_Jokerka_/KissMee/KissForYou/Mrraaauuuu/

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: KOCUREK272
27 lis 2017, 23:09
Oleczkaa pisze:Właśnie zostałam zbanowana u niej na trans. Za co? Kij wie, wbiłam sobie tylko popatrzeć a tu po sekundzie BAN :lol: :derisive: :ok:

Właśnie dowiedziałaś się że kotek nie przepada za innymi laseczkami.To smutne ale to jej transmisje i ona tam rządzi :?:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: KOCUREK272
28 lis 2017, 11:14
HardRockCaffe666 pisze:
jay pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Doby pomysł i będzie nim lała tych którzy nie dają żetonków. :hehe:


widziałeś co kocurek wczoraj pisała o tobie?
nie będzie o jakiegoś dziadka się starała :D to idź już to tej swojej nierządnicy i nie podglądaj już kocurka :bye:

Widzę że jest dla mnie miła no no jestem w szoku.A to że ja tak boli że piszę tu prawdę to już jej problem.I niech nie będzie taka nie miła bo nie wie jeszcze na co mnie stać jak ktoś mnie wyprowadzi z równowagi :smoke:


oj dziadek dziadek, stać cię tylko na szczekanie tu na forum i na nic więcej, nic jej nie zrobisz
LEON LXIX


Re: KOCUREK272
28 lis 2017, 13:04
Oleczkaa pisze:Właśnie zostałam zbanowana u niej na trans. Za co? Kij wie, wbiłam sobie tylko popatrzeć a tu po sekundzie BAN :lol: :derisive: :ok:


Kocurek jest właśnie z tych dziewczyn, które nie za bardzo tolerują osobniki tej samej płci u siebie na transmisji. Ale to jej transmisja i ma oczywiście prawo do tego, mimo, że niektórym może się to nie podobać. Trzeba uszanować :)
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
28 lis 2017, 13:39
Kiedyś ktoś wspomniał, że istnieje taka dolegliwość/choroba Kocurkowa która panuje już od dawien dawna... i z perspektywy czasu, jak tak obserwuję ten temat, to dociera do mnie, że to zjawisko faktycznie istnieje :D


https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: KOCUREK272
28 lis 2017, 14:02
jay pisze:
HardRockCaffe666 pisze:
jay pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Doby pomysł i będzie nim lała tych którzy nie dają żetonków. :hehe:


widziałeś co kocurek wczoraj pisała o tobie?
nie będzie o jakiegoś dziadka się starała :D to idź już to tej swojej nierządnicy i nie podglądaj już kocurka :bye:

Widzę że jest dla mnie miła no no jestem w szoku.A to że ja tak boli że piszę tu prawdę to już jej problem.I niech nie będzie taka nie miła bo nie wie jeszcze na co mnie stać jak ktoś mnie wyprowadzi z równowagi :smoke:


oj dziadek dziadek, stać cię tylko na szczekanie tu na forum i na nic więcej, nic jej nie zrobisz

Mimo że ona nie mówi o mnie pozytywnie i ja tez często pisze o niej to i owo to tak na prawdę nie nam powodów żeby ja nienawidzieć i muszę wam tu napisać że ciągle darzę ja pewną sympatią ze względu na chwile które tam kiedyś u niej spędziłem.Pozdrawiam hard :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: KOCUREK272
28 lis 2017, 14:12
HardRockCaffe666 pisze:Mimo że ona nie mówi o mnie pozytywnie i ja tez często pisze o niej to i owo to tak na prawdę nie nam powodów żeby ja nienawidzieć i muszę wam tu napisać że ciągle darzę ja pewną sympatią ze względu na chwile które tam kiedyś u niej spędziłem.Pozdrawiam hard :bye:

I to tak z sympatii wbijasz jej szpilę każdym wpisem? Może odpuść w imię tych miłych wspomnień, stać Cię na to czy to tylko czcza gadka jak zwykle u Ciebie?

https://showup24.tv/KOCUREK272

https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 18:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
28 lis 2017, 14:32
pusty_nick pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Mimo że ona nie mówi o mnie pozytywnie i ja tez często pisze o niej to i owo to tak na prawdę nie nam powodów żeby ja nienawidzieć i muszę wam tu napisać że ciągle darzę ja pewną sympatią ze względu na chwile które tam kiedyś u niej spędziłem.Pozdrawiam hard :bye:

I to tak z sympatii wbijasz jej szpilę każdym wpisem? Może odpuść w imię tych miłych wspomnień, stać Cię na to czy to tylko czcza gadka jak zwykle u Ciebie?

https://showup24.tv/KOCUREK272

https://showup24.tv/profile/KOCUREK272

Podejrzewam że i tak kotek ma wyjebane na to jak ona mówi pisze ten ''dziadek'' wiec odrobina prawdy jej nie zaszkodzi.A to ze kiedyś ją lubiłem nie oznacza że mam tu od razu kłamać i wychwalać ją pod niebiosa.Pozdrawiam hard. :smoke:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: KOCUREK272
29 lis 2017, 20:57
Nie jestem za żadną ze stron, to sprawa między Kocurkiem a Hardem,
ale zabiorę głos.
Może i tak to wygląda, że Kocuras ma wywalone na opinie innych, ale tak nie jest i bierze do siebie to co kto pisze.
Coś mi o tym wiadomo, bo nie raz napisałem coś, czego nie powinienem...
zwykle za sprawą negatywnych emocji - nerwy nie są niestety dobrym doradcą, zwłaszcza w połączeniu z wiadomo jakim płynem...
I było mi później cholernie głupio, bo widziałem jaką sprawiłem jej przykrość.
Nie bronię jej, bo też czasami za dużo coś napisze czy powie
i wiem, że zazwyczaj ma później wyrzuty sumienia, ale to dobrze o niej świadczy... to ludzki odruch.

Zrobicie jak chcecie, jednak i ja proponuję zakończyć te nikomu niepotrzebne wbijanie szpil.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
30 lis 2017, 01:15
Panowie nie traktujcie mnie jako hejtera tylko dla tego że dałem jej medal za spryt i manipulację.I tak wydaje mi się że dosyć łagodnie tu pisze o niej,a że nie są to zawsze komplementy tu już inna sprawa.Jak coś mi się nie podoba to o tym pisze,Chyba po to też zostało stworzone to forum żeby nie tylko słodzić i wychwalać.Pozdrawiam hard :smoke:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: KOCUREK272
30 lis 2017, 13:01
HardRockCaffe666 pisze:Panowie nie traktujcie mnie jako hejtera tylko dla tego że dałem jej medal za spryt i manipulację.I tak wydaje mi się że dosyć łagodnie tu pisze o niej,a że nie są to zawsze komplementy tu już inna sprawa.Jak coś mi się nie podoba to o tym pisze,Chyba po to też zostało stworzone to forum żeby nie tylko słodzić i wychwalać.Pozdrawiam hard :smoke:


Hard, nie myślę o Tobie jak o hejterze, bo daleko Ci do nich,
ale nawet takie małe docinki mogą zaboleć drugą osobę.
Oczywiście masz prawo wyrażać swoją opinię, po to w końcu jest to forum,
jednak czasami lepiej się chwilkę zastanowić zanim się coś napisze i opublikuje. Nie zawsze to co dla nas jest zabawne takim jest dla innych.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
30 lis 2017, 13:23
Ragazzo masz racje ale odrobinka krytyki jeszcze nikomu tu chyba nie zaszkodziła.A w dzisiejszych czasach trzeba często wykazywać się sprytem i dobrze tez jest od czasu do czasu umieć trochę pomanipulować widzami dla różnych czasami przyziemnych celów.Ileż to takich przykładów mamy w chociaż by w historii że różnego rodzaju szarlatani pociągnęli rzesze ludzi na krawędź przepaści.Pozdrawiam hard :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: KOCUREK272
30 lis 2017, 15:54
HardRockCaffe666 pisze:Ragazzo masz racje ale odrobinka krytyki jeszcze nikomu tu chyba nie zaszkodziła.A w dzisiejszych czasach trzeba często wykazywać się sprytem i dobrze tez jest od czasu do czasu umieć trochę pomanipulować widzami dla różnych czasami przyziemnych celów.Ileż to takich przykładów mamy w chociaż by w historii że różnego rodzaju szarlatani pociągnęli rzesze ludzi na krawędź przepaści.Pozdrawiam hard :bye:


ciekawe kiedy tej odrobinki krytyki z twojej strony zasmakuje wredna
LEON LXIX


Re: KOCUREK272
30 lis 2017, 16:29
jay pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Ragazzo masz racje ale odrobinka krytyki jeszcze nikomu tu chyba nie zaszkodziła.A w dzisiejszych czasach trzeba często wykazywać się sprytem i dobrze tez jest od czasu do czasu umieć trochę pomanipulować widzami dla różnych czasami przyziemnych celów.Ileż to takich przykładów mamy w chociaż by w historii że różnego rodzaju szarlatani pociągnęli rzesze ludzi na krawędź przepaści.Pozdrawiam hard :bye:


ciekawe kiedy tej odrobinki krytyki z twojej strony zasmakuje wredna

Wyobraź sobie że też kilka razy no może nie krytykowałem ją ale wyraziłem swoja opinie na różne tematy. Fakt faktem zrobiłem to na pw ale jak coś mi się nie podoba to umiem o tym jej napisać . I tyle w tym temacie. :drag:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: KOCUREK272
01 gru 2017, 00:36
widzę, że pobiła kolejny rekord idiotyzmu.
Awatar użytkownika
tevfik
SU-holik
SU-holik
Posty: 117
Rejestracja: 10 lip 2017, 20:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ewazbananowegodrzewa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
01 gru 2017, 03:55
dorzuccie Pani do 200zł i pocalujcie jej but bo sie wkurwiła :(
jestem obecny,nawet jak spicie.
Awatar użytkownika
opium01
SU-holik
SU-holik
Posty: 83
Rejestracja: 25 lis 2017, 03:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: E.W
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
01 gru 2017, 08:37
tevfik pisze:widzę, że pobiła kolejny rekord idiotyzmu.


Da się bardziej? Szkoda, że nie wiedziałem.



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 18:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


Re: KOCUREK272
01 gru 2017, 11:11
Czyż by kotek była na coś chora bo widziałem wczoraj na jej ramionku jakąś dziwną machinę,a ponieważ jej źle nie życzę to trochę się o nią martwię :!:

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: KOCUREK272
01 gru 2017, 12:13
tevfik pisze:widzę, że pobiła kolejny rekord idiotyzmu.


Hmm... Można wiedzieć co masz na myśli ? Pytam, bo byłem i jakoś nie dostrzegłem nic idiotycznego.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
01 gru 2017, 12:17
NoMoreMoney pisze:
tevfik pisze:widzę, że pobiła kolejny rekord idiotyzmu.


Hmm... Można wiedzieć co masz na myśli ? Pytam, bo byłem i jakoś nie dostrzegłem nic idiotycznego.

Chuj tak naprawdę wie co autor miał na myśli :shock2:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: KOCUREK272
01 gru 2017, 12:57
NoMoreMoney pisze:
tevfik pisze:widzę, że pobiła kolejny rekord idiotyzmu.


Hmm... Można wiedzieć co masz na myśli ? Pytam, bo byłem i jakoś nie dostrzegłem nic idiotycznego.

też miałem go o to pytać, bo co trochę ktoś tu opowiada jakie do straszne bezeceństwa kocurek odstawia a ja nie wiem o co chodzi :dontknow:
LEON LXIX


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości