Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
29 maja 2019, 10:57
Leila87 pisze:Nie wiem jak Wy ale ja odnoszę wrażenie,że w ostatnim czasie przelewy realizowane są tylko w poniedziałki i piątki :blink: :shock2: ....Jak u was?

w zeszlym tygodniu przyszedl mi w czwartek, wiec musze obalic Twoja teorie kochana...


FajnaOna24 pisze:Zleciłam dziś o 10.30
Zrealizowany 11.09

no i to wlasnie jest niesprawiedliwosc...ja zlecalam w niedziele w nocy i dalej nie mam...
ile zlecalas?

w ogole mam pytanie do Was, czy pokazujecie buzie na ogolnym tudziez na priv? Jesli nie to czy Wam tez spada zainteresowanie? Ostatnio malo zarabiam na priv od nowych uzytkownikow, gdyby nie stali ktorzy sa bardzo hojni to nie wiem czy zarobilabym. Jak to u Was jest? Dodam ze nie pokazuje buzi
Awatar użytkownika
Halyna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:28
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
29 maja 2019, 11:18
Halyna pisze:
FajnaOna24 pisze:Zleciłam dziś o 10.30
Zrealizowany 11.09

no i to wlasnie jest niesprawiedliwosc...ja zlecalam w niedziele w nocy i dalej nie mam...
ile zlecalas?


U mnie to samo też zlecone w nocy i dalej wisi...
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
29 maja 2019, 13:15
Ja zleciłam w poniedziałek w nocy, wysłali mi dzisiaj po 11.
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
29 maja 2019, 13:28
U mnie również zrealizowany dzisiaj po 11
Innocent


Re: Płynność wypłat z SU
29 maja 2019, 13:44
jak do nich pisalam to powiedzieli, ze przelewy sa realizowane losowo, tyle ze w zeszlym tygodniu tez nie dostalam wczesniej wiec losowo jestem na samym koncu co tydzien
Awatar użytkownika
Halyna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:28
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
29 maja 2019, 23:25
Wychodzi na to,że te najbardziej popularne dziewczyny mają realizowane przelewy najszybciej.Napisałam do 6 dziewczyn które są Top i każda twierdzi że najdłużej czeka dobę na realizację.Coś tu nie gra....
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
30 maja 2019, 01:38
Leila87 pisze:Wychodzi na to,że te najbardziej popularne dziewczyny mają realizowane przelewy najszybciej.Napisałam do 6 dziewczyn które są Top i każda twierdzi że najdłużej czeka dobę na realizację.Coś tu nie gra....


No jakiś spisek i zmowa musi być jak nic, ja tam myślę, że powinnaś z tym do TVN-u iść.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Re: Płynność wypłat z SU
30 maja 2019, 06:48
Leila87 pisze:Wychodzi na to,że te najbardziej popularne dziewczyny mają realizowane przelewy najszybciej.Napisałam do 6 dziewczyn które są Top i każda twierdzi że najdłużej czeka dobę na realizację.Coś tu nie gra....


tylko ze jeszcze w marcu czasami tez mialam na drugi dzien realizowane przelewy a w topce nie jestem...
Awatar użytkownika
Halyna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:28
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
30 maja 2019, 07:28
od_taaki pisze:
Leila87 pisze:Wychodzi na to,że te najbardziej popularne dziewczyny mają realizowane przelewy najszybciej.Napisałam do 6 dziewczyn które są Top i każda twierdzi że najdłużej czeka dobę na realizację.Coś tu nie gra....


No jakiś spisek i zmowa musi być jak nic, ja tam myślę, że powinnaś z tym do TVN-u iść.


Bardzo śmieszne... :good3: :good3: :good3:
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
30 maja 2019, 08:35
Leila87 pisze:
od_taaki pisze:
Leila87 pisze:Wychodzi na to,że te najbardziej popularne dziewczyny mają realizowane przelewy najszybciej.Napisałam do 6 dziewczyn które są Top i każda twierdzi że najdłużej czeka dobę na realizację.Coś tu nie gra....


No jakiś spisek i zmowa musi być jak nic, ja tam myślę, że powinnaś z tym do TVN-u iść.


Bardzo śmieszne... :good3: :good3: :good3:


Ciekawe czy dzisiaj nam zleca...pisalas moze do nich apropo tego ze dziewczyny z topki dostaja kase na drugi dzien? zastanawiam sie czy nie wyskrobac im maila z pretensjami...
Awatar użytkownika
Halyna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:28
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
30 maja 2019, 12:31
Halyna pisze:Ciekawe czy dzisiaj nam zleca...pisalas moze do nich apropo tego ze dziewczyny z topki dostaja kase na drugi dzien? zastanawiam sie czy nie wyskrobac im maila z pretensjami...


Co Ci to da poza tym, że się wyżyjesz literacko? NIC. Wkleją Ci formułkę, że mają 7 dni i robią losowo.
Biustwo


Re: Płynność wypłat z SU
30 maja 2019, 13:12
Biustwo pisze:
Halyna pisze:Ciekawe czy dzisiaj nam zleca...pisalas moze do nich apropo tego ze dziewczyny z topki dostaja kase na drugi dzien? zastanawiam sie czy nie wyskrobac im maila z pretensjami...


Co Ci to da poza tym, że się wyżyjesz literacko? NIC. Wkleją Ci formułkę, że mają 7 dni i robią losowo.


Święta racja. Nic nie podziała. Widocznie SU faworyzuje laski które zarabiają dla nich największe pieniądze...
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
30 maja 2019, 13:33
Hmmm nie wiem czy faworyzują tak do końca te które im kokosy przynoszą .....przed tym całym zamieszaniem wypłacałam po 100zł zawsze i miałam na drugi dzień kase, a nie chciało mi sie siedzieć często więc nie miałam aż tak dużo" kokosów ". Przelewali mi z dnia na dzień nie wiem dlaczego ale tak było. Teraz z limitem tys zł jesli zlecę to mam różnie wypłacane. Czasami na drugi dzień a czasem muszę czekać pare dni ....Nie wiem jaką mają strategię bo " losowe wypłaty " to nie przejdą .Nikt chyba w to nie wierzy?? ze robią losowo??
Awatar użytkownika
kf82
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 15 kwie 2019, 09:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
30 maja 2019, 13:40
Moim zdaniem teraz faktycznie chodzą losowo... Przed wstrzymaniem wypłat miałam zawsze na drugi dzien, oprócz weekendów oczywiscie.
A teraz wypłacają co 4 czy 5 dni po 2 przelewy, a reszta czeka regulaminowe 7 dni np.. Moja intuicja mi podpowiada, że SU nie wróci tak szybko do wypłacania codziennie większości zleconych przelewów...i po prostu musicie się z tym pogodzić. :dontknow: :wink3:
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
30 maja 2019, 14:15
kf82 pisze:Hmmm nie wiem czy faworyzują tak do końca te które im kokosy przynoszą .....przed tym całym zamieszaniem wypłacałam po 100zł zawsze i miałam na drugi dzień kase, a nie chciało mi sie siedzieć często więc nie miałam aż tak dużo" kokosów ". Przelewali mi z dnia na dzień nie wiem dlaczego ale tak było. Teraz z limitem tys zł jesli zlecę to mam różnie wypłacane. Czasami na drugi dzień a czasem muszę czekać pare dni ....Nie wiem jaką mają strategię bo " losowe wypłaty " to nie przejdą .Nikt chyba w to nie wierzy?? ze robią losowo??


Też tak miałam a teraz wiszą po pięć dni...
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
30 maja 2019, 14:38
kf82 pisze:Hmmm nie wiem czy faworyzują tak do końca te które im kokosy przynoszą .....przed tym całym zamieszaniem wypłacałam po 100zł zawsze i miałam na drugi dzień kase, a nie chciało mi sie siedzieć często więc nie miałam aż tak dużo" kokosów ". Przelewali mi z dnia na dzień nie wiem dlaczego ale tak było. Teraz z limitem tys zł jesli zlecę to mam różnie wypłacane. Czasami na drugi dzień a czasem muszę czekać pare dni ....Nie wiem jaką mają strategię bo " losowe wypłaty " to nie przejdą .Nikt chyba w to nie wierzy?? ze robią losowo??


Dziwne że "losowo" topki dostają przelewy z dnia na dzień praktycznie....
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
30 maja 2019, 15:55
To, że dziewczyny z topu mają dodatkowe przywileje nie powinno chyba nikogo dziwić i bulwersować. Na SU i tak mają ich niewiele. Nie wiem czy interesujecie się sytuacją na zagranicznych stronach i ile o nich wiecie, ale tam dziewczyny z topu dostają nie tylko szybszą kasę, ale też dodatkowe funkcjonalności (są wyżej na stronie niezależnie od ilości widzów, mogą wypłacać kasę na żądanie, mogą reklamować się i zarabiać na swoim instagramie lub twitterze, dostają spore bonusy finansowe i wyższy % od zarobku itp.). To chyba normalne, że taki serwis docenia dziewczyny, które zarabiają najwięcej, szczególnie biorąc pod uwagę jaka jak duża jest teraz konkurencja w tej branży. Nasz ShowUp i te problemy typu "muszę 4 dni czekać na kasę" są niczym. Na wielu serwisach laski płaca kary finansowe (od 25 dolarów do 1000) np. za opuszczenie transmisji bez pożegnania, wyjście do toalety czy kota, który przebiega gdzieś w tle. Na niektórych stronach większość z nas nie dostała by zgody na nadawanie ze względu na słaby sprzęt i / lub oświetlenie. Już nie wspomnę o tym, że w wielu miejscach nie można nadawać nie pokazując buzi. Wiele osób mówi, że SU jest sto lat za murzynami (i jeśli chodzi o jakość transmisji to prawda), ale my tu mamy luz, o jakim większość dziewczyn nawet nie śni. Ciekawa jestem co laska z dołu, która ledwo zarabia 100zł w 3 dni by zrobiła, gdyby SU kazało jej zapłacić karę w wysokości 100zł. Byłaby rozpacz i zgrzytanie zębami :)

Jak mówi stare, mądre powiedzenie - szanuj szefa swego bo możesz mieć gorszego! :)
Pozdrawiam.
Biustwo


Re: Płynność wypłat z SU
30 maja 2019, 16:35
Biustwo pisze:To, że dziewczyny z topu mają dodatkowe przywileje nie powinno chyba nikogo dziwić i bulwersować. Na SU i tak mają ich niewiele. Nie wiem czy interesujecie się sytuacją na zagranicznych stronach i ile o nich wiecie, ale tam dziewczyny z topu dostają nie tylko szybszą kasę, ale też dodatkowe funkcjonalności (są wyżej na stronie niezależnie od ilości widzów, mogą wypłacać kasę na żądanie, mogą reklamować się i zarabiać na swoim instagramie lub twitterze, dostają spore bonusy finansowe i wyższy % od zarobku itp.). To chyba normalne, że taki serwis docenia dziewczyny, które zarabiają najwięcej, szczególnie biorąc pod uwagę jaka jak duża jest teraz konkurencja w tej branży. Nasz ShowUp i te problemy typu "muszę 4 dni czekać na kasę" są niczym. Na wielu serwisach laski płaca kary finansowe (od 25 dolarów do 1000) np. za opuszczenie transmisji bez pożegnania, wyjście do toalety czy kota, który przebiega gdzieś w tle. Na niektórych stronach większość z nas nie dostała by zgody na nadawanie ze względu na słaby sprzęt i / lub oświetlenie. Już nie wspomnę o tym, że w wielu miejscach nie można nadawać nie pokazując buzi. Wiele osób mówi, że SU jest sto lat za murzynami (i jeśli chodzi o jakość transmisji to prawda), ale my tu mamy luz, o jakim większość dziewczyn nawet nie śni. Ciekawa jestem co laska z dołu, która ledwo zarabia 100zł w 3 dni by zrobiła, gdyby SU kazało jej zapłacić karę w wysokości 100zł. Byłaby rozpacz i zgrzytanie zębami :)

Jak mówi stare, mądre powiedzenie - szanuj szefa swego bo możesz mieć gorszego! :)
Pozdrawiam.


Na chaturbate te wszystkie 'przywileje' tycza sie wszystkich nadajacych. Wyplate mozesz miec codziennie jesli zrealizujesz cztery regulaminowe wyplaty i to tez nie jakis specjalny przywilej. Kary wiadomo i bany sa ale mysle ze fajnie jak zbanuja najebana laske rzygajaca pod siebie jak na showup mialo juz miejsce podobno. Nie ma patologii jak na SU i bardzo dobrze.


nie nadaje na innych stronach oprocz chaturbate, wiec sie nie wypowiem.. ale to ze wysiwtla sie ktos wyzej na stronie mimo malej ilosci widzow okreslane jest poprzez algorytm i preferencji ogladajacego :)
Awatar użytkownika
Halyna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:28
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
30 maja 2019, 17:41
Biustwo pisze:To, że dziewczyny z topu mają dodatkowe przywileje nie powinno chyba nikogo dziwić i bulwersować. Na SU i tak mają ich niewiele. Nie wiem czy interesujecie się sytuacją na zagranicznych stronach i ile o nich wiecie, ale tam dziewczyny z topu dostają nie tylko szybszą kasę, ale też dodatkowe funkcjonalności (są wyżej na stronie niezależnie od ilości widzów, mogą wypłacać kasę na żądanie, mogą reklamować się i zarabiać na swoim instagramie lub twitterze, dostają spore bonusy finansowe i wyższy % od zarobku itp.). To chyba normalne, że taki serwis docenia dziewczyny, które zarabiają najwięcej, szczególnie biorąc pod uwagę jaka jak duża jest teraz konkurencja w tej branży. Nasz ShowUp i te problemy typu "muszę 4 dni czekać na kasę" są niczym. Na wielu serwisach laski płaca kary finansowe (od 25 dolarów do 1000) np. za opuszczenie transmisji bez pożegnania, wyjście do toalety czy kota, który przebiega gdzieś w tle. Na niektórych stronach większość z nas nie dostała by zgody na nadawanie ze względu na słaby sprzęt i / lub oświetlenie. Już nie wspomnę o tym, że w wielu miejscach nie można nadawać nie pokazując buzi. Wiele osób mówi, że SU jest sto lat za murzynami (i jeśli chodzi o jakość transmisji to prawda), ale my tu mamy luz, o jakim większość dziewczyn nawet nie śni. Ciekawa jestem co laska z dołu, która ledwo zarabia 100zł w 3 dni by zrobiła, gdyby SU kazało jej zapłacić karę w wysokości 100zł. Byłaby rozpacz i zgrzytanie zębami :)

Jak mówi stare, mądre powiedzenie - szanuj szefa swego bo możesz mieć gorszego! :)
Pozdrawiam.


Ale nie jesteśmy na innychportalach tylko na SU...
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
30 maja 2019, 18:51
zrealizowali Tobie wyplate dzisiaj Leila?


bo mi nie.
Awatar użytkownika
Halyna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:28
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości