Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
26 kwie 2019, 17:36


pussycat,
A szkoda mogę jedynie edycję do 2godzin zrobić, więc jedynie co to poprostu postaram się POPRAWIĆ i nie robić spamu jak to teraz ma miejsce.
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
26 kwie 2019, 17:42


Każdy rasowy forumowicz lubi się czasem na dobry spam załapać. ;)
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
26 kwie 2019, 17:56


komin pisze:300 pyklo ale do liczby odslon w temacie Pauli jeszcze sporo brakuje

przy tylu off-topach jakie tu się pojawiły, zaraz wyjdzie na to że ktoś komuś sprzedał a nie przelał, albo obiecał a się wycofał jak zaczęli wypłacać. Dołożymy do tego jakieś zwierzę domowe, wątek miłosny i temat ma potencjał na stron 600

SzczupakLepszyNizTupak pisze:jak handlowala na czarnym rynku zetonami za polowe cceny by miec na baterie do vibratora a na sam konic bana dostala



nie wierzę w to że ktoś dostał bana za handel żetonami ;)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
26 kwie 2019, 18:19


tomoxx pisze:
komin pisze:300 pyklo ale do liczby odslon w temacie Pauli jeszcze sporo brakuje

przy tylu off-topach jakie tu się pojawiły, zaraz wyjdzie na to że ktoś komuś sprzedał a nie przelał, albo obiecał a się wycofał jak zaczęli wypłacać. Dołożymy do tego jakieś zwierzę domowe, wątek miłosny i temat ma potencjał na stron 600

SzczupakLepszyNizTupak pisze:jak handlowala na czarnym rynku zetonami za polowe cceny by miec na baterie do vibratora a na sam konic bana dostala



nie wierzę w to że ktoś dostał bana za handel żetonami ;)



Mnie zaintrygował wątek "dominacji urzędu" i mam niedosyt, bo nie został pociągnięty. ;)
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
26 kwie 2019, 19:34


Edmund pisze:
aborygen pisze:Na telefonie nie musiałem nic akceptować, wystarczy kliknąć paluchem obok komunikatu i znika.

No więc właśnie chodzi o to że to gówno jest na cały ekran i nie ma nawet kawałka żeby było można kliknąć. To jest jakieś pojebane.


W CHROME to jeden ze sposobów na to :
cipkozaurka pisze:Na chrome wystarczy odświeżyć Ctrl plus F5 ;)



www.ShowUpTV.blog
Kulka_W_FA


Re: Płynność wypłat z SU
26 kwie 2019, 19:47


nom...mhm...fajnie jest...

tylko z dzisiejszego dnia można kilka stron usunąć

SzczupakLepszyNizTupak, szkoda słów aby Cię podsumowywać, dla mnie stałeś się Misterem tego tematu mimo, że dołączyłeś pod koniec...
sisis25, jest ostro, nie wiem czy pisze o wasabi, maczecie, zakręcie czy czymś innym...ale pasuje do Twoich postów. Niekwestionowana królowa tego wątku
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
26 kwie 2019, 19:51


Przelew zrealizowany 24 kwietnia dalej wisi z oczekiwanych... Czy którejś pani już wypłacili?
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 04:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
26 kwie 2019, 20:17


Tak, mi np z 25 kwietnia wisi, trzeba poczekać do poniedziałku bo przelewy są realizowane losowo :yes4:
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
26 kwie 2019, 20:25


Oni muszą płacić developerom za pracę, a taki programista bierze kilka stów za godzinę pracy, więc pieniądze idą w pierwszej kolejności dla nich. Praca nad takim systemem może trwać nawet kilka miesięcy, więc trzeba się uzbroić w cierpliwość, bo ściemy ze strony SU będą leciały non stop:/
Awatar użytkownika
MaryJane
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
26 kwie 2019, 20:35


Info ze sprawdzonego źródła - Dzisiaj wypłaty niektórym weszły, więc na pewno dostanie reszta :)
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
26 kwie 2019, 20:51


MaryJane pisze:Praca nad takim systemem może trwać nawet kilka miesięcy


Ona już trwa kilka miesięcy (i nic dobrze nie działa), więc SU chyba zaczęło im płacić na długo z góry i bez żadnej gwarancji dobrze wykonanej roboty, ze strony tych genialnych programistów. ;)
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
26 kwie 2019, 22:35


A ja mam takie przemyślenia odnośnie SU , jest regulamin i w nim jest, ze wypłaty są realizowane w ciągu 7 dni roboczych. Wyczytałem ,że kilka osób powołuje się na to ( czekać bo tyle czasu mają ) ok regulamin regulaminem , ale wygląda to tak, że (regulamin) działa tylko w jedna stronę, bo najbardziej to łamie go właściciel. Wystarczy przez ponad miesiąc dać notkę (będzie za tydzień) i gra gitara,bylem świadkiem gdzie MOD groził na czacie nadającej banami za złe wyrażanie się o SU bo to łamie regulamin. W tej sytuacji raczej powinna mocno trzasnąć pięścią w stół ze zdaniem ( GDZIE MOJE PIENIĄDZE). Po takim długim czasie braku wypłat z winy właściciela nie ma znaczenie zapis w regulaminie (7dni roboczych) tylko powinien (stanąć na głowie i oddać pieniądze).
Awatar użytkownika
duch
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 10 lis 2015, 13:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
26 kwie 2019, 23:06


Czy ktoś ma do zlecenia coś i brakuje mu z 3000? Chciałabym wypłacić a nie czekać aż już będzie można....
Awatar użytkownika
dia
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:43
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
26 kwie 2019, 23:20


dia pisze:Czy ktoś ma do zlecenia coś i brakuje mu z 3000? Chciałabym wypłacić a nie czekać aż już będzie można....


taaak, mi brakuje 3k zet do wyplaty i czekam :( albo sprobuje sobie podbic w jakiś dzień 8-)
Awatar użytkownika
soleil
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 15 kwie 2019, 19:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
26 kwie 2019, 23:25


dia pisze:Czy ktoś ma do zlecenia coś i brakuje mu z 3000? Chciałabym wypłacić a nie czekać aż już będzie można....


Takie składki to najlepiej z kimś zaufanym a nie no-name z forumka bo możesz później ani $ ani żetonów nie zobaczyć, ale zrobisz jak uważasz.
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
27 kwie 2019, 00:15


Kiniuś pisze:
bomba122 pisze:
Kiniuś pisze:
bomba122 pisze:
Kiniuś pisze:
Tymi pisze:Przecież jak niby macie zlecony przelew z wczoraj wieczora i dziś go nie otrzymaliście to nie ma mowy że ten przelew wyszedł. To nie te czasy że tyle to trwa. Niedawno, bo w te ferie jak jechałem z dzieciakami na narty do Tatrzańskiej Łomnicy musiałem wpłacić za kwaterkę 20% zadatku. Robiłem koło południa przelew zagraniczny, konkretnie walutowy e euro. Zwykły, żaden expres a już nastepnego dnia miałem ze Słowacji telefon że zaliczkę mają na koncie.. Tak że ten tego...chyba za szybko ta euforia..


Czas oczekiwania od 1-7 dni roboczych tak jak to było wcześniej i pewnie się nic nie zmieni, przecież Oni nie robią bezposednio przelewów ze swojego banku! nie wiem na chuj dalej drążyć i spiskować przeciwko SU JPR! co za propaganda :lol:


Nikt nie spiskuje, to tylko zwykle swierdzenei faktow. Modelesy zapomnialy ze jak kazdy powinny placic , i uwazaja ze ich to nie dotyczy, ale patrzac na t co sie ostatnio dzieje tak mysle ze to kwestia czasu, a wiekszosc topki to juz tylko krwawymi lazami bedzie plakac na forumku. Naprawde jak czytam niektore komentarze to widze ze ludzie uwazaja ze sa nitykalni bo pokazuja cycki czy cipe ... No nie, tak to nie dziala ...


Nie wiem na chuj się wypowiadasz w temacie o ktorym nie masz bladego pojęcia? ale robisz z siebie posmiewisko.
Mało kiedy zdarzało się żeby przelew który zostal w czw wieczorem został zrealizowany następnego dnia XD
Transmituję pare dobrych lat i rzadko się zdarzyło żeby przelew został zrealizowany następnego dnia.
Jesli po 22:00 zostały zlecone to dopiero dzisiaj- mogą ruszyć na konta, a więc logiczne jest że najwczesniej dostaniemy pieniadze na pt.
idz się zajmij trzepaniem konia a nie wypowiadaniem w temacie który dotyczy camgirl bo robisz z siebie psomiewisko.


ja tam nic nie wiem, pieniadze dostaniecie i niegdy nie mowilem ze nie dostaniecie, kwestia kto jescze bedzie wiedziec ile i kiedy dostaniecie zeby miec podstawe do kontroli... czytaj ze zrozumieniem , bo dupe masz super, cialo mega, ale widze glowa dosc srednio pracuje( ale to nie grzech jak ktos ma takie cialo wiec masz wybaczone) W kwestii trzepania konia slabo trafilas bo ja za leniwy jestem :p. Ja nic nie pisze ze ktos czegos nei dostanie, ja mowie o tym ze jak dostanie to moze byc tylko poczatek jego PRAWDZIWYCH PROBLEMOW :p


TY TO SIĘ NADAJESZ dopiero MENELU, :D ja bym Ci powiedziała gdzie jest twoje miejsce, ale to już pewnie wiesz od swojej byłej żonki co ? która nie splunie nawet na Ciebie. Jakoś mnie to nie dziwi:) szkoda sobie strzepic język, na takiego smiecia jak ty :)na chuj znowu pajacujesz? za chwile przyjdziesz znowu na kolanach błagać o wybaczenie? co za chory pojeb z ciebie :D jaki nowy nick stworzysz po przedbokoju? mam_rozdwojenie_jazni? tak te wasze teorie mają sie tyle do faktów co że showup zwinie sie z nasza kasą!? :D

"Kolezanko" droga,a na jakiej podstawie twierdzisz,ze jest menelem?Znasz chociaz definicje tego slowa?A powiedz mi, co odroznia menela od osoby ktora mieszka w luksusowym apartamencie i jest smierdzacym leniem ktory nie potrafi posprzatac podlogi mopem ,po czym robi transmisje z ujebany czarnymi pietami od brudu?A powiedz mi kim jest osoba ktora upublicznia swoj wizerunek przed ludzmi po czym spada najebana z krzesla?Osoba ktora nie orientuje i na czworaka najebana chodzi.Czy czasem slowo menel nie pasuje do takiej osoby?No chyba,ze nazwiemy ta osobe "ekskluzywnym" menelem :)

Z tego co wiem to bomba zarabia dobre pieniadze glowa i umiejetnosciami a nie swieceniem pizda.Tanich win raczej tez nie pije,czy brudny chodzi to nie wiem.Ale nazywanie go menelem to takie troche przyganial kociol garnkowi.
Awatar użytkownika
B3NG1ER
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 14 sie 2016, 08:38
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: KOCUREK272
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
27 kwie 2019, 00:30


No właśnie, co odróżnia człowieka któremu życie nie wyszło i się stoczył, od przysłowiowego banana, któremu mama dała,tata dał, i pomimo tego że nic nie potrafi, ma dwie lewe ręce, to leży i pachnie? W ogóle ty Kinia jesteś pyszna, czy to tylko wrażenie po dwóch głębszych? Bo poczytałem Ciebie w kilku wątkach i widzę że chyba się nie mylę, słabe, to wfchuj slabe
GrubyAleGadatliwy


Re: Płynność wypłat z SU
27 kwie 2019, 00:48


GrubyAleGadatliwy pisze:co odróżnia człowieka któremu życie nie wyszło i się stoczył, od przysłowiowego banana


**Pokaż Spoiler**
Obrazek
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
27 kwie 2019, 01:52


Najdebilniejsze posty zgłosiłem, np. pytanie "gdzie masz bank", jak dwa posty wyżej ktoś inny tę samą osobę zapisał, albo pisanie dwa razy pod rząd (zwłaszcza w przeciągu kilkunastu minut).
Robicie robotę mi, Adminowi i każdej osobie, która musi przez to przebrnąć...
Nie piszcie non-stop swoich mało wnoszących wypowiedzi i nie dopytujcie jak mewy... z jednej bajki.
**Pokaż Spoiler**



ZmysłowaOna23 pisze:Ja rowniez wierze w wróżki i swoją kobieca intuicje. Jesli to nie wypali to kasuje konto i zmieniam na inne kam.
@ZmysłowaOna23 Późno odpowiadam: Zanim skasujesz konto, przelejesz mi żetoniki? :D


modlicha pisze:To natomiast screen z innej strony z kamerkami. download/file.php?id=693
@modlicha To zdjęcie, a nie skrin. Ładnie się odbija ktoś tam XD


Merabella pisze:Możesz poprosić o nazwę tej strony
@Merabella Możesz przeczytać całość? Na dole jest podpisane... :nono:

dia pisze:ktoś wie kiedy będą realizować przelewy mniejsze niż 10000 ? ;/ pierw te większe muszą ogarnąć ?
@dia A skąd to kurwa ludzie mają wiedzieć? Zero pomyślunku... każdy z nas wie tyle co napisali, czyli "jest tymczasowy i zostanie wkrótce zmniejszony."


Slodkamalolatka1 pisze::laughingnew:
Dominatrix pierdzielisz trzy po trzy i jeszcze wprowadzasz ludzi w błąd . Ale powodzenia mam nadzieje ze Us dobierze się i do ciebie za niepoprawne rozliczanie . O ile wgl robisz to w ten sposob. Tak się składa ze mam skończony kurs księgowej ze względu na studia i śmieszne jest to co tu piszesz
Nie można tez napisać ze nie jestem na bieżąco bo pracuje również w księgowości i rozliczamy różne firmy ;)
@Slodkamalolatka1 Cwaniakowy ton nadal? Okay... to oświeć nas, chyba że wolisz "koleżanki" wykosić USem.

miszmasz pisze:Mogloby SU w ramach rekompensaty zrobic jakies dni porad prawnych i ksiegowych zeby wszyscy wiedzieli co i jak.
@miszmasz Na samym początku SU miało doradcę prawnego, ale żadna z dziewczyn nie korzystała z jego usług, więc wycofali możliwość. To samo było z forum - istniało, ale ludzie wykorzystywali je do spraw niewłaściwych, to co powinno być pisane na kontakt było pisane tam...


xshowseu pisze:A z innej beczki u mnie do dzis nie dalo sie zaakceptowac na chrome regulaminu i co chwila to wyskakiwalo.
Dopiero na innej przegladarce (maxton) i po usunieciu plikow cookie z chrome normalnie wyskoczylo o akceptacje lub usun konto.
Jesli jest tak i u was ze nie idzie to może przez to nie daja do zrealizowanych tylko oczekuje.
@xshowseu Irrelevant
Kod strony sprawdza czy jest cookie o nazwie acceptnewreg, jak go nie ma to każe wyświetlić te okienko. Ono nie jest wiążące.
Wystarczy sprawdzić, że po logowaniu z innej przeglądarki / trybie prywatnym (Incognito) znowu się to wyświetli.
Nawet sprawdzałem czy po kliknięciu w akceptowanie jest wysyłane jakieś żądanie na serwer SU. Null :) Nic.

W sumie to nawet stwierdził @Edmund:
Edmund pisze:To jest jakaś ściema z tą akceptacja. Wystarczy się zalogować na innym urządzeniem na którym jeszcze nie akceptowalismy i to się wyświetli. Wygląda na to że właściciel serwisu nigdzie nie zapisuje kto zaakceptował, a kto nie.


MaryJane pisze:Oni muszą płacić developerom za pracę, a taki programista bierze kilka stów za godzinę pracy, więc pieniądze idą w pierwszej kolejności dla nich. Praca nad takim systemem może trwać nawet kilka miesięcy, więc trzeba się uzbroić w cierpliwość, bo ściemy ze strony SU będą leciały non stop:/

@MaryJane drogie skurwiele i jeszcze przeciągają to maksymalnie w czasie by im jak najwięcej wpadło xD
To dlatego Lusha dalej nie ma, oni właścicielowi kit wciskają, że to tak trudno zintegrować.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: Płynność wypłat z SU
27 kwie 2019, 06:35


Dziewkom z ShowUp się tu spodobało, coś czuję, że ta okupacja forum prętko się nie skończy i różowy kolor na długo będzie dominującym.
aborygen


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości