_Jokerka_/KissMee/KissForYou/Mrraaauuuu/

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: KOCUREK272
04 lut 2018, 11:26


za ten najbardziej chamski i taki zaciekły hejt to odpowiada stary poczciwy popuś pod różnymi nickami a reszta to jacyś frustraci albo zboczeńcy którzy nie mogą ścierpieć, że nie chce się dla nich rozebrać.
LEON LXIX


Re: KOCUREK272
04 lut 2018, 13:36


jay pisze:za ten najbardziej chamski i taki zaciekły hejt to odpowiada stary poczciwy popuś pod różnymi nickami a reszta to jacyś frustraci albo zboczeńcy którzy nie mogą ścierpieć, że nie chce się dla nich rozebrać.



Nie tylko popuś Hard też dołożył swoje.

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Awatar użytkownika
Kodak
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 02 lut 2018, 08:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kodak


Re: KOCUREK272
04 lut 2018, 13:52


A ja caly czas nie wiem.o co chodzi z ttm popusiem i ztym calym hejtem na czesc pewnie sobie zasluzyla bo zbiera wiecej od innych pokazujac mniej wiadomo zazdroac ale o chuj z innymi chodzi tego nie rozymiem jacys pojebani jestescie
Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 25 gru 2017, 18:59
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ....
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
04 lut 2018, 14:27


NoToTenTegoTen pisze:A ja caly czas nie wiem.o co chodzi z ttm popusiem i ztym calym hejtem na czesc pewnie sobie zasluzyla bo zbiera wiecej od innych pokazujac mniej wiadomo zazdroac ale o chuj z innymi chodzi tego nie rozymiem jacys pojebani jestescie

to ty nie jesteś jednym z wcieleń popka :scratch_one-s_head: , bo piszesz tak jak on, muszę admina spytać czy się mylę czy nie :dontknow:
LEON LXIX


Re: KOCUREK272
04 lut 2018, 14:52


jay pisze:
NoToTenTegoTen pisze:A ja caly czas nie wiem.o co chodzi z ttm popusiem i ztym calym hejtem na czesc pewnie sobie zasluzyla bo zbiera wiecej od innych pokazujac mniej wiadomo zazdroac ale o chuj z innymi chodzi tego nie rozymiem jacys pojebani jestescie

to ty nie jesteś jednym z wcieleń popka :scratch_one-s_head: , bo piszesz tak jak on, muszę admina spytać czy się mylę czy nie :dontknow:


Raczej to nie Popek.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
04 lut 2018, 18:29


Kocurek se lapy pociela czy mi sie wydaje?
Tak czy siak widze ze was stuleje strasznie kreca bo Kocunio jest smutny, kazdy potencjalny żeton chce milosci i nie wie co zrobic zeby was doic dalej.
Kocurek fajne ma transmisje jak cos robi, ale to zaklamanie ze nie sa one dla pieniedzy i udawanie ze sie w kims zakochala uwazam co najmniej za slabe, magicznie od tylu lat kocha tylko tych co placa, jak sie zaczynaja interesowac to automatycznie zaczyna byc oschla i przezuca sie na innego dawce, co madrzejszy co byl tam wiecej niz 2h potrafi zauwazyc co tam sie dzieje, a szkoda bo mi nie przeszkadza ze sobie zarabia kurwiac sie na swoj wlasny sposob, przeszkadza mi to ze łamie serca chlopakom co mogli by sobie kogos znalezc ale siedza z nia bo licza na cos wiecej,
specjalnie nie powie ze do zetona ze nie ma szans na milosc niech sie odpierdoli tylko zgrywa niedostepna, milosc nie wybiera i nawet jak zauwazy taki ze daje sie w konia robic to pozniej juz odwrotu nie ma, niby tam jakies sumienie ma wiec pewnie ja to gryzie ze tyle chlopa robi w chuja, ale jak sie kasa konczy to sumienie musi byc odstawione na bok, co zrobisz,

Ja osobiscie kiedys tam przesiedzialem kilka dobrych nocy jak jeszcze cos robila, zalujcie ze nie widzieliscie co pieknego wyczyniala po kursie tanca na rurze, jak sie zaczelo ewidetne ssanie kasy i ignorowanie kazdego bo ten z vipem cos powiedzial to ustapilem, czasem wpadne zobaczyc czy ktorys z zetonow sie nie wkurwil bo bym chetnie zobaczyl cos nowego, kocurek kiedys byla jak slodka, nie umiala nawet dobrze podniecic, ale z wiekiem jej pokazy zrobily sie coraz lepsze, szkoda ze je tak rzadko robi, co z tego ze sie rozebrala jak zrobila to jak zwykla nowicjuszka, teraz jak strip bym obejrzal to pewnie byl by taki konkretny ze hej

Zdobywcy, walczcie, ale nie ze mną bo to nie ja was w chuja robie, pozdrawiam
Awatar użytkownika
czlowiekkasza
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 36
Rejestracja: 14 lis 2015, 02:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
04 lut 2018, 18:54


czlowiekkasza pisze:Kocurek se lapy pociela czy mi sie wydaje?
Tak czy siak widze ze was stuleje strasznie kreca bo Kocunio jest smutny, kazdy potencjalny żeton chce milosci i nie wie co zrobic zeby was doic dalej.
Kocurek fajne ma transmisje jak cos robi, ale to zaklamanie ze nie sa one dla pieniedzy i udawanie ze sie w kims zakochala uwazam co najmniej za slabe, magicznie od tylu lat kocha tylko tych co placa, jak sie zaczynaja interesowac to automatycznie zaczyna byc oschla i przezuca sie na innego dawce, co madrzejszy co byl tam wiecej niz 2h potrafi zauwazyc co tam sie dzieje, a szkoda bo mi nie przeszkadza ze sobie zarabia kurwiac sie na swoj wlasny sposob, przeszkadza mi to ze łamie serca chlopakom co mogli by sobie kogos znalezc ale siedza z nia bo licza na cos wiecej,
specjalnie nie powie ze do zetona ze nie ma szans na milosc niech sie odpierdoli tylko zgrywa niedostepna, milosc nie wybiera i nawet jak zauwazy taki ze daje sie w konia robic to pozniej juz odwrotu nie ma, niby tam jakies sumienie ma wiec pewnie ja to gryzie ze tyle chlopa robi w chuja, ale jak sie kasa konczy to sumienie musi byc odstawione na bok, co zrobisz,

Ja osobiscie kiedys tam przesiedzialem kilka dobrych nocy jak jeszcze cos robila, zalujcie ze nie widzieliscie co pieknego wyczyniala po kursie tanca na rurze, jak sie zaczelo ewidetne ssanie kasy i ignorowanie kazdego bo ten z vipem cos powiedzial to ustapilem, czasem wpadne zobaczyc czy ktorys z zetonow sie nie wkurwil bo bym chetnie zobaczyl cos nowego, kocurek kiedys byla jak slodka, nie umiala nawet dobrze podniecic, ale z wiekiem jej pokazy zrobily sie coraz lepsze, szkoda ze je tak rzadko robi, co z tego ze sie rozebrala jak zrobila to jak zwykla nowicjuszka, teraz jak strip bym obejrzal to pewnie byl by taki konkretny ze hej

Zdobywcy, walczcie, ale nie ze mną bo to nie ja was w chuja robie, pozdrawiam


tak mogliby sobie znaleźć :rofl: :rofl: :rofl: spytaj rudera on przynajmniej szczerze mówi o swoich szansach

:D
LEON LXIX


Re: KOCUREK272
04 lut 2018, 20:17


robimy glupstwa dla kobiet, bo jestesmy zdobywcami z natury, jakims rodzajem osiagniecia ciagniecie kasy z tego tytułu jest, ale gdzie w tym szacunek do samej siebie?
udaje ze miala takie przejebane zycie bo zostala "zraniona" a sama robi to samo co zrobili jej? no coz
Awatar użytkownika
czlowiekkasza
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 36
Rejestracja: 14 lis 2015, 02:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
04 lut 2018, 21:06


czlowiekkasza pisze:robimy glupstwa dla kobiet, bo jestesmy zdobywcami z natury


Życie człowieka jest dość proste, potrzebuje bodźców żeby się rozwijać i celów żeby do nich dążyć, w momencie kiedy brakuje bodźców i brakuje celów co pozostaje? Jeżeli odpowiedź jest inna niż "samobój" to macie coś nie po kolei z logiką... Kiedyś życie "przegrywa" wyglądało inaczej, KAŻDY musiał mieć żonę więc jak do 25tki, no maks 30stki sobie sam nie znalazł to rodzina mu szukała "na siłę" - bo co facet znaczy bez baby, NIC! Znaleźć faceta bez baby to był naprawdę wyczyn, u mnie w wiosce kiedyś, w latach 60tych był karzełek, taki Tyrion Lannister i co, myślicie że sobie nie znalazł kobiety? Że był całe życie starym kawalerem? NIE! Oczywiście żadna "normalna" kobieta go nie chciała ale jego ojciec usłyszał plotę, że gdzieś tam 2 powiaty dalej jest rodzinka co ma córkę-karzełke w takim wieku jak jego syn to wsiedli w PKS i pojechali i się dogadali, dla ślepego znaleźli jakąś babkę bez ręki, głuchym szukali głuchych babek - każdy, ale to każdy MUSIAŁ mieć babę, bo co to za facet bez baby? Jak nie miał baby kilkadziesiąt lat to ze wstydu szedł pod drzewo za stodołą, brał mocny sznur i robił to co prawdziwy mężczyzna powinien w momencie kiedy uświadomi sobie, że przegrał życie. A teraz przegrywom się w dupach poprzewracało od tej techniki, naoglądają się filmiów motywacyjnych na youtubie, pójdą na jakieś szkolenia z podrywu w stylu "każdy może poderwać laskę 10/10 to nie kwestia wyglądu czy kasy tylko podejścia! Musisz uwierzyć w siebie i tylko to się liczy"* I potem takie wyprane z logiki dekle rozpełzają się po świecie i tracą kolejne lata życia na szukanie ideałów aż w końcu trafiają na portal terapeutyczny - showup.tv. Tak tak, dobrze przeczytaliście - terapeutyczny bo to portal terapeutyczny a panie tu pracujące to terapeutki - nie żadne tam szmaty, wywłoki, kurwikłaki czy oszustki tylko właśnie terapeutki. Rodzaje sesji są różne - są rozbierane, są mówione ale wszystkie łączy jedno - w jakiś sposób pomagają ludziom przegranym leczyć się ze swoich problemów. Jedne działają motywacyjnie - pokazują im, że wszystkie ładne kobiety są w gruncie rzeczy tak same i że praw natury nie oszukasz - 4/10 może szukać sobie laski maks 4/10, nie kurwa 10/10 bo to przeczy matematyce i logice tylko własnie 4/10 wtedy taki przegryw rzuca SU i idzie do normalnego życia szukać swojej 4/10 pasującej połowki jabłka. Inne znowu działają w sposób motywacyjny ale jest to faza przed-uświadomieniowa - przegryw wie już że jest przegrywem ale nie uświadomił sobie jakie są WSZYSTKie kobiety i wciąż ma marzenia - wyznacza sobie cel i poświęca kolejne miesiące żeby go zdobyć. Jeżeli wyznaczył sobie, że zdobędzie Kotzura bo to jest jego ideał kobiety - OK, niech zdobywa - chuj z tym, że zajmie mu to 2-3 lata i dalej jej nie zdobędzie, ale przynajmniej będzie miał jakiś cel, coś będzie robił żeby się jak najbardziej oddalić od wizji sznura na drzewie za stodołą. To nie wina modelek że oni je podrywają bez logiki, ładu i skladu - oni sami NIE CHCĄ wierzyć w to, że NIGDY się nie spotkają ze swoją upragnioną modelką bo w momencie kiedy człowiek który nic nie dokonał w życiu i niczego już nie dokona uświadomia sobie, że jego lista "CELE W ZYCIU" staje się już całkiem pusta po wykreśleniu punktu "zdobyć upragnioną 10/10" to zostaje mu już tylko sznur, znajome drzewko i stodoła. Oddalają tą wizję jak mogą i nie można winić za to modelek, że jest taka nisza na rynku i one ją wypełniają. Gdyby nie było naiwnych, przegranych facetów to nie byłoby też pań drenujących portfele naiwnych, przegranych facetów - prawda?

*DEBILE KURWA! Jakby tylko to się liczyło to by modelek zabrakło żeby ożenić tych wszystkich biednych i brzydkich przegrywów z nimi :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: KOCUREK272
04 lut 2018, 21:36


Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 25 gru 2017, 18:59
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ....
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
04 lut 2018, 22:03


W sumie jakbys nazwał rzeczy po imieniu to by wyszło ze co madrzejsza bez zasad kurwa wydoi sobie prawiczka, no i to prawda, ale po co sie oszukuje ze jest taka wspanialomyslna jak to zwykla materialistka co traktuje zwierzeta lepiej niz facetow tego nie porafie pojac, ciagle sie wybiela, nie dla siebie a dla nich, zeby nie wyszlo ze sie domysla czegos
Awatar użytkownika
czlowiekkasza
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 36
Rejestracja: 14 lis 2015, 02:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
04 lut 2018, 22:16


czlowiekkasza pisze:Kocurek se lapy pociela czy mi sie wydaje?
Tak czy siak widze ze was stuleje strasznie kreca bo Kocunio jest smutny, kazdy potencjalny żeton chce milosci i nie wie co zrobic zeby was doic dalej.
Kocurek fajne ma transmisje jak cos robi, ale to zaklamanie ze nie sa one dla pieniedzy i udawanie ze sie w kims zakochala uwazam co najmniej za slabe, magicznie od tylu lat kocha tylko tych co placa, jak sie zaczynaja interesowac to automatycznie zaczyna byc oschla i przezuca sie na innego dawce, co madrzejszy co byl tam wiecej niz 2h potrafi zauwazyc co tam sie dzieje, a szkoda bo mi nie przeszkadza ze sobie zarabia kurwiac sie na swoj wlasny sposob, przeszkadza mi to ze łamie serca chlopakom co mogli by sobie kogos znalezc ale siedza z nia bo licza na cos wiecej,
specjalnie nie powie ze do zetona ze nie ma szans na milosc niech sie odpierdoli tylko zgrywa niedostepna, milosc nie wybiera i nawet jak zauwazy taki ze daje sie w konia robic to pozniej juz odwrotu nie ma, niby tam jakies sumienie ma wiec pewnie ja to gryzie ze tyle chlopa robi w chuja, ale jak sie kasa konczy to sumienie musi byc odstawione na bok, co zrobisz,

Ja osobiscie kiedys tam przesiedzialem kilka dobrych nocy jak jeszcze cos robila, zalujcie ze nie widzieliscie co pieknego wyczyniala po kursie tanca na rurze, jak sie zaczelo ewidetne ssanie kasy i ignorowanie kazdego bo ten z vipem cos powiedzial to ustapilem, czasem wpadne zobaczyc czy ktorys z zetonow sie nie wkurwil bo bym chetnie zobaczyl cos nowego, kocurek kiedys byla jak slodka, nie umiala nawet dobrze podniecic, ale z wiekiem jej pokazy zrobily sie coraz lepsze, szkoda ze je tak rzadko robi, co z tego ze sie rozebrala jak zrobila to jak zwykla nowicjuszka, teraz jak strip bym obejrzal to pewnie byl by taki konkretny ze hej

Zdobywcy, walczcie, ale nie ze mną bo to nie ja was w chuja robie, pozdrawiam


troche sie z toba godze , troche nie

i tak za kocurka krew przeleje

,,,
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
04 lut 2018, 22:25


no w sumie nie ty jeden, i tu jest problem, ze jakbyscie sie wszyscy spotkali to by postarala sie zrobic zebyscie sie zaprzyjaznili, nigdy nie przelali krwi i dali sie ciagnac dalej,
nie mam nic przeciwko placeniu za te show ktore czasami robi kocurek bo sa warte swojej ceny, z tym tez sie sporo zmienilo, kiedys robila cel 8k i jak nazbierala 3 kolejnego dnia byl ten sam za 5, teraz jak robi cel 7777 i nazbiera 1k wkurwi sie, wylaczy transmisje po 2h bo nie ma zetonikow, wlaczy na nastepny dzien i ten sam cel jest za 8888, pozniej 9999, zrobi losy ktore wygra zawsze ta sama osoba (bo ma oczywiscie szczescie) pozniej nigdy wiecej sie na transmisji nie pojawi, nie wiem po co te wszystkie przekrety jak idzie zarobic bedac po prostu seksowna tak jak dzisiaj
Awatar użytkownika
czlowiekkasza
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 36
Rejestracja: 14 lis 2015, 02:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
04 lut 2018, 23:05


czlowiekkasza pisze:no w sumie nie ty jeden, i tu jest problem, ze jakbyscie sie wszyscy spotkali to by postarala sie zrobic zebyscie sie zaprzyjaznili, nigdy nie przelali krwi i dali sie ciagnac dalej,
nie mam nic przeciwko placeniu za te show ktore czasami robi kocurek bo sa warte swojej ceny, z tym tez sie sporo zmienilo, kiedys robila cel 8k i jak nazbierala 3 kolejnego dnia byl ten sam za 5, teraz jak robi cel 7777 i nazbiera 1k wkurwi sie, wylaczy transmisje po 2h bo nie ma zetonikow, wlaczy na nastepny dzien i ten sam cel jest za 8888, pozniej 9999, zrobi losy ktore wygra zawsze ta sama osoba (bo ma oczywiscie szczescie) pozniej nigdy wiecej sie na transmisji nie pojawi, nie wiem po co te wszystkie przekrety jak idzie zarobic bedac po prostu seksowna tak jak dzisiaj

Co do losow to sie nie zgodze bo czesto wygrywalem i nie jestem fejkiem a co do reszty to prawda kiedys bylo lepiej byla inna
Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 25 gru 2017, 18:59
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ....
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
04 lut 2018, 23:29


dawno nie widzialem tak swietnej transmisji u kocurka jak dzisiaj, podniecila mnie konkretnie,
osoby ktore za to zaplacily tez powinny dostac od was troche akredytacji, dawali na cel, nawet sie nie odzywali zeby mogla z wami pisac
naprawde, dziekuje obu kocurkowi i zetonom za te wspaniale kilka godzin dzisiaj, gdyby tak bylo codziennie to bym czesciej wpadal,
w sumie po czyms takim nie powinniscie plakac tak jak placzecie ze was nie docenia teraz tylko dziekowac za wspanialy show, bo dzisiaj to akurat zachowywala sie super (przynajmniej dla kogos kto przychodzi na portal erotyczny a nie randkowy)
no ale zapomnialem ze wy sie zakochaliscie i chcecie uwagi na wylacznosc za te zetony wczesniej
Awatar użytkownika
czlowiekkasza
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 36
Rejestracja: 14 lis 2015, 02:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
05 lut 2018, 00:40


czlowiekkasza pisze:Kocurek se lapy pociela czy mi sie wydaje?
Tak czy siak widze ze was stuleje strasznie kreca bo Kocunio jest smutny, kazdy potencjalny żeton chce milosci i nie wie co zrobic zeby was doic dalej.
Kocurek fajne ma transmisje jak cos robi, ale to zaklamanie ze nie sa one dla pieniedzy i udawanie ze sie w kims zakochala uwazam co najmniej za slabe, magicznie od tylu lat kocha tylko tych co placa, jak sie zaczynaja interesowac to automatycznie zaczyna byc oschla i przezuca sie na innego dawce, co madrzejszy co byl tam wiecej niz 2h potrafi zauwazyc co tam sie dzieje, a szkoda bo mi nie przeszkadza ze sobie zarabia kurwiac sie na swoj wlasny sposob, przeszkadza mi to ze łamie serca chlopakom co mogli by sobie kogos znalezc ale siedza z nia bo licza na cos wiecej,
specjalnie nie powie ze do zetona ze nie ma szans na milosc niech sie odpierdoli tylko zgrywa niedostepna, milosc nie wybiera i nawet jak zauwazy taki ze daje sie w konia robic to pozniej juz odwrotu nie ma, niby tam jakies sumienie ma wiec pewnie ja to gryzie ze tyle chlopa robi w chuja, ale jak sie kasa konczy to sumienie musi byc odstawione na bok, co zrobisz,

Ja osobiscie kiedys tam przesiedzialem kilka dobrych nocy jak jeszcze cos robila, zalujcie ze nie widzieliscie co pieknego wyczyniala po kursie tanca na rurze, jak sie zaczelo ewidetne ssanie kasy i ignorowanie kazdego bo ten z vipem cos powiedzial to ustapilem, czasem wpadne zobaczyc czy ktorys z zetonow sie nie wkurwil bo bym chetnie zobaczyl cos nowego, kocurek kiedys byla jak slodka, nie umiala nawet dobrze podniecic, ale z wiekiem jej pokazy zrobily sie coraz lepsze, szkoda ze je tak rzadko robi, co z tego ze sie rozebrala jak zrobila to jak zwykla nowicjuszka, teraz jak strip bym obejrzal to pewnie byl by taki konkretny ze hej

Zdobywcy, walczcie, ale nie ze mną bo to nie ja was w chuja robie, pozdrawiam

Musze tutaj sie zgodzic z userem kaszą i powiem wiecej namaszcze go chyba na mojego nastepce(w razie mojej nieplanowanej smierci) w tym dlugim bardzo rozwinietym temacie..choc wiele tych rewelacji chyba odpisal z moich poprzednich postow



Nowy Blog ShowUp.tv
jestem obecny,nawet jak spicie.
Awatar użytkownika
opium01
SU-holik
SU-holik
Posty: 83
Rejestracja: 25 lis 2017, 02:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: E.W
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
05 lut 2018, 00:55


A odnosnie co do wylewu 'hejtu' ostatnimi dniami to takie ryzyko zawodowe dla e-kur, e-modelek xd wygodne zycie,zarabianie bez wysilku wiaze sie z czyms takim


Pisanie sobie w e-swiecie jest nieszkodliwe,jednak,gdy trafi sie jakis psychopata,ktory zacznie dociekac,szukac,sledzic wtedy moze byc to nieprzyjemne...taka cena niestety latwej kasy
jestem obecny,nawet jak spicie.
Awatar użytkownika
opium01
SU-holik
SU-holik
Posty: 83
Rejestracja: 25 lis 2017, 02:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: E.W
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
05 lut 2018, 09:27


opium01 pisze:Pisanie sobie w e-swiecie jest nieszkodliwe,jednak,gdy trafi sie jakis psychopata,ktory zacznie dociekac,szukac,sledzic wtedy moze byc to nieprzyjemne...taka cena niestety latwej kasy


na nieszczęście kocurka takim psychopatą dla niej jesteś ty popuś :D

tym co tu narzekają na kocura trzeba jeszcze raz wyjaśnić tylko tym razem zrobię to waszym prostym językiem:

WY GŁUPIE WSIOKI, MUSITA ZROZUMIEĆ, ŻE TO SHOWUP A NIE RANDKA W CIEMNO, ŻODYN Z WOS NIE ZOSTONIE IJ CHŁOPEM, ANI TYŻ NIE BYDZIE TYM IDNYM, ULUBIONYM KOLEGĄ Z INTERNETU, JAK TU JUŻ RAZ PISAŁEM JEDNEMU TAKIEMU KOCUREK WSTYDZIŁABY SIĘ Z WAMI NA ULICY POKAZAĆ JAK TEGO NIE ROZUMIETA TO WRACAJTA NA WIEŚ KROWY PAŚĆ BO SIE NIE KWALIFIKUJETA :D

ps. chciałbym zobaczyć minę kocurka jakby się okazało, że jednym z tych narzekających tu na nią jest paweł albo cichy :D

pozdrawiam hard :bye:
LEON LXIX


Re: KOCUREK272
05 lut 2018, 13:21


jay pisze:KOCUREK WSTYDZIŁABY SIĘ Z WAMI NA ULICY POKAZAĆ


A kim to ona niby nie jest żeby tak się wstydzić. Ale ty JAY jak zwykle pierdolisz. :!: :!: :!: :!:

www.BlogSu.pl
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: KOCUREK272
05 lut 2018, 14:10


HardRockCaffe666 pisze:
jay pisze:KOCUREK WSTYDZIŁABY SIĘ Z WAMI NA ULICY POKAZAĆ


A kim to ona niby nie jest żeby tak się wstydzić. Ale ty JAY jak zwykle pierdolisz. :!: :!: :!: :!:



Hard ile Ty masz lat? Myslisz że z facetami w twoim wieku taka laska jak Kocurek paula czy Każda inna chciała by sie pokazać i krzyczeć " patrzcie to mój chłopak"
Ogarnij sie człowieku mógłbyś być jej dziadkiem. Niechodzi tu o to kim jest tylko o zwykłą przyzwoitość. To że masz swoje lata nie oznacza że jesteś zwolniony z myślenia i wszystko Ci wolno. Dziekuje :acute:


https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Awatar użytkownika
Kodak
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 02 lut 2018, 08:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kodak


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości