ShowUp.tv - Propozycje

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
ShowUp.tv - Propozycje
09 mar 2016, 13:56
Witam,post raczej kierowany do adminów na ShowUp.tv, z propozycją pewnej zmiany.
Każdego transmitującego irytuje często duża ilość tzw. "sępów" które zlatują się gdy jest realizacja celu.
Pomysł na zaradzenie tej okoliczności jest,jakoby zrobić opcję że cel mogą oglądać tylko osoby które dały jakikolwiek napiwek.
To wpłynęło by pozytywnie na szybszą realizację celów, a włodarze strony również na tym by skorzystali,bo myślę że pozytywnie by to wpłynęło na zakup żetonów. Proszę o rozpatrzenie pomysłu oraz o komentarze. Pozdro B1GFuzzy
B1GFuzzy B1GFuzzy B1GFuzzy B1GFuzzy B1GFuzzy B1GFuzzy
Awatar użytkownika
perski92
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2016, 21:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wercia_34
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ShowUp.tv - Propozycje
09 mar 2016, 15:01
To jest nieoficjalne forum poświęcone tematyce SU, więc raczej Twoja propozycja nie ma szans na to żeby ktoś z administracji portalu ją dostrzegł. Jakiekolwiek propozycje zmian dotyczących SU powinieneś zgłaszać bezpośrednio do tamtejszej administracji poprzez ten formularz

A tak poza tym, nie sądzę, że zostanie to wprowadzone bo właścicieli SU, mówiąc delikatnie, mało obchodzi rozwój portalu i opinie użytkowników.

Jeszcze tak z mojej strony, coś podobnego jest na CB, tylko tam odbywa się to na zasadzie takiej, że nadający mogą sobie ustawić tzw. "crazy ticket" - czyli ogólnie bawią się na ogólnym pokazie zbierając publiczność. W tym czasie kto ma ochotę, ten wykupuje wspomniany "crazy ticket" za ustaloną przez nadających ilość tokenów aby zobaczyć najważniejszą część pokazu, czyli cel.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: ShowUp.tv - Propozycje
09 mar 2016, 15:50
Wprowadzili jakiś czas temu limit czasowy dla niezalogowanych. Po 5min wymagane jest zalogowanie się lub założenie konta. Kto wie może za jakiś czas wprowadzą i taką zmianę. Moim zdaniem będzie to strzał w kolano. Gdyby chcieli ograniczać dostęp widzom bez żetonów, zrobiliby to już dawno wprowadzając np privy grupowe. Privy mogłyby być tańsze i kilka osób na raz by wchodziło. Myślę, że pokazy na ogólnym jednak w jakiś sposób nakręcają zainteresowanie stroną. Bez nich mogłoby być nudno. Poza tym nikt nie zmusza lasek do robienia pokazów na ogólnym. Same podejmują decyzję o wspólnej zabawie ze wszystkimi oglądającymi, a nie na priv. W tym momencie portal już nie jest tak popularny jak kiedyś. Widać odpływ nadających np na zbiornik. Kolejne utrudnienia i ograniczenia będą tylko działały na szkodę portalu.
Awatar użytkownika
exxxtra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 15 lut 2016, 18:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Taka jedna :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ShowUp.tv - Propozycje
09 mar 2016, 20:03
Możliwość pisania na transmisji powinna być uzależniona od wydanych żetonów również na priv, a nie tylko od tego czy ktoś dał napiwek na transmisji ogólnej.
Awatar użytkownika
cygańskie_kubaro
SU-holik
SU-holik
Posty: 63
Rejestracja: 23 lut 2016, 18:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ShowUp.tv - Propozycje
10 mar 2016, 12:01
Proponuję jeszcze dodać informację w pw o blokadzie wiadomości u laski i nie pobierać żetonów. Teraz jest tak, że wysyłasz wiadomość i brak odpowiedzi. Wysyłasz drugą i brak odpowiedzi, a żetony lecą. Wkurwiasz się bo nie wiesz czy laska cie olewa czy co jest grane. Chcesz zapytać na ogólnym czy odpowiada na pw, wyskakuje "Aby pisać podaruj transmitującemu żetony" i kolejne 10żet leci. Dostajesz od laski odpowiedź na ogólnym, że ma bloka na pw. Z dogadania się na priv lipa więc idziesz do drugiej, a u drugiej ta sama akcja z blokiem na pw. Żenada w chuj...
Awatar użytkownika
exxxtra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 15 lut 2016, 18:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Taka jedna :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ShowUp.tv - Propozycje
10 mar 2016, 19:31
Bzdura, jak ktoś do kogo piszesz ma bloka na pw to przy próbie wysłania pw wyskakuje na czerwono komunikat, że użytkownik nie przyjmuje pw (a tym samym ich również nie może wysyłać).
Awatar użytkownika
alicetip
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 12 wrz 2015, 12:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja sama ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: alicetip


Re: ShowUp.tv - Propozycje
11 mar 2016, 16:05
Następnym razem będę robił screeny z ogólnego żeby nie było, że coś wymyślam jak to mnie robią w balona. Chociaż z pw też można podać kilka nicków, którym się nie chce odpisywać na wiadomości :)
Awatar użytkownika
exxxtra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 15 lut 2016, 18:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Taka jedna :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ShowUp.tv - Propozycje
11 mar 2016, 17:29
Po prostu któraś nie ma ochoty odpisywać na twoje PW bo jak napisała wcześniej alicetip jeśli któraś ma bana na wiadomości to wtedy do niej nie napisze się.
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ShowUp.tv - Propozycje
12 mar 2016, 11:04
Jak napisałem wcześniej. Brak odpowiedzi od jednej nadającej, drugiej, trzeciej, a dopiero czwarta na ogólnym napisała mi, że nie może odpisać bo ma zablokowane pw. Po tym przyszło mi do głowy, że może poprzednie miały podobnie i stąd wcześniejszy post o zablokowanych pw i pobieraniu żetonów.

Wiadomości, które wysyłałem miały treść podobną "Siema, na tym priv za 200/5min możemy zamiast zabawy wibro (jak było w opisie priva) np taniec rozbieraniec". Wiadomości były kulturalne i bez dziwactw. Nie była to jedna laska tylko kilka z rzędu. Rozumiem, że według twojej teorii nie odpisywały bo wolały siedzieć na ogólnym gdzie nikt się nie odzywa, a tym bardziej nie rzuca żetonów... Może zacznę pisać drukowanymi szybciej dojdzie.

Uprzedzając kolejne durnowate wpisy. Tak, po poście alicetip zrozumiałem, że to nie ban, a inny powód i że trzeba do skutku wysyłać pw i dobijać się na ogólnym. Powodów mogło być mnóstwo. Mogła np przeczytać wiadomość przed priv z kimś i po privie zapomniała odpisać. Dziwne, że tyle podobnych przypadków jednej nocy. Mniejsza z tym... Temat jest o czymś innym.
Awatar użytkownika
exxxtra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 15 lut 2016, 18:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Taka jedna :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ShowUp.tv - Propozycje
12 mar 2016, 17:07
exxxtra pisze:Wiadomości, które wysyłałem miały treść podobną "Siema, na tym priv za 200/5min możemy zamiast zabawy wibro (jak było w opisie priva) np taniec rozbieraniec". Wiadomości były kulturalne i bez dziwactw.


albo jak załóżmy masz już 100zet na koncie i widzisz jakiś ciekawy priv za 100zet, ale chciałbyś o coś dopytać istotnego co do priva a już nie możesz pisać na czacie, to dasz 10zet na to aby móc pisać na czacie i się zapytać panny o szczegóły co do priva, i już jednocześnie nie będziesz miał na tego priva, bo ze 100 zet musiałeś dać yebane 10 żet na pisanie na czacie :lol:

a co do bloków na pw, to nie wiem jak jest teraz, ale wiem, że kiedyś jak ktoś miał bloka na pw, to można było do niego wysyłać pw, z tym, że odbiorca nie mógł tych wiadomości odczytać.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ShowUp.tv - Propozycje
12 mar 2016, 19:48
abradababra pisze: Kiedyś można było wysłać PW a teraz jest tak a przynajmniej niedawno tak było, że można wysłać wiadomości.


Hmm nie brakło Ci tutaj jakiegoś wyrazu? (nie czepiam się ofc tylko w sumie napisałeś to samo) ;)
Odkąd pamiętam to było tak że jak ktoś miał bana na wiadomości to była wiadomość "Osoba do której piszesz nie przyjmuje wiadomości" i choćby się chciało to nie przejdzie. W ostatnim czasie nie wiem jak jest bo nie zdarzyło mi sie pisać do takiej osoby :)
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 18:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ShowUp.tv - Propozycje
12 mar 2016, 19:53
Mr.B pisze:
abradababra pisze: Kiedyś można było wysłać PW a teraz jest tak a przynajmniej niedawno tak było, że można wysłać wiadomości.


Hmm nie brakło Ci tutaj jakiegoś wyrazu? (nie czepiam się ofc tylko w sumie napisałeś to samo) ;)
Odkąd pamiętam to było tak że jak ktoś miał bana na wiadomości to była wiadomość "Osoba do której piszesz nie przyjmuje wiadomości" i choćby się chciało to nie przejdzie. W ostatnim czasie nie wiem jak jest bo nie zdarzyło mi sie pisać do takiej osoby :)


W sumie to samo dwa razy napisałem. Najwyżej admin nie uzna tego postu.
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ShowUp.tv - Propozycje
25 lis 2016, 07:22
Bedzie mozliwosc placenia przez paysefcard ?


www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
DON_FERDINANDO
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 07 kwie 2016, 10:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nicCarmenk.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ShowUp.tv - Propozycje
04 sty 2017, 21:25
Słyszał ktoś czy ShowUp.tv przejdzie w końcu na HTML5?
Są chyba ostatnią stroną takiego typu która dalej jedzie na flashu. Sporo użytkowników nie może oglądać na mobilnym sprzęcie, a jak już może to często wywalają błędy i różne problemy.
Awatar użytkownika
mes1234
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 04 sty 2017, 21:21
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: koko
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ShowUp.tv - Propozycje
05 sty 2017, 04:00
mes1234 pisze:Sporo użytkowników nie może oglądać na mobilnym sprzęcie, a jak już może to często wywalają błędy i różne problemy.


na puffinie żadnych błędów nie wywala hmmm..
a z wycofaniem flasha jak na razie nikt nic chyba nie wie.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ShowUp.tv - Propozycje
05 sty 2017, 09:52
Na Puffinie ShowUp.tv śmiga jak ta lala, używam od roku chyba i nigdy mnie nie wyrzuciło i nie było jakichś problemów. Przejście na inny system wiązałoby się z dużymi kosztami informatycznymi i zmianami a kosztów i zmian firma stara się unikać jak ognia
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: ShowUp.tv - Propozycje
07 sty 2017, 13:55
mes1234 pisze:Słyszał ktoś czy ShowUp.tv przejdzie w końcu na HTML5?
Są chyba ostatnią stroną takiego typu która dalej jedzie na flashu. Sporo użytkowników nie może oglądać na mobilnym sprzęcie, a jak już może to często wywalają błędy i różne problemy.


U mnie na puffinie bez najmniejszego problemu śmigga :D
Awatar użytkownika
krystian.pilowski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 02 cze 2016, 11:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Krystek215


Re: ShowUp.tv - Propozycje
11 sty 2017, 08:04
Potwierdzam, przez puffin działa portal, jednak nie jest tak słodko, zdarzają się lagi itp


www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
sopranootony
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 24 lut 2016, 00:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ShowUp.tv - Propozycje
11 sty 2017, 19:56
sopranootony pisze:Potwierdzam, przez puffin działa portal, jednak nie jest tak słodko, zdarzają się lagi itp


http://www.ShowUp24.tv


Ewentualne lagi, to już nie wina przeglądarki a sprzętu czy neta.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ShowUp.tv - Propozycje
16 sty 2017, 16:46
Puffin ogarnia wszystko oprócz suwaka.
Nie można przewijać czatu lub listy privów.
Retsnips


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dział Techniczny



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości