ILE ZAROBIŁAM NA SU

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
17 kwie 2019, 01:12
komin pisze:Haha Biustwo Ty mi coraz bardziej przypominasz te kobite z serialu "40-latek" co to miala miliony prac i zawsze mowila: "ja jestem kobieta pracujaca, zadnej pracy sie nie boje" Tak zauwazylem juz w kilku Twoich postach ze nawymienialas sie troche miejsc w ktorych pracowalas


Nie wiem co w tym śmiesznego. Od ukończenia 19 roku życia ( z przerwami) pracowałam, w wielu zawodach. Mam lat 33 i wiele doświadczeń na koncie, m.in. przedszkole, szkoła, biuro, kuchnia, szatnia, poczta, magazyn, zoo, uczelnia, własna firma i jeszcze parę innych. Od bycia sprzątaczka do bycia szefem. Możesz się nabijać do woli, chociaż najśmieszniejsza w tym wszystkim jest moja głupia i naiwna szczerość. Nie wiem po co ta złośliwość, ale jeśli miała mnie uchronić przed ujawnieniem zbyt wielu informacji o sobie to... ok, od tej pory będę tajemnicza.

komin pisze:bo sprzatac cudzy balagan to wiekszy obciach niz byc ***** tfu... modelką?


Gdzie ja niby napisałam, że obciach. Napisałam, że sprzątanie to nie praca, na która zamienię kamerki. Czepiasz się, ale sama już nie wiem do czego. Powiedziałam, że mój zawód "marzeń" to coś innego, niż sprzątanie.

gracjano pisze:komin pisze:
Odwagi" mowisz...


Nie chciałem tego nazywać pierwiastkiem K******a Sorry dziewczyny


Kolega tomoxxx prosił o szczerość, odpowiedziałam szczerze. Nie wiem co jest kurewskiego w tym, że chciałabym, aby moje wynagrodzenie wystarczało na pokrycie moich potrzeb i zobowiązań finansowych. Wiem, że są osoby, które potrafią/ muszą przeżyć za mniej. Wiem też, że fajnie się śmieje i ocenia kogoś kogo się nie zna i nic o nim nie wie, ale to trochę źle świadczy o was. Nie o mnie.


Sorry koledzy, ale uważałam was za trochę inne osoby (lepsze). Chociaż wiem, że zdanie kurwy nic was nie obchodzi :)
Biustwo


Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
17 kwie 2019, 04:30
Biustwo pisze:Kolega tomoxxx prosił o szczerość,


Dzięki że w ogóle któraś z Was napisała, nie mam zamiaru nikogo oceniać itp, po prostu byłem ciekaw właśni tego czy jest to 3 czy 20 tyś, te 4-5 to bardzo logiczne odpowiedzi, te 10000 Bezy też wysoko mierzy, ale o
domek i kolonie to może być ciężko, no chyba że w google albo innym fb.
Biustwo pisze:zoo,

w bezpośrednim kontakcie ze zwierzakami, jeśli tak to bardzo tego doświadczenia zazdroszczę.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
17 kwie 2019, 23:32
Zachęcam do brania udziału w ankiecie Kiedy ruszą przelewy i czy w ogóle zostaną zrealizowane?
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
18 kwie 2019, 16:29
Biustwo pisze:Wiem też, że fajnie się śmieje i ocenia kogoś kogo się nie zna i nic o nim nie wie, ale to trochę źle świadczy o was. Nie o mnie.


Sorry koledzy, ale uważałam was za trochę inne osoby (lepsze). Chociaż wiem, że zdanie kurwy nic was nie obchodzi


Przepraszam, naprawdę :(
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
18 kwie 2019, 17:00
Biustwo, zle dodebralas mojego posta... przynajmniej w czesci dotyczacej doswiadczenia zawodowego, nie nabijalem sie, to byly "heheszki" radosne. Peace&Love tutaj.
W kwestii pierwiastku kurestwa i wyborow za ile warto a za ile nie, nie zgadzamy sie od od dawna, wiec nic nowego ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
18 kwie 2019, 17:43
komin, bywasz ostatnio tak złośliwą i plującą jadem istotą, że czasem już sama nie wiem kiedy to nieszkodliwe heheszki, kiedy to na serio.

W kwestii pierwiastka kurewstwa (jeju, ależ to poetycko brzmi,aż sobie to chyba gdzieś zapiszę) to tak się czasem zastanawiam, ilu z Was drodzy panowie zrezygnowałoby ze swoich dobrych posadek i poszło tyrać w biedronce albo myć kible (nie oceniam waszych kompetencji bo nie mam o nich pojęcia). Tak dla idei, żeby nie brać udziału w wyścigu szczurów, żyć ubogo i w zgodzie z naturą w chatce z kartonów... chodzić głodnym ale dumnym, z poczuciem bycia dobrym człowiekiem. Chyba jednak większość ludzi na świecie chce żyć lepiej, nie gorzej.
Biustwo


Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
18 kwie 2019, 18:45
gracjano pisze:Chyba jednak większość ludzi na świecie chce żyć lepiej, nie gorzej.


Miałem już nie odpisywać ale... Biustwo oczywiście, że chcę, lubię żyć lepiej co nie znaczy, że znajdę w sobie pierwiastek bandyty i zacznę dla dobrej kasy napadać banki i kraść torebki staruszkom. Biorę 2 etat i zapierdalam zamiast iść na łatwiznę.
Teraz możesz mnie przekląć, nic więcej nie dodam. Żyj w dobrobycie i szczęściu (serio nie naśmiewam się). Pozdrawiam
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
18 kwie 2019, 19:03
gracjano, czyli dla Ciebie dziewczyny z kamerek to leniwi bandyci? Smutne. Nie krzywdzimy nikogo i nikomu nic nie odbieramy. Nie nazwałabym też tego co robię chodzeniem na łatwiznę. Przez całe studia łączyłam naukę z pracą (i to często w 2 lub nawet 3 miejscach). Po studiach miałam mieć kwalifikacje i miała mi wystarczyć jedna praca. Okazuje się jednak, że życie to nie bajka. Na start człowiek po doktoracie dostaje na uczelni mniej niż pani z biedronki... ale już przerabialiśmy temat "życie nie jest sprawiedliwe".

Nadal "zapierdalam", a po godzinach wskakuje w ładną bieliznę i "lecę na łatwiznę" zabawiając panów. I jeszcze robię to z uśmiechem i nikt nie wie, że czasem padam na pysk. Oczywiście mogłabym po 8 godzinach iść do kolejnej pracy i np. szorować kible albo wykładać towar (jak w czasie studiów), ale mam już trzydzieści parę lat i po prostu nie czuję się na siłach ciągnąć 3 etaty. Poza tym, może to kurewskie myślenie, ale myślę, że życie nie powinno polegać na niewolniczej pracy szesnaście godzin na dobę. Bo w życiu chciałabym mieć nie tylko pełny brzuch ale też trochę tego życia właśnie. Czasu na coś innego niż zapierdalanie ponad siły.

Nie wykluczam, że za 30 lat zostanę babcią klozetową. Mam jednak nadzieję, że do tego czasu odłożę sobie tyle, żeby żyć z tego co zarobię na jednym etacie. Na emeryturę nawet nie liczę.
Biustwo


Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
27 kwie 2019, 14:28
Poniżej 3 brakujące strony,
na pierwszych dwóch głównie zarobki modelek: Calhessi, _Keiiiti_, Aurelka96 i Brigitte;
a na ostatniej ciekawa dyskusja.

- kopia google: strona 27, strona 28, strona 34;
- kopia archive: strona 27, strona 28, strona 34.
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
02 maja 2019, 22:32
159.609 zł - co najmniej tyle dorobiła sobie już Brigitte, przez 14 miesięcy na SU (średnio = 11.400 zł/m-c).
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
01 cze 2019, 20:34
167.239 zł - co najmniej tyle dorobiła sobie Brigitte w miejscu pracy i w czasie pracy, przez 15 miesięcy na SU (średnio = 11.149 zł/m-c).
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
09 cze 2019, 06:50
Dla mnie to przede wszystkim świetna zabawa, uwielbiam z wami flirtować, podnieca mnie widok waszych ciał i to co piszecie o mnie. Wcześniej korzystałam z innego portalu, gdzie nie było żetonów, privów i też się doskonale bawiłam.
niewyzytamezatka81


Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
09 cze 2019, 22:40
GrubyAleGadatliwy pisze:
niewyzytamezatka81 pisze:Dla mnie to przede wszystkim świetna zabawa, uwielbiam z wami flirtować, podnieca mnie widok waszych ciał i to co piszecie o mnie. Wcześniej korzystałam z innego portalu, gdzie nie było żetonów, privów i też się doskonale bawiłam.

Dobra weź nie pierdol.
gdyby to była dla ciebie świetna zabawa to byś bezinteresownie na omegle pokazywała. Więc weź nie pierdol. Po prostu
GrubyAleGadatliwy


Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
11 cze 2019, 04:23
GrubyAleGadatliwy pisze: gdyby to była dla ciebie świetna zabawa to byś bezinteresownie na omegle pokazywała. Więc weź nie pierdol. Po prostu

Mam swoje lata, jestem przed 40, mam stabilną, dobrą sytuację finansową, duże dzieci, więc tak... nie robię tego dla kasy. Taka fanaberia, rozrywka, fetysz... Omegle to interakcja 1:1 z ludźmi z różnych krajów. A tu mam zawszę grupę polaków.Więc sorry, ale nie pierdol ;)
niewyzytamezatka81


Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
11 cze 2019, 10:51
Ja zarabiam 7k miesięcznie, bo nie chcę przekroczyć progu podatkowego aby nie dowalili mi podatku dochodowego 32% (mam założoną działalność)
Ogólnie to pracuje w miesiącu jakieś 10-15 dni po 4-6h dziennie
Digi


Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
14 cze 2019, 13:41
XaXa pisze:Ja zarabiam 7k miesięcznie, bo nie chcę przekroczyć progu podatkowego aby nie dowalili mi podatku dochodowego 32% (mam założoną działalność)
Ogólnie to pracuje w miesiącu jakieś 10-15 dni po 4-6h dziennie



Przecież te 32% płacisz tylko od kwoty wyższej od tych 85000 (z groszami), jak przekroczysz ten próg o 100 złotych to do tej kwoty płacisz 18% a 32% tylko od tego 100 ponad limit, czyli i tak zarabiasz o 68 złotych więcej niż nie przekraczając progu.

Zarobisz 10000 miesięcznie to 32% zapłacisz tylko od 35000 (120000-85000). To co masz przy 7000 masz i tak liczone po 18%, do tego masz w przybliżeniu 22700 więcej w skali roku. ( liczone na szybko na dużych liczbach).
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
17 cze 2019, 12:01
tomoxx pisze:
XaXa pisze:Ja zarabiam 7k miesięcznie, bo nie chcę przekroczyć progu podatkowego aby nie dowalili mi podatku dochodowego 32% (mam założoną działalność)
Ogólnie to pracuje w miesiącu jakieś 10-15 dni po 4-6h dziennie



Przecież te 32% płacisz tylko od kwoty wyższej od tych 85000 (z groszami), jak przekroczysz ten próg o 100 złotych to do tej kwoty płacisz 18% a 32% tylko od tego 100 ponad limit, czyli i tak zarabiasz o 68 złotych więcej niż nie przekraczając progu.

Zarobisz 10000 miesięcznie to 32% zapłacisz tylko od 35000 (120000-85000). To co masz przy 7000 masz i tak liczone po 18%, do tego masz w przybliżeniu 22700 więcej w skali roku. ( liczone na szybko na dużych liczbach).


Ahh okey, dziękuję za oświecenie - sądziłam, że na cały dochód jest nakładane 32%.
Digi


Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
03 lip 2019, 22:17
175.246 zł - co najmniej tyle dorobiła sobie Brigitte, ''w pracy/po pracy'', przez 16 m-cy na SU (średnio = 10.953 zł/m-c)
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
24 lip 2019, 11:36
rachmistrz pisze:175.246 zł - co najmniej tyle dorobiła sobie Brigitte, ''w pracy/po pracy'', przez 16 m-cy na SU (średnio = 10.953 zł/m-c)


ładny zarobek. To tak jakby pracować w korporacji na stanowisku dyrektorskim :lol:
Awatar użytkownika
jestembezniku
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 22 lip 2019, 00:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Maddie
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: jestembezniku


Re: ILE ZAROBIŁAM NA SU
01 sie 2019, 11:42
185.122 zł - co najmniej tyle dorobiła sobie Brigitte ''w pracy/po pracy'', przez 17 m-cy na SU (średnio = 10.889 zł/m-c)
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości