Konkurs dla modelek i modeli! 10k PLN nagrody!!!

Zaproponuj nowy konkurs!
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
UWAGA UWAGA! Modelki i modelarze! Trafiła się wyjątkowa okazja do zarobienia sporego pieniądza 10 000 PLN w łatwy sposób (więc nie trzeba już nucić "Grosza daj wiedźminowi, sakiewką potrząśnij!" pod kościołami z wyciągniętymi ręcoma i miną zbitego psa!) - jedyne co model/modelka musi zrobić to zaprosić użytkownika HardRockCaffe666 memberlist.php?mode=viewprofile&u=8377 na wspólną transmisję na której będzie widoczna jego twarz (modelki/modelarza niekoniecznie) i jakieś elementy upokorzenia (klapsy, bicie po twarzy, wyzwiska - taki tam stały asortyment dominacji nad uległym psem). Seks również, ale niekoniecznie. NIE może to być transmisja na której będą same pogaduszki. Na modelce/modelarzu zapraszającym ciąży jedynie obowiązek namówienia tego usera na takiego rodzaju transmisję i odpalenie jej w czasie i miejscu wybranym przez modelkę/modelarza (ale uzgodnionym przez Zarząd Forum - aby był dogodny dla Sponsora i większości widzów do obserwowania) oraz oczywiście wykonania ww. elementów przez minimum 30 minut czasu trwania nieprzerwanej transmisji - koszt podróży i zakwaterowania pokryje w całości Zarząd Forum i Grupa Kapitałowa, wpłata należności nastąpi w sposób ustalony wcześniej między Stronami (zapewniający zarówno bezpieczeństwo przepływu środków ze strony Forum jak i Użytkownikowi), podział środków między modelką/modelarzem a Hardem jest kwestią ustalenia wewnętrznego między tymi Użytkownikami. Transmisja musi odbyć się na transmisji ogólnej SU

Wypłatę środków GWARANTUJE znany ze swojej hojności, słowności i wypłacalności Goldie memberlist.php?mode=viewprofile&u=7604

Zapraszam do zgłaszania kandydatury do konkursu przez PW do mnie lub zadawania pytań w temacie poniżej! Obowiązuje zasada "kto pierwszy - ten lepszy!" Nie będzie drugich miejsc i nagród pocieszenia!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Zgłaszam do Komisji Etyki Gier i Zakładów Liczbowych :!:
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ruger44,
A nie zapomniałeś tak o podtapianiu,duszeniu sznurem i przypalaniu szlugiem.
Do tego sranie na głowę,rażenie prądem a na deser sex bez gumy.
Jest ktoś chętny.
Dla Was jestem gotów na wszystko :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Cieszy nas Twoje zaangażowanie, już jesteśmy w trakcie szukania Ci partnerki/partnera do występu i ustalania miejsca i czasu transmisji. Pozostajemy w kontakcie!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Zgłaszam się, za 10 K to nawet obiad hardowi zrobie, posiadam strapona jakby co.
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 00:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


A ja mogę zrobić fisting dupki Pana Harda :lol:
Awatar użytkownika
Nagradzana
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 0
Rejestracja: 01 lut 2020, 16:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: nieteraz


Nagradzana, nie mam nic przeciwko zebys mu zrobila... nie wiem co Hard na to, ale ja zdecydowanie NIE chce tego ogladac ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Może lepiej badanie prostaty ? :)
Awatar użytkownika
srogi200
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 19 sty 2020, 22:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Paula
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: srogi200


Obrazek

No i sprawa jasna po co to wszystko :!: :!:
I jak mam wziąć udział w czymś takim skoro głównemu sponsorowi jebie się w główce.
Jak by mu przyświecały normalne powody to czemu by nie.
SŁABE TO I TYLE W TEMACIE.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Kasa nie śmierdzi Hard, nie ważne jaki cel przyświeca sponsorowi - ważne, że na Twoim koncie pojawi się pięć okrągłych tysiączków + będziesz miał okazję poznać na żywo tak przemiłą istotkę jak Koko! Zastanów się dobrze!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44,
Widzę że starasz się jakoś ratować sytuację.
Ale wybacz mi ale wiedząc jakim pobudkami kieruje się główny sponsor odechciało mi się w tym brać udział.
A poza tym nie jestem sprzedajną dziwką za żetony która to dla zaspokojenia jakiś chorych pomysłów gotowa jest na wszystko.
A tak na marginesie nie widzę niczego zabawnego w upodlaniu się za żetony.
To nie moja bajka :!: :!:
Ps jak jesteś taki kozak to sam weź udział w czymś takim.
Chętnie zobaczymy Twoje spore przyrodzenie w akcji no i Twoją uroczą buźkę.
Podobno jesteś kurwą za żetony sam to pisałeś.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Mi nikt nie zaproponował takiej zabawy :( I żadna modelka nie chce ze mną wystąpić :(
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44,
Może tak za słabo reklamujesz się.
Pogadaj z swoimi waflami może ci coś takiego zafundują.
Możesz też wysyłać zdjęcia swojego wielgaśnego przyrodzenia na pw.
Z taka atrakcyją przynętą powinieneś jakąś rybkę złowić.
Wiec głowa do góry ..twoja wielka kariera rasowego ruchacza jest na wyciągniecie ręki bądź chuja.
A nie tylko marszczenie skóry przed monitorem.
Tylko trzeba chcieć a nie marnować taki wielki potencjał który drzemie ukryty w twoich gaciach.
A wiec ruchaj.. ruchaj ile wlezie.
Dodatkowo wszystkim byś zaimponował że niezły z Ciebie jest ogier doprowadzając laski do wielokrotnego orgazmu :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Jak myślałeś, że ktoś chciałby cię oglądać z innych pobudek niż wyśmiewanie, to jesteś bardziej naiwny niż spajk :mrgreen: . Konkurs był prawdopodobnie min. po to, żebyś zrozumiał, że Paula się z tobą za żadne pieniądze nie spotka. 10tys. żeby się Paula zbłaźniła? Nie ma szans. Byłaby jak rafatusowa po transmisji z tym szczerbatym pijaczkiem. Pieniądz jest dobry, ale na dłuższą metę jej się to nie opłaca.
Koko nie zależy na opinii, więc czemu rezygnujesz? Widziałbym cię bardziej z duecie z rafatusem(nie wiadomo, czy rafatus by się tak zniżył do twojego poziomu, ale warto spróbować). Tak czy inaczej bym zajrzał na waszą transmisje. Rzygałbym, ale bym zerknął :bad: . Nie mniej jednak masz propozycje od koko, chociaż ona chciała całe 10tys dla siebie… Negocjuj stary i bierz co dają, jeżeli hajs jest pewny. Może kupiłbyś sobie ubranie w twoim rozmiarze, zamiast brać co opieka społeczna daje.
Wyszłoby, że nawet przygłupi paskudny świrek ma szanse zmienić swoje życie.
Nadałbyś sens swojej egzystencji.
Przemyśl to jeszcze.




:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


Witajcie.
Kilka słów od siebie o tym całym pseudo konkursie.
Nie wiem Goldi czemu tak bardzo mnie nie lubisz bo tak na prawdę to niczego złego tobie nie uczyniłem.
Twoja chora nienawiść musi być spora skoro tak chcesz wygospodarować ze swojej kieszeni całe 10 tysi żeby tak tylko ty oraz kilku kolesiów z forum dzięki tobie mogliby się ze mnie tu pośmiać.
No chyba że z góry założyłeś w swojej główce że ten konkurs przez swoje dziwaczne wymagania nie dojdzie do skutku bo nie wiem czy zdrowy na umyśle człowiek zgodziłby się na takie warunki.
Aż strach pomyśle co mogło być potem.
Pewno cały net zasypany by został moim filmem( występ bez maski o tym świadczy)
No i mielibyście też niezłe używanie na forum.
Głupkowatych komentarzy nie byłoby końca.
A to że dupa za blada, za bardzo obrośnięta,to że jestem stary pomarszczony mam siwe włosy no i te ciuchy pewno z lumpeksu
No tak do waszej urody typowych adonisków,rasowych ruchaczy którzy to maja każdą laskę na wyciągnięcie dłoni to mi niestety sporo brakuje.
Wasz nienaganny styl ubioru i do tego markowe ciuchy kupowane wyłącznie w drogich sklepach spowodowałyby kolejne powody do drwin
Szkoda mi trochę Koko21 bo się na to zgodziła.
Nie wiem czy przez żądze pieniądza czy na fakt że to ja byłbym poniżany.
A może tak jedno i drugie.
To tyle :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Patrzcie kto to przyszedł: Pan Maruda niszczyciel dobrej zabawy i pogromca uśmiechów dzieci! :-p Myślę, że w Twoim wieku nie masz już wiele do stracenia i mógłbyś zaszaleć troszku, taka okazja się raczej nigdy nie powtórzy w Twoim życiu ale cóż, nie to nie

A gdyby to była transmisja z Paulą? I bez formalnej nagości, tylko klapsy w dupsko w majtach i plaskuny na buzię? Możemy ponegocjować to i owo :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


HardRockCaffe666 pisze:Pewno cały net zasypany by został moim filmem( występ bez maski o tym świadczy)
No i mielibyście też niezłe używanie na forum.
Głupkowatych komentarzy nie byłoby końca.
A to że dupa za blada, za bardzo obrośnięta,to że jestem stary pomarszczony mam siwe włosy no i te ciuchy pewno z lumpeksu
No tak do waszej urody typowych adonisków,rasowych ruchaczy którzy to maja każdą laskę na wyciągnięcie dłoni to mi niestety sporo brakuje.


Hahahah nie odbieraj ludziom frajdy z pisania takich postów!!! :laughingnew:
Przyznaję, ten post mnie rozbawił- pierwszy raz ci się udało napisać coś śmiesznego. A było to śmieszne, bo było prawdziwe :laugh3: :ok: ! Dzięki za nowe inspiracje :rofl:

ruger44 pisze:Patrzcie kto to przyszedł: Pan Maruda niszczyciel dobrej zabawy i pogromca uśmiechów dzieci! :-p Myślę, że w Twoim wieku nie masz już wiele do stracenia i mógłbyś zaszaleć troszku, taka okazja się raczej nigdy nie powtórzy w Twoim życiu ale cóż, nie to nie

A gdyby to była transmisja z Paulą? I bez formalnej nagości, tylko klapsy w dupsko w majtach i plaskuny na buzię? Możemy ponegocjować to i owo :)


Może lepiej już w spodniach, niż w samych gaciach. Obawiam się u kmiocia brązowych śladów… To by zepsuło całą transmisje, zwłaszcza jakby od klapsów się zaczęło.
Paula się nie zgodzi, nie ma na to najmniejszych szans powodzenia. To byłby jej koniec. Tak samo jak było z rafatusową. Bierz kmiotek transmisje z koko póki nie myślała jeszcze o katastrofalnych konsekwencjach występu z tobą.

Śmieję się i śmiać się będę- tak jak wszyscy, ale to dobra rada. ty nic nie tracisz taką transmisją.
Sprawiasz kmiociu wrażenie zszokowanego, że tak wiele osób za tobą nie przepada(delikatnie ujmując). To wszystko przez to jak się zachowujesz i że piszesz bezmyślnie. A wystarczyłoby pomyśleć przed publikacją słów wychodzących z twojej głupiutkiej główki. Uniknąłbyś wielu nieprzyjemności i więcej osób by cię tolerowało. Banał- ale tylko ty możesz zmienić to jak jesteś traktowany.



:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


Hard... Ja to bym chyba chciał żeby mnie Koko poddusiła cycem :oops: A do tego jeszcze realny pinióndz wpadnie...
Awatar użytkownika
psn
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 15 gru 2015, 09:51
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: luminka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: psn


HardRockCaffe666 pisze:Witajcie.


Do puli dorzucam tysiaka i bilet do Białegostoku w I klasie niezwodnych Polsich Kolei Państowych.
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Konkursy



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość