sexichick

Opowiedz o swoich przeżyciach na priv-ach u naszych pań z SU :)
Regulamin forum
Regulamin działu opinie - przeczytaj zanim napiszesz

Najważniejsze zasady pisania postów w dziale:

1. Pierwszą rzeczą przed założeniem tematu jest sprawdzenie czy owa dziewczyna już go nie ma! :!: :!:
2. Jak można sprawdzić czy panna nie ma już tematu? Wystarczy wpisać nick w naszą wyszukiwarkę.
3. Jeżeli temat jest już założony to własnie tam umieszczamy opinie.
:arrow: :arrow: :arrow: 4. Gdy zakładamy temat w tytule wpisujemy nick dziewczyny z showupa.

Jak powinien wyglądać post?

5. W poście powinien znajdować się opis dziewczyny.
6. Wrażenia po transmisji (jaka jakość nagrania, jak prezentowała się Panna itd).
7. Jaki priv oraz ilość żetonów za niego.
8. Link do profilu
9. I inne przemyślenia, dodatkowe informację.

UWAGA! - na koniec każdej opinii wystawiamy numeracje, przykładowo:

Panna 3/10
Jakość transmisji 9/10
Zgodność z opisem priva 1/10


10. W dziale opinii tylko i wyłącznie umieszczamy opinie! NIE KOMENTUJEMY innych.
11. Nie wypowiadaj się jeżeli nie odwiedziłeś danej dziewczyny :)


Nieprzestrzeganie oraz nieznajomość REGULAMINU będzie karane.
sexichick
17 kwie 2017, 21:07
Kolejny przykład zejścia na Manowce budżetowych privków... Też dawne czasy, jedne z pierwszych wejść na SU.

Czasami privy są tak fatalne, że łatwo ocenić to.
Panna 3/10 - bardzo słabo, znacznie lepiej wygląda na zdjęciach w profilu.
Jakość transmisji 5/10 - średnia w chuj.
Zgodność z opisem priva 2,5/10 - ugadaliśmy się przed privem na coś. No dobra, wiadomo co ja mogłem chcieć :D (jeśli nadal nie wiesz, to powiem, że były to legginsy). Kazała wejść na priva "masowanie nagich cycuszków". I to zrobiła, a to co było przed kompletnie olała.

Czas/Koszt: 2 min / 50 żet.
Stanowczo odradzam privy u niej. Jeszcze na ogóle bawi się w durne losowania i ciągle spamuje tym samym tekstem na swojej transmisji (o losowaniu).

https://showup24.tv/sexichick
https://showup24.tv/profile/sexichick
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: sexichick
20 kwie 2017, 22:27
Potwierdzam jak wyżej... szkoda czasu i $
Awatar użytkownika
bolo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 39
Rejestracja: 09 gru 2015, 20:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: klaudia17
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexichick
26 sty 2018, 16:04
Laska wygląda na niedorozwój :biggrin:
Kłamczucha i ściemniara, szkoda na nią czasu i hajsu, privy - żenada.
Awatar użytkownika
bartender89
SU-holik
SU-holik
Posty: 84
Rejestracja: 26 sty 2018, 13:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexichick
08 maja 2019, 01:07
Brakujące posty...

login2011 pisze:Potwierdzam. Załuję, że wcześniej nie wlazłem na forum, byłem na privie za 300 zet, laska miala miec glos - miala przez chwile, pozniej miala do mnie pretensje, ze ja "poganiam" i "ona tak nie bedzie". Dawno nie poczulem sie tak wyruchany, chociaz na showupie juz 3 rok. Masakra...


Gandalf_Biały pisze:Sytuacja miała miejsce z jakieś 2 miesiące temu. Umawiam się z Nią na priva : pokaz nóg w czarnych rajstopach. No ok wszystko ustawione wchodze pokaz 5 min no i dziewczyna zakłada te rajstopy i leży na łózku... Więc pisze do niej aby pokazała się w tych rajstopkach, stanęła przodem tak abym zobaczył całe nogi itp. Przez minute nie doczekałem się żadnej reakcji bodajże dziewczyna czytała jakąś książke.. Nagle odpisuje że Uwaga!! "Na to się nie umawialiśmy". Więc zaczyna się dyskusja z mojej strony : no jak nie skoro to jest pokaz nog w rajstopach a widzę tylko jedną nogę i w doadtku leżysz . Przecież nie wymagam żadnej wypinki czy czegoś w tym stylu, po prostu chciałem zobaczyć jej "metrowe nogi". Nic cisza leży dalej po czym z tekstem do Mnie to dopłać.... Nie wytrzymałem powiedziałem jej że robi ludzi w hu.... i za nic ma te pokazy. Po tych męczących 5 minutach wyszła z trans i dostałem bana... No masakra jakaś i w doadtku naprawdę lepiej się prezentuje na zdjęciach niż na żywo w kamerce. Stanowczo jej odradzam olewa ludzi i w dodatku mało kontaktowa. Z tego co wiem i tutaj tu piszecie to jeszcze kilka osób się na Nią nadziało. Nadałem jej ksywkę Panna "Na to się nie umawialiśmy" bo co kolwiek napiszesz poprosisz to ten sam tekst.
Była jeszcze jedna sytuacja że jak wróciła z priva to koleś do Niej pisze że za priva powyżej 100 zet. miał być jakiś bonus po czym Ona do Niego z tekstem no zobaczyłeś moją nagą stope.... Sami oceniajcie pozdrawiam


suchar270 pisze:Też macie wrażenie, że coraz ciężej o dobrego priva na SU?


Gandalf_Biały pisze:Wiesz najgorsze jest to że są to amatorskie kamerki. Zobacz na zagranicznych portalach, dziewczyny dostają normalnie umowę o pracę i siłą rzeczy muszą spełniać normy zawarte w tej umowie. Tam nie ma czegoś takiego jak ucieka z priva czy też inne wałki. Dziewczyna jeżeli chce pozyskiwać klientów i zarabiać stara się i daje powód do ponownego jej odwiedzenia.. Na SU niestety dziewczyny w większości przypadków mają w nosie rzetelność szukają łatwego zarobku a privy robią najniższym kosztem tak aby tylko zgadzał się z opisem aby moderator czy też admin się nie dowalił. Tego przykładem jest właśnie ta dziewczyna której poświęcamy wątek. Wchodzisz płacisz a później siedzisz wkurzony bo dziewczyna potraktowała Cię jak zwykłego śmiecia czy maszynke do pieniędzy.Tylko dziwie Jej się naprawdę bo skoro siedzi na tym SU już bardzo długo i czasami potrafi pół dnia tak leżeć to chyba jednak warto pomyśleć nad Sobą aby ten czas który tutaj spędza był bardziej wartościowy pod względem finansowym. No ale widocznie to za dużo dla Niej...



źródło: http://archive.fo/e5TGy
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



Wróć do Opinie - Kobiety



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości