_Jokerka_/KissMee/KissForYou/Mrraaauuuu/

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: KOCUREK272
09 mar 2018, 03:09


....To był temat ogólny Mężczyzn i Kobiet... spotykać się Kobietą która ma dzieci i szuka innego tatę i na odwrót nie chodziło o to co piszesz. Serdecznie Dziękuję za życzenia i Pamięć.
Awatar użytkownika
Kocurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 121
Rejestracja: 19 lip 2019, 20:06
Podziękował: 59 razy
Podziękowano mu: 180 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: __77777__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: __77777__


Re: KOCUREK272
09 mar 2018, 03:29


KOCURELLA pisze:....To był temat ogólny Mężczyzn i Kobiet... spotykać się Kobietą która ma dzieci i szuka innego tatę i na odwrót nie chodziło o to co piszesz. Serdecznie Dziękuję za życzenia i Pamięć.

A co jets zlego w tym d by poznac babke dzieckiem? wedlug Cb to kurw a bo ma dziecko?ja jebi e?nie pomyslalas / /,ze moze ten facet to niczego nie warty kutas ,ktory zrobil i spierd,...ł ?a dziewczyna nie njest tu winna i probuje na nowo ulozyc sb zycie? wedlug mnie ma takie prawo...ale sypoko wiem tyle co ktos mi pisal pozdro
jestem obecny,nawet jak spicie.
Awatar użytkownika
opium01
SU-holik
SU-holik
Posty: 83
Rejestracja: 25 lis 2017, 02:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: E.W
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
09 mar 2018, 03:41


.... dla mnie nie istotne kto z kim i jak .....
Awatar użytkownika
Kocurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 121
Rejestracja: 19 lip 2019, 20:06
Podziękował: 59 razy
Podziękowano mu: 180 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: __77777__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: __77777__


Re: KOCUREK272
09 mar 2018, 03:55


Czyli jednak to prawdac, dla cb laska,ktora ma dziecko jest kurw ą i juz? niezaleznie co czy znasz jej historie i jak to bylo? :lol: I widzisz z Tb zawsze tak jest i bylo i bedzie nie potrafisz wyglosic swojej s teori i jej bronic,piszesz tylko ogólniki...
jestem obecny,nawet jak spicie.
Awatar użytkownika
opium01
SU-holik
SU-holik
Posty: 83
Rejestracja: 25 lis 2017, 02:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: E.W
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
09 mar 2018, 10:54


opium01 pisze:Czyli jednak to prawdac, dla cb laska,ktora ma dziecko jest kurw ą i juz? niezaleznie co czy znasz jej historie i jak to bylo? :lol: I widzisz z Tb zawsze tak jest i bylo i bedzie nie potrafisz wyglosic swojej s teori i jej bronic,piszesz tylko ogólniki...

W naszym kraju jak i na cały bożym świecie jest wiele samotnych kobiet z dziećmi i każdej należy się według nie szacunek i poszanowanie.I tyle w tym temacie. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: KOCUREK272
09 mar 2018, 11:33


HardRockCaffe666 pisze:
opium01 pisze:Czyli jednak to prawdac, dla cb laska,ktora ma dziecko jest kurw ą i juz? niezaleznie co czy znasz jej historie i jak to bylo? :lol: I widzisz z Tb zawsze tak jest i bylo i bedzie nie potrafisz wyglosic swojej s teori i jej bronic,piszesz tylko ogólniki...

W naszym kraju jak i na cały bożym świecie jest wiele samotnych kobiet z dziećmi i każdej należy się według nie szacunek i poszanowanie.I tyle w tym temacie. :!: :!: :!: :!:


nie dziadek nie każdej, szacunek z automatu należy się tylko wdowom czyli gdy ojciec dzieci nie żyje, nie zmusisz mnie do szacunku dla kobiety która nie wie z kim ma dziecko, patrz przypadek krawczykowej od leppera.

ps. szkoda że usnąłem nie czytałem co kocurek pisała zakładam, że swoim zwyczajem krytykowała kurwienie się a popek jak zwykle zinterpretował po swojemu.
LEON LXIX


Re: KOCUREK272
09 mar 2018, 14:35


Moim zdaniem to każdy człowiek zasługuje na normalne życie bo każdemu mogą się przytrafić np błędy w młodości i nie można od razu takiego człowieka przecież dyskredytować i spisywać na stary. Tyle w tym temacie. :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: KOCUREK272
09 mar 2018, 16:20


opium01 pisze:cytat ... coś w deseń "..........................."

@ opium01 Jak już cytujesz, to dokładnie i z kontekstem wypowiedzi, bo jak widać:
KOCURELLA pisze:nie chodziło o to co piszesz



Ja nie siedziałem aż tak długo i widziałem tylko jak pisała, że gdyby miała kogoś, to nie nadawałaby na SU, gdyż uważa to za kurewstwo (transmitowanie będąc w związku, niestety nie pamiętam już całego kontekstu jej wypowiedzi). Zgadzam się z tym i można to rozpatrywać pod różnymi aspektami. Oczywiście można dopatrzyć się kilku wyjątków, ale to już dyskusja na inny wątek.

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Re: KOCUREK272
09 mar 2018, 22:44


Nie wiem co sie dzialo, ale stawiam ze karynka znow zamiast sie wypiac postarala sie pokazac ze ma cos w glowie, a wyszlo jak zawsze, kiedys miala glos, ale mowila tak prostackie rzeczy i zobaczyla ile przez to bankomatow stracila ze przestala go uzywac, najlepiej kocurek nie wyrazaj wcale swojego zdania bo wiesz jak to sie konczy, wiecej wypinania, usmiechaj sie i przytakuj to moze jakis nowy dobry chlopak sie znowu zakocha to go wyssiesz
Mowiac takie rzeczy chyba nie zdaje sobie sprawy ze wiekszy procent showupa co uzywa kasy na jej transmisji to wlasnie po rozwodzie, oj straci na tym sporo, i jeszcze potwierdzila to na forum zamiast nie pisac nic, no coz

Edit:
Wszedlem na chwile zobaczyc co tam sie dzieje, ale mlyn, pierdoli farmazony typu
KOCUREK272: to jest dobrze,ze ma ktos dzieci
KOCUREK272: to jest Piekne ,ale niech nie proponuje spotkan innej osobie jak ma juz zozone dzieci
KOCUREK272: czy tak kochanek czy kochanka rodzicow ! nikt nie zastapi prawdziwej mamy i taty 1
a jak zwykle dostaje sie temu viperowi co nic nie zrobil bo piesek i tak wroci, a ona sie wyzyje i zrobi z siebie ofiare za pomoca niego

Jestem pelen szacunku i podziwu dla ludzi co potrafia traktowac cudzie dzieci jak swoje wlasne, dziekuje kazdemu z osobna kto dal tym dzieciom szanse na posiadanie pelnej rodziny :heart:

35 lat a ty nadal nie nauczylas sie brac odpowiedzialnosci za swoje czyny i robisz z siebie ofiare, oj kocurek smutne to
Awatar użytkownika
czlowiekkasza
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 36
Rejestracja: 14 lis 2015, 02:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
09 mar 2018, 23:01


Ech, co sie u niej odpier.dala :nea: Ragazzo czy Ty masz jakikolwiek honor?
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 17:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


Re: KOCUREK272
09 mar 2018, 23:27


czlowiekkasza pisze:Nie wiem co sie dzialo, ale stawiam ze karynka znow zamiast sie wypiac postarala sie pokazac ze ma cos w glowie, a wyszlo jak zawsze, kiedys miala glos, ale mowila tak prostackie rzeczy i zobaczyla ile przez to bankomatow stracila ze przestala go uzywac, najlepiej kocurek nie wyrazaj wcale swojego zdania bo wiesz jak to sie konczy, wiecej wypinania, usmiechaj sie i przytakuj to moze jakis nowy dobry chlopak sie znowu zakocha to go wyssiesz
Mowiac takie rzeczy chyba nie zdaje sobie sprawy ze wiekszy procent showupa co uzywa kasy na jej transmisji to wlasnie po rozwodzie, oj straci na tym sporo, i jeszcze potwierdzila to na forum zamiast nie pisac nic, no coz

Edit:
Wszedlem na chwile zobaczyc co tam sie dzieje, ale mlyn, pierdoli farmazony typu
KOCUREK272: to jest dobrze,ze ma ktos dzieci
KOCUREK272: to jest Piekne ,ale niech nie proponuje spotkan innej osobie jak ma juz zozone dzieci
KOCUREK272: czy tak kochanek czy kochanka rodzicow ! nikt nie zastapi prawdziwej mamy i taty 1
a jak zwykle dostaje sie temu viperowi co nic nie zrobil bo piesek i tak wroci, a ona sie wyzyje i zrobi z siebie ofiare za pomoca niego

Jestem pelen szacunku i podziwu dla ludzi co potrafia traktowac cudzie dzieci jak swoje wlasne, dziekuje kazdemu z osobna kto dal tym dzieciom szanse na posiadanie pelnej rodziny :heart:

35 lat a ty nadal nie nauczylas sie brac odpowiedzialnosci za swoje czyny i robisz z siebie ofiare, oj kocurek smutne to


popieram każdy ma prawo do bycia z kimś w związku nie ważne czy ma dziecko z kimś innym, a każdy kto myśli inaczej to sflaczały rugerowy chuj wam w dupe, pełen szacunek dla ludzi którzy są w stanie związać się z osobami mającymi już dzieci i wychowywać je jak swoje.

teraz czekam na konsekwencje mojej wypowiedzi na tym forum...
Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 25 gru 2017, 18:59
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ....
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
09 mar 2018, 23:40


Re: KOCUREK272
09 mar 2018, 23:50


Jeszcze wam powie ze za wlasny debilizm ktory jej wytkneliscie bedzie kara, bo miala "cos" zaplanowane, ale nie zachowujecie sie jak pizdy i nie placicie tylko wytykacie jej debilizm, a tak nie mozna buu
Powinnas byla kocurek zrobic to co "niby" planowalas i nic nie mowic, to bys moze zyskala troche symapti w ich oczach po tych zalosynch wywodach, a ty jeszcze nie dosc ze zrobilas z siebie ofiare to jeszcze "ukralas" te pieski co ci przytakiwaly, no niezle, dobrze ze ludzie przychodza i ochodza i nic po sobie nie zostawiaja bo nowi moga wpasc w pulapke
Awatar użytkownika
czlowiekkasza
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 36
Rejestracja: 14 lis 2015, 02:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
10 mar 2018, 00:14


Spełnienia Wszystkich Marzeń Dużo Zdrowia dla Was mimo wszystko to co o mnie myślicie Pomyślności dla Wszystkich Mężczyzn.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika
Kocurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 121
Rejestracja: 19 lip 2019, 20:06
Podziękował: 59 razy
Podziękowano mu: 180 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: __77777__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: __77777__


Re: KOCUREK272
10 mar 2018, 03:04


@ opium01 Jak już cytujesz, to dokładnie i z kontekstem wypowiedzi, bo jak widać

nie mam potrzeby dokladnie cytowac,viper juz to opisal w skrocie(ktory mial jaja przez 10 minut,po czym usunął post bo naraziłby sie na smiertelny gniew k272) powtorrze kolo zapytal na czacie czy ma wiazac sie z laska z dzieckiem(,ktora zostawil facet,nie podal co i jak
) a kocurek swoim madrym wykladem wyglosila,zee takie cos to kurestwo,i ze dziewczyna w tym pzryupadku sama ma wychowywac dziecko,a te ktore potrzebuja 'chujka' do pomocy to niezaradne zyciowo pizdy,dotknęlo mnie to zwlaszcza z ust kocurka,która udaje anioła i wielka katoliczke,nazywajac inne k urwami a sama robico robi i siedzi gdzie siedzi ...smutne to 272 najlepiej nie wypowiadaj sie na takie tematy,bo o zyciu chyba malo wiesz...ale co mozesz wiedziec siedzac tu dekade,bez kontaku z rzeczywistoscia...dla Cb normalne zycie to kardashianki,program ktory ogladsza i myslisz ze zycie polega na nic nie robieniu.. :cry:
viper juz cie mialem szanowac ale znow okazales sie ratlerkiem,ktory boi sie napisac co mysli...chory jestes na glowe a te leki zmien na mocniejsze.
jestem obecny,nawet jak spicie.
Awatar użytkownika
opium01
SU-holik
SU-holik
Posty: 83
Rejestracja: 25 lis 2017, 02:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: E.W
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
10 mar 2018, 06:20


Napisałem co napisałem i zdania nie zmieniłem w tej kwestii,
a co było zawarte w poście ? kto miał widzieć ten widział.
A usunąłem ponieważ mam dość i nie jest mi miło i przyjemnie wysłuchiwać jaki to jestem zły, fałszywy i przeciw niej,
choć było to jedynie wyrażenie własnego zdania, a bynajmniej nie jakiś atak skierowany w jej kierunku.

Są różne przypadki i historie życiowe i według mnie nie powinno się do każdej podchodzić i osądzać jednolicie,
bo wiele zależy od konkretnej sytuacji,

i na tym zakończę.



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
10 mar 2018, 08:13


KOCURELLA pisze:Spełnienia Wszystkich Marzeń Dużo Zdrowia dla Was mimo wszystko to co o mnie myślicie Pomyślności dla Wszystkich Mężczyzn.


KOCURELLA Dziękuję ślicznie za życzenia

Mam nadzieję że chociaż za te życzenia nie będą Cię hejtować ale znając życie to pewnie zaraz znajdzie się ktoś, komu i to się nie spodoba

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 17:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
10 mar 2018, 08:15


Ludzie po co Wam to wszystko ! Na prawdę macie tak zjeb..ne własne życie, że nie pozostaje Wam nic innego jak tylko psuć je innym ? Po co to ciągłe czepianie się o każde słowo, każdy szczegół wyglądu, każde zachowanie, w zasadzie o WSZYSTKO. Nie lepiej miło spędzić czas na wspólnej zabawie ?
Idźcie do innego okienka szukać żony czy panienki do towarzystwa albo na inne portale by nawracać i umoralniać, SU to nie miejsce na takie dysputy.

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 17:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
10 mar 2018, 09:24


NoMoreMoney pisze:Napisałem co napisałem i zdania nie zmieniłem w tej kwestii,
a co było zawarte w poście ? kto miał widzieć ten widział.
A usunąłem ponieważ mam dość i nie jest mi miło i przyjemnie wysłuchiwać jaki to jestem zły, fałszywy i przeciw niej,
choć było to jedynie wyrażenie własnego zdania, a bynajmniej nie jakiś atak skierowany w jej kierunku.

Są różne przypadki i historie życiowe i według mnie nie powinno się do każdej podchodzić i osądzać jednolicie,
bo wiele zależy od konkretnej sytuacji,

i na tym zakończę.


viper wygląda na to, że kocurek traktuje cię jak swojego męża pantoflarza :D nie możesz mieć własnego zdania tylko musisz się z nią zgadzać :rofl:
LEON LXIX


Re: KOCUREK272
10 mar 2018, 16:39


Znowu zaczynacie,po co to wszystko? :!:
Awatar użytkownika
Onpoznan
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 13 lut 2018, 14:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości