieneś założyć specjalny dział trollingu i malkontenctw ? ;)

cipkozaurka pisze:I jeszcze ten jego tekst że "nie może brać odpowiedzialności za to że ktoś opiera budżet domowy o portal erotyczny"(czy jakoś tak) to taki trochę kopniak w szołpaka bo ile jest dziewczyn które nadają dniami i nocami po paręnaście godzin dziennie, czyli wszystkie te nadające do głupie pipy które nie myślą o przyszłości (spoko ja rozumiem że można mieć takie swoje zdanie :lol: )ale mówię tego z ramienia szołapka to taki klaps pasem z ćwiekami w stronę częstych nadających.
Już więcej profesjonalizmu ma w sobie hotemerytka nadająca tutaj niż wczorajszy Pan :D

Tia....tym bardziej,że on właśnie żyje z tego portalu :):):)
Awatar użytkownika
KaFka
SU-holik
SU-holik
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2017, 15:24
Podziękował: 27 razy
Podziękowano mu: 37 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 09:55
Kropelka pisze:Też tam byłam też rzucałam i nie mam z tym problemu że dziewczyna sobie zarobiła. Wszyscy się dobrze bawili i o to chodziło! trochę się rozchmurzyć i żyć sobie dalej nie takie smęty jak tutaj, przelewy będą to będą, nie będzie no to życie. Za to ta sytuacja pokazuje jak dużą przyjemność mają niektórzy Panowie z problemów dziewczyn :bad: żal dupki ściska, ja niezmiennie twierdze że przelewy wcześniej czy później będą, ten komunikat jest dla mnie osobiście bardziej uspokajający niż poprzedni a zaryzykowałabym stwierdzenie że bardzo prawdopodobny, nowy bank, tworzyli panel, panel zrobiony zlecili zalegle przelewy na testa i chyc blokada, teraz kilka dni na wyjaśnienie i po robocie... no ale co ja tam wiem przecież jestem tępą dziewczynką, e kurwiszonem co PRAWDZIWĄ pracą gardzi :D idę żebrać na bułki bo zaraz na bruku wyląduje :cray: nie no żarcik :hi:


Ale przecież oni nic nie pisali, że przenoszą się do nowego banku, te dwa wytłumaczenia obsuwy w ogole nie są ze sobą powiazane, co ma modernizacja do tego, że bank blokuje konto? Patrząc na brak sensu tego komunikatu, można wnioskować, że zablokowali im konto już na samym początku, a cała konserwacja była ściemą żeby nie siać paniki. Myśleli, że jakoś się z tego wyplączą, ale jak widać to grubsza akcja, no chyba, że dziś dadzą odpowiedz w sprawie tej weryfikacji (juz to widzę)

Dziwię się, że uspokoił Cię ten komunikat. Są kontrolowani, nie mogą wypłacać, dadzą znać o tym, czy pozytywnie przebiegła kontrola, czyli sami zakładają, że może być inaczej ;)
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 09:57
KaFka pisze:jako moderator junior powinieneś założyć specjalny dział trollingu i malkontenctw ? ;)


Nie, tu jest odpowiednie miejsce!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 09:58
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 09:59
cipkozaurka pisze:KaFka, Mod według mnie się zbłaźnił, miałam wrażenie że odpowiada tam jakiś gimnazjalista, zero konkretów, mylił się w tym co mówił.
Jeśli tak się gasi pożar to liczę na wielki pożar :? a najbardziej wkurzało to że niektórym wystarczy powiedzieć byle co i już jest ok. Ja rozumiem że mamy sporo na kontach i każdy liczy w głębi serca i portfela że ta kasa będzie ale no proszę Was, jak można łykać wszytko? Skąd mogą wiedzieć że "sprawa jest na finiszu" skoro wczoraj zatrzymali im środki, to nie lepiej było napisać inny komunikat?


Odpowiadał na takim samym poziomie na jakim były zadawane pytania :lol2: co twoim zdaniem można innego robić jak nie łykać? protest? strajk? usiąść na dupie i płakać? ja nie mam nic innego ciekawego do roboty, no chyba że wyjazd ale to w maju, więc siedzę, o kasę się nie martwię więc mogę, jak któraś niema tego komfortu musi radzić sobie inaczej i tyle. Jak widać darciem japy nic nie zmieniacie a mają z was tylko bekę, myślisz że nie wypłacą? to wylogowujesz się do normalnego życia, a za miesiąc wchodzisz z powrotem i patrzysz czy już działa, jeśli nie no to życie straciłaś kilka tyg pracy. ŻYCIE :beach:
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 10:06
Kropelka, O moderatora wymagam więcej niż poziomu gimnazjalnego :D owszem było zabawnie ale jego odpowiedzi nie były ani trochę. Nie pisałam tutaj nic o strajku, i nie mówiłam nić o nienadawaniu a jedynie przytakiwaniu i klepaniu po ramieniu Pana ogarniętego inaczej. Czekam i nie drze japy a myślisz że z Ciebie nie mają beki ? Bo ja myślę że ani z Ciebie ani ze mnie nie mają bo mają zwyczajnie na to wyjebane :D
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 10:06
Ja już nawet nie spekuluję czy będą wypłaty czy nie. Za to powiem wam że byłam wczoraj w NORMALNEJ pracy i mój chłopak był dumny że nie musiałam świecić pierogiem :lol2:
Awatar użytkownika
wetagony
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 10 kwie 2019, 11:00
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 10:08
miszmasz pisze:
Kropelka pisze:Też tam byłam też rzucałam i nie mam z tym problemu że dziewczyna sobie zarobiła. Wszyscy się dobrze bawili i o to chodziło! trochę się rozchmurzyć i żyć sobie dalej nie takie smęty jak tutaj, przelewy będą to będą, nie będzie no to życie. Za to ta sytuacja pokazuje jak dużą przyjemność mają niektórzy Panowie z problemów dziewczyn :bad: żal dupki ściska, ja niezmiennie twierdze że przelewy wcześniej czy później będą, ten komunikat jest dla mnie osobiście bardziej uspokajający niż poprzedni a zaryzykowałabym stwierdzenie że bardzo prawdopodobny, nowy bank, tworzyli panel, panel zrobiony zlecili zalegle przelewy na testa i chyc blokada, teraz kilka dni na wyjaśnienie i po robocie... no ale co ja tam wiem przecież jestem tępą dziewczynką, e kurwiszonem co PRAWDZIWĄ pracą gardzi :D idę żebrać na bułki bo zaraz na bruku wyląduje :cray: nie no żarcik :hi:


Ale przecież oni nic nie pisali, że przenoszą się do nowego banku, te dwa wytłumaczenia obsuwy w ogole nie są ze sobą powiazane, co ma modernizacja do tego, że bank blokuje konto? Patrząc na brak sensu tego komunikatu, można wnioskować, że zablokowali im konto już na samym początku, a cała konserwacja była ściemą żeby nie siać paniki. Myśleli, że jakoś się z tego wyplączą, ale jak widać to grubsza akcja, no chyba, że dziś dadzą odpowiedz w sprawie tej weryfikacji (juz to widzę)

Dziwię się, że uspokoił Cię ten komunikat. Są kontrolowani, nie mogą wypłacać, dadzą znać o tym, czy pozytywnie przebiegła kontrola, czyli sami zakładają, że może być inaczej ;)




Nie pisali, tak jak nie pisali o wielu innych rzeczach a dziewczyny i tak sobie same dopowiedziały. Przy ostatniej takiej akcji zmieniany był właśnie bank, więc drogą dedukcji to może być ten powód. Tak uspokoił bo mój chłopak sam ma spółkę, i mam świadomość ile wkurwu nie raz przysparzają procedury [debilne procedury], też miał kontrole z KAS i był bezsensowny burdel na kilka tyg który nic nie przyniósł. Oczywiście może być inaczej ale wcześniej czy później sie to skończy. Ach i kontrola była w gorącej sprawie Ubera gdzie własnie szukane są kozły ofiarne, cierpy twierdzą że łamiemy prawo i kradniemy miliony, a tu taki chuj xD
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 10:08
Kropelka, jedyna co gada z sensem, ach a ja pozostanę naiwną "modelką z powołania" a potem będę się cieszyć że miesiąc pracy mam normalny, nie zarabiam ani więcej ani mniej a myśląc że dziewczyny się cieszą, że wycieta jest konkurencja to nic bardziej mylnego bo wiele facetów wchodzi dla swoich ulubieniec a jak danego dnia nie ma ulubieńcy do kogoś innego trafią proste jednak jak ich luba nie pojawia się od miesiąca to i oni tracą chęć zagladania na ten portal
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 10:14
cipkozaurka pisze:Kropelka, O moderatora wymagam więcej niż poziomu gimnazjalnego :D owszem było zabawnie ale jego odpowiedzi nie były ani trochę. Nie pisałam tutaj nic o strajku, i nie mówiłam nić o nienadawaniu a jedynie przytakiwaniu i klepaniu po ramieniu Pana ogarniętego inaczej. Czekam i nie drze japy a myślisz że z Ciebie nie mają beki ? Bo ja myślę że ani z Ciebie ani ze mnie nie mają bo mają zwyczajnie na to wyjebane :D

Jeszcze raz powtórzę moderator odpowiadał na takim poziomie na jakim były zadawane pytania, nie oznacza to że taki poziom reprezentuje. Ja tylko rzuciłam propozycje jakie były tu przytaczane. Średnio patrzyłam na nicki ale laski które tam były w znacznym stopniu tworzyły srogi burdel. Intelektualne dno, on próbuje coś wyjaśniać a one jeb 30 linijek tekstu i wycieczek personalnych. Gdyby mieli wyjebane to poprostu by nie odpisywali jak ja przez ostatnie kilkanaście stron tematu xD a że odpisuja to widze kilka rozwiązań- dla beki lub żeby uspokajać ile się da, w obu przypadkach jakiekolwiek emocje wyrażają. :D


Przyjazna pisze:Kropelka, jedyna co gada z sensem, ach a ja pozostanę naiwną "modelką z powołania" a potem będę się cieszyć że miesiąc pracy mam normalny, nie zarabiam ani więcej ani mniej a myśląc że dziewczyny się cieszą, że wycieta jest konkurencja to nic bardziej mylnego bo wiele facetów wchodzi dla swoich ulubieniec a jak danego dnia nie ma ulubieńcy do kogoś innego trafią proste jednak jak ich luba nie pojawia się od miesiąca to i oni tracą chęć zagladania na ten portal

znaczy nie powiesz bo jest troche wiekszy ruch, ale zastanawiam się czy to kwestia braku konkrencji czy bardziej taki okres roku jak zwykle po zimie :D
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 10:16
Kropelka, a ja jeszcze raz powiem że człowiek zatrudniony na takim stanowisku powinien chociaż wypić melisę zanim pójdzie uspokajać rozwścieczone cipki :)
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 10:19
Kropelka,
Ja tam nie zauważyłam większych zmian, nie narzekam ale nigdy nie narzekałam aby ruch był słaby a nawet dodam, że lubię konkurencję bo mnie napędza do działania a teraz jak siedam i widzę przygnebione twarze to zastanawiam się czy nadal jest to portal rozrywkowy
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 10:22
cipkozaurka pisze:Kropelka, a ja jeszcze raz powiem że człowiek zatrudniony na takim stanowisku powinien chociaż wypić melisę zanim pójdzie uspokajać rozwścieczone cipki :)

prawdopobnie jest to gość z "łapanki" który tak jak my dostaje rozliczenie w żetach, a teraz siedział sobie w łóżku z herbatką. To normalny człowiek który niczemu nie zawinił, a wszystkie skaczą mu do szyi. Modzie są spoko pretensje do administracji i zarządu ewentualnego. Proponuje wjazd na kwadrat webanatomy przez kilkanaście modelek w kominiarkach xd


Przyjazna pisze:Kropelka,
Ja tam nie zauważyłam większych zmian, nie narzekam ale nigdy nie narzekałam aby ruch był słaby a nawet dodam, że lubię konkurencję bo mnie napędza do działania a teraz jak siedam i widzę przygnebione twarze to zastanawiam się czy nadal jest to portal rozrywkowy

ja naprawde tez nie narzekam, tylko zawsze w okolicach grudnia-marca musiałam żeby robić założone "cele" siedziec 1-2h wiecej a potem wracało do normy a wrecz w wakacje zajmowało mi mniej czasu
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 10:24
E tam wystarczą dwie sesje dominacji :P
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 10:25
Kropelka pisze:
cipkozaurka pisze:Kropelka, a ja jeszcze raz powiem że człowiek zatrudniony na takim stanowisku powinien chociaż wypić melisę zanim pójdzie uspokajać rozwścieczone cipki :)


prawdopobnie jest to gość z "łapanki" który tak jak my dostaje rozliczenie w żetach, a teraz siedział sobie w łóżku z herbatką. To normalny człowiek który niczemu nie zawinił, a wszystkie skaczą mu do szyi. Modzie są spoko pretensje do administracji i zarządu ewentualnego. Proponuje wjazd na kwadrat webanatomy przez kilkanaście modelek w kominiarkach xd


Ja mogę być prowodytorką zorganizowanej grupy przestepczej, pseudonim "showgirls"
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości