jaka najlepsza kamerka na show?

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Najlepsze internetowe kamerki według mnie to Logitech c920 lub c922 (c922 jest ciut ostrzejsza, a więcej lepsza) oraz najdroższa Logitech Brio. Oczywiście każda kamerka internetowa bez fotograficznej żarówki studyjnej 85W światło ciągłe 5500K będzie dawała fatalny obraz. Żarówka kosztuje ok. 30 zł i jest dostępna na allegro lub w każdym sklepie z akcesoriami fotograficznymi.

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
pinky
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

Każde doświetlenie kamery poprawia jakość obrazu, ale owszem im bardziej profesjonalne tym lepiej.
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 99 razy
Podziękowano mu: 176 razy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

Żarówka, o której wcześniej wspomniałam naprawdę robi swoje.
Awatar użytkownika
pinky
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 3 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

Podstawą obrazu kamerki jest oświetlenie i doświetlenie pomieszczenia oczywiście tez internet.Ja polecam Logitech C615 lub droższa opcje C922 obie są 1080P full HD.

Os-tanio miałem okazje instalować już te kamerki u nie licznych pań , kamera internetowa bardzo dobrze wykonana i dobrej firmy Razer to są doskonałe kamery jak większość ich produktów komputerowych są przemyślane od a do z tylko można trafić na podróbki. Razer Kiyo , Razer Stargazer , to nie jest tanie ale jak się chce zarobić i ma to być idealnie trzeba inwestować w sprzęt i to popieram bo laptop owe wbudowane stacjonarne kamerki rozmyty obraz brak filtracji jednolite tło i kolory co nie idzie w parze zarobkami i już wyginęły prawie całkowicie jedynie jeszcze są w MacBook kamera bo jest jeszcze lepsza od Logitech lub Creative. Co kamerka inne są ustawienia konfiguracje , specyfikacje obecnie Logitech panuje ale to się już zmienia ale małymi krokami.

Dobra kamera za nie duże pieniądze spełniająca wymagania to czytelny panel sterowania ustawień łatwa instalacja Logitech C615 HD 1080P ,koszty zakupu do 200 zł.Jest specjalny sklep gdzie od lat kupują kobiety kamerki i nie ma żadnego problemu.szybka wysyłka i nie jest to w allegro.

Problemem są kamerki reklamowe nie firmowe za jakieś grosze, znam takie osoby co trzy razy takie kamerki kupowały aż wreszcie zdecydowały się na zakup kamerki Logitech lub Creative .
CYCOREK5000

Logitech według mnie najlepsze cam.
Awatar użytkownika
Kolekcjoner89
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Badam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

lucek69 pisze:Witajcie,

Pytanko tym razem o mikrofon, co polecacie aby w zupełności wystarczyło do transmisji? Posiadamy kamerkę LifeCam HD-3000 ale głos podczas transmisji się urywa, nie wiem jaka przyczyna, więc pomyśleliśmy o zainwestowaniu w osobny mikrofon. Za wszystkie porady będziemy Wam bardzo wdzięczni!!!
lucek69 pisze:Ping 16ms, Download speed 37 Mbps, Upload speed 7,76 Mbps. Czyli w naszym przypadku to net może być winowajcą, a nie sprzęt? Czy zasięg wifi też może mieć z tym coś wspólnego? Pozdrawiamy.
viewtopic.php?f=20&t=1972#p37007

Mało opisałeś problem lucek69 i jeśli jest wszystko sprawdzone i nadal to występuje nie zostaje ci nic jak wymiana albo karty sieciowej co nie jest droga , ale to są bardzo rzadkie przypadki albo to więcej prawdopodobne karta dźwiękowa tu już jest droższa sprawa może gniazdo tu hipotez może być dużo. Jeśli na zwykłej kamerce nie działa poprawnie mikrofon natężenie poziomu nie ma reakcji to trzeba szukać przyczyny a by to zrobić dobrze jest sprawdzić kamerę na innym sprzęcie jeśli tam będzie ok to już możesz wykluczyć usterkę kamery. Spotkałem się kiedyś z takim problemem i usterką była uszkodzona karta dźwiękowa w laptopie ale z racji niskiego kosztu zmieniona została też karta sieciowa na mocniejsza i wszystko działało poprawnie.To tylko elektronika ma prawo się zepsuć czy tego chcemy czy nie.
CYCOREK5000

Poprzednia