Ccataleya18/putademadre/ZENTAYA/Salmaya

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Maxim
Pomine te Twoje wzgardliwe i wyższościowe okreslenie "dziecko" - świadczy tylko o słabości interlokutora...dam Ci przykład jeden z wielu. dzwoni do mnie US.. i kurwa tonem wyzszości mówi.. oddewej piniondze.. tak mu wyszło.. nie wchodze w szczegóły.. wyjaśniam sprawę i nagle się okazuje, że nie ja im jestem winny ale oni mnie...hehe
I kurwa co się dzieje?
Sprawa sprzed 5 lat, ale jeżeli oni mnie mają płacić - to sprawa się przedawniła - ale jeżeli by wyszło, ze ja im jestem winien - to ni chuja.. płać z odsetkami - takich myków jest w chuj
I jeszcze jedno kolego Maxim. ja wiem ile z mojej pracy i działań poszło w podatkach na to Państwo
I to sa kwoty liczone w milionach złotych - i to nie jest przechwalanie sie.. tylko po prostu tak było
Więc, drogi kolego, nie czuje się zobowiązany dusić z siebie prawilnie ostatni grosz na to państwo...ale w granicach prawa, bo o tym mówimy,...działam
Różne miałem sytuacje w życiu i jakoś nie widziałem tej pomocnej i opiekunczej ręki państwa, za to dusząco--gnębicielską - i owszem...
Więc kolego nie wiem kto pierdoli jak potłuczony - bo ja wiem o czym pisze
I wiem ile to Państwo zabiera i jak później Ci państwowi urzędnicy się zachowują
Poza tym jestem antysystemowcem, antykorporacyjonistą i mam do chuja jebanego w dupe - kurwa mać - i w paszczu murzyńskiej kurwie chorej na HIV-a z zębami jak sztylety, na to prawo i wewnętrzne pozwolenie - bo mogę
Amen
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Dziecko, bo wypisujesz idiotyzmy na poziomie 15latka. Skoro sam napisałeś o poruszaniu się w granicach prawa, to nie przypierdalaj się do kogoś, kto twierdzi, że wszyscy powinni płacić podatki a nie tylko frajerzy, którzy nie potrafią oszukiwać. Nie zapominaj drogi antysystemowcu, że na każdym kroku korzystasz z tego państwa. Wystarczy, że wyjdziesz z domu na chodnik zbudowany za te podatki i gdyby nie to państwo, to w czarnej dupie byś był.
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Lol
nie chce mi sie z Tobą gadać Maxim, nigdzie nie napisałem, ze frajerzy.. umknął Ci mój przekaz chyba - trudno.. co robić...pisze o nadmiernej, grabieżczej i nieefektywnej polityce fiskalnej.
Bo, ja, jak wspomniałem swoją daninę juz zapłaciłem a jak mam szanse nie oddawać trybutu - to robie tak, żeby nie płacić
A Ty pewnie latasz po zwrot podatku w styczniu...hehe
Normalny człowiek stara się ograniczyć nadmierne haracze.
Koncze dyskusje, bo operujesz nad wyraz prostackimi, prymitywnymi porównaniami i gadasz jak urzędniczyna - miernota, co chodzi w szarym garniturku z koszulą non-iron, z miną higienstki robiącej szczepienia za psi pinondz w szkole i dającą dzieciom tabletki fluorowe na powstrzymanie próchnicy.
Czuwaj obywatelu o duszy ORMO-wca :-)
hehe
P. S Maxim jak pożyczasz komuś dyche... albo dajesz 2 zł pod Biedrą panu zastępcy kierownika to podpisujesz umowe i lecisz z nią do US?
Nie?
HAŃBA! !!
Pardon. . Przeciez ty nie dajesz ani nie pożyczasz :-)
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Nosz Kurwa Henryk nie da się czytać tych Twoich bzdur :beg: Pokaż mi Państwo w którym nie płaci się podatków!
A teraz udowodnię Ci że w Polsce nie ma nadmiernego fiskalizmu i te Twoje bajanie że kombinujesz bo Polskie Państwo za bardzo zdziera z podatników to tylko taka Twoja wymówka
zobacz jakie stawki są na zachodzie a jakie u nas!?
Jedynie niższe stawki są np. w Albanii, Rumuni, Litwie tzn krajach byłego bloku komunistycznego
https://pl.wikipedia.org/wiki/Stawki_podatkowe_w_Europie

Dyskusja z niektórymi na tym forum wygląda jak rozmowa z Ślepcem o kolorach.
Czas ją zakończyć bo ja Wam tu piszę o elementarnej przyzwoitości, że nie należy oszukiwać że powinniśmy tępić przypadki oszustw.
A w odpowiedzi dowiaduję się ze płacenie podatków, domaganie się od lekarza i innych wystawiania paragonów to Nazim i Nadgorliwość.
Inny z kolei pisze że kombinuje przy podatkach bo go Państwo po dupie trzepie to i On będzie to Państwo w dupę walił.
Teraz wiem dlaczego wam nie przeszkadzał ten mały szfindel Ccataley18 skoro sami w życiu realnym podobnie działacie to nie dziw że dla Was to nic takiego

I na koniec mam dla Was wszystkich którzy nie widzicie problemu z małymi oszustwami życzę Wam tak może nie po chrześcijańsku
abyście kiedyś zatankowali na stacji rozwodnione paliwo ale wtedy nie miejcie prestensji do oszusta bo to przecież tylko taki mały szfindelek wymuszony
przez Państwo bo nakazało właścicielowi stacji płacić podatki.

Pozdrawiam wszystkich uczciwych i niezgadzających się na male i duże oszustwa a tym którym to nie przeszkadza dalszych sukcesów we wzajemnym oszukiwaniu się. :heart: :heart: :heart:
Awatar użytkownika
msklex
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 18 lut 2017, 21:17
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 23 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: kmerry
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Nie jestem przeciw podatkom.. aby istniało państwo muszą być.. jestem przeciwko nadmiernemu i chujowemu fiskalizmowi.. weź wszystkie obciążenia.. nie tylko z US jakie dotykają ludzi, przedsiębiorców.. wielokrotne opodatkownia, ZUSy, kurwyusy, VATY kurwaty, podatki giełdowo-dywidendowe.. koszty państwowych aparatów kontroli...widocznie albo mam słabo zaznaczony przekaz, albo nastąpiło niezrozumienie.
Przekaz też jest taki, że każdą ustawę uwazasz za ok?.. wszystko co uchwalą uważasz za dogmat, pewnik i że to jest dobre?
Bo ja nie... duszenie jest w kurwe mocne.. a sankcje i kontrole też grube
Dlatego kontestuje czynnie i biernie.. bo jak zaznaczyłem.. w chuj kasy mi poszło na podatki.. powtarzam.. to były miliony.. a znam mnóstwo firm, które zaryły mordą w glebe za nienalezny a nie zwrócony podatek.. bo kurwy urzedniki pobierały nagrody za kary jakie nakładali niesłusznie
Kurła.. Maxim i msklex.. - bez kitu jak gdzies będą robili strajk włoski to się zgłoście na ochotnika - jak jesteś tacy legitni :-)
I tym wierszem naprawdę kończe już dyskusje
"Marsz"
J. Brzechwa
Bije godzina niezapomniana
zakręt historii - druga zmiana
Trzeba zwycięstwu drogę torować,
Marsz rozpoczęty, Partio prowadź!...

Chowa spekulant worki w sklepie,
Kołtun z trwogi pacierze klepie...

Wiedźmy po domach straszą dzieci,
Masła nie ma, wzięli "Sowieci"...

Pasibrzuch wiejski chłopów judzi
Na Sybir będą wywozić ludzi
Żyje, mąci, knowa podziemie,
Walka trwa dalej, wróg nie drzemie,
Kto nie z nami, będzie z nami,
Kto przeciw nam - piła go złamie!

Który tam? Z drogi. Partia kroczy,
Twoja partia ludu roboczy
Wspólnie pracować, wspólnie budować
maszerować! Partio, prowadź!
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




HenryChinaski1 pisze:Lol
nie chce mi sie z Tobą gadać Maxim, nigdzie nie napisałem, ze frajerzy.. umknął Ci mój przekaz chyba - trudno.. co robić...pisze o nadmiernej, grabieżczej i nieefektywnej polityce fiskalnej.
Bo, ja, jak wspomniałem swoją daninę juz zapłaciłem a jak mam szanse nie oddawać trybutu - to robie tak, żeby nie płacić
A Ty pewnie latasz po zwrot podatku w styczniu...hehe
Normalny człowiek stara się ograniczyć nadmierne haracze.
Koncze dyskusje, bo operujesz nad wyraz prostackimi, prymitywnymi porównaniami i gadasz jak urzędniczyna - miernota, co chodzi w szarym garniturku z koszulą non-iron, z miną higienstki robiącej szczepienia za psi pinondz w szkole i dającą dzieciom tabletki fluorowe na powstrzymanie próchnicy.
Czuwaj obywatelu o duszy ORMO-wca :-)
hehe
P. S Maxim jak pożyczasz komuś dyche... albo dajesz 2 zł pod Biedrą panu zastępcy kierownika to podpisujesz umowe i lecisz z nią do US?
Nie?
HAŃBA! !!
Pardon. . Przeciez ty nie dajesz ani nie pożyczasz :-)


I Ty się dziwisz, że nazwałem Cię dzieciakiem, gdy wyskakujesz z takimi tekstami na poziomie gimbazy? Powtórzę jeszcze raz. Bredzisz jak potłuczony.
Przyjebałeś się do osoby, która napisała, że podatki powinni płacić wszyscy i po to ten cały fiskalizm, by eliminować wszystkich o mentalności cinkciarza-cwaniaczka, którzy kombinują jak koń pod górę, jakby tu wychujać państwo. Może gdyby było mniej osób, którzy myślą tak jak Ty, to mniej byłoby fiskalizmu. Na to nie wpadłeś?
Jeszcze raz. Korzystasz z tych podatków, korzystasz z tego państwa na każdym kroku. Nie życzę Ci tego, ale jeśli ktoś z Twojej rodziny, lub Ty poważnie zachorujesz, to zmięknie Ci rura i na kolanach będziesz prosił to państwo na pomoc i szybko zapomnisz jaki z Ciebie był antysytemowiec.
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Hehe
Pozostańmy zatem przy swoich zdaniach

A. Mandalian
Dzisiaj

Jeśli traktor nie może orać,
jeśli siew nie osiągnie skutku,
jeśli łamie się w ręku norma,
a od majstra zalatuje wódką,
jeśli zamarł warsztatu ruch,
spalił serce motor –
to fakt,
że działa klasowy wróg.

Z dydykacją szczególną

Tysiące rąk, miliony rąk,
A serce bije jedno.
Idziemy tak budować
Słoneczną Niepodległą.

Wesoły marsz milionów rąk
Uderza wspólnym rytmem.
Budować świat, codzienny świat
- zadanie to zaszczytne.

Z nami słońce i drzewa w pochodzie
Maszerują przez miasto i wieś.
Niech w szeregi włącza się młodzież.
Niechaj praca nas łączy i pieśń.
Marzenia lat uskrzydlą nas,
Szeregów nikt nie zliczy.
Wzniesiemy gmach, słoneczny gmach
My – szczęścia przodownicy!
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Heniu jak już tak dziś przy niedzieli lecisz wierszami to masz i ode mnie dedykację wsłuchaj się dobrze w słowa tej piosenki
Awatar użytkownika
msklex
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 18 lut 2017, 21:17
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 23 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: kmerry
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Dobła, dobła :) Peace and love.. hehe
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Chyba sie nie rozumiecie... Heniu nie walczy z podatkami jako takimi. Kazdy rozumie ze do funkcjonowania panstwa i pewnych jego struktur podatki sa niezbedne. Heniu pisze o cyt:
nadmiernej, grabieżczej i nieefektywnej polityce fiskalnej.
o tym ze US to panstwo w panstwie, o bezkarnosci urzednikow, o niejasnym prawie, o jego dosc dowolnej interpretowalnosci.
Osobiscie jestem przeciwny podatkowi dochodowemu jako takiemu, tudziez przeciwko formie w jakiej funkcjonuje w Polsce... jest nieefektywny, drogi, niesprawiedliwy, demotywujacy, do tego jest narzedziem politycznym. No ale gdzies tam historycznie zostalo przyjete ze likwidacja podatku dochodowego to utopia i zostalo to uznane niemal za dogmat.

maxim, troche odwroce Twoje pytanie... Pomyslales o tym ze gdyby panstwo nie kombinowalo jakby tu wychujac obywateli to obywatele przestali by kombinowac?

msklex, nie podniecaj sie zbytnio tymi niskimi stawkami podatkowymi w Polsce... dodaj do tego ZUS, ktory jest obowiazkowy i JEST PODATKIEM, nagle okaze sie ze szczegolnie wsrod nisko zarabiajacych, obciazenia fiskalne Polaka sa jednymi z najwyzszych
Edit: dedykacja dobra, tylko moze gdyby rzadzacy, urzednicy przejeli sie tymi slowami to cos by z tego bylo...

PS. moze ktos przeniesie ten offtop w jakies inne miejsce?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




admin pewnie przeniesie.. może do tematu Harda hardashiana .. o tym Co z Too Polskooo.. olaboga

ja też tylko podam jeden drobny przykład wielokrotnego opodatkowania tych samych piniendzy
Spółka działa, zarabia, płaci wszystkie podatki, opłaca pracownikom wszystko wypłaca pensje, od których pracownik równiez pałci podatki, na koniec zostaje jej zysk netto - czysty, który dzieli na dywidende, która równiez jest opodatkowana.. wypłaca ją akcjonariuszom. ten sam pinondz.. akcjonariusz reinwestuje dywidende lub wkłada na konto.. w przypadku zysku również podatek.. w przypadku straty możesz se ją roliczyć w pinć lat...zysk natomiast co roku a nie daj Boże jak akcje zyskają.. znów jeb podatek... albo za te pinondze z dywidendy kupuje coś, a w tym czymś znów w chuj podatku
to tylko jeden z wielu przykładów
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




HenryChinaski1 pisze:admin pewnie przeniesie.. może do tematu Harda hardashiana .. o tym Co z Too Polskooo.. olaboga

ja też tylko podam jeden drobny przykład wielokrotnego opodatkowania tych samych piniendzy
Spółka działa, zarabia, płaci wszystkie podatki, opłaca pracownikom wszystko wypłaca pensje, od których pracownik równiez pałci podatki, na koniec zostaje jej zysk netto - czysty, który dzieli na dywidende, która równiez jest opodatkowana.. wypłaca ją akcjonariuszom. ten sam pinondz.. akcjonariusz reinwestuje dywidende lub wkłada na konto.. w przypadku zysku również podatek.. w przypadku straty możesz se ją roliczyć w pinć lat...zysk natomiast co roku a nie daj Boże jak akcje zyskają.. znów jeb podatek... albo za te pinondze z dywidendy kupuje coś, a w tym czymś znów w chuj podatku
to tylko jeden z wielu przykładów


:offtopic:
Miałam się już nie wypowiadać :oops0: ale tak z Ciekawości zapytam Henryk a jak Ty byś widział nasz system podatkowy? Kiedy i kto powinien płacić podatki?
Ten łańcuszek podatków to wiesz skąd mamy? ano z tego upragnionego przez nas Zachodu to przecież na ich podobieństwo mamy podatki.
W tym co podałeś nie widzę niczego nadzwyczajnego tzn. od każdego zysku musisz zapłacić podatek
Firma wypracowuje przychów i tym przychodem dzieli się Tym Tortem po kawałku z
pracownikami - pracownik od otrzymanego zysku płaci podatek
acjonarjuszami - wypłacenie dywidendy to także jest zysk od którego jest podatek
acjonariusz otrzymane pieniądze albo lokuje w Banku i np zarobi na oprocentowaniu czyli od nowego zysku musi zapłacić podatek
jeśli zainwestuje na giełdzie i zarobi na akcjach to od tego nowego zysku musi zapłacić podatek a nie od kwoty bazowej

W większości cywilizowanych krajów tak się placi podatki różnice są tylko w % tego podatku
Jedynie kraje zwane Rajami podatkowymi nie pobierają pewnych podatków ale głupi nie jesteś to pewnie wiesz kogo stać aby tam transferować pieniądze

Chyba nie dojdziemy do porozumienia i każdy z nas zostanie przy własnym zdaniu. Ale fajnie było podyskutować trochę się oderwałam od codziennych obowiązków.
Może ktoś z czytających wyciągnie wnioski z naszej dyskusji i czegoś sie nauczy.
Awatar użytkownika
msklex
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 18 lut 2017, 21:17
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 23 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: kmerry
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




O luju, ile elaboratów nayebane... :) i pomyśleć, że to przez jedną "źle odebraną" pizzę hahah :)
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




Ja pie**** teraz w temacie wypowiadają się eksperci podatkowi :D Ccata a czy Ty płacisz podatki? :mrgreen:

Miłego dnia i szybkiego powrotu do transmisji.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




komin pisze:maxim, troche odwroce Twoje pytanie... Pomyslales o tym ze gdyby panstwo nie kombinowalo jakby tu wychujac obywateli to obywatele przestali by kombinowac?


Musielibyśmy rozpocząć dyskusję, co było pierwsze: jajko, czy kura.
Nikt nie twierdzi, że system jest idealny, ale skoro jest, to wszyscy powinni na równi go respektować a cała gównoburza zaczęła się od tego, że Henio "antysystemowiec" przyjebał się do kogoś, kto tylko raczył upomnieć się o uczciwość.
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Proponuje powrocic do watku w ktorym glowna bohaterka jest Ccataleya18 :geek:
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 11:41
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Sprzedam golfa (soory to już nieaktualne) ;)
Ps od pizzy do podatków co za ewolucja no no :sarcastic:
Tyko My tak potrafimy :good3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Widzę,że zaczely sie udzielac osoby,ktore w swiecie rzeczywistym jakos nie chetnie sa sluchane...forum SU to idealne miejsce by sobie popierdolic dla takich ogierow zycia :ok:
Co wy byscie beze mnie zrobili? Moja maniana daje szanse innym na bycie "kims" w skromnym gronie :girl_haha: :air_kiss:
Awatar użytkownika
Ccata
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2019, 16:16
Podziękował: 120 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: połowa z nich
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Ccataleya18




Dajcie już spokój Ccataleyce18 :) To jest super laska bo hmmm... znam ją osobiście.
Awatar użytkownika
michal999
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 23 wrz 2019, 18:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ccataleya18
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmichal999




michal999 pisze:Dajcie już spokój Ccataleyce18 :) To jest super laska bo hmmm... znam ją osobiście.


Hahahaha chyba raczej nie :shock2: :shock2:
Awatar użytkownika
Ccata
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2019, 16:16
Podziękował: 120 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: połowa z nich
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Ccataleya18


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości