Pełno etatowa Showup-ówka :D

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

takich dziewczyn jest cale mnóstwo, pytanie ile każda potrzebuje "na życie" jednej wystarczy stówka, inna potrzebuje 3 stówki a inne 1000 zł dziennie .

Jedna nadaje co 2 dzień, a inna co 5 dzień byle kasa się jej zgadza i wystarcza :) wy jako obserwujący wiecie tyle ile Panna che wam powiedzieć:)

Nowy Blog ShowUp.tv
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj

Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 59 razy
Podziękowano mu: 123 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

pussycat pisze:Czasami wystarczy wyciągnąć wnioski z obserwacji, bo jeśli ktoś całe noce spędza na transmitowaniu, to siłą rzeczy, nie może iść później do pracy. A jeśli nawet, to długo tak nie pociągnie. Po pierwsze - organizm sam się zbuntuje, a po drugie - żaden pracodawca nie będzie u siebie tolerował wiecznie niewyspanego i ciągle niewydajnego pracownika.

chyba ze ta druga praca to ssanie kutasów wiec pracodawcy obojętnie :beach:
Awatar użytkownika
Al Bundy
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lisolek
Nick na ShowUp.tv:

Al Bundy pisze:
pussycat pisze:Czasami wystarczy wyciągnąć wnioski z obserwacji, bo jeśli ktoś całe noce spędza na transmitowaniu, to siłą rzeczy, nie może iść później do pracy. A jeśli nawet, to długo tak nie pociągnie. Po pierwsze - organizm sam się zbuntuje, a po drugie - żaden pracodawca nie będzie u siebie tolerował wiecznie niewyspanego i ciągle niewydajnego pracownika.

No nie wiem czy byś ktoś chciał żeby mu panna przysypiała podczas lodzika, szczególnie jeśli za niego płaci :p
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 110 razy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

Biustwo pisze:
Al Bundy pisze:

No nie wiem czy byś ktoś chciał żeby mu panna przysypiała podczas lodzika, szczególnie jeśli za niego płaci :p

Nie wiecie co z aleksandra co na balkonie przesidywala?? Ona tez wedlug mnie byla pelnoetatowa Shoupka
Awatar użytkownika
martyna2107
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv:

martyna2107 pisze:Nie wiecie co z aleksandra co na balkonie przesidywala?? Ona tez wedlug mnie byla pelnoetatowa Shoupka

Też mnie to zastanawiało, chyba dała sobie spokój z showupem, choć bardziej bym uwierzył, że transmituje gdzie indziej. Wydaje mi się, że marnie wychodziła na SU, mało kiedy miała privki.
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm

Poprzednia