Malaczarnaa95/_Cristal_96/Cristal_/_audigirl__/Malwina96

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


BaBiK32 pisze:
KoKo21 pisze:A ja propsuje ! Dziewczyny super wyglądały, a i atrakcje były z tą grupową, weszłam na chwilę tylko sprawdzić. Narzekacie, że na ShowUp.tv sie nic nie dzieje, a tu dziewczyny sie spotykaja i robią coś tam wspólnie zawsze więc nie stękać Panowie :nono:


Robią? robią zeby zarobic hajs a nie żeby nam bylo milo :winkextra:


Miło to może zrobić Tobie żona w domu, kamerki mają swoje prawa i prawda jest taka, że każdemu niestety nie dogodzisz. Co obrotniejsze dziewczyny dostają większe napiwki tak było od zawsze, a jeśli chodzi o pisanie do widzów na SU to większość tak robi kolego, serio. Nie raz moi widzowi którzy dawali mi napiwki dostawali wiadomości typu , ta koko jest chujowa chodź do mnie' i uwierz to pisały takie dziewczyny pod które większość wali konia i sa uważane za miłe i kulturalne i na pewno by czegoś takiego nie zrobiły bo i ja byłam w szoku, że takie coś miało miejsce i to od tej czy od tamtej, więc to akurat jest czeste zjawisko, a jak wiadomo, facet na SU żony nie szuka tylko idzie tam gdzie zabawa.
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 00:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21




Wysylanie wiadomosci jest zalosne sam mialem kilanascie propozycj ale to tylko swiadczy o kobietach jakie sa. Wiem jedno ze paula sie nie prosila nigdy o zeton
Sasiedzi




Sasiedzi pisze:Wysylanie wiadomosci jest zalosne sam mialem kilanascie propozycj ale to tylko swiadczy o kobietach jakie sa. Wiem jedno ze paula sie nie prosila nigdy o zeton


Żałosne czy nie większość dziewczyn tak robi, sam przyznałeś, że też wielokrotnie jakieś tam pisały, każde orze jak może i tyle.
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 00:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21




KoKo21 pisze:a jeśli chodzi o pisanie do widzów na ShowUp.tv to większość tak robi kolego, serio. Nie raz moi widzowi którzy dawali mi napiwki dostawali wiadomości typu , ta koko jest chujowa chodź do mnie' i uwierz to pisały takie dziewczyny pod które większość wali konia i sa uważane za miłe i kulturalne i na pewno by czegoś takiego nie zrobiły(...)

Bo kolesie nie rozumieja ze laski sa w robocie i po prostu staraja sie zdobyc klientow.... i wielkie qrwa oburzenie, a to jest po prostu marketing...
Codziennie do skrzynek pocztowych ludzie dostaja miliony ofert z roznych firm.. to jest mniej wiecej to samo.
Wiadomka..tu jest burdelik i wolna amerykanka wiec te "oferty" bywaja bardziej brutalne niz grzeczne "zapraszam do mnie"... ale idea dokladnie taka sama...
I nawet mnie jebie ze sobie obgaduja inne i wychwalaja siebie... W salonie BMW tez sprzedawca nie mowi do klienta ze ma chujowe auta do sprzedazy i zeby klient wypierdalal kupic Mercedesa.
Tak generalnie to widze ze niektorym "wiez emocjonalna z modelka" rzuca sie troche na mozg i zdrowy rozsadek mocno szwankuje.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




komin pisze:
BaBiK32 pisze:Robią? robią zeby zarobic hajs a nie żeby nam bylo milo

WOW! kiedy na to wpadles ze dziewczyny sa na ShowUp.tv zeby zarobic hajs?? Nosz kurwa... a ja naiwny zawsze myslalem ze odpalaja te transmisje bo uwielbaija jak je jakis pojeb zechce laskawie zwyzywac... Otwarles mi oczy...dzieki.

Nie mam o to pretensji i też uważam, że ten portal głównie do tego został stworzony! Przecież do tego służy ten portal :) Dlatego jest taka walka i rywalizacja ze strony dziewczyn o każdego klienta!
Odpisałem Koko która twierdzi, że robią coś dla widzów, sprostowałem to tylko! Pomijając, że głównym celem jest żeton.
Awatar użytkownika
BaBiK32
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 22 lip 2015, 01:11
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Sasiedzi pisze:Wysylanie wiadomosci jest zalosne sam mialem kilanascie propozycj ale to tylko swiadczy o kobietach jakie sa. Wiem jedno ze paula sie nie prosila nigdy o zeton


hahaha dobre, paula nigdy o żeton nie prosiła :laugh3: racja wystarczyło że pstryknęła na ciebie palcami a już przybiegałeś z żetonami w pysku :laughingnew: jak hard z frisbee
Awatar użytkownika
Dexter_M
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 16 gru 2017, 19:35
Podziękował: 136 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Jedyna ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: DexterMorgan




komin pisze:
KoKo21 pisze:a jeśli chodzi o pisanie do widzów na ShowUp.tv to większość tak robi kolego, serio. Nie raz moi widzowi którzy dawali mi napiwki dostawali wiadomości typu , ta koko jest chujowa chodź do mnie' i uwierz to pisały takie dziewczyny pod które większość wali konia i sa uważane za miłe i kulturalne i na pewno by czegoś takiego nie zrobiły(...)

Bo kolesie nie rozumieja ze laski sa w robocie i po prostu staraja sie zdobyc klientow.... i wielkie qrwa oburzenie, a to jest po prostu marketing...
Codziennie do skrzynek pocztowych ludzie dostaja miliony ofert z roznych firm.. to jest mniej wiecej to samo.
Wiadomka..tu jest burdelik i wolna amerykanka wiec te "oferty" bywaja bardziej brutalne niz grzeczne "zapraszam do mnie"... ale idea dokladnie taka sama...
I nawet mnie jebie ze sobie obgaduja inne i wychwalaja siebie... W salonie BMW tez sprzedawca nie mowi do klienta ze ma chujowe auta do sprzedazy i zeby klient wypierdalal kupic Mercedesa.
Tak generalnie to widze ze niektorym "wiez emocjonalna z modelka" rzuca sie troche na mozg i zdrowy rozsadek mocno szwankuje.

Zgadzam się z tobą, ja nie jestem oburzony, że zarabiają bo gdybym był dupą też bym siedział pewnie na kamerkach! Jednak mało profesjonalne jest kiedy obraża się publicznie... i wyrywają sobie klientów, słabe.
Awatar użytkownika
BaBiK32
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 22 lip 2015, 01:11
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




komin pisze:I nawet mnie jebie ze sobie obgaduja inne i wychwalaja siebie...

Trochę wbijam w kontekst, ale ja to bym wolał, żeby nie było tej całej toksyczności ani żadnych pojebanych zagrywek z każdej ze stron, no ale to raczej nierealne.. ;)
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




Nie no laski, pisanie wiadomości facetom siedzącym na innych transmisjach wiadomosci w tylu "chodz do mnie" jest jeszcze bvrdziej upodlajace niż sępienie o zetony na ogóle czy zabawa na horom curke. Ja tam moze nie krece takiego żetona jak Cristal czy inna super modelka na kurwidołku, ale honor swoj mam. W zyciu nie znize sie na taki poziom. Lepiej zrobic coś tak, żeby on sam przylazł. Dziwne to troche, chociaz z drugiej strony rozumiem ból dupy że inna zarabia więcej robiac w uj mniej.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Widzisz beznadzieja przynajmnej swoj honor masz a nie wciskanie kitu ze to normalne .
Sasiedzi




A mi się zrobiło przykro, bo...

**Pokaż Spoiler**
Do mnie żadna modelka nie pisała na PW
Kobiety na minuty, a nie na całe życie.
Awatar użytkownika
Pirat
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 30 wrz 2019, 21:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Tak na marginesie też widziałem że i te laseczki dobrze się bawiły i o to chodzi że by dobrze się bawić i przy okazji też niezłe zarobić.
Sprowadziły na swoja transmisję jakiegoś ogiera i był na grupowej lodzik.
Były też fajnie ubrane i można było w ich towarzystwie miło spędzić czas.
Oby więcej takich akcji na ShowUp.tv. :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Wydziarana96, dlaczego usunełaś instagram? :/
:heart: :heart: :heart:
Oleczkaa
SU-holik
SU-holik
Posty: 115
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Za dużo stalkierów pewnie :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK






Można już obserwować tzw. konefkowizm tatuażowy w swojej typowej postaci chorobowej - kasa jest, chęci są, pomysły są tylko powoli zaczyna brakować miejsca na ciele na kolejne tatuaże :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




niedługo będzie na etapie późnej Koneffki, ona też już pod koniec kariery nie miała miejsce na ciele za dużo, widać że Boska idzie w tatoo po całości, jej ciało jej wybór, całkiem zmyślne te jej dziarki, mi osobiście nie przeszkadzają u dziewczyn zrobione całe rękawy , ale mi osobiście rozetka pod piersiami, tatto na pupie czy pod szyją w pewnym sensie zakłóca seksualność, w sensie że wycisza erotyzm. Choć może nie mam odpowiedniej próbki bo tylko raz miałem przygodę z mocno wydziaraną kobietą, i mocno te tatuaże były rozpraszające. Pewnie kwestia przyzwyczajenia.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Haha ważne, że mi się podobają Wam nie muszą :)



A i proszę mnie nie porównywać do jakiejś,, konefki". To jest moje ciało, moje pieniądze i nikomu z Was nie muszę odpowiadać! Proponuję zmienić trans. Zawsze znajdzie się ktoś za i przeciw. Pzdr.
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 13:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Wydziarana96 pisze:A i proszę mnie nie porównywać do jakiejś,, konefki". To jest moje ciało, moje pieniądze i nikomu z Was nie muszę odpowiadać! Proponuję zmienić trans. Zawsze znajdzie się ktoś za i przeciw. Pzdr.


Porownywanie jest wazne, bo nie ma wyjatkowych kobiet ;) Kazda jest z grubsza podobna i miesci sie w ramach jakiegos typu osobowosci
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce




Wydziarana96, jeśli nie chcesz być porównywana, to proszę zrezygnować z transmitowania. Jeśli kupujesz kosmetyki, to przecież porównujesz jedne do drugich. Jeśli ktoś wchodzi Ci na transmisję i mówi, że mu się nie podoba, to przyznam Ci rację. Taka osoba powinna iść tam, gdzie jej się podoba. To tak, jakbym nie lubił BMW i chodził po salonach tej marki i narzekał, że Mercedes lepszy. Natomiast forum to miejsce do wyrażenia opinii.Na forum poświęconym motoryzacji mogę napisać, że jakaś marka bardziej mi się podoba od innej. Żadna marka nie robi z tego powodu komuś problemów, bo tak działa wolny rynek. Co więcej, często konstruktywna krytyka jest dla firm bardzo ważna, bo dzięki temu mogą lepiej dostosowywać oferty do potrzeb klientów. Ergo kosić hajs.
Kobiety na minuty, a nie na całe życie.
Awatar użytkownika
Pirat
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 30 wrz 2019, 21:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: Itaknikttegonieczyta i 146 gości