PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Spokojna pisze:za każdym razem zastanawiałam się 'kiedy to w końcu jebnie'


ja mam czasem wrażenie, że to dopiero "jebnie", i to z takim hukiem że długo go będziemy słyszeli.

HardRockCaffe666 pisze:Znam go trochę lepiej jak wy i mógł bym tutaj o nim wiele wam powiedzieć.

Chciałbym żebyś kiedyś nam w końcu powiedział to co wiesz, kolejny raz piszesz że masz jakieś info, ale nic nie powiesz. Twoich zasobów wiedzy (w końcu też u Pauli siedzisz nie od dziś) nie oceniam, i faktyczne może ją masz, ale pisanie "wiem ale nie powiem" jest moim zdaniem słabe, jak coś wiesz ale nie chcesz tego pisać, to nie ma co się tą wiedzą chwalić.

komin pisze:eby zapunktowac u Pańci jestes w stanie zrobic WSZYSTKO, absolutnie wszystko.


widzę że 20 godzin bez dostępu do internetu i jakaś awanti, dużo mnie ominęło ?
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Spokojna,
Napiszę tak.
Zdaję sobie sprawę że Paula nie jest idealna ale to wszystko i tak nie przeszkadza mi dobrze się bawić w jej towarzystwie.
Bo po to chyba została stworzona ta całą strona żeby miło spędzać czas a nie pisać na forum publicznym kto jaki jest i ile ma za uszami.
Ale z tego co tutaj widzę to niektórzy wykorzystują to miejsce do płaczów i lamentów :!: :!:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




HardRockCaffe666, temat przecież nie dotyczył tego czy dobrze wszyscy bawią się u Pauli tylko tego co zrobiła ze Spajkiem, a Ty wpadłeś z jakimiś "niby nowinkami" próbując zasugerować, że to jednak niepodważalna wina Spajka.
Myślę, że z Wami problem jest taki, że jesteście bardzo podobni. Mówisz, że to nie miejsce na takie żale, a ja pamiętam jak sam tutaj płakałeś i cisnąłeś po Pauli kiedy kopnęła CIę w tyłek... Czuję, że gdybyś mial więcej kasy na przepierdzielnie na nią to płakałbyś tutaj teraz razem ze Spajkiem. Bo chyba nie myślisz, że CIebie potraktowałaby inaczej, prawda?
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Kiedyś wyszło na jaw, że Paula ściemniała, że była w ciąży i poroniła(jakaś taka historia) żeby spajk objął ją opieką(lub jakoś tak)- szczegółów nie pamiętam. Niezmiennie w moich oczach, ścierwem największym jest osoba która wykorzystuje historię z dzieckiem(którego nigdy nie było), żeby odnieść jakieś korzyści.

Z drugiej strony mamy spajka. Gość może rok temu, w złości na Paulę powiedział, że ma nadzieję, że rosjanie zagarną nasz kraj… Ruszyło to moją patriotyczną stroną i choć mu współczuję wyrzucenia w bagno 400tys.(300-400? Nie wiem już ile tego było), to jest mi też trochę przykro, że ta łajza straciła tylko tyle. Naturalnie osoba która pisze coś takiego także jest dla mnie nikim.

Tak więc „szanuję” Paulę i spajka tak samo. I można by śmiało powiedzieć, że kamieniami bym rzucał aż mi ręka odpadnie.
Oboje zasługują na to co najgorsze i mam nadzieję, że karma, w którą Paula wierzy, kiedyś was skurwysyny dopadnie!
(sorry- trochę się uruchomiłem wspominając)
Myślę, że jestem bezstronny. Nie mam w tym NIESTETY żadnego interesu, żeby się postawić po którejś ze stron.

Będąc na miejscu Pauli, doiłbym spajka o wiele dłużej i na wiele więcej. Tylko dlatego, że sam by chciał mi sypać kasę- naturalnie ściemniał bym jak z nut! Każdą historię bym pielęgnował, popierał faktami które może sam odkryć itd. Relacja KLIENT- TRANSMITUJĄCA. Wszystko byłoby w porządku, bo od tego SU jest- żeby zgarniać kasę od frajerów, którzy „sami chcą dawać”.
JEDNAK! Ich sytuacja była całkowicie inna. Spotykali się. Mówienie teraz, że spajk jest frajerem przez to, że dawał dziewczynie z Internetu kasę i liczył na coś więcej, nie jest już tak dobrym argumentem jego 100% winy. Widywali się, powstała nowa relacja, oparta bardziej na przyjaźni. Co innego wyruchać obcego gościa z int. na kasę, a co innego przyjaciela. Tego się nie robi. Jednak nie od dziś wiadomo, że Paula się wyzbyła szacunku i godności dla samej siebie i w razie potrzeby sprzeda każdego „przyjaciela” dla żetona(mam tu na myśli obgadywanie i mieszanie z błotem wszystkich ze wszystkimi). Czy takiej osobie można ufać? Spajk spróbował…

beznadzieja pisze:Spikel ma cos z deklem zdrowo, że nie potrafi tej farsy zakończyć jak na faceta przystalo, ale do niego żadne argumenty nie trafiają, Paula odstawia troche pojebaną akcję, bo wie że jebnięty, a dalej go kosi.


Hahahaha "troche pojebaną akcję" :mrgreen:

Beznadzieja. Daj 400tys złotych na jakąś fundacje charytatywną, np. na chore dziecko, które dzięki tym pieniądzom będzie mogło żyć normalnie.
Gdy sprawa się wyda, że żadnego chorego dziecka nigdy w tej fundacji nie było, to…
…zapomnij o zaistniałej sytuacji, uśmiechnij się, nie rozpamiętuj, bo to przecież farsa. Zresztą nikt ci pistoletu do skroni nie przystawił, prawda?- sama dawałaś! Tak wygląda twoja rada dla spajka. Jeżeli ty byś się jej posłuchała, to myślę, że to z twoim deklem jest coś nie tak.

Ja jestem bardzo pamiętliwy i samemu papieżowi bym nie odpuścił, jakby mnie wyhuśtał na kilkaset tysięcy. Może to zły przykład(czyt. zbyt dobry). Jakby ktoś chciał mną manipulować, znając już moje dobre serce(dla wąskiego grona zaufanych mi ludzi), to w zależności od stopnia mojego zaangażowania w taką relację, dla samej zasady bym się równie mocno angażował w uprzykrzaniu życia takiej łajzie.
W przypadku tej parki. Najlepiej jakby każde poszło w swoją stronę. Spajk kasy nie odzyska, tak samo jak Paula godności i równowagi psychicznej.


Paula to też smutny przypadek człowieka, jak to komin pisał. Życie od maleńkości ją ukształtowało w taki sposób, że hierarchia wartości została zaburzona. Nie wiem czemu spajk jest zazdrosny o lexa. Tzn. rozumiem, że ch.jowo wyszło, że kasa którą jej dawał, poszła też na sponsorowanie przez nią jej alfonsa. Może to ta karma i dla Pauli? Jaki normalny facet wysyła swoją kobietę, której mówi, że ją kocha, do innego, na spotkania sponsorowane z klientami z SU? Chore, ale im to odpowiada, więc życzę powodzenia :mrgreen:, ale dla dobra ludzkości- nie rozmnażajcie się.
Natomiast kasy na nią bym żałował, ale takiej kobiety absolutnie nie.


Hardziu chce być ważny w wątku Pauli, który paradoksalnie zawsze go odtrącał, mimo jego prób nawiązania dobrych kontaktów z kimkolwiek. Budowanie ciekawości w stylu, że niby coś wie, ale przez wrodzoną skromność i takt z nikim się tą wiedzą publicznie nie podzieli, ma skłonić forumowiczów do proszenia o rozszerzenie swojej wypowiedzi. Wreszcie ktoś by go o coś prosił. Jak żałosnym trzeba być, żeby żyć dla takich chwil? :facepalm:


:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90




Tak samo jak Kamaz ma w dupie pięć gwiazdek NCAP, tak Paula ma w dupie rozterki i bolączki Spikela. Porównanie nie na wyrost, bo tak właśnie kończą się próby poderwania czy zakochanie się w "zawodowej" transmitującej.
Słuchając wczoraj spowiedzi Spikela, mam wrażenie, że straszna z niego "poczciwina".Typ człowieka,co to nigdy nie wystawi kumpla,zawsze pożyczy kasę, a po 12 godzinnej pracy chętnie pomoże wnieść fortepian na 8 piętro.
Jako człowieka jest mi Go nawet trochę szkoda, lecz jako użytkownika SU...ani trochę...
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




myślę kasę rozpierdalał z taką samą głupotą jak wielka była jego chęć znalezienia sobie kogoś, nie wiem jak wyglądały jego wcześniejsze relację damsko męskie, ale jest w tym jakiś pierwiastek logiki że myślał że łatwiej będzie mu zdobyć zgrabną laskę która jest (prawdopodobnie) z poza jego ligi, wyciągając ją z SU, niż poznając na ulicy i starać się ją wtedy sobą zainteresować. Myślał że uda mu się to zainteresowanie zbudować pieniędzmi. Pewnie potem chciał ją zabrać do siebie, a łatwiej by mu było mając (jeśli puścił te 300k przez 3 lata) 100k na pannę na rok do rozjebania, wyciągnąć naprawdę fajną dupę na mieście w klubie. Jak by się dobrze zakręcił to by i 2 takie znalazł co za 5k miesięcznie by za nim biegały i pilnowały żeby im go nikt nie podprowadził :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Przykład z fundacją troche z dupy. W takim wypadku idzie się na policje i stara odzyskać kasę, a nie jęczy pod oknami fundacji, że nie ma honoru.

Wracając do moich wcześniejszych, głupich wywodów... ja nie twierdzę, że jest moją idolką, ale u mnie taki jęczący gość dostawałby z automatu bana. "Podziwiam" cierpliwość. Ile kasy to nie daje, nie jest tego warte.
Biustwo




Trochę siedziałem na tej jego transmisji i kilka rzeczy, jakie się można było dowiedzieć.
Przez te 5 lat widzieli się jakieś 40 może więcej razy, więc powiedzmy, że średnio wychodzi na to, że widzieli się raz w miesiącu.
Zarabia 30-35 koron, czyli jakieś 15 tysięcy zł, a na życie w Norwegii nie są to jakieś kokosy.
Na pewnym etapie znajomości weszły już na grubo kredyty. W tej chwili ma do spłaty jeszcze około 100 tysięcy (nie dosłyszałem czy chodziło o korony czy złotówki), więc można powiedzieć, że jeszcze przez długi czas co miesiąc spłacane raty bankowi będą mu przypominały o Pauli.

Tak swoją drogą to ciekawi mnie jedno. Spikel zarzeka się, że zawsze był z nią szczery. Ciekawe czy był z nią szczery jeśli chodzi o swoją majętność. Ciekawe czy informował ją o tym, że te wszystkie atrakcje typu Sky Towery, prezenty, rzucanie tysiącami żetonów itp. to są na kredyt.
Obstawiam, że nie informował i do końca zgrywał bogacza.
Awatar użytkownika
Szerlok Holms
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 20 kwie 2019, 21:06
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Szerlok_Holms




Kurde a mi się wydawało, że 200k tego kredytu ma. Tak czy siak przerypane!
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




No w dzień transmisji ktoś tu na shoucie pisał, że ma 200k, ale ja wolę zaufać moim własnym uszom i jak mówił ile mu jeszcze zostało do spłaty to słyszałem wyraźnie, że mówi "sto", a nie "dwieście".
Może 200k wziął kredytu i jeszcze 100k zostało do spłaty?
Zresztą jak Spikel będzie chciał to tu napisze jaki jest stan faktyczny.
Awatar użytkownika
Szerlok Holms
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 20 kwie 2019, 21:06
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Szerlok_Holms




Szerlok Holms pisze:Tak swoją drogą to ciekawi mnie jedno. Spikel zarzeka się, że zawsze był z nią szczery. Ciekawe czy był z nią szczery jeśli chodzi o swoją majętność. Ciekawe czy informował ją o tym, że te wszystkie atrakcje typu Sky Towery, prezenty, rzucanie tysiącami żetonów itp. to są na kredyt.
Obstawiam, że nie informował i do końca zgrywał bogacza.

Wiesz... faceci maja sklonnosc do kozaczenia w kwestii finansow i wielu innych. Na SU co drugi to przeciez co najmniej milioner ;) Co ciekawe najczesciej gdy ktos rzeczywiscie ma duze pieniadze to raczej sie tym nie chwali a czesto wrecz przeciwnie.
Tylko w tym przypadku jakie to ma znaczenie? Pauli raczej nie interesuje skad pochodza pieniadze, byle wplacali...
Co do zarobkow Spajkela... nie wiem czym sie zajmuje ale powiedzmy ze te 35tys koron, nawet jesli jest to netto to dupy nie urywa jesli zyje tylko z pensji. Tzn. 35 netto to taka przyzwoita srednia krajowa, ale zakladajac ze zyje solo to szalu niema... mieszkanie w Oslo to bedzie jakies 15 tysi co miesiac a w glupim spozywczym jak wydasz 1000 koron to nie za bardzo masz co jesc... no i pierdylion innych oplat...
Tak dla zobrazowania to strzele ze 35 w Norwegii to tak jakby w Polsce zarabiac moze 6-7 tys miesiecznie. Biedy niema ale daleko do bycia milionerem.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Ja tam się nie będę wywodzić nad tym tematem, biorąc pod uwagę chociażby to że to dorośli ludzie. Nie jest mi żal ani jednego ani drugiego. Camgirl jest po to żeby kosić gości z kasy, a nie od tego żeby sprawdzac ich zdolnośc kredytową. Jak ktoś wydaje to chyba go na to stac, a jak nie to sorry nikt nikomu tego z kieszeni nie wyciągnął. Jebitnie głupim trzeba być, żeby nie dopuszczac do siebie od lat głosów rozsądku padających od innych.

To już w ogóle jest tak chora akcja, ze aż smutno. Szkoda więcej pisać.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




beznadzieja pisze: Szkoda więcej pisać

I tu się zgadzamy :good3:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Ja bym zgłosiła sprawę do prezesa. Paula musiałaby zapłacić równowartość wyłudzonej kasy na Caritas i by się jej odechciało naciągać facetów :D

A tak bardziej serio... Spikel zacznij może nadawać na YT. Tamtejsza widownia lubi płacić za takie gorzkie żale i możliwość napisania komuś, że jest frajerem. Jak się postarasz to może uda się do końca wakacji odrobić ten kredyt. Kto wie, może nawet na jakieś żetony zostanie.
Biustwo




Awatar użytkownika
krzycho800
SU-holik
SU-holik
Posty: 190
Rejestracja: 15 cze 2016, 12:55
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Neline i Maua_Zua
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Made




Witam
Muszę was poinformować że tyle słów otuchy spowodowało u mnie nowe działania. Już rusza instagram więc wpijajcie spikel_tropienie_oszustw
Na dniach również rusza kanał na YouTube.Gdzie będą reportaże jak rownież robione streamy.Na początek będziemy zakańczać temat Pauli który gwarantuję zdemaskowanie demona i przedstawienie jego w rzeczywistym świetle.Gwarantuje emocje do samego końca. Po zakończeniu tego epizodu :mrgreen: :mrgreen: Każde zgłoszenie przez was będzie,analizowane na kanale,więc proszę zgłaszać doniesienia o oszustwach które was spotkało.
Więc dlatego też związku z tym będę potrzebował waszych funduszy żeby każdą sprawę zbadać dokładnie i rzeczowo. Zostanie uruchomiony program https://patronite.pl jak również sklep internetowy gdzie można będzie zakupić różnego rodzaju dewocjonalia, z oryginalnymi Motywami tekstowymi. Wszystkie oferty i zgłoszenia spraw proszę kierować po dedykowany adres e-mail [email protected]


Każda porażka jest szansą, żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej. :D :D :D :D
Sasiedzi




dzizas Spajk...powiedz ze teraz to trolujesz?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Komin :D :D Widzę ciebie w radzie nadzorczej spółki z takim doświadczeniem i meteoryka. :D :D
Sasiedzi




Sasiedzi pisze:i meteoryka.


Hahahhhahhhha :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: Spikel kurwa leżę i kwiczę. Zrobiłeś mi dzień :D :D :D
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Sasiedzi,
:facepalm: :laugh3: :facepalm:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 174 gości