Madd_show/Maddie/Maddison/IIIlI_m_a_d_d_i_s_o_n_Ill

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Dziękuję :heart: :air_kiss: :air_kiss: :air_kiss: Miodowa moja ulubiona:P ale puki co mam szlabana na % :evil: :P
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


To czy admin rzeczywiście kasuje posty ,które nie powinny mieć tu miejsca jest prawdą. Aczkolwiek nie zawsze tak się działo np, gdy zgłosiłam żeby została wykasowana rozmowa pomiędzy mną a Spikel to mi odmówiono. Tłumacząc się że to ma być przestroga dla innych mężczyzn. Osobiście uważam że nie zostało to wykasowano tylko dlatego by ludzie mieli o czym pisać,by były afery . Paula dostarczyła tej stronie wiele odsłon,jej historie powodowały że jej temat jest jednym wielkim śmietniskiem. Ja rozumiem że każda z nas ale to każda, pokazując twarz czy też nie pokazując sama sobie kręci bata na siebie,ale w Pauli temacie powinno setki komentarzy zniknąć już dawno.Nawet jeżeli dziewczyna tego nie zgłasza to administracja jest od tego by pilnowali porządku. To forum jak i również to drugie nic pozytywnego nie wynosi w życie transmitującej na Showup.No chyba że są panny, które potrzebują czytać o tym jakie to są cudowne itd. Niczym kompletnie to forum nie jest lepszym od tamtego,bo bardzo dużo było tu dziewczyn na które, było wylane mnóstwo pomyj. Czy administracja tutejsza jest wobec każdej dziewczyny tak uczciwa jak wobec Maddie to powinni sobie sami na to pytanie odp. Gdzieś tam ktoś napisał cytuje ,,,Dzialania niektorych modelek na ShowUp.tv sa negatywne (np. Aurelka) i hejt na nie ma dzialanie hmm... edukacyjne i tam sie nic nie robi, dzialania innych sa takie pol-na-pol (Paula i Spajkel) i hejt w nich jest wynikiem dzialania "nawarzylas sobie piwa to musisz je teraz wypić,,, I ok zgadzam się z tym ,ale to się powinno tyczyć każdej pani. Bo czym się różni Aurelka czy też Paula od Maddie? Niczym. Każda z nas jest prostytutką internetowa i tym właśnie już sposobem nakręcamy by o nas pisano. Póki będziemy się pokazywać i robić coś co nie każdemu się spodoba to będą o nas pisać. Dodam jeszcze że alkohol a dokładnie duża dawka alkoholu nie jest niczym dobrym,bo człowiek się nie kontroluje. A ci co oglądają czekają tylko byśmy zrobiły coś co by sprawiło że będą pisać, śmiać się z nas i poniżać słowami. To samo tyczy się Maddie , wypiła dużo alkoholu kilka razy było widać twarz w masce i stało się co się stało.To są właśnie konsekwencje tego że było za dużo %.
Awatar użytkownika
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 186
Rejestracja: 26 lip 2016, 22:56
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


fajna--po30 pisze:To czy admin rzeczywiście kasuje posty ,które nie powinny mieć tu miejsca jest prawdą. Aczkolwiek nie zawsze tak się działo np, gdy zgłosiłam żeby została wykasowana rozmowa pomiędzy mną a Spikel to mi odmówiono. Tłumacząc się że to ma być przestroga dla innych mężczyzn. Osobiście uważam że nie zostało to wykasowano tylko dlatego by ludzie mieli o czym pisać,by były afery . Paula dostarczyła tej stronie wiele odsłon,jej historie powodowały że jej temat jest jednym wielkim śmietniskiem. Ja rozumiem że każda z nas ale to każda, pokazując twarz czy też nie pokazując sama sobie kręci bata na siebie,ale w Pauli temacie powinno setki komentarzy zniknąć już dawno.Nawet jeżeli dziewczyna tego nie zgłasza to administracja jest od tego by pilnowali porządku. To forum jak i również to drugie nic pozytywnego nie wynosi w życie transmitującej na Showup.No chyba że są panny, które potrzebują czytać o tym jakie to są cudowne itd. Niczym kompletnie to forum nie jest lepszym od tamtego,bo bardzo dużo było tu dziewczyn na które, było wylane mnóstwo pomyj. Czy administracja tutejsza jest wobec każdej dziewczyny tak uczciwa jak wobec Maddie to powinni sobie sami na to pytanie odp. Gdzieś tam ktoś napisał cytuje ,,,Dzialania niektorych modelek na ShowUp.tv sa negatywne (np. Aurelka) i hejt na nie ma dzialanie hmm... edukacyjne i tam sie nic nie robi, dzialania innych sa takie pol-na-pol (Paula i Spajkel) i hejt w nich jest wynikiem dzialania "nawarzylas sobie piwa to musisz je teraz wypić,,, I ok zgadzam się z tym ,ale to się powinno tyczyć każdej pani. Bo czym się różni Aurelka czy też Paula od Maddie? Niczym. Każda z nas jest prostytutką internetowa i tym właśnie już sposobem nakręcamy by o nas pisano. Póki będziemy się pokazywać i robić coś co nie każdemu się spodoba to będą o nas pisać. Dodam jeszcze że alkohol a dokładnie duża dawka alkoholu nie jest niczym dobrym,bo człowiek się nie kontroluje. A ci co oglądają czekają tylko byśmy zrobiły coś co by sprawiło że będą pisać, śmiać się z nas i poniżać słowami. To samo tyczy się Maddie , wypiła dużo alkoholu kilka razy było widać twarz w masce i stało się co się stało.To są właśnie konsekwencje tego że było za dużo %.

Z tego co pamiętam już kiedyś była zmiana w regulaminie że tam gdzie na transmisji pojawi się duża ilość alkoholu to takie transmisje będą banowane ale nawet sama moderacja z tego co widać nie przestrzega tego...a było by to dobre przede wszystkim dla modelek.Każdy ma prawo się zapomnieć i od czasu do czasu troszkę przesadzić z alkoholem ale moderacja powinna to wychwytywać i takie transmisje wyłączać z myślą o danej modelce ale jak wiadomo liczy się kasa.
Awatar użytkownika
MarceL_
SU-holik
SU-holik
Posty: 95
Rejestracja: 04 sty 2020, 20:45
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: są takie dwie wariatki :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


fajna--po30 pisze:ktoś napisał


Powinienem się obrazić, że najważniejszą osobę na foro, alfę i omegę Szołapa, Krula Forumke nazywasz "ktoś" :-p

A co do reszty - ciężko jest porównywać sprawę Maddie do Pauli bo Paula nie była niewinną ofiarą stalkingu (jak się z poczatku przedstawiała i chyba dla każdego stało się to jasne, gdy spotkała się niedawno ponownie ze "znienawidzonym" Spajkiem za 10 tysi). Ona sępiła latami ze Spajkela kasę i wszelkie negatywne reperkusje jakie miała z kontaktu z nim wynikały z tego, że przedobrzyła - nie potrafiła przeciąć strumienia kasy mimo, że widziała, że chłopak popłynął i totalnie nie ogarnia mentalnie tej znajomości, że potrzebuje "wytchnienia" ale zamiast zerwać z nim kontakt podtrzymywała go, ba! Wręcz nakręcała pisząc mu różne pierdoły o miłości etc. Gdyby przerwała tą znajomość w zarodku, rezygnując z łatwej kasy z wykorzystywania niepełnosprawnego a on mimo to ją gnębił - zapewne otrzymałaby taką samą ochronę ze strony foro jak każda inna gnębiona modelka, ale tak nie było. Dlatego też wrzucono tąa konwersację ze Spajkiem - ku przestrodzę dla innych którzy "popłynęli" w zakochańcowej znajomości z modelką. Podobnie Aurelka - gdyby wszelkie oskarżenia o oszukiwanie były nieprawdą, pomyjami rzucanymi przez nienawistnych hejterów i modelki na męskich nickach zazdroszczące jej zarobków i urody; również otrzymałaby ochronę. Hejterzy Maddie nie są jakimś Sądem Najwyższym i nie mają prawa wyznaczać kogo "ukarają" za jakieś wymyślone grzechy wrzuceniem zdjęć jej twarzy na foro, nie ma też żadnego celu w wypominaniu co drugi dzień zdarzeń na foro sprzed kilku lat (które nawiasem mówiąc - nawet ich nie dotyczą bo to przecież nie oni byli modelkami którym Maddie "minusowała" profile wtedy) i ociera to o jakąś psychopatię na poziomie Pussycata która potrafi jakieś słowa z czata z czasów starego foro albo od 3 lat wypominać schowaną kulkę za 10 zł jakby to było co najmniej zabójstwo Kennedy'ego.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Chcesz to się obrażaj,dla mnie jest to nie istotne. Ja z tobą nie mam zamiaru dyskutować,bo jesteś dla mnie osoba zakłamana.
Awatar użytkownika
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 186
Rejestracja: 26 lip 2016, 22:56
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


No to się obrażam
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Co do tej waszej ochronny modelek to gołym okiem było ją widać jak to jakiś czas temu pewien kretyn przez kilka dni oficjalnie i bez skrępowonia groził pewnej modelce śmiercią.
No i widać było waszą reakcje a dokładnie to jej brak.
Taki skurywysyn za coś takigo od razu powinien zostać stad wyjebnay a niektórzy w was nawet z nim sobie wtedy gadali jakby niby nic się nie stało.
I gdzie była wtedy moderacja ano była i temu spokojnie się przyglądała.
Też dziwnym trafem pewno nikt tego nie zauważył i nie napisał mu odpowiedneigo pw co by tak się obudził i w końcu zareagował.
Więc z tą ''ochroną'' to różnie tutaj bywa.
U niektórych laseczek to jest ona prawie z automatu a u innych niestety trochę to kuleje.
I to pisanie o tej przestrodze też jest gówno warte panie @ruger44.
Wszyscy chyba oprócz Ciebie wiedzą że różnego rodzaju afery i gównoburze napędzają to forum wiec skończ już z łaski swojej pisać o jakiś jebanych przestrogach bo tylko się niepotrzebnie ośmieszasz.

https://showup24.tv/Maddie
https://showup24.tv/profile/Maddie
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Mi tez grożono śmiercią na forum i też nikt nie zareagował, spowodowało to, że ja - bardzo towarzyski i rozrywkowy chłopak - musiałem całkowicie odciąć się od znajomych i imprez a potem zamknąć w piwnicy bo tylko tu mogę odpierać ataki ewentualnych zabójców przysyłanych przez forumowych adwersarzy. Forum to nie przelewki, gdy raz się wkroczy w ten świat można go opuścić jedynie nogami do przodu, modelki powinny być przygotowane na takie obciążenie, jeżeli nie są - niech lepiej zrezygnują z nadawania. Administrator i moderatorzy mogą zapewnić im jedynie iluzoryczną i niepełną ochronę przed słowem pisanym, o własne bezpieczeństwo w realu muszą walczyć same
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


HardRockCaffe666 pisze:przez kilka dni oficjalnie i bez skrempowonia groził pewnej modelce śmiercią

Bo to zła kobieta była ...

HardRockCaffe666 pisze:Taki skurywysyn za coś takiego od razu powinien zostać stad wyjebnay

Łobuz kocha najbardziej ;)



Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2087
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Hard sorry, tak jej kurwa groził.. tak bylo niebezpiecznie
, że zrobili wspólna trans....hehe
Przecież tego nikt na powaznie nie brał.. jak mozna Spajka na poważnie brać
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel :bad: Paula :bad:
Ogarnijcie się do cholery, wchodząc w temat o Maddie wolałbym czytać o niej a nie o Pauli i Spikelu
tak samo jak kupując piwo nie chciałbym w butelce znajdować soku jabłkowego.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 15:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Pitu Pitu A odpowiedzi nadal brak. :laughingnew:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


fajna--po30 pisze:Bo czym się różni Aurelka czy też Paula od Maddie? Niczym.

fajna--po30, troche sie jednak roznia... Aurelce sie tu dostawalo za to ze oszukiwala i faktycznie przyznam ze mozna uznac wpisy o niej jako "edukacyjno-ostrzegawcze" dla potencjalnych klientow.
Masz racje jesli chodzi o Paule i Maddie, poza kilkoma detalami mozna je poniekad wsadzic do jednego worka. Najwazniejsze co te dwie odroznia od Aurelki to fakt ze obydwie sa na forum, obydwie sa tutaj aktywne (Paula mniej ale bywa) i jestem pewien ze obydwie CHCA aby tu o nich pisano... taka taktyka.


Teraz pewnie niektorych troche zdenerwuje... ale takie moje przemyslenia apropo:
fajna--po30 pisze:Każda z nas jest prostytutką internetowa i tym właśnie już sposobem nakręcamy by o nas pisano.

Wlasnie ze nie ta wasza "prostytucja internetowa" jest problemem samym w sobie, bardziej to jak te postytucje uprawiacie. Zauwazcie ze jest wiele dziewczyn o ktorych nie napisano na forum ani slowa, a nadaja od lat. Rownie duzo jest takich ktore maja tu krotkie watki o sobie ale bez zadnych afer. Jedne i drugie radza sobie swietnie. Dla nich SU jest miejscem pracy i niczym wiecej. Nikt o nich nic nie wie poza tym jak wygladaja, czy maja fajne transmisje czy nie... nic poza tym
Teraz dochodzi nam trzecia grupa, bardzo silnie reprezentowana. PATOSTREAMERKI EROTYCZNE bo tak trzeba Was nazwac. W tej grupie sa wszystkie te ktore kreca afery, o ktorych jest glosno, o ktorych widzowie wiedza duuuuuzo za duzo glownie dlatego ze same do tego doprowadzilyscie... i to na Was najczesciej leci hejt a nie na te ktore spokojnie tylko grzebia sobie palcem w cipie na SU od lat. I nawet nie zwalalbym na alkohol, choc fakt faktem, ze wiekszosc z Was on tez łączy. Na to gdzie jestescie zapracowalyscie same... taka prawda.
Nickow chyba nie musze wymieniac.

I szczerze fajna--po30, nie mowie ze to forum jest idealne... ale jest to prywatne malenkie forum prowadzone przez jednego czlowieka i na tyle na ile sie da to widze ze jednak Admin dba o to zeby nie lataly tu adresy, foty tp badziewie jak ma to miejsce na tamtym "oficjalnym" bogatym forum. Nie trzeba tu czekac kilka dni na usuniecie wrazliwych postow, nie pojawiaja sie jak tam wpisy typu "pierdolona kurwa z lodzi za 150/godz - chujowo obciaga ale jak chcecie to jej nr telefonu to xxx-xxx-xxx"... wiec ja uwazam ze jednak jest lepiej.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


HardRockCaffe666 pisze:Co do tej waszej ochronny modelek to gołym okiem było ją widać jak to jakiś czas temu pewien kretyn przez kilka dni oficjalnie i bez skrępowonia groził pewnej modelce śmiercią.
No i widać było waszą reakcje a dokładnie to jej brak.
Taki skurywysyn za coś takigo od razu powinien zostać stad wyjebnay a niektórzy w was nawet z nim sobie wtedy gadali jakby niby nic się nie stało.
I gdzie była wtedy moderacja ano była i temu spokojnie się przyglądała.
Też dziwnym trafem pewno nikt tego nie zauważył i nie napisał mu odpowiedneigo pw co by tak się obudził i w końcu zareagował.
Więc z tą ''ochroną'' to różnie tutaj bywa.
U niektórych laseczek to jest ona prawie z automatu a u innych niestety trochę to kuleje.
I to pisanie o tej przestrodze też jest gówno warte panie @ruger44.
Wszyscy chyba oprócz Ciebie wiedzą że różnego rodzaju afery i gównoburze napędzają to forum wiec skończ już z łaski swojej pisać o jakiś jebanych przestrogach bo tylko się niepotrzebnie ośmieszasz.

https://showup24.tv/Maddie
https://showup24.tv/profile/Maddie



Epitety skurwysyn i kretyn to możesz sobie kierować pod swoim adresem. Dwulicowo kurwo. Jeszcze tydzień temu życzenia świąteczne składałeś. Jesteś tak fałszywą menda ze żygać się chce na ciebie. Udajesz wyznacznik porządku na świecie jaki ty dobry. Kto pisał ile jej zapłaciłem na czacie jak się żaliłes tego tez nie pamiętasz. Jesteś dwulicowa kurwa i nic się nie zmieni. Żygać się chce na ciebie. W nowy, roku życzę tobie jednego wypierdalaj hard do diabła.
Sasiedzi


Sasiedzi,
Oj, oj widzę że znowu zaczynasz.
Epitety skurwysyn to odniosłem do tego jak wtedy się zachowywałeś ale teraz już przecież jesteś lepszym człowiekiem :sarcastic:
Odnośnie życzeń to zrobiło mi się ciebie żal bo pewno od nikogo tutaj nie dostałeś życzeń.
Bywaj zdrowy :!: :!:

https://showup24.tv/Maddie
https://showup24.tv/profile/Maddie
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


To w sumie też dzięki obrońcom toczą się afery, taką niedźwiedzią przysługę robią swoim ulubienicom. Bo gdyby zostawić tą qpę na słońcu to wyschła by bardzo szybko, a tak przerzucają ją pomiędzy siebie, robi się większy zasięg i smród się roznosi :D
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 19:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem


Masz wiele racji Komin w tym co napisałeś. Tak jak piszesz są dziewczyny, które grzebią sobie :) i o nich jest cisza. Ale prawdą również jest to że gdyby nie było tzw forum to by nie było by tych afer. Jest strona to ludzie piszą,nie ma strony racji ludzie nie będą pisać.Cipkozaurka i tu masz kochana 100%
Awatar użytkownika
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 186
Rejestracja: 26 lip 2016, 22:56
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


fajna--po30 pisze:Ale prawdą również jest to że gdyby nie było tego całego forum to by nie było tego co jest.

Hah no niby tak :D jakby nie bylo ShowUp.tv to tez by tego nie bylo ;) a jak by nie bylo internetu to juz calkiem wypas :D
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Jak by nie było internetu to uważam że świat był by lepszy,im bardziej ulepszamy coś to tak naprawdę niszczymy samych siebie
Awatar użytkownika
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 186
Rejestracja: 26 lip 2016, 22:56
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


fajna--po30, nie zgadzam sie, internet to tylko narzedzie, wazne jak i do czego go uzywasz. Popatrz na taki zwyczajny mlotek... swietny do wbijania gwozdzi, ale mozna nim tez zabic ;)
Troche juz odbieglismy od tematu, wystarczy ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości