Dziewczyna do pary

Szukasz jej/jego? Kontaktu? Wejdź napisz.
Regulamin forum
UWAGA !!! ZABRANIA SIĘ WYMIANY NAGRANIAMI Z SHOWUP.TV BEZ ZGODY WŁAŚCICIELA PRAW AUTORSKICH
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Dziewczyna do pary
14 gru 2016, 13:24
Szukam dziewczyny do realizowania pokazów w parze.

Kontakt na PW
Awatar użytkownika
Edmund
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2016, 20:06
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Dziewczyna do pary
14 gru 2016, 13:43
Nie ma to jak krótko i zwięźle. Konkret chłop:P
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: Dziewczyna do pary
14 gru 2016, 13:47
No tak zapomniałem wkleić biografii i celów życiowych na przyszłość ;)
Awatar użytkownika
Edmund
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2016, 20:06
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Dziewczyna do pary
14 gru 2016, 13:51
Jeżeli chcesz zachęcić panią do transmisji to napisz więcej danych i wrzuć jakieś foty (bo tylko na CB masz foty i do tego zablokowane) i chociaż w przyblizeniu miasto.

PS: A w opisie na CB powinno być "Looking for a girl to broadcast as a couple" :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Dziewczyna do pary
14 gru 2016, 14:01
ruger44 pisze:Jeżeli chcesz zachęcić panią do transmisji to napisz więcej danych i wrzuć jakieś foty (bo tylko na CB masz foty i do tego zablokowane) i chociaż w przyblizeniu miasto.

PS: A w opisie na CB powinno być "Looking for a girl to broadcast as a couple" :)


Spokojnie o takich szczegółach będę informował w prywatnej korespondencji.
Awatar użytkownika
Edmund
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2016, 20:06
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Dziewczyna do pary
14 gru 2016, 20:35
Zdjęcia zdjęciami... jeszcze numeru telefonu brakuje :P
Taka głębina wydaje mi się, że tylko na priv...
Gdybym była facetem, nie wysłałabym na forum swojego zdjęcia w ogłoszeniu ;)
Jeżeli będzie zainteresowana dziewczyna, która myśli na tyle poważnie o tym, pewnie się odezwie i po prostu zapyta o zdjęcie ...
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Dziewczyna do pary
15 gru 2016, 06:31
Myśle, że większość pań które tu wchodzą ma już partnera, te które nie mają na taki układ (tzn seks bez zobowiązań i odrobinę większa kasa niż w pokazach solo) musi skusić coś ekstra tzn. wielki penis, super bicek, sześciopak, ładna buzia - bo facetów po prostu chętnych na seks są tysiące, ale mało który ma "to coś" które potrafi zachęcić na tyle żeby pani chciała się przełamać a jeżeli OP uważa, że to posiada, powinien zrobić wszystko żeby się "sprzedać". Ale cóż, to nie moje ogłoszenie, tylko napisałem moje spostrzeżenia jako widz
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Dziewczyna do pary
15 gru 2016, 12:03
MyNameIsMystery pisze:Zdjęcia zdjęciami... jeszcze numeru telefonu brakuje :P
Taka głębina wydaje mi się, że tylko na priv...
Gdybym była facetem, nie wysłałabym na forum swojego zdjęcia w ogłoszeniu ;)
Jeżeli będzie zainteresowana dziewczyna, która myśli na tyle poważnie o tym, pewnie się odezwie i po prostu zapyta o zdjęcie ...


Niby tak, ale to trochę jakbym napisał ogłoszenie "Sprzedam samochód, kontakt na priv":P Jakieś tam podstawowe wymagania, wygląd czy coś można by podać, bo co drugi facet tutaj chciałby wspólną trans z dziewczyną, nie oszukujmy się, więc myślę, że troszkę trzeba się "przebić" przez ten tłum ;)
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: Dziewczyna do pary
15 gru 2016, 12:29
W gorącej wodzie kąpany.
Mam ważniejsze rzeczy do roboty póki co. Na brak pieniędzy nie narzekam, a to dla mnie rozrywka więc siłą rzeczy nie mam czasu na uzupełnienie wszystkiego od razu.

Póki co mogę napisać, że zamierzam dzielić się zyskiem 30/70. :cool3:
Awatar użytkownika
Edmund
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2016, 20:06
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Dziewczyna do pary
15 gru 2016, 14:00
Moim skromnym zdaniem dziewczyna nadająca samotnie zarobi więcej niż w parze...ale co ja tam wiem:P no chyba, że lubi to robić i woli nadawać z kolesiem... Dużo kandydatek już się zgłosiło o ile to nie tajemnica?:P
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: Dziewczyna do pary
15 gru 2016, 21:14
Za "starych czasów" (tzn gdy był konkurs) jedynym w zasadzie sposobem na zdobycie tych 200 zł dziennie było występowanie w parze, pani solo nie miała niemal żadnych szans na wygranie z parą, teraz nadawanie w parach nie jest już takie opłacalne a dla wielu pań ujawnienie partnera jest niemalże gwoździem do zawodowej trumny gdyż automatycznie traci się z 40 jak nie 60% klientów (i to tych najlepszych - najbardziej "dojnych" złotników czyli Januszy Zakochańców). O Januszy trzeba dbać i podsycać ich miłosne zapędy obietnicą spotkania a niestety, nawet najwierniejsze Januszowe serce pęknie gdy zobaczy swoją lubą dymaną przez jakiegoś kolesia z ogłoszenia :) Mało która pani z topki dobrowolnie zgodzi się na zarobki obniżone przez odpływ Januszy (+ dodatkowe -30% dla OP) dla odrobiny zabawy z prawdziwym kutasem więc pozostają jedynie panie które nie mają co tracić bo nie mają wcale Januszy i nie mają za dużo szansy na realnego kutasa (a więc szołapowskie doły). Pytanie tylko czy OP jest tak zdesperowany żeby bzykać panią z dołów i czy zadowoli się "zarobkami" rzędu 200-300 żetonów dziennie (a niestety na takie bajońskie sumy mogą jedynie liczyć pary które nie mają minimum 8/10 w żeńskiej części składu). Dla pary przeciętniaków lepiej chyba byłoby iść na Zbiornik

Podbijam pytanie Tomcia, z czystej ciekawości - ile pań już napisało?
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Dziewczyna do pary
15 gru 2016, 23:56
Dwie. Nie porównujcie januszowego, cebulastego, polskiego podwórka do reszty świata i nie mierzcie go miara z SU ;)
Awatar użytkownika
Edmund
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2016, 20:06
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Dziewczyna do pary
23 gru 2016, 22:23
ruger44 pisze:Za "starych czasów" (tzn gdy był konkurs) jedynym w zasadzie sposobem na zdobycie tych 200 zł dziennie było występowanie w parze, pani solo nie miała niemal żadnych szans na wygranie z parą, teraz nadawanie w parach nie jest już takie opłacalne a dla wielu pań ujawnienie partnera jest niemalże gwoździem do zawodowej trumny gdyż automatycznie traci się z 40 jak nie 60% klientów (i to tych najlepszych - najbardziej "dojnych" złotników czyli Januszy Zakochańców). O Januszy trzeba dbać i podsycać ich miłosne zapędy obietnicą spotkania a niestety, nawet najwierniejsze Januszowe serce pęknie gdy zobaczy swoją lubą dymaną przez jakiegoś kolesia z ogłoszenia :) Mało która pani z topki dobrowolnie zgodzi się na zarobki obniżone przez odpływ Januszy (+ dodatkowe -30% dla OP) dla odrobiny zabawy z prawdziwym kutasem więc pozostają jedynie panie które nie mają co tracić bo nie mają wcale Januszy i nie mają za dużo szansy na realnego kutasa (a więc szołapowskie doły). Pytanie tylko czy OP jest tak zdesperowany żeby bzykać panią z dołów i czy zadowoli się "zarobkami" rzędu 200-300 żetonów dziennie (a niestety na takie bajońskie sumy mogą jedynie liczyć pary które nie mają minimum 8/10 w żeńskiej części składu). Dla pary przeciętniaków lepiej chyba byłoby iść na Zbiornik

Podbijam pytanie Tomcia, z czystej ciekawości - ile pań już napisało?

Teraz prym wiodą takie panie jak Wredna, Imagine(już nie) , takie które "poszukują" pana na przyszłość
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 14:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192


Re: Dziewczyna do pary
04 sty 2017, 01:05
Edmund pisze:Szukam dziewczyny do realizowania pokazów w parze.

Kontakt na PW

wczoraj widziałem że SuczkaGA szuka faceta do wspólnych pokazów może skontaktuj się z nią ;)
https://showup24.tv/profile/SuczkaGA?
sie wjebałem w szok
Awatar użytkownika
2827
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 420
Rejestracja: 20 lis 2016, 08:38
Lokalizacja: jesteśmy w matrixie mała
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: all city borderline girls
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Szukam



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości