Malaczarnaa95/_Cristal_96/Cristal_/_audigirl__/Malwina96

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Wydziarana96 pisze:najgorszym scierwem

Nigdy w życiu nie napisałbym o żadnej lasce że jest ścierwem.
Po prostu wyraziłem swoje zdanie o kilku krzywych akcjach które to nie przypadły mi zbytnio do gustu.
I nie budujmy tutaj od razu jakiś chorych teorii.
Bywaj zdrowa :!: :!:
@tomoxx w oczach Jezusa Judasz też był uczciwy a jak się to skończyło dobrze wiemy wiec bądź ostrożnym z tymi namacalnymi dowodami.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




tomoxx pisze:Powiem Ci hard, że ja o tym że Wydziarana jest uczciwa przekonałem się namacalnie. Więc do jej uczciwości mam pewność. Tobie uczciwość Kaczki tylko się wydaje i takie masz odczucia.


Taaa namacalnie powiadasz? Wydała Ci resztę z 500 zł? :laughingnew:

Z daleka widać Twoje "obiektywne" zdanie... szkoda czasu tracić na tą farsę.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




HardRockCaffe666 pisze:w oczach Jezusa Judasz też był uczciwy a jak się to skończyło dobrze wiemy


ale odnosisz to do tego co napisałeś wcześniej ?
HardRockCaffe666 pisze:z moich obserwacji oraz w moim obiektywnym odczuciu jest uczciwą i wiarygodna


bo ja się przekonałem o jej uczciwości.

Mniejsza o to, nie ma co zaśmiecać tematu, moje zdanie jest takie że nagonka na Wydziaraną jest pokłosiem jej zachowania, i tym że Kaczka jedzie na sławie Pauli, jakby z nią nie nadawała, to dalej by była randomkiem i wtedy odbiór mógłby być diametralnie inny.

Robinek29 pisze:Taaa namacalnie powiadasz? Wydała Ci resztę z 500 zł?

Z daleka widać Twoje "obiektywne" zdanie... szkoda czasu tracić na tą farsę.


Nie zapędzaj się tak :nono: , tak to możesz sobie ze Spajkiem pogadać, więc daruj sobie takie insynuacje.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




tomoxx pisze:
Nie zapędzaj się tak :nono: , tak to możesz sobie ze Spajkiem pogadać, więc daruj sobie swoje takie insynuacje.


Bo co? Bo tylko Twoja jest racja?
Bo Ty tak twierdzisz to już tak musi być? Nie rozśmieszaj mnie.
Chyba Ci się pod czapką zagrzało, proponuję się przewietrzyć.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Robinek29 pisze:Bo co? Bo tylko Twoja jest racja?
Bo Ty tam twierdzisz to już tak musi być? Nie rozśmieszaj mnie.
Chyba Ci się pod czapką zagrzało, proponuję się przewietrzyć.


Gdzie napisałem że tylko moja racja ?
Ty chyba raczej nie masz problemów z czytaniem ze zrozumieniem ?
Napisałem że ja się o jej uczciwości przekonałem, i nigdzie nie pisałem w temacie Kczor-Gate że na pewno jest tak jak myślę. I że Twierdzę że ona to zrobiła lub nie.

Nie wiem co Cię aż tak zbulwersowało, że poleciałeś w personalne wycieczki w stosunku do mnie. Chyba to nie przez moje wspomnienie że Kaczka dała Ci kosza? bo z naszej dwójki to Ty się mocno zelektryzowałeś.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




HardRockCaffe666, Jak dobrze poznałeś Kaczkę? Na transmisji na SU? Ty chyba nie uważasz, że cokolwiek o nich wiesz, prawda? Wiesz tyle ile pozwoliły Ci wiedzieć... Pomijająć już fakt, że nie jesteś bezstronny przez sam fakt, że Kaczka w ogóle stanęła obok Pauli, nie wspominając o całej reszcie. Nie możesz jej poznać poprzez transmisje na SU, no po prostu nie i uj! Nie kłóć się :P
Wydaje mi się, że Twoje odczucie jest jednak subiektywne a nie obiektywne. Nie widzę innego wytłumaczenia dlatego, że uznałeś Kaczkę za uczciwą i wiarygodną osobę a Wydziaraną już nie (bo jej nie lubisz).
W tej kwestii nie staję po żadnej stronie, ale chyba z reguły już bedę nastawiona na 'nie' w kwestii wszystkich ludzi robiących "interesy" z Paulą.
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Hah :D pieski pańci Robinek i Hard przybiegli powalczyć o jedyna słuszną prawdę. Oczywiscie jedyna sluszna prawda to ta ktora wskazuje Paula i Kaczka. Powszechnie przecież wiadomo ze obydwie mówią zawsze prawdę i tylko prawdę, tak mi dopomóż buk.
Podziwiam jak wspaniale potrafią połączyć siły ci dwaj na codzien zwalczający i wyzywający sie od najgorszych użytkownicy, gdy należy walczyć o dobre imię swoich Pan. No qrwa czapki z glow...

Robinek29 pisze:Kolejna sprawa to Twoje chamskie zachowanie z dupy, nie każdy to musi tolerować,
tak samo jak Twój wygląd. Od czasu jak się wydziarałaś to nie zaglądam na twoje trasy bo mnie Twój widok odpycha.
Dla mnie jesteś nieestetyczną pustą lalą z przeszłością, z której można kręcić bekę.
A skoro publicznie się pokazujesz to mam prawo wyrażać swoją opinię.

Skoro publicznie wyrażasz swoje opinie to mam prawo publicznie wyrazić swoją.
Od czasu gdy zobaczyłem jakim jesteś chorągiewą, jak bardzo twoje czyny nie idą w rytm tego o czym piszesz, jak knujesz bardziej niz Hard to Twoje posty mnie odpychają, a Twoja wiarygodność jest równa zeru.
Dla mnie jesteś kolesiem który od lat pierdoli jak bardzo w dupie ma Paule a nie moze się od niej odkleić. Teraz jeszcze do kompletu dorzuciłeś sobie Kaczkę... moze liczysz na duecik? Tez udajesz ze masz Kaczkę w dupie... ten sam bajer co wcześniej z Paula... Żałosne kurwa... Myślisz ze ilu ludzi te ściemę kupuje? Do Spokojnej masz problem bo Ci wyjebała prawdę którą coraz bardziej nieudolnie wypierasz.
Bez wielkiego kombinowania... plasujesz sie gdzieś pośrodku pomiędzy Hardem i Spajkiem... gratki.
Wyjebane... tez sobie z Ciebie można kręcić beke.



HardRockCaffe666 pisze:I z moich obserwacji oraz w moim obiektywnym odczuciu jest uczciwą i wiarygodna osobą w przeciwieństwie do Wydziaranej

Subiektywnym Hard... subiektywnym...

HardRockCaffe666 pisze:A teraz wyszła na jaw kolejna jej krzywa i nikczemna akcja.

Wyszla bo Kaczka o niej powiedziała? A ktoś inny powiedział ze Kaczka kłamie... I co teraz? Bo twoja subiektywna opinia o prawdomówności Kaczki, która wysnułeś najebany, waląc konia na jej transmisji jest delikatnie mówiąc argumentem o wartości zero. Wierzymy Kaczce bo Hard "wyczul" jej wiarygodność? Oczywiście wierzymy tez Hardowi bo przecież jest znany ze swoich "niezależnych i obiektywnych" opinii... szczególnie w tematach dotyczących Panci Pauletty i Kaczątka.

Moze załóżcie sobie taki klub? Towarzystwo Wzajemnej Onanizacji pod wezwaniem Przenajświętszej Pauli z Kaczettą "Robin Haaart".
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Oj komin. komin widzę że po raz kolejny wiesz więcej niż ja i udajesz wszechwiedzącego mędrca forum.
Jestem subiektywy obiektywny lub na odwrót .
Jak to przecież łatwo żonglować tymi pojęciami na przemian aby tak pasowały do konkretnego postu.
A ponieważ tobie bardziej pasuje że w moich odczuciach kieruję się wyłącznie tym że ja/je lubię stad ten subiektywizm.
No tak bo jakże taki hard mógłby być obiektywnym w opisie lasek które lubi.
Uwierz mi że mogę być i tyle w tym temacie.
Po drugie nawet nie wiesz o jakie zachowania mi tu chodzi a kłapiesz na prawo i lewo ozorem.
To tyle bo ten wątek mnie już nudzi :!: :!:
Ps tak na prawdę to CHUJ mnie interesuje komu wierzycie.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Dziadek ale czaisz ty stary pryku, że z każdym kolejnym postem tutaj ośmieszasz się tylko?
Czaisz ty zgredzie stary że twoje zdanie jest GÓWNO WARTE bo jesteś kundlem na posyłki?
Zrozum to w końcu stary pryku
Awatar użytkownika
elitarnajednostka
SU-holik
SU-holik
Posty: 117
Rejestracja: 23 mar 2017, 17:31
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kaama696
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




HardRockCaffe666, ale co Ty pierdolisz? piles cos ? bo to belkot jakis wysmarowales.
Moze zacznij np tutaj: https://www.salon24.pl/u/mateusz-drabik ... ubiektywne
a potem mnie pouczaj o zonglowaniu.
Zreszta...nie wiem po co to pisze...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




HardRockCaffe666 pisze:Jestem subiektywy obiektywny lub na odwrót .


Ech, sam dajesz amunicję innym, żeby Ci życie uprzykrzali. :D Wybacz, ale śmiechłem po tym tekście. A tak poważnie, to każda nasza opinia jest subiektywna. Tak już jest i z tym się nie dyskutuje. O obiektywizm moglibyśmy się pokusić, gdyby kilka osób zasiadło przy okrągłym stole, każda z nich powiedziałaby swoje zdanie i jakiś niezaangażowany człowiek spróbowałby wyciągnąć z tego średnią. Co nie jest zadaniem trywialnym. Dlatego wolę liczby.

A Malwinę lubiłem swego czasu, gdy jeszcze nie robiła transmisji z innymi osobami i "nie inwestowała" w siebie. Komunikatywna była, fajnie się rozmawiało. :)
kill_me_now




komin pisze:Hah :D pieski pańci Robinek i Hard przybiegli powalczyć o jedyna słuszną prawdę. Oczywiscie jedyna sluszna prawda to ta ktora wskazuje Paula i Kaczka. Powszechnie przecież wiadomo ze obydwie mówią zawsze prawdę i tylko prawdę, tak mi dopomóż buk.
Podziwiam jak wspaniale potrafią połączyć siły ci dwaj na codzien zwalczający i wyzywający sie od najgorszych użytkownicy, gdy należy walczyć o dobre imię swoich Pan. No qrwa czapki z glow...


Napisał największy pies co to najgłośniej szczeka...
Jak Ty codziennie jedziesz po laskach, albo snujesz teorie i domysły, dolewając oliwy do ognia lub celowo jątrzysz to jest OK?
Ale jak na Twoją Pancię ktoś coś powie to wielki obrońca uciśniony i agresor się włącza...


komin pisze:Skoro publicznie wyrażasz swoje opinie to mam prawo publicznie wyrazić swoją.
Od czasu gdy zobaczyłem jakim jesteś chorągiewą, jak bardzo twoje czyny nie idą w rytm tego o czym piszesz, jak knujesz bardziej niz Hard to Twoje posty mnie odpychają, a Twoja wiarygodność jest równa zeru.
Dla mnie jesteś kolesiem który od lat pierdoli jak bardzo w dupie ma Paule a nie moze się od niej odkleić. Teraz jeszcze do kompletu dorzuciłeś sobie Kaczkę... moze liczysz na duecik? Tez udajesz ze masz Kaczkę w dupie... ten sam bajer co wcześniej z Paula... Żałosne kurwa... Myślisz ze ilu ludzi te ściemę kupuje? Do Spokojnej masz problem bo Ci wyjebała prawdę którą coraz bardziej nieudolnie wypierasz.
Bez wielkiego kombinowania... plasujesz sie gdzieś pośrodku pomiędzy Hardem i Spajkiem... gratki.
Wyjebane... tez sobie z Ciebie można kręcić beke.


Większej dwulicowej kanalii jak Ty nie widziałem, w każdym temacie Ty masz coś "mądrego" do powiedzenia, wszystko wiesz najlepiej, normalnie wyrocznia forumowa. Brawo TY!
Już nie wspomnę, że w swojej perfidii potrafisz nawet zapłacić "co to Ty nigdy nie płacisz" za to by tylko sprawdzić co dzieje się na grupowej by potem najgłośniej szczekać na temat danej ofiary.
Nawyki rodem z UBecji.
A tak naprawdę jesteś samotnym forumowym koniojebacą, co to nie ma co z sobą zrobić i udziela się najaktywniej na forum dla przegrywów.
Dla mnie jesteś poniżej Rugera i Agresta, bo i Ruger mądrzej od Ciebie pisze, a i Agrest ma większy szacunek u dziewczyn niż Ty :rofl:

Myślisz, że aż taki mądry i stabilny jesteś, a wystarczy poczytać Twoje wypowiedzi na czacie, jaki przegryw z Ciebie. Co sądzisz o ludziach, a co robisz.
Jedyne co dobrze robisz to grasz, tu podsłuchasz, tam dopowiesz, udasz miłego, uśmiechniesz się, a za rogiem jak ostatnia szmata dupę obrobisz.

Dla Ciebie obiektywnie to jest wtedy gdy Tobie pasuje, co nie znaczy że za kilka dni nie zmienisz zdania. Bo już nie raz to pokazywałeś jak grasz na pokaz,
a jak coś Ci nie przypasuje to zwrot o 180 stopni.

Myślałem, że jesteś inny, że masz coś pokładane w głowie, ale po tym co pokazałeś uważam, że Hard ma więcej oleju w głowie od Ciebie.
Moja opina mam prawo. Prawda?
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




No jak ktoś pisze, że Ruger mądrze pisze a Agrest ma szacunek do kobiet to znaczy, że to oczywisty troll :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Robinek, wiele osób „co” widziało ? jak wrzuca te „dane”, czy jak ? bo jak na razie to tylko ty i hard piszecie że to zrobiła, a dowodów jak nie było tak dalej nie ma.

Rozumiem więc że mamy ci wierzyć na słowo, że tak było ?
Robinek29 pisze: ...Bo tylko Twoja jest racja?
Bo Ty tak twierdzisz to już tak musi być? ...

jeśli tak, to odpowiem ci również twoim cytatem
Robinek29 pisze: ... Nie rozśmieszaj mnie.
Chyba Ci się pod czapką zagrzało, proponuję się przewietrzyć.

Komin dobrze opisał cie w swoim poście:
komin pisze:... jesteś kolesiem który od lat pierdoli jak bardzo w dupie ma Paule a nie moze się od niej odkleić. ...

Hard nie jest wcale lepszy od ciebie. Więc sorki ale żaden z was nie jest wiarygodnym źródłem informacji.

Robinek29 pisze: … Jedyne co dobrze robisz to grasz, tu podsłuchasz, tam dopowiesz, udasz miłego, uśmiechniesz się, a za rogiem jak ostatnia szmata dupę obrobisz. …

Właśnie przedstawiłeś przepiękny opis swojej osoby :lol2: . Zrobiłeś to nawet lepiej niż Komin, no ale w końcu ty znasz siebie najlepiej.

tomoxx pisze: ... Abstrahując od tego czy wrzuciła je Wydziarka czy nie, nawet jeśli tylko ona je miała (w co wątpię) to i tu masz dwie możliwości
Wrzuciła ona, albo sama zainteresowana. ...

Tom, jest jeszcze trzecia opcja, żadne dane nigdzie nie poleciały, ale fajnie tak powiedzieć bo to się „sprzeda” na transmisji i podniesie jej oglądalność. jak to powiedział hard
HardRockCaffe666 pisze: ...dla ratowania swojego nadszarpniętego wizerunku to można sobie sugerować różne rzeczy. ...

Sama transmisja miała miejsce rok temu. ROK. I akurat nagle teraz Wydziarana miałaby wrzucić te dane do neta ? jakoś w to nie wierzę.
tomoxx pisze: Nie wiem co Cię aż tak zbulwersowało, że poleciałeś w personalne wycieczki w stosunku do mnie. Chyba to nie przez moje wspomnienie że Kaczka dała Ci kosza? bo z naszej dwójki to Ty się mocno zelektryzowałeś

Najlepszą obroną jest atak i zdyskredytowanie przeciwnika. Skoro jego „argumenty” nie dają efektu, to dla odwrócenia uwagi zaczyna wycieczki personalne.
Podobnie ostatnio zachował się w stosunku do Wydziaranej, najpierw prosi ją o odbanowanie (choć jak sam pisze nie chodzi na jej transmisje) by po chwili wyjechać z wrzucaniem przez nią,cudzych danych do internetu oraz obrzucaniem jej inwektywami których nie będę tutaj przytaczał (zainteresowanych odsyłam do archiwum czatu).
Awatar użytkownika
Dexter_M
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 16 gru 2017, 19:35
Podziękował: 136 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Jedyna ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: DexterMorgan




@Dexter_M
Ty wiesz swoje, ja wiem swoje.
Nie będę kolejny raz pisał tego samego bo to nie ma sensu.
Poczytaj od początku do końca, poczytaj archiwum czata. Tam masz wszystko.
Dla mnie sprawa w tym temacie zakończona.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Robinek29 pisze:Jak Ty codziennie jedziesz po laskach, albo snujesz teorie i domysły, dolewając oliwy do ognia lub celowo jątrzysz to jest OK?
Ale jak na Twoją Pancię ktoś coś powie to wielki obrońca uciśniony i agresor się włącza...

Jestes w stanie wskazac? Czy tylko tak pierdolisz? Pokaz mi gdzie ja to CODZIENNIE jade po laskach? Bo cos ci pod deklem chyba szwankuje...
Aaaa.. i nie mam "Panci", w przeciwienstwie do Ciebie...choc Ty to wypierasz.


Robinek29 pisze:Większej dwulicowej kanalii jak Ty nie widziałem, w każdym temacie Ty masz coś "mądrego" do powiedzenia, wszystko wiesz najlepiej, normalnie wyrocznia forumowa. Brawo TY!

Coz...ja tak nie uwazam, ale skoro Cie bola "madrosci" jakiegos Komina to juz serio nie moja wina ze masz jakies kompleksy. Nie wiem... mam przeprosic ze czasem uda mi sie cos nieglupiego napisac?


Robinek29 pisze:Już nie wspomnę, że w swojej perfidii potrafisz nawet zapłacić "co to Ty nigdy nie płacisz" za to by tylko sprawdzić co dzieje się na grupowej by potem najgłośniej szczekać na temat danej ofiary.

Eeee co? mozesz doprecyzowac? Od kiedy ja to "nigdy nie place"? Mozesz powiedziec cos o moich "ofiarach". Zreszta w kwestii dwulicowosci tez? jak sie niby objawia?


Robinek29 pisze:A tak naprawdę jesteś samotnym forumowym koniojebacą, co to nie ma co z sobą zrobić i udziela się najaktywniej na forum dla przegrywów.
Dla mnie jesteś poniżej Rugera i Agresta, bo i Ruger mądrzej od Ciebie pisze, a i Agrest ma większy szacunek u dziewczyn niż Ty

Dla Ciebie to ja moge byc kim sobie tylko wyobrazisz. Mam komfort ze chuja (na szczescie) o mnie wiesz a ja sie czuje ze soba swietnie.


Robinek29 pisze:Myślisz, że aż taki mądry i stabilny jesteś, a wystarczy poczytać Twoje wypowiedzi na czacie, jaki przegryw z Ciebie. Co sądzisz o ludziach, a co robisz.

Znow... poprosze o konkrety, fakty... bo coraz bardziej pierdolisz.


Robinek29 pisze:Jedyne co dobrze robisz to grasz, tu podsłuchasz, tam dopowiesz, udasz miłego, uśmiechniesz się, a za rogiem jak ostatnia szmata dupę obrobisz.

Hehe :D tu juz Ci Dexter odpowiedzial :D idealnie sie opisales.


Robinek29 pisze:Dla Ciebie obiektywnie to jest wtedy gdy Tobie pasuje, co nie znaczy że za kilka dni nie zmienisz zdania. Bo już nie raz to pokazywałeś jak grasz na pokaz,
a jak coś Ci nie przypasuje to zwrot o 180 stopni.

Znow, po raz trzeci juz....konkrety prosze i to duzo bo tak chetnie uzywasz liczby mnogiej. Czekaj... to ja mam zwroty o 180 stopni?


Robinek29 pisze:Myślałem, że jesteś inny, że masz coś pokładane w głowie, ale po tym co pokazałeś uważam, że Hard ma więcej oleju w głowie od Ciebie.
Moja opina mam prawo. Prawda?

Widzisz... a ja o Tobie tak nie myslalem... od zawsze mi smierdzisz kombinatorem. Co uwazasz to mnie serio jebie.. ma mnie zabolec ze Robinek porownuje mnie z Hardem?
Oczywiscie ze masz prawo do opinii.... gdybys jeszcze mogl te opinie jakos uzasadnic, na konkretach to bylaby cos warta. W taki sposob jak teraz to w zasadzie tylko przyznajesz mi racje... Obesrales sie Robinek.
Prawda? Nom, prawda Cie boli. Akurat wlasnie Ty niejednokrotnie pokazujesz jak bardzo niewygodna prawda Cie boli... za kazdym razem gdy ktos Ci na czacie zasugeruje ze ta Twoja mięta do Pauli cos niezbyt wygasla dostajesz gorączki i zaczynasz nerwowo reagowac? Prawda? Ostatnio podobne akcje odnosnie Kaczki. Prawda?
Pozdrawiam ozięble.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Kolejny przykład, biedna suczita wyzywana hejtowna, nie wiadomo za co. Wystaczy napisać prawdę w innym wątku gdzie występuje problem z choroba, skrajnym wychudzeniem co podchodzi pod anoreksję i jest rzucanie się obrońców ze jak to ze idealna a to ze ledwo się trzyma na nogach jest Ok :yes4:.
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Heee jebłem, rozbawiłeś mnie do łez przegrywie.

Ciebie boli bo ktoś ma inne zdanie niż wielki szanowny tfu kurwa Pan Komin...
Zajebiście potrafisz odwrócić kota ogonem, ale to Twoja sprawdzona metoda, tylko na mnie nie działa.

Odnośnie Pauli, oboje mamy zajebisty ubaw z Ciebie i Twoich teorii i przypuszczeń.
Bo tak naprawdę bladego pojęcia w temacie nie masz, a jedyne co Ciebie interesuje to
to by komuś dojebać bo to dla Ciebie takie wesołe jest...
Nie pozdrawiam, w sumie to żegnam.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




heheh Robin :D cieniutki jestes. Napierdoliles glupot i teraz nieudane angielskie wyjscie.
Cala Twoja teoria legla w gruzach :D
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Nie rozumiem Cię Robinek29, najpierw podgryzasz @Tomoxxa, teraz @Komina, czyli ludzi o których śmiało można powiedziec, że nigdy nie bawili się w jakiś gówniarski hejt czy inne krzywe akcje.Zresztą będąc na SU nauczyłem się, że tutejsze panie dzielą się na dwie kategorie.
Na te które lubią @Komina i te które bardzo lubię @Komina ;) Ile ja zniżek na privy dostałem mówiąc, że @komin to mój kolega i że razem służyliśmy w Wietnamie.
Poważnie Robinek29, chcesz umierać za sprawę, która w sumie Cię nie dotyczy?
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 175 gości