_Keiiiti_/Cherry_Lips/Julitta / SweetLips (zbiornik.tv)

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

lambada pisze:Dzis u Keitii grupowa:
STRIPTIZ, LODZIK , SOCZYSTA ZABAWA CIPKĄ + TWARZ + GŁOS
10 min - 60 żetonów

kurwa ogarnijcie sie laski :lol: :lol: :lol:

Nowy Blog ShowUp.tv

To już chyba desperacja.... 60 żetonów to 6 zł ? Taki jest przelicznik ?
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: .........

Dla Nas to dobrze,że są takie ceny.Kiedyś byłem u niej na privie za 400 żetonów ,pewnie nie wróciłbym (mimo,że pokaz był ok) .Teraz przy tych cenach na grupowej transmisji,byłem już 4 razy :D
Chyba czyta forum,bo właśnie ma grupową już za 100 żetonów.
Awatar użytkownika
Goscforum
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Twoja ulubienica z SU: brak
Nick na ShowUp.tv:

Jaka desperacja?
Trzeba porównywać proporcje i zawartość pokazu, a nie tylko cenę.
W sierpniu, na starym SU robiła ukryte transmisje 20 min/10 zł = 0,5 zł/min. Nikt nie pisał o desperacji.
Na nowym SU, grupowe transmisje zaczęła robić 15 min/10 zł = 0,66 zł/min., też była cisza.
Teraz jak zrobiła grupową 10 min/ 6 zł = 0,6 zł/min, to nagle...desperacja, a to przecież 20% więcej niż proponowała na ukrytych.
Najważniejsza i tak jest ilość sprzedanych biletów, a niższa cena zazwyczaj przyciąga więcej chętnych osób.
Jak będzie uważała, że jej się nie opłaca, to przecież nie musi wchodzić na daną transmisję grupową.
Jej średnia ilość widzów z 31 ukrytych transmisji w sierpniu (20 min/10 zł na starym SU) to 19 osób (najmniej 11, najwięcej 38).
Na nowym SU nie ma już możliwości policzenia ilości sprzedanych biletów, więc, jak ona na tym wychodzi, ode mnie już się nie dowiecie.
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Nick na ShowUp.tv:

Jak nie ma możliwości policzenia sprzedanych biletów? Nie wyświetla się na czacie ze ktoś w danym momencie kupił bilet? Czy to tylko widzi osoba transmitująca a dla oglądających nie ma takiego podglądu? Myślałam ze każdy to widzi :D
blacklayers
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: imagine_cherry
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: _CuteLady_

Tylko transmitująca widzi kto w danym momencie kupił bilet i ile osób już kupiło.
Widz, na czacie może tylko zobaczyć jak transmitująca podaruje komuś bilet.
Nawet będąc już na transmisji grupowej, widz nie wie ile osób jest na tej transmisji.
Niektóre dziewczyny same chętnie informują ile już kupiono biletów, a niektóre, nawet pytane o liczbę chętnych, odpowiadają wymijająco, nie podając konkretnych liczb.
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 3 razy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Nick na ShowUp.tv:

Teraz to juz watpie czy ktokolwiek weznie u niej normany priv ceny kosmiczne , ale chlopy jak to chlopy zawsze kazdy ciekawy jaka buzia i jaki pokaz to placici :D Sam tez kupilem kiedys drogi pokaz z twarza bo ciekawy bylem .Juz oczywiscie wiecej nie wrocilem twarz bardzo nieciekawa i straszna lipa pokaz . Pograzyla sie tymi za 100 i 60 zet bo wiekszosc byla zobaczyla i coraz mniej bedzie wracac :D Jak dla Mnie strasznie od niechcenia je robi na poczatku udawala ze wogole to dildo wklada do cipki dopiero jak jej ktos zwrocil uwage to dopiero wlozyla a anal to tylko paluszek jak chesz zobaczyc dildo to normalny pokaz trzeba kupic :laugh3:
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Twoja ulubienica z SU: top
Nick na ShowUp.tv:

Paszczur ma jakiegoś nowego alfonsa? tym razem będzie płacił za operacje mordy ?
Awatar użytkownika
Gebels
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 1 razy
Twoja ulubienica z SU: Zadna
Nick na ShowUp.tv:

Awatar użytkownika
adamosx
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

i tępa mitomanka, poczytaj opis o własnej działalności :laughingnew:
Awatar użytkownika
Gebels
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Pierwszy raz widziałem ją dzisiaj na transmisji razem z facetem.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 7 razy
Nick na ShowUp.tv:

Co to kurwoniewiadomoco odpierdala haha w markecie są i pisze na czacie że jej kolega czeka na lodzika, jebana mitomanka i wynalazek fuuuuuuuu :laughingnew:

https://showup24.tv/_Keiiiti_
https://showup24.tv/profile/_Keiiiti_
Awatar użytkownika
Gebels
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Uwaga na tą oszustkę dzis rano robiła grupową LODZIK I SEKS ZE SPUSTEM bilet 149żet na grupowej jej facio brzydki grubas zamiast ja ruchac to obijal wiszacym nie stojacym flakiem, ładnie sciemnia byle by zgarnać żeton.
Awatar użytkownika
Gerard
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Nick na ShowUp.tv:

Gebels pisze:Co to kurwoniewiadomoco odpierdala haha w markecie są i pisze na czacie że jej kolega czeka na lodzika, jebana mitomanka i wynalazek fuuuuuuuu :laughingnew:

Niesamowity paradoks niby taki tępy szkaradny kurwiszon z niej według ciebie a ciągle marnujesz na nią swój czas.
Chłopie ty to niesamowicie musiałeś zostać skrzywdzony przez los skoro taką nienawiścią do kobiet pałasz, ale spokojnie to się da leczyć.
Awatar użytkownika
od_taaki
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 35 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

To i ja wtrące swoje 3 grosze :) Ja osobiście uważam, że to jeden pechowy dzień. Rano, ok kolega nie dał rady i wyszła nieciekawa sytuacja. Ale poprzednie pokazy oceniam pozytywnie. Lubię ich za to, że są naturalni w swoim zachowaniu. Nie bywam na każdym ale te co widziałem zawsze spełniły moje oczekiwania. I jak w większości przypadków. Może być hejt tutaj ale zaszkodzić nie zaszkodzi Kasi. Każdy ma jakiś gnomów co plują jadem z zazdrości ;)
Awatar użytkownika
Devon
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: Keiiiti
Nick na ShowUp.tv:

Zazdrości ? hahahahaha rozwiń to bo się oplułem ze śmiechu :laughingnew:
Awatar użytkownika
Gebels
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Devon pisze:Każdy ma jakiś gnomów co plują jadem z zazdrości

Akurat w przypadku Gebelsa to nie jest spowodowane zazdrością, to mizoginia czyli chorobliwa nienawiść, silne uprzedzenie do kobiet.
Awatar użytkownika
od_taaki
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 35 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

Devon pisze:To i ja wtrące swoje 3 grosze :) Ja osobiście uważam, że to jeden pechowy dzień. Rano, ok kolega nie dał rady i wyszła nieciekawa sytuacja. Ale poprzednie pokazy oceniam pozytywnie. Lubię ich za to, że są naturalni w swoim zachowaniu. Nie bywam na każdym ale te co widziałem zawsze spełniły moje oczekiwania. I jak w większości przypadków. Może być hejt tutaj ale zaszkodzić nie zaszkodzi Kasi. Każdy ma jakiś gnomów co plują jadem z zazdrości ;)

To nie pechowy dzien tylko wszystko zamierzone loda robila pol minuty na odwal sie potem minetka tez tyle samo i specjalnie od tylu zeby nie bylo widac ze jej nie wklada ale robil to nie udolnie i wszystko bylo widac ze nie rucha oszustka zeby naciagnac januszow na zeton dobrze ze jest mozliwosc zgloszenia naduzycia bo przynajmniej zetonki wrocily.

Awatar użytkownika
Gerard
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Nick na ShowUp.tv:

Gerard pisze:
Devon pisze:To i ja wtrące swoje 3 grosze :) Ja osobiście uważam, że to jeden pechowy dzień. Rano, ok kolega nie dał rady i wyszła nieciekawa sytuacja. Ale poprzednie pokazy oceniam pozytywnie. Lubię ich za to, że są naturalni w swoim zachowaniu. Nie bywam na każdym ale te co widziałem zawsze spełniły moje oczekiwania. I jak w większości przypadków. Może być hejt tutaj ale zaszkodzić nie zaszkodzi Kasi. Każdy ma jakiś gnomów co plują jadem z zazdrości ;)

To nie pechowy dzien tylko wszystko zamierzone loda robila pol minuty na odwal sie potem minetka tez tyle samo i specjalnie od tylu zeby nie bylo widac ze jej nie wklada ale robil to nie udolnie i wszystko bylo widac ze nie rucha oszustka zeby naciagnac januszow na zeton dobrze ze jest mozliwosc zgloszenia naduzycia bo przynajmniej zetonki wrocily.

Czarny PR robisz? :) Ja byłem i jakoś żetonów mi nie zwrócili. Kasia sama mówiła, że bilet będzie za darmo za ten nieudany pokaz. Więc nie wydaje mi się że cokolwiek dostałeś. A z tego co mi wiadomo to gdyby był zwrot to dla wszystkich, a nie dla wybranych. Więc to co piszesz tym bardziej nie ma sensu.
Awatar użytkownika
Devon
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

Tez bylem na grupowej gdzie mial byc ostry priv na 2 dziurki .. Tez tam udawala ze wklada dildo w cipke przeciez to wszystko widac :D. Anal to samo udaje ze palce wklada . Szkoda nawet 100 zet na takie marne privy :)
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Twoja ulubienica z SU: top
Nick na ShowUp.tv:

Fantomas! Jeszcze Ciebie mi brakowało :D Ty razem z Gebelsem i jeszcze paroma wyglądacie mi na typowych frustratów z etatu. No i może nie było idealnie tak jak w opisie. I co? W życiu codziennym McDonald's też oskarżysz o kanapki niezgodne ze zdjęciem? Albo że po happy meal wcale nie byłeś bardziej szczęśliwy? Proszę Cię. Ciekawe czy ty wobec najbliższych zawsze jesteś fair. A no i nie zapomnij polityków z obietnic rozliczyć.

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
Devon
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna