Kto ogląda panów?

Dział poświęcony na temat panów.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Kto ogląda panów?
06 sty 2016, 08:08


Mam pytanie jako typowy laik w temacie męskiej transmisji. Kto ogląda panów? Panie czy homoseksualni panowie? Wiadomo, znajdą się obcie płci aczkolwiek ciekawi mnie kto w głównej mierze jest odbiorcą i dlaczego? W mojej opini transmisje panów są nieco aseksualne (być może dlatego, że jestem hetero) aczkolwiek interesuje mnie Wasze podejście do tematu i Wasze doświadczenia.
Awatar użytkownika
nosmokingkills
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 04 sty 2016, 22:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: CuteX
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kto ogląda panów?
06 sty 2016, 14:25


Najbardziej aseksualne transmisje, są te z fiutami na wierzchu. Kiedy widzę awatar, który nie daje żadnego pola dla wyobraźni, od razu sobie mówię: "Puśka, tam nawet nie masz po co wchodzić!"
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kto ogląda panów?
07 sty 2016, 22:27


Męskie transmisje to prawdziwe kuriozum. Widok chłopaków z fiutami na wierzchu mnie nie razi, bo to jednak portal erotyczny, zastanawia jednak masa transmisji klubo-kawiarnianych. Na niektórych czasami dzieją się takie cyrki, że nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać. Tak jak na damskich transmisjach mamy koleżanki, które spędzają na SU w celach zarobkowych całe dnie i noce, tak kompletnie nie wiem, po co kupa facetów godzinami siedzi na transmisji generalnie bez celu. I z tego co zaobserwowałam, obecność kobiet jest tam niekoniecznie mile widziana. Z drugiej strony jestem pewna, że naprawdę istnieją kobiety, które wchodzą na męskie transmisje po to, aby się zaspokoić. I zapewne część z nich jest gotowa zapłacić. No ale większość męskich transmisji, to oczywiście pokazy dla innych panów i panów podających się za panie (to już w ogóle jakaś paranoja). Nie pozostaje nic innego, jak znaleźć sobie jakiegoś niszowego pana w ubraniu, bo często naprawdę można miło spędzić z nim czas, nie wchodząc w "bliższe" relacje.
Awatar użytkownika
KatarinaFoster
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 26 lip 2015, 12:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kto ogląda panów?
08 sty 2016, 01:10


A zdarzyło się wam kiedyś spotkać kogoś normalnego? Bo z tego co widziałem to jest dużo starszych panów i patusów, którzy robią z siebie totalnych debili.
Awatar użytkownika
nosmokingkills
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 04 sty 2016, 22:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: CuteX
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kto ogląda panów?
08 sty 2016, 03:46


Nie widzialem jeszcze, zeby meska transmijsja miala wiecej niz 250 widzow.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Kto ogląda panów?
08 sty 2016, 23:35


nosmokingkills pisze:A zdarzyło się wam kiedyś spotkać kogoś normalnego? Bo z tego co widziałem to jest dużo starszych panów i patusów, którzy robią z siebie totalnych debili.

Zależy co rozumiesz pod pojęciem normalny. Ktoś normalny jest na SU synonimem kogoś nudnego, tak sadzę. Nie wydaje mi się też, aby na transmisjach było dużo osób 40+ - to raczej strona dla młodych ciałem. Więc jeśli jesteś heteroseksualnym chłopakiem, który nie ma przyjemności z oglądania fiutów, to pozostaje ci na męskich transmisjach oglądanie facetów robiących z siebie w różny sposób debili. Inna opcja to branie udziału w "dyskusjach" polegających na wyzywaniu i obgadywaniu innych oraz kręceniu sztucznych afer szołapowskich - to oczywiście specjalność męskich gwiazd na SU: Władca Śmieci, Helldor, Magnum, Koras itd. Jak nie lubisz dyskutować, to zawsze możesz posłuchać radia szołapowskiego (Radio_SUmienie) lub koncertu życzeń (to u Vertexa), a jak masz szczęście to trafi ci się koleś na żywo grający na jakimś instrumencie (i nie mam tu na myśli fiuta). Raz na jakiś czas na męskich transmisjach mają miejsce tzw. audycje patologiczne, gdzie jest seks, pot i łzy z dużą domieszką alkoholu i dragów. No i pomiędzy tym wszystkim nadają gdzieś faceci, którzy szukają kobiecego ciepła i rozmowy. Tak właśnie sobie uświadomiłam, że ten szołap to jakiś mega matrix. :D
Awatar użytkownika
KatarinaFoster
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 26 lip 2015, 12:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kto ogląda panów?
08 sty 2016, 23:56


KatarinaFoster pisze:Inna opcja to branie udziału w "dyskusjach" polegających na wyzywaniu i obgadywaniu innych oraz kręceniu sztucznych afer szołapowskich - to oczywiście specjalność męskich gwiazd na ShowUp.tv: Władca Śmieci, Helldor, Magnum, Koras itd.


Jakby ''żeńskie gwiazdy'' nie obgadywały i wyzywały inne transmitujące.
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kto ogląda panów?
09 sty 2016, 10:37


Jest paru Andzejów z wąsem :D Czasem zerkam z ciekawości i patrzę po avatarach :D
Awatar użytkownika
nosmokingkills
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 04 sty 2016, 22:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: CuteX
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kto ogląda panów?
07 lut 2016, 19:14


ja raz byłem na męskiej transmisji był to koleś przebrany za księdz i dziewczyna za zakonnice, którzy śpiewali :D teraz chyba przenieśli transmisje na dział "kobiety" :P a tak to nie byłem nigdy u żadnego faceta ale rozwalają mnie transmitujący co piszą do lasek "siema wpadnij do mnie na priva" :rofl:
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kto ogląda panów?
07 lut 2016, 19:43


tajemniczysu pisze:ja raz byłem na męskiej transmisji był to koleś przebrany za księdz i dziewczyna za zakonnice, którzy śpiewali :D teraz chyba przenieśli transmisje na dział "kobiety" :P a tak to nie byłem nigdy u żadnego faceta ale rozwalają mnie transmitujący co piszą do lasek "siema wpadnij do mnie na priva" :rofl:


Ten koleś przebrany za księdza to https://showup24.tv/profile/ksieciuniuuuu a dziewczyna przebrana za zakonnice to https://showup24.tv/profile/mniszkaaaa. Nadal nadają na obydwu nickach zależy jakiego dnia na którym nicku.
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kto ogląda panów?
07 lut 2016, 23:29


Z doświadczenia mogę powiedzieć, że około 2/3 to faceci, reszta - kobiece nicki, ale z tego niewątpliwych kobiet to ostrożnie licząc połowa (reszta to fejki lub przypadki wątpliwe lub takie, co się nie odzywają). Jest też jeszcze drugie tyle niezalogowanych anonimów. Niemniej zdarzają się pogawędki z kobietami, i z niektórymi było bardzo miło :). Tak, miewałem na awatarze penisa, ale starałem się, żeby widok był estetyczny ;) Nie, od jakiegoś czasu już mi się znudziło (a i warunków nie mam takich dobrych w obecnym miejscu zamieszkania) ;)
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...


Re: Kto ogląda panów?
08 lut 2016, 00:20


Ostatnio to i pan doktor nadawał matkuz 15
Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 21:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kto ogląda panów?
03 mar 2016, 17:06


Oglądam jak panów na kamerce jest więcej niż jeden.
Awatar użytkownika
lublinbi
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 03 mar 2016, 14:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: andzelaaa92
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: lublinbi


Re: Kto ogląda panów?
03 mar 2016, 17:18


Czy chodzi o męskie spotkanie towarzyskie, celem wypicia wódki np., pogadania o "dupach" i pogrania w szachy, albo brydża? - Czy raczej o gej party? ;)
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kto ogląda panów?
08 mar 2016, 17:08


PAnowie to zdecydowana mniejszość , ale byłęm raz na trans i kobiey się dobijały :)
Awatar użytkownika
walikon
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 08 mar 2016, 16:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: bak


Re: Kto ogląda panów?
18 mar 2016, 15:02


Obstawiam, że większość damskich nicków na męskich transmisjach na których są jaja na wierzchu to kolesie bi lub geje.
Awatar użytkownika
exxxtra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 15 lut 2016, 18:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Taka jedna :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kto ogląda panów?
18 mar 2016, 18:24


ja kompletnie nie rozumie gosci, ktorzy siedza po 10 godz z jednym tylko widzem(samym soba), domyslam sie, ze to musi byc jakies zboczenie, pewna forma ekshibicjonizmu
Awatar użytkownika
kuszes
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 386
Rejestracja: 18 lut 2016, 09:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kto ogląda panów?
02 kwie 2016, 09:54


kuszes pisze:ja kompletnie nie rozumie gosci, ktorzy siedza po 10 godz z jednym tylko widzem(samym soba), domyslam sie, ze to musi byc jakies zboczenie, pewna forma ekshibicjonizmu


Z kilkoma widzami to też musi być pewna forma ekshibicjonizmu ;) Na początku też mnie to kręciło, teraz już wolę widzieć z kim mam do czynienia, nawet jak trzeba zapłacić za priv...
Żałosne, jak facet widzi damski nick i próbuje nawiązać rozmowę - a damski nick zwykle nic nie mówi, bo to facet, który lubi pooglądać, ale nie jest na tyle pokręcony, żeby udawać laskę... ;)
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...


Re: Kto ogląda panów?
03 kwie 2016, 06:13


zapraszam do mnie na transmisje:)
Awatar użytkownika
DSlaskBoleslawiec
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 24 paź 2015, 11:08
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: mlodasuczka18
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: DSlaskBoleslawiec


Re: Kto ogląda panów?
05 maja 2016, 15:07


natomiast ja ostatnio doszedłem do wniosku , ze każda laska ma cycki, które zawsze są ,kazda ma myszkę , która zawsze jest - dlaczego my faceci mamy płacić za wejscie ...niech laski płacą za wzwód - to jest dopiero sztuka , bo nie ma go na zawołanie , nie zawsze jest i nie każda potrafi go zbudować :) , pozdrawiam Panie :)



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
333otk
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2016, 11:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: onie
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: kto333


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mężczyźni



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości