_Jokerka_/KissMee/KissForYou/Mrraaauuuu/

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: KOCUREK272
16 lut 2018, 19:07
iusfhaoius3 pisze:Jesteś tu nikomu nie potrzebna, nie przychodź dzisiaj. Najlepiej idz na emeryture


Szanowny kolego, pisz sam za siebie.
Jest wiele osób, którym obecność Kocurka na ShowUp`ie nie przeszkadza
i miło spędzają z nią swój czas.

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
16 lut 2018, 19:54
Szanowny kolego, pisz sam za siebie.
Jest wiele osób, którym obecność Kocurka na ShowUp`ie nie przeszkadza
i miło spędzają z nią swój czas.


Zgadzam się. Każdy spędza swój wolny czas tak jak chce i u kogo chce. U Kocurka, od pewnego czasu różnie bywa. Wywala wszystkich,którzy zadają "niewygodne" pytania, lub mają swoje zdanie, inne niż jej własne. W miarę traktuje vipów transmisji ,choć i z tym różnie bywa :) Stała się "KRÓLOWĄ SU", czy widzi,że jej czas już przeminął? :) Jak dla mnie.... . Doszło do głowy Kocurka,że z SU milionerką nie zostanie. Męża tu nie znajdzie. Kto by chciał trzydziestolatkę z zachowaniem gimbazy? Do pracy fizycznej nie przyzwyczajona. Pozostaje.....zawrót głowy...co dalej?
Awatar użytkownika
MarcoO
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 16 lut 2018, 19:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
16 lut 2018, 19:55
Jestem fanem KOCURKA i zawsze wchodzę do niej na transmisję :D :D :D



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
Perseus
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 16 lut 2018, 00:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
16 lut 2018, 20:14
popek i jego banda szaleją, zdecydowanie w temacie kocurka i kilku innych powinny być ograniczenia, żeby móc pisać trzeba mieć minimum 50 postów bo tak to do niczego nie dojdziemy :nea:
LEON LXIX


Re: KOCUREK272
16 lut 2018, 20:50
Panie Antoni wniosek przyjęty :good3: :good3:



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Kodak
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 02 lut 2018, 08:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kodak


Re: KOCUREK272
16 lut 2018, 21:04
Lepiej wprowadźmy zasadę, że za wypowiedź w temacie Kotzurka albo Pauli odejmuje się 15 postow z licznika - wtedy Hard byłby po kilku dniach sporo na minusie :)

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: KOCUREK272
17 lut 2018, 09:45
                                          17 Lutego
                           Międzynarodowy Dzień Kota

Obrazek

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 17:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
17 lut 2018, 13:12
jay pisze:
MarcoO pisze:
popek i jego banda szaleją, zdecydowanie w temacie kocurka i kilku innych powinny być ograniczenia, żeby móc pisać trzeba mieć minimum 50 postów bo tak to do niczego nie dojdziemy .


Błysnąłeś :D Jak zdobyć 50 postów bez pisania? :D


w innych tematach deklu, np. popisz sobie o tenisie jak hard a nie zaczynasz od hejtowania kocurka i pewnie będzie to twój pierwszy z max 10 postów, które tu napiszesz.



Zanim zaczniesz kogoś wyzywać i pouczać, zastanów się nad samym sobą. Dowiedz się, czym jest "hejt" :) To,że ktoś ma własne,odmienne zdanie na dany temat niż Twoje, to hejt? :) Sporo czasu bywałem u Kocurka i zauważyłem,że od pewnego czasu transmisje jak i zachowanie Kocurka bardzo się zmieniły. Straciła najwierniejszych fanów i darczyńców. Dlaczego? Dlatego,że z
można powiedzieć, pięknej,inteligentnej kobiety przeistoczyła się , w trzydziestolatkę z dziecinnym zachowaniem. W tym przypadku...sukcesu nie widzę. Pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
MarcoO
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 16 lut 2018, 19:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
17 lut 2018, 13:54
To ona kiedyś nie była trzydziestolatką z dziecinnym zachowaniem? Odkąd pamiętam dziewczyny nabijały się z niej, że jak na swój dojrzały wiek ubiera się zbyt młodzieżowo i zbyt "dyskotekowo" a rozmowy, zachowanie, poziom dyskusji... pozwolę sobie nie komentować, wiadomo że z Januszami nie gada się raczej o fizyce kwantowej ale to co u niej się odpierdalało w porównaniu do innych dyskutujących było poniżej poziomu wieku który reprezentuje, grubo poniżej tego poziomu. Ona nie tyle cofa sie w rozwoju co po prostu od lat stoi w tym samym miejscu, przespała już dawno to pomarańczowe światło kiedy trzeba było ruszyć z kopyta ze swoim życiem i kończy tak jak kończy, jako stara zgorzkniała kobieta ewoluująca z blond laseczki w Toxica, objawy są idntyczne więc nie piszcie że nie
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: KOCUREK272
17 lut 2018, 14:09
Kilka lat temu byłem u niej częstym gościem na czacie i naprawdę było tam wesoło i można było popisać dosłownie o wszystkim , no może prawie o wszystkim .Stan obecny wynika moim zdaniem z tego kto tam został, z kim ona ma tam pisać i o czym ???
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 454
Rejestracja: 02 sie 2015, 18:13
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
17 lut 2018, 14:24
ruger44 pisze:To ona kiedyś nie była trzydziestolatką z dziecinnym zachowaniem? Odkąd pamiętam dziewczyny nabijały się z niej, że jak na swój dojrzały wiek ubiera się zbyt młodzieżowo i zbyt "dyskotekowo" a rozmowy, zachowanie, poziom dyskusji... pozwolę sobie nie komentować, wiadomo że z Januszami nie gada się raczej o fizyce kwantowej ale to co u niej się odpierdalało w porównaniu do innych dyskutujących było poniżej poziomu wieku który reprezentuje, grubo poniżej tego poziomu. Ona nie tyle cofa sie w rozwoju co po prostu od lat stoi w tym samym miejscu, przespała już dawno to pomarańczowe światło kiedy trzeba było ruszyć z kopyta ze swoim życiem i kończy tak jak kończy, jako stara zgorzkniała kobieta ewoluująca z blond laseczki w Toxica, objawy są idntyczne więc nie piszcie że nie


Chciałem być delikatnym, po tym jak jeden z "Panów" tego, forum oskarżył mnie o "hard hejt" ;) Nic dodać,nic ująć :)"Panie" JAY....ustosunkujesz się do wypowiedzi? :D
Awatar użytkownika
MarcoO
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 16 lut 2018, 19:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
17 lut 2018, 14:50
MarcoO pisze:
ruger44 pisze:To ona kiedyś nie była trzydziestolatką z dziecinnym zachowaniem? Odkąd pamiętam dziewczyny nabijały się z niej, że jak na swój dojrzały wiek ubiera się zbyt młodzieżowo i zbyt "dyskotekowo" a rozmowy, zachowanie, poziom dyskusji... pozwolę sobie nie komentować, wiadomo że z Januszami nie gada się raczej o fizyce kwantowej ale to co u niej się odpierdalało w porównaniu do innych dyskutujących było poniżej poziomu wieku który reprezentuje, grubo poniżej tego poziomu. Ona nie tyle cofa sie w rozwoju co po prostu od lat stoi w tym samym miejscu, przespała już dawno to pomarańczowe światło kiedy trzeba było ruszyć z kopyta ze swoim życiem i kończy tak jak kończy, jako stara zgorzkniała kobieta ewoluująca z blond laseczki w Toxica, objawy są idntyczne więc nie piszcie że nie


Chciałem być delikatnym, po tym jak jeden z "Panów" tego, forum oskarżył mnie o "hard hejt" ;) Nic dodać,nic ująć :)"Panie" JAY....ustosunkujesz się do wypowiedzi? :D


rudera wpisów nie biorę na poważnie, to nieszczęśliwy gość, żetonowa kurwa, impotent z mordą jak ruski niewypał (sam tak o sobie pisał), kobiety go wyśmiewają to się tu wyżywa, nie ma co brać sobie do serca jego opinii.
Ja tam u kocurka nie zauważyłem jakiś wielkich zmian, może rzeczywiście już nie jest u niej tak fajnie jak kiedyś ale to wszystko wina tej kupy gówna un4givena no i później popka i paru innych.

a teraz wracam do oglądania skoków
pozdrawiam hard :bye:
LEON LXIX


Re: KOCUREK272
17 lut 2018, 15:28
Gdy się nie potrafi czegoś merytorycznie skomentować (albo - o zgrozo! Nie przyjmuje się posta do wiadomości podświadomie wiedząc, że koleś ma racje) najłatwiej jest napisać "jego wpisów nie biorę na poważnie". Okłamujesz sam siebie - bierzesz je na poważnie bo gdzies tam w głębi Twojego mózgu słyszysz taki cichutki głosik "Tyyy, koleś ma racje! Dokładnie tak było!"
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: KOCUREK272
17 lut 2018, 15:38
ruger44 pisze:Gdy się nie potrafi czegoś merytorycznie skomentować (albo - o zgrozo! Nie przyjmuje się posta do wiadomości podświadomie wiedząc, że koleś ma racje) najłatwiej jest napisać "jego wpisów nie biorę na poważnie". Okłamujesz sam siebie - bierzesz je na poważnie bo gdzies tam w głębi Twojego mózgu słyszysz taki cichutki głosik "Tyyy, koleś ma racje! Dokładnie tak było!"


no jak można brać cię na poważnie jak mówisz o sobie per żetonowa kurwa, za żetona zrobię wszystko co prawda wyłudziłeś w ten sposób żetony od un4 co ci się chwali ale i tak nie wiele to zmienia, czytałem też jak się komuś żaliłeś na czacie, że jesteś brzydki, że nie umiesz rozmawiać z kobietami i z tego wynikają te twoje wpisy tutaj...
LEON LXIX


Re: KOCUREK272
17 lut 2018, 17:34
faraon pisze:Kilka lat temu byłem u niej częstym gościem na czacie i naprawdę było tam wesoło i można było popisać dosłownie o wszystkim , no może prawie o wszystkim .Stan obecny wynika moim zdaniem z tego kto tam został, z kim ona ma tam pisać i o czym ???


Z kim ona ma tam pisać? Jaki aktor, tacy fani :D
Awatar użytkownika
MarcoO
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 16 lut 2018, 19:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
17 lut 2018, 18:33
faraon pisze:Kilka lat temu byłem u niej częstym gościem na czacie i naprawdę było tam wesoło i można było popisać dosłownie o wszystkim , no może prawie o wszystkim .Stan obecny wynika moim zdaniem z tego kto tam został, z kim ona ma tam pisać i o czym ???

to może zdradzisz nam swój nick będziemy wiedzieć kim jesteś, z tego co mi wiadomo to od kilku lat te same osoby piszą na czacie
jedyne co się zmieniło to wyszło na jaw pare faktów przez co teraz jest inaczej niż kiedyś



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 25 gru 2017, 18:59
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ....
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
17 lut 2018, 20:18
NoToTenTegoTen pisze:
faraon pisze:Kilka lat temu byłem u niej częstym gościem na czacie i naprawdę było tam wesoło i można było popisać dosłownie o wszystkim , no może prawie o wszystkim .Stan obecny wynika moim zdaniem z tego kto tam został, z kim ona ma tam pisać i o czym ???

to może zdradzisz nam swój nick będziemy wiedzieć kim jesteś, z tego co mi wiadomo to od kilku lat te same osoby piszą na czacie
jedyne co się zmieniło to wyszło na jaw pare faktów przez co teraz jest inaczej niż kiedyś



Nowy Blog ShowUp.tv


Wnioskuję,że jesteś obyty w temacie, i to dość głęboko :) Oświeć nas i wytłumacz ,co się z Kocurkiem stało? :) Ciekaw jestem Twojej opinii. Pzdr :)
Awatar użytkownika
MarcoO
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 16 lut 2018, 19:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
17 lut 2018, 21:05
Obrazek
Kici,kici miau miau. :good3: :good3: :good3: :good3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: KOCUREK272
17 lut 2018, 21:29
MarcoO pisze:
NoToTenTegoTen pisze:
faraon pisze:Kilka lat temu byłem u niej częstym gościem na czacie i naprawdę było tam wesoło i można było popisać dosłownie o wszystkim , no może prawie o wszystkim .Stan obecny wynika moim zdaniem z tego kto tam został, z kim ona ma tam pisać i o czym ???

to może zdradzisz nam swój nick będziemy wiedzieć kim jesteś, z tego co mi wiadomo to od kilku lat te same osoby piszą na czacie
jedyne co się zmieniło to wyszło na jaw pare faktów przez co teraz jest inaczej niż kiedyś



Nowy Blog ShowUp.tv


Wnioskuję,że jesteś obyty w temacie, i to dość głęboko :) Oświeć nas i wytłumacz ,co się z Kocurkiem stało? :) Ciekaw jestem Twojej opinii. Pzdr :)

Nic nie bede tlumaczyc a moja opinia jest taka ze jak sie nie podoba to nie ogladajcie
Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 25 gru 2017, 18:59
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ....
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
17 lut 2018, 21:51
NoToTenTegoTen pisze:
MarcoO pisze:
NoToTenTegoTen pisze:
faraon pisze:Kilka lat temu byłem u niej częstym gościem na czacie i naprawdę było tam wesoło i można było popisać dosłownie o wszystkim , no może prawie o wszystkim .Stan obecny wynika moim zdaniem z tego kto tam został, z kim ona ma tam pisać i o czym ???

to może zdradzisz nam swój nick będziemy wiedzieć kim jesteś, z tego co mi wiadomo to od kilku lat te same osoby piszą na czacie
jedyne co się zmieniło to wyszło na jaw pare faktów przez co teraz jest inaczej niż kiedyś



Nowy Blog ShowUp.tv


Wnioskuję,że jesteś obyty w temacie, i to dość głęboko :) Oświeć nas i wytłumacz ,co się z Kocurkiem stało? :) Ciekaw jestem Twojej opinii. Pzdr :)

Nic nie bede tlumaczyc a moja opinia jest taka ze jak sie nie podoba to nie ogladajcie

TY chyba nie zauważyłeś ze niektórzy oglądają tu jej transmisje tylko po to żeby póżniej jej dokuczać i kłapać bez sensu swoimi długimi ozorami. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości