Kredyt w banku

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Kredyt w banku
05 lut 2020, 11:33


Cześć. Mam takie pytanie. Chciałabym sobie wziąć sprzęt agd na raty w banku. Ale nie mam stałego zatrudnienia. Aktualnie moje jedyne wpływy na konto są z SU. Przy kredycie przeważnie trzeba pokazać umowę o pracę. Czy któraś z Was wzięła kredyt pomijając to wszystko i spłaca pieniążkami z SU?
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 04:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kredyt w banku
05 lut 2020, 11:34


Urząd skarbowy ijo, ijo, ijo!
Nikt Ci nie nie da, załóż sobie działalność. Za chwilkę pojawi się rachmistrz i podliczy wszystko.
Awatar użytkownika
PolaRainbow
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 100
Rejestracja: 10 gru 2019, 20:37
Lokalizacja: Tuptusiowo szołapowe
Podziękował: 116 razy
Podziękowano mu: 51 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: piczunia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kredyt w banku
05 lut 2020, 11:40


to czy dostaniesz kredyt zależy od zdolności i tego jaką masz historię kredytową, jak się rozliczasz to daj PIT za zeszły rok to dostaniesz. Nie da się pominąć zatrudnienia, że niby masz a nie masz. To jakimi pieniędzmi to spłacasz jest nieważne, dla banku się liczy wpływ na konto a nie czy to z SU czy znalazłaś na ulicy.

Jak nie masz żadnej pracy ani zdolności to może być różnie, jak masz kartę kredytową to też się liczy jako kredyt więc buduje Ci zdolność kredytową.

Jak miałaś zatrudnienie rok temu to daj pit za zeszły rok, napisz że nie masz własnych kosztów życia (mieszkasz z rodzicami itp) to powinnaś dostać, do kilku tyś mogą dać bez zaświadczeń, tylko dobrze czytaj Umowę, żeby potem nie było jakiś niedomówień itp.

Kwestia też ile chcesz, czy 3k czy 30k
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Kredyt w banku
05 lut 2020, 11:50


Dzięki bardzo za rzetelną odpowiedź. Kwota kredytu 3,500 zł także niewiele. Będę działać.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 04:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kredyt w banku
05 lut 2020, 22:08


W większości banków, jeśli masz tam konto i są wpływy wystarczy oświadczwnie o zarobkach. Składanie fałszywych na swoją odpowiedzialność.
Biustwo


Re: Kredyt w banku
06 lut 2020, 10:28


3500zl? Przecież tyle to się w weekend na SU zarabia więc nie wiem po co ci kredyt + odsetki. Jak nie umiesz odłożyć takiej kwoty to Ty się w kredyty lepiej nie baw.
Digi


Re: Kredyt w banku
06 lut 2020, 22:28


DigitusMedius, nie każda tyle zarabia, niektóre w niesiąc tyle nie mają. Trochę zrozumienia i weź wyluzuj. Z tego co mówisz 80% polaków nie powinno brać kredytów, bo pracują za 2500 miesięcznie (albo mniej).
Biustwo


Re: Kredyt w banku
06 lut 2020, 23:15


Biustwo pisze:DigitusMedius, nie każda tyle zarabia, niektóre w niesiąc tyle nie mają. Trochę zrozumienia i weź wyluzuj. Z tego co mówisz 80% polaków nie powinno brać kredytów, bo pracują za 2500 miesięcznie (albo mniej).


No ale po co? Bierzesz kredyt, a potem jeszcze oddajesz odestki, osobiście wole poczekać i potem kupić niż dodatkowo oddawać odsetki. Już raz zrobiłam ten błąd.
Poza tym zauważyłam, że autorka dość często udziela się w dziale wypłat więc można oszacować ze co parę dni wypłaca tysiaka jak nie więcej ;)
Digi


Re: Kredyt w banku
07 lut 2020, 00:01


Branie "małych" kredytów w poważnych bankach (a nie parabankach które liczą sobie po kilkadziesiąt procent miesięcznie) ma sens bo prowizja i procent są małe a buduje się historię kredytową i potem, za kilka lat, gdy będzie chciała kupić sobie samochód albo dom na kredyt to długa historia kredytowa zaprocentuje niższymi odsetkami.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Kredyt w banku
07 lut 2020, 17:27


kasia85 pisze:Cześć. Mam takie pytanie. Chciałabym sobie wziąć sprzęt agd na raty w banku. Ale nie mam stałego zatrudnienia. Aktualnie moje jedyne wpływy na konto są z SU. Przy kredycie przeważnie trzeba pokazać umowę o pracę. Czy któraś z Was wzięła kredyt pomijając to wszystko i spłaca pieniążkami z SU?

Kasia gdzie podziały sie twoje oszczędności na poziomie 100 tyś. złotych, o których pisałaś jakis czas temu w płynności wypłat? digitus 3500zł za week to Ty na pewno nie zarobisz...
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kredyt w banku
07 lut 2020, 20:09


kasia85 pisze:Czy któraś z Was wzięła kredyt pomijając to wszystko i spłaca pieniążkami z SU?



Jak się coś na SU zawali i przez miesiąc/dwa nic Wam nie wypłacą to będzie płacz. Kredyty są dla ludzi ale spłacać je z tak nieprzewidywalnego źródła dochodu...
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kredyt w banku
08 lut 2020, 00:25


Re: Kredyt w banku
08 lut 2020, 14:53


Biustwo pisze:gracjano, wypluj to! :P


tfu, tfu :bad:
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kredyt w banku
13 mar 2020, 07:45


DigitusMedius pisze:3500zl? Przecież tyle to się w weekend na SU zarabia więc nie wiem po co ci kredyt + odsetki. Jak nie umiesz odłożyć takiej kwoty to Ty się w kredyty lepiej nie baw.


No niestety nie każda zarobi tyle pieniędzy.

Dziewczyna pisze że chce jakieś "raty" na sprzet agd to mi się wydaje że lepiej przez allegro na raty %. Jakąś historie sobie zbuduje, a rata na poziomie 200 zł jeszcze nikogo nie zmiotła z powierzchni ziemi. No ale oświadczenia musi klepnąć na swoją odpowiedzialność.

gracjano pisze:
kasia85 pisze:Czy któraś z Was wzięła kredyt pomijając to wszystko i spłaca pieniążkami z SU?



Jak się coś na SU zawali i przez miesiąc/dwa nic Wam nie wypłacą to będzie płacz. Kredyty są dla ludzi ale spłacać je z tak nieprzewidywalnego źródła dochodu...


Niektóre dziewczyny są hermetycznie zamknięte na showupie, nie chcę z niego wychodzić lub się boją lub są ograniczone. Jeśli się otworzysz na ten biznes to uwierz mi na słowo nie zginiesz :) Gdyby więcej dziewczyn miała szerokie horyzonty zarobku to showup nie byłby takim liderem.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:



Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości