Malaczarnaa95/_Cristal_96/Cristal_/_audigirl__/Malwina96

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Dexter_M pisze:BaBiK32
BaBiK32 pisze: … korzystanie z … fryzjera, … - nie mają nic wspólnego z dbaniem o siebie! …
hahaha, serio ? :lol2:

BaBiK32 pisze: … doczepione włosy, obciążają niszczą jej włosy, rzęsy również wyniszają jej naturalne rzęsy …
no proszę mamy tu specjalistę od kosmetologii xD

BaBiK32 pisze: … na pewno nie wygląda na zadbaną kobietę a raczej brak kobiecości i rozpadający się wrak. …
i jeszcze wróżką jesteś

BaBiK32 pisze: … starch pomyśleć ile jest w stanie zrobić dla pieniędzy.
Wyjaśnij mi to, bo jakoś nie rozumiem, jak miałaby na tym zarobić ?

BaBiK32 pisze: … Co do Kaczontka, to byłem na transmisji kiedy opowiadała o tym zajściu z Cristal, kiedy ta wrzuciła jej dane …
„mówiła” ok, a miała może coś na poparcie tych słów ? każdy może powiedzieć tutaj cokolwiek tylko po to, żeby zdyskredytować konkurencję. W końcu „Po trupach do celu nie licząc się z nikim!” ale o tym chyba już nie pomyślałeś. Rozumiem, za trudne to było. ;)

Robinek29
Robinek29 pisze: Bo to bardzo zła kobieta jest…

Taaa … Jest równie zła jak każda inna dziewczyna, która daje ci kosza ;D
Najpierw każdej włazisz w dupe, a potem ją jej obrabiasz i mieszasz z błotem gdy da ci kosza.
Daleko nie trzeba szukać, wystarczy zajrzeć do wątku kaczątka albo pauli żeby się o tym przekonać ;)

Abstyfuka
Abstyfuka pisze: … czytanie ze zrozumieniem i interpretacja ;) tekstu nie są jej mocna stroną … i czysta głupota … Czego się jednak można spodziewać po kimś, kto upublicznia dane osobowe i tworzy fałszywe ogłoszenia innej transmitującej …
Piszesz z taką pewnością że to zrobiła jakbyś była co najmniej świadkiem całego zdarzenia. Rozumiem więc ze masz, lub widziałaś dowody na to, a nie tylko wierzysz „na słowo” jakimś przygłupom z neta ? Jeśli nie, to jest to nic innego jak tylko zwykłe prostackie pomówienie. Dla mnie „czystą głupotą” jest wierzyć w każda historie jaka napiszą Ci randomy z internetów ;)

No ale
Abstyfuka pisze: Czego się jednak można spodziewać po kimś,
dla kogo
Abstyfuka pisze: czytanie ze zrozumieniem i interpretacja ;) tekstu nie
jest
Abstyfuka pisze:mocna stroną
;)

Ja już tu wiele historii widziałem np: jest tu jeden co spawa black hawki swoją 20cm lancą, jest też „casanova” podrywający laski z SU na ramen i jest też gość który kompletnie nie interesuje się pewną dziewczyną, ale zna praktycznie każdy szczegół z jej życia i transmisji xD
Ja nie wieżę w każdą z nich . No ale wy dalej łykajcie je jak pelikany, a na pewno dobrze na tym wyjdziecie :D

A co do
Abstyfuka pisze:Brak pomysłu na siebie również nadrabiany jest kradzieżą pomysłów, "papugowaniem".. ale podobno każda gwiazda się kiedyś wypala’

To obawiam się że papugowanie na SU to grząski temat. No ale dobrze popuśćmy na chwilę wodze fantazji i pójdźmy Twoim tokiem rozumowania. Zatem tego nie powinnaś robić na swoich trans, bo już ktoś to przed Tobą „wymyślił”:
Występ z facetem, występ z inną nadającą, odbiór pizzy nago, występ w plenerze, sex maszyna (a nie czekaj to już masz, więc też papugujesz i nie masz pomysłu na siebie. ups …:) ) itd. Itp. …

Dziwne że czepiacie się tylko Wydziarana96 o to że „kopiuje” od kogoś występy, ale tego że inne dziewczyny też wykonują podobne do siebie transmisje, to tego już nie widzicie.
Abstyfuka pisze:Nic, nikogo nie usprawiedliwia, aby móc obrażać i szydzić.

‘Abstyfuka - dzisiaj, 18:25
Fapka podsumował Cristal. Pięknie Fapka, owacje na stojąco!’
Aha … :scratch_one-s_head:

Fapka
Nie wiem co ci ona takiego złego zrobiła, ale te słowa świadczą tylko i wyłącznie o twojej przeżartej nienawiścią psychice.


W sposób jaki korzysta Cristal nie ma nic wspólnego z dbaniem, więcej szkód wyrządza sobie jak dobra, a raczej dla włosów, widzę że nie masz o tym bladego pojęcia a się wypowiadasz, proponuję poczytać trochę, to co według niej jest dbaniem, nie ma nic wspólnego ze schludnym zadbanym wyglądem. Mam w rodzinie trychologa, który ratuje takie dziewczyny jak Cristal- które latami przedłużały włosy, dzisiaj są łyse,:D
kogoś kto przedłuża włosy.

Oczywiście że wszystko już było, wszystko jest dla ludzi jeśli potrafisz z tego umiejętnie korzystać z umiarem, norma ze kopiują od siebie i nie ma w tym nic złego.
Jednak Cristal, po każdej grupowej Majki robiła dokładnie to samo, tego samego wieczora :) poświeciła nawet jeden dzień żeby pod rząd zrobić jej trzy grupowe w momencie kiedy ona sama transmitowała.
Niech chociaż jakieś pozory zachowa, a niech nie zamieszcza opisu- ze "tego jeszcze na SU nie było na SU"
Cristal jest starsznie wyrachowaną żetoniarą, nie wspomnę o jej innych wybrykach, jak niszczenie koleżanki z którą robiła wspólną transmisję tudzież wypisywanie do widzów na innych transmisjach i obrażanie tarnsmitujących.
Twoja znajoma nie chce się tu wypowiadać a przysyła swoich piesków do pomocy?:) to że CRISTAL ma ograniczony zasób słlow to mnie nie dziwi, może zamiast inwestować w pseudo urodę powinna zainwestować w jakiś dobry słownik ?:) elementarz ?
Awatar użytkownika
BaBiK32
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 22 lip 2015, 02:11
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie jestem psychiatra ale gołym okiem widać że ona ma coś nie tego z swoją psychiką.
I powinna pracować nad tym a nie zionąć agresją na każdy mało pochlebny post o niej.
Bo nie wszystkim musi się ona podobać jak wygląda,jak się zachowuje i co sobą reprezentuje.
A to że życie z nią się łaskawie nie obchodziło to tylko tak naprawę marna wymówka żeby tak się zachowywać i krzywdzić bogu ducha winne laski z którymy tutaj występowała.
Ale jest jeszcze przecie młoda osobą i mam nadziej że zmieni swoje podejście do świat i ludzi :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3114
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


BaBiK32, ja nie mam zadnej "misji" nawracania Malviny na inna droge, jej zycie, jej wybory. Najzwyczajniej w swiecie napisalem dlaczego moim zdaniem jest jaka jest. Dlaczego reaguje tak a nie inaczej. Nie jestem w jej butach, na jej miejscu. Moze ona wcale nie chce powstrzymywac toksycznych emocji, moze zycie ja nauczylo ze jej taktyka sie sprawdza? Nie wiem tego...
Owszem, jest znana z tego ze sie "nie pierdoli w tancu", zbanuje, zwyzywa czasem pochopnie... Dzieki temu leje sie na nia tyle hejtu ile sie leje. Dla hejterow jest idealnym celem. Nie ukrywala czym sie zajmuje, robi dosc ostre transmisje, pokazuje twarz. Nie robi z siebie swietojebliwej cnotki niewydymki jak wiele innych.... a te inne przeciez takie "kochane"...nie umawiaja sie, nie kurwia....chodzace idealy ktore przypadkiem wyladowaly na SU z Lushem w cipie... no i takie grzeczniutkie na transmisjach...nie wyzywaja, kulturka, material na zone.. Ona takiego cyrku nie robi. Jak dla mnie jest soba i za to jej sie dostaje. Zabawne ze najwiecej hejtu dostaje od tych ktorym wszystko w niej przeszkadza ale nie potrafia od niej wyjsc...no ale to typowe dla SU....wiec moze sie czepiam.
Apropo akcji z Kaczatkiem to slyszalem ciut inna wersje, ale chuj mnie to obchodzi i nie wnikam.

Dla jasnosci... lubie Malvine tak po prostu, nie jestem jej szolapowym "zlotnikiem" ,zostawilem tam pare nieistotnych zetonow, nie bylem nigdy na privie, poza SU zero kontaktu. Przygladam sie z boku i czasem moze wyjde na "rycerza" bo staram sie popatrzec troche inaczej.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:BaBiK32, ja nie mamzadnej "misji" nawracania Malviny na inna droge, jej zycie, jej wybory. Najzwyczajniej w swiecie napisalem dlaczego moim zdaniem jest jaka jest. Dlaczego reaguje tak a nie inaczej. Nie jestem w jej butach, na jej miejscu. Moze ona wcale nie chce powstrzymywac toksycznych emocji, moze zycie ja nauczylo ze jej taktyka sie sprawdza? Nie wiem tego...
Owszem, jest znana z tego ze sie "nie pierdoli w tancu", zbanuje, zwyzywa czasem pochopnie... Dzieki temu leje sie na nia tyle hejtu ile sie leje. Dla hejterow jest idealnym celem. Nie ukrywala czym sie zajmuje, robi dosc ostre transmisje, pokazuje twarz. Nie robi z siebie swietojebliwej cnotki niewydymki jak wiele innych.... a te inne przeciez takie "kochane"...nie umawiaja sie, nie kurwia....chodzace idealy ktore przypadkiem wyladowaly na SU z Lushem w cipie... no i takie grzeczniutkie na transmisjach...nie wyzywaja, kulturka, material na zone.. Ona takiego cyrku nie robi. Jak dla mnie jest soba i za to jej sie dostaje. Zabawne ze najwiecej hejtu dostaje od tych ktorym wszystko w niej przeszkadza ale nie potrafia od niej wyjsc...no ale to typowe dla SU....wiec moze sie czepiam.
Apropo akcji z Kaczatkiem to slyszalem ciut inna wersje, ale chuj mnie to obchodzi i nie wnikam.

Dla jasnosci... lubie Malvine tak po prostu, nie jestem jej szolapowym "zlotnikiem" ,zostawilem tam pare nieistotnych zetonow, nie bylem nigdy na privie, poza SU zero kontaktu. Przygladam sie z boku i czasem moze wyjde na "rycerza" bo staram sie popatrzec troche inaczej.


Nie zrozum mnie zle, nie jestem ignorantem, szanuję zdanie innych osób jednak uważam ze twoję odczucia są wyrażane poprzez sympatię do tej osoby dlatego nie będę się z tobą spierać, dla mnie maliwna do pewnego momentu była obojętna, nawet ją lubiłem... ale nie o moich uczuciach tu, Komin, wypowieziałeś się co czujesz i jaki masz od tego stosunek. Szanuję, ale nie będę się do tego odnosic.
Nie zmienia to faktu że dziewczyna moralnie jest wyrachowaną posutą do szpiku egoistką.
Znasz wersję od twojej ulubienicy, nie dziwię się że taką Ci przedstawiła, jednak fakty mówią co innego, proponuję posłuchać też wersji pokrzywdzonej:)
Awatar użytkownika
BaBiK32
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 22 lip 2015, 02:11
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:Ale jest jeszcze przecie młoda osobą i mam nadziej że zmieni swoje podejście do świat i ludzi :!: :!:


Hard... Tyle w Tobie wiary w ludzi... No łzy wzruszenia zalewają mi oczy. Ale tak naprawdę to ludzie się nie zmieniają A nieliczne wyjątki jedynie potwierdzają regułę.
Awatar użytkownika
psn
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 15 gru 2015, 10:51
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: luminka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: psn


hejt? jaki hejt Komin:)? bez urazy
ale odnoszę wrażenie że jesteś zaślepiony, nic nie robi ?
-na transmisji prócz nadmiernego kopiowania może i jest spokojna, może i nic... nie wiem nie śledzę jej wszystkich transmisji, też nie widziałem żeby tam kogoś obrażała, mi chodzi o sytuacje które przedstawiam, robi na boku poza swoją transmisją, kiedy knuję...
Awatar użytkownika
BaBiK32
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 22 lip 2015, 02:11
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


BaBiK32, no oczywiscie ze wyrazilem swoje zdanie, odczucia i spoko, generalnie szanuje ze inni maja inne zdanie dopoki nie jest to czysty hejt. No i nie Tobie akurat hejt zarzucalem, pisalem ogolnie o jej randomowych hejterach.
Tez Cie moze zaskocze... nie mam "ulubienic" na SU...jestem ledwie starym prykowatym kontestatorem kurwidolka :P
O "kopiowaniu" to nawet szkoda gadac...ZAWSZE probuje powstrzymac pusty smiech gdy slysze afery jak to modelki podkradaja sobie cudowne pomysly na trans :lol: umowmy sie, w calej historii SU bylo moze 4-5 dziewczyn ktore wymyslily cos oryginalnego... jakis kontent inny niz wszystkie, a i na to nie ma pewnosci czy nie zostalo to zaczerpniete z jakichs czaturbajtow. Serio...beka fchuj gdy jest awantura "bo ona mnie skopiowala bo ja pierwsza mialam przezroczysty stolek" :lol:
Knucie? wszystkie knuja...niektore po prostu bardziej subtelnie... tu sie biznes robi, zetona trzepie
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Jeśli wrzuciła dane kaczątka, to jest to bardzo słabe zagranie - może miała jakiś powód (nie chcę usprawiedliwiać )ale znamy wersję chyba tylko taką że wrzuciła dane.

Jest agresywna w stosunku do innych, jak ktoś ją zaatakuje to nie pyta tylko napierdala, nie bronię jej, ale taka jest, i każdy kto ma z nią styczność, musi zakładać że nie tu nie będzie wyczekiwania i półśrodków tylko atak z całym dobrodziejstwem inwentarza.

Na trans u niej byłem raz na parę minut
Wymieniłem z nią kilka wiadomości w innej kwestii, i na tyle na ile mi to pozwala, mogę tylko powiedzieć że jest bardzo konkretna, u niej nie ma czekania jest działanie. Ma swój charakter, na pewno nie jest nijaka.
Ostatnio daje się poznać z negatywnej strony, ale zakładam że jej to wisi, ona też tu nie szuka przyjaźni i klepania po plecach, tylko robi biznes.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1493
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Tomoxxx znacie tylko jedną wersje ale nie prawdziwą no ale cóż wierzcie jej dalej. Ja już wczoraj na chacie napisałam jak to było... To wszystko za moją dobroć, tepie ludzi dwulicowych i tyle w temacie!
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 14:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


O ile dobrze zrozumiałem, zasugerowałaś, że Kaczątko Cie wyjebało na hajsy?
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HenryChinaski1 pisze: zasugerowałaś


Taaa dla ratowania swojego nadszarpniętego wizerunku to można sobie sugerować różne rzeczy.
Poznałem Kaczątko chyba na tyle dobrze że śmiem wątpić żeby była do czegoś takiego zdolna.
I jak zawsze w takich przypadkach prawd jest kilka i każda ma swoją :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3114
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Wydziarana96 pisze:Tomoxxx znacie tylko jedną wersje ale nie prawdziwą no ale cóż wierzcie jej dalej. Ja już wczoraj na chacie napisałam jak to było... To wszystko za moją dobroć, tepie ludzi dwulicowych i tyle w temacie!


Jasne, teraz będziesz się wypierać, że Ty to nie Ty.
Że w ogóle to jesteś fajna laska no nie?
Tylko mały problem, bo wiele osób to widziało, a pewne dane znałaś tylko Ty.

Kolejna sprawa to Twoje chamskie zachowanie z dupy, nie każdy to musi tolerować,
tak samo jak Twój wygląd. Od czasu jak się wydziarałaś to nie zaglądam na twoje trasy bo mnie Twój widok odpycha.
Dla mnie jesteś nieestetyczną pustą lalą z przeszłością, z której można kręcić bekę.
A skoro publicznie się pokazujesz to mam prawo wyrażać swoją opinię.
Bez odbioru.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja już tutaj dawno poznałem jakie to jest z niej ŹIÓłKO jak to w strasznie obelżywy i mało elegancki sposób wyrażała się o kimś kogo lubię.
I na moją prośbą że nie powinna w ten właśnie sposób wypowiadać się o innych transmitujących laskach ( bo każda z nich zasługuje na jaki taki szacunek) to zamiast stonować swój jadowity język to spotkałem się z agresją wymierzoną we mnie.
Od tego dochodzą jej pw które to wysyłała ludziom że chodzą po innych laskach i dają im żetki a nie jej.
A teraz wyszła na jaw kolejna jej krzywa i nikczemna akcja.
To wszystko sprawia że jej transmisje omijam szerokim łukiem :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3114
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Właśnie omijajcie szerokim łukiem! Też wyjdzie to nam wszystkim na plus!
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 14:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:Poznałem Kaczątko chyba na tyle dobrze że śmiem wątpić żeby była do czegoś takiego zdolna.


Nigdy nikogo nie poznasz "na tyle dobrze" przez SU. Kaczka jest nowa więc dawanie jej tak dużego kredytu zaufania(tylko dlatego że nadaje z Paulą) jest mocno na wyrost.
Wydziarana96 pisze:Tomoxxx znacie tylko jedną wersje

Nie znam żadnej, słyszałem tylko że puściłaś jej dane, nawet nie sprawdzałem czy to prawda czy nie, na tyle na ile wiem jaka jesteś konkretna, to nie sądzę byś zrobiła coś takiego "dla beki", a tak jak pisałem u Ciebie nie ma półśrodków. Jak masz powody to lecisz po całości. (nie oceniam czy to dobre czy złe, sam też w niektórych sprawach nie zostawiam miejsca na negocjację tylko walę tym co mam)

Robinek29 pisze:a pewne dane znałaś tylko Ty

jakie dane, i skąd pewność że tylko ona jedna je zna? może Kaczka (bo rozumiem że ciągle ją maglujemy) dała je też komuś innemu.

Abstrahując od tego czy wrzuciła je Wydziarka czy nie, nawet jeśli tylko ona je miała (w co wątpię) to i tu masz dwie możliwości
Wrzuciła ona, albo sama zainteresowana.

Wydziarana jest ostra i chamska jak coś jej nie pasuje, ale Kaczka też ma gigantyczne parcie na szkło i karierę na SU, jakiś tam grosz bym postawił na to że zrobiła to dla rozgłosu i podbicia się w okienkach. Może na tej prywatności jej nie zależy, jak tak bardzo chce iść drogą Pauli. (bycie na SU i co się z tym wiąże dochody)

Robinek29 pisze:Od czasu jak się wydziarałaś to nie zaglądam na twoje trasy bo mnie Twój widok odpycha.


opinia ok , masz prawo ją wyrażać, ale

Robinek29 pisze:Dla mnie jesteś nieestetyczną pustą lalą z przeszłością, z której można kręcić bekę.

tu już poleciałeś Spajkiem, albo rozkapryszonym gówniarzem, niskie to było tym bardziej że sam miałeś etap życiowy z laską z przeszłością.

I żeby nie było ja Was rozumiem jak krytykujecie itp, ale czasami w waszych wypowiedziach idzie tyle osobistych porażek, odrzuceń, chęci wywyższenia się (sam nie wiem co) że to się robi żałosne.
co innego krytyka a co innego jazda po osobie żeby tylko dowalić.
Teraz bronisz kaczki a jeszcze chwilę temu miałeś spinę bo Ci dala kosza ? (tu sama ona to napisała więc nawet nie trzeba tego dedukować)

HardRockCaffe666 pisze:jak to w strasznie obelżywy i mało elegancki sposób wyrażała się o kimś kogo lubię.
I na moją prośbą że nie powinna w ten właśnie sposób wypowiadać się o innych transmitujących laskach


Hard, pewnych rzeczy nie powinieneś pisać, sam zachowujesz się podobnie, też miałeś swoje znane wypowiedzi (nawet nie chce mi się ich już przypominać ) i nie pisz że to było dawno i to był błąd, bo skąd wiesz że Malwi tego nie napisze za jakiś czas ?
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1493
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Zastanawia mnie jedno czemu sama kaczka nie wypowiada się na ten temat?

tomoxx pisze:le Kaczka też ma gigantyczne parcie na szkło i karierę na SU,


Może właśnie o to chodzi jak pisze kolega Tomoxx aby o niej mówiono nawet w temacie innej nadającej.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 08:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dobra chuj niech bd i tak twierdzicie,że to ja spoko. Tak to ja zrobiłam wstawiłam wszędzie gdzie się da . Zadowoleni ?
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 14:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tomoxx pisze:Nigdy nikogo nie poznasz "na tyle dobrze" przez SU. Kaczka jest nowa więc dawanie jej tak dużego kredytu zaufania(tylko dlatego że nadaje z Paulą) jest mocno na wyrost

Ja jej nie daję dużego kredytu zaufania tylko dla tego że nadaje z Paulą.
Nawet tego nie brałem pod uwagą pisząc tu mój post.
Patrzę w tym momencie tylko i wyłącznie przez pryzmat tego jak się zachowuje na swoich transmisjach.
I z moich obserwacji oraz w moim obiektywnym odczuciu jest uczciwą i wiarygodna osobą w przeciwieństwie do Wydziaranej :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3114
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Spoko jestem najgorszym scierwem,oszustka itp i po co dalej temat drążyć? Gdybym wiedziała,że coś takiego bd to w życiu bym się nie zgodziła na wspólną trans. Teraz mam za swoje.

Edit:
A i tak trochę z innej beczki jak wiecie ja nie lize nikomu dupy żeby tu być zauważalna. Nie lubię też rozgłosu o sobie nie mam tak( że nie ważne co,ważne żeby o mnie mówili) jak większość tu. Mnie albo się lubi albo nienawidzi. Nie szukam tu przyjaciół czy wrogów. Ja mam wystarczająco swoich własnych problemów. Nie myśląc,żeby zrobić też je komuś.
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 14:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:I z moich obserwacji oraz w moim obiektywnym odczuciu jest uczciwą i wiarygodna osobą w przeciwieństwie do Wydziaranej


a co ma styl bycia do uczciwości i wiarygodności ?

Przecież na grupowych nikogo nie oszukuje, nie ucieka z żetonami. Powiem Ci hard, że ja o tym że Wydziarana jest uczciwa przekonałem się namacalnie. Więc do jej uczciwości mam pewność. Tobie uczciwość Kaczki tylko się wydaje i takie masz odczucia.

Mimo ostrego charakteru nie wydaje mi się żeby to zrobiła. Pewności nie mam, ale osobiście nie wierzę w to że Malwi miała jakieś dane których nie ma nikt inny. A nadajać z topkami typu Pauletta czy Dziarka, Kaczka też mogła być rozpoznana przez kogoś znajomego.

Wydziarana96 pisze:w życiu bym się nie zgodziła na wspólną trans. Teraz mam za swoje.


Ale jakie musi mieć mocne parcie na trans z topkami że Ciebie i Paulę do nich przekonała. Bo tak szczerze to ani Tobie ani Pauli to wyników znacząco nie podniesie, a dajecie handicap komuś kto bez Was by się w topie nie znalazł.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1493
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: SPEEDI i 16 gości