_Jokerka_/KissMee/KissForYou/Mrraaauuuu/

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: KOCUREK272
15 lut 2018, 13:11
Guli84 pisze:
HardRockCaffe666 pisze:
jay pisze:
Onpoznan pisze:Co tam sie ostatnio dzieje u niej na transmisjach to dramat,obserwuje ja od pewnego czasu i nie pamietam by bylo tak zle.Kłótnie wyzwiska grozby nie wrózą nic dobrego.


a co się dziwisz, jak zleciało się do niej tylu zjebanych zakochańców już nawet cichy zaczyna pisać tak jak tamci, ale w ujęciu historycznym to transmisje u kocurka swoim działaniem około 2,5 roku temu zepsuł goldie.

pozdrawiam hard :bye:



Nowy Blog ShowUp.tv

Czyżby kolejne odejście :?: :?: :?: :?: Czarne chmury chyba zebrały się nad SU. :!: :!: :!: :!:



Chłopaki, to jest tępa tykwa... ona nigdy z SU nie zrezygnuje, do końca showupa będzie tu siedziała, bo nic ją w życiu nie czeka. Gruba, niezgrabna dupa, beznadziejne ciało, więc co tu pokazywać. Gdyby miała ciało jak Maddie, to by je pokazywała, a tak to może tylko tymi tępymi ślepiami przewracać. Inne dziewczyn przynajmniej się tu starają, a nie walą głupie minki czekając na żeton. Pies z kulawą nogą by jej nie chciał dlatego nie ma chłopa. Jej ubogie życie to showup, a gdyby go nie było to tesco albo trasa dla tirów :biggrin:

Widzę że kogoś tu ułańska fantazja ponosi. :shock2: :shock2: :shock2: :shock2:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: KOCUREK272
15 lut 2018, 15:04
opium01 pisze:Widzicie prostaki,obrazające i hejtujące ją tu (i tam) na każdym kroku... kocurek to przyklad katoliczki,ktora zło dobrem próbuje zwyciezać.Nie wstyd wam :?:
Pozdrawiam hard



Nowy Blog ShowUp.tv

Hahaha!Napisał ten ,ktory wiekszosć tego wszystkiego na nia organizuje i pociąga za różne sznurki.Wiec sam wstydzic sie powinieneś.
Awatar użytkownika
Onpoznan
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 13 lut 2018, 14:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
15 lut 2018, 15:16
Ludzie gdzie wy macie godność ?! to do tych którzy ładują jej regularnie żetony.
Bezczelna kobieta wywala was z transmisji mimo,że nie daliście jej powodu (sam widziałem w ostatnich tygodniach kilka takich akcji, gdzie wywalała stałych widzów którzy ją utrzymują napiwkami) a wy wracacie i walicie jej żetony przepraszając,że żyjecie.Zapominacie,że reprezentujecie męski gatunek.
Awatar użytkownika
Goscforum
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 15 lut 2018, 14:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
15 lut 2018, 15:44
nie oglądam tej dziwnej kobiety ale wczoraj miałem wrażenie że albo jest pijana albo naćpana, zresztą czytając czat zwrocilem uwage ze to nie tylko moje spostrzeżenie.... bardzo dziwnie była rozweselona, te miny, śmiechy, nie wiem co o tym myśleć zaskoczony byłem :roll:
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
15 lut 2018, 15:46

:good3: :good3: :good3: :good3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: KOCUREK272
15 lut 2018, 17:25
Goscforum pisze:Ludzie gdzie wy macie godność ?! to do tych którzy ładują jej regularnie żetony.
Bezczelna kobieta wywala was z transmisji mimo,że nie daliście jej powodu (sam widziałem w ostatnich tygodniach kilka takich akcji, gdzie wywalała stałych widzów którzy ją utrzymują napiwkami) a wy wracacie i walicie jej żetony przepraszając,że żyjecie.Zapominacie,że reprezentujecie męski gatunek.


Samce Beta to już nie jest męski gatunek, to faza przejściowa między człowiekiem rodzaju męskiego a płaszczką - płaszczącą się przed swoją ukochaną modelką, żałosny w swoim w pozbawionym godności karykaturalnym życiu
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: KOCUREK272
15 lut 2018, 19:03
To nie samiec to obojniak. albo kastrat.

---

Nie rozumiem was! Jeśli sie wam nie podoba to nie zaczepiajcie Jej ani jej widzów to niczyja sprawa kto z kim i jak spędza swój wolny czas!!!

https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Awatar użytkownika
Kodak
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 02 lut 2018, 08:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kodak


Re: KOCUREK272
15 lut 2018, 19:34
Goscforum pisze:Ludzie gdzie wy macie godność ?! to do tych którzy ładują jej regularnie żetony.
Bezczelna kobieta wywala was z transmisji mimo,że nie daliście jej powodu (sam widziałem w ostatnich tygodniach kilka takich akcji, gdzie wywalała stałych widzów którzy ją utrzymują napiwkami) a wy wracacie i walicie jej żetony przepraszając,że żyjecie.Zapominacie,że reprezentujecie męski gatunek.

Kocurek jest jedna z kobiet ktore są po to zeby odbierac opłacone zetony, a nie z wami dyskutowac.Wiadomo ze nie siedzi cale noce bo to lubi, ale pewnie jedyne zródło utrzymania.Nakrcaja licznik zeby ludzie mysleli ze ma tyle ogladajacych.Ona juz, sie do pracy nie nadaje z buzia na SU.
Awatar użytkownika
eduardo-00
SU-holik
SU-holik
Posty: 163
Rejestracja: 03 lut 2016, 14:57
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
15 lut 2018, 19:53
eduardo-00 pisze:
Goscforum pisze:Ludzie gdzie wy macie godność ?! to do tych którzy ładują jej regularnie żetony.
Bezczelna kobieta wywala was z transmisji mimo,że nie daliście jej powodu (sam widziałem w ostatnich tygodniach kilka takich akcji, gdzie wywalała stałych widzów którzy ją utrzymują napiwkami) a wy wracacie i walicie jej żetony przepraszając,że żyjecie.Zapominacie,że reprezentujecie męski gatunek.

Kocurek jest jedna z kobiet ktore są po to zeby odbierac opłacone zetony, a nie z wami dyskutowac.Wiadomo ze nie siedzi cale noce bo to lubi, ale pewnie jedyne zródło utrzymania.Nakrcaja licznik zeby ludzie mysleli ze ma tyle ogladajacych.Ona juz, sie do pracy nie nadaje z buzia na SU.

Mam pytanie a do czego ty sie nadajesz jak czytam ten temat to sie smieje
Trzeba Przykładu, żeby narodziła się Gwiazda.
"Windows jest jak winda, Linux jak schody. Windą bywa prościej, ale czy ktoś widział zepsute schody?"
Awatar użytkownika
Laki
Sponsor
Sponsor
Posty: 97
Rejestracja: 30 gru 2017, 16:57
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zboczona
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: _Laki_


Re: KOCUREK272
15 lut 2018, 20:12
Ronin pisze:
eduardo-00 pisze:
Goscforum pisze:Ludzie gdzie wy macie godność ?! to do tych którzy ładują jej regularnie żetony.
Bezczelna kobieta wywala was z transmisji mimo,że nie daliście jej powodu (sam widziałem w ostatnich tygodniach kilka takich akcji, gdzie wywalała stałych widzów którzy ją utrzymują napiwkami) a wy wracacie i walicie jej żetony przepraszając,że żyjecie.Zapominacie,że reprezentujecie męski gatunek.

Kocurek jest jedna z kobiet ktore są po to zeby odbierac opłacone zetony, a nie z wami dyskutowac.Wiadomo ze nie siedzi cale noce bo to lubi, ale pewnie jedyne zródło utrzymania.Nakrcaja licznik zeby ludzie mysleli ze ma tyle ogladajacych.Ona juz, sie do pracy nie nadaje z buzia na SU.

Mam pytanie a do czego ty sie nadajesz jak czytam ten temat to sie smieje


Właśnie, do czego sie nadajecie? Skoro potraficie tylko durne komentarze wstawiać dla poprawy własnej samo oceny.




https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Awatar użytkownika
Kodak
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 02 lut 2018, 08:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kodak


Re: KOCUREK272
16 lut 2018, 00:27
eduardo-00 pisze:
Goscforum pisze:Ludzie gdzie wy macie godność ?! to do tych którzy ładują jej regularnie żetony.
Bezczelna kobieta wywala was z transmisji mimo,że nie daliście jej powodu (sam widziałem w ostatnich tygodniach kilka takich akcji, gdzie wywalała stałych widzów którzy ją utrzymują napiwkami) a wy wracacie i walicie jej żetony przepraszając,że żyjecie.Zapominacie,że reprezentujecie męski gatunek.

Kocurek jest jedna z kobiet ktore są po to zeby odbierac opłacone zetony, a nie z wami dyskutowac.Wiadomo ze nie siedzi cale noce bo to lubi, ale pewnie jedyne zródło utrzymania.Nakrcaja licznik zeby ludzie mysleli ze ma tyle ogladajacych.Ona juz, sie do pracy nie nadaje z buzia na SU.

Nadaje sie jeszcze do pracy,ale nie tak dochodowej jaką mogła robic dekade temu,czyli isc normanie zaatrudnic sie w klubie w stolycy i nakurwiac pool dance w koncy daleko nie ma a i warunki miala...To wolala to przelezec,owszem swoje tez tu wyciagnela,jednak zrodlo wysycha a ja jako czlowiek dobry martwie sie co bedzie z nia za kilka lat...jakas kasa w biedrze czy kieszonkowe :cry:
jestem obecny,nawet jak spicie.
Awatar użytkownika
opium01
SU-holik
SU-holik
Posty: 83
Rejestracja: 25 lis 2017, 02:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: E.W
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
16 lut 2018, 05:00
Ciekawe kiedy da sobie spokój. Prawie NIC już nie zarabia, próby z obiegiem nie wiele pomagają. Większość widzów to pewnie siedzi z nią
bo chcą zobaczyć jej upadek jak wyglądają jej ostatnie chwile.
Awatar użytkownika
iusfhaoius3
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2018, 04:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: viper
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
16 lut 2018, 09:12
popek zajebista rada zamiast pokazywać się na kamerce to mogła zostać w warśafce striptizerką :D naprawdę nie wiem co gorsze
LEON LXIX


Re: KOCUREK272
16 lut 2018, 14:19
Nie rozumiem fenomenu tej panny ale jak widać są gusta i guściki. Widać na oko, że jest w wieku 30+, w głowie totalna pustka i zero perspektyw na przyszłość poza siedzeniem na kamerkach.
Awatar użytkownika
Zajac_BAX
SU-holik
SU-holik
Posty: 71
Rejestracja: 16 lut 2018, 00:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
16 lut 2018, 15:46
Widze na forum sami pracownicy roku, znawcy tematu pracy.
Ja zadam tylko jedno pytanie czemu siedzicie na forum kiedy normalny człowiek w tym czasie jest w pracy bo godziny dodawania postów przez was sugerują że raczej nie pracujecie.
Wiec jeśli niemacie nic co można by uznać za wartościową wypowiedź to nie marnujcie jakże cennego czasu bo wam premia przepadnie.
Sory miałem na mysli kieszonkowe.



https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272
Awatar użytkownika
Kodak
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 02 lut 2018, 08:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kodak


Re: KOCUREK272
16 lut 2018, 15:53
po co ma pracować jak z SU dalej ma więcej niż zarobi w biedronce do tego ma dalej możliwość złapania jakiegoś dzianego męża ja chętnie ją przygrnę pod mój dach :D



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 25 gru 2017, 18:59
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ....
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
16 lut 2018, 17:03
Kodak pisze:
antoni.czekailo pisze:
Kodak pisze:Widze na forum sami pracownicy roku, znawcy tematu pracy.
Ja zadam tylko jedno pytanie czemu siedzicie na forum kiedy normalny człowiek w tym czasie jest w pracy bo godziny dodawania postów przez was sugerują że raczej nie pracujecie.
Wiec jeśli niemacie nic co można by uznać za wartościową wypowiedź to nie marnujcie jakże cennego czasu bo wam premia przepadnie.
Sory miałem na mysli kieszonkowe.



https://showup24.tv/KOCUREK272
https://showup24.tv/profile/KOCUREK272


Bawi mnie takie myślenie, nie każdy pracuje na budowie(szanuje tę pracę, żeby nie było) gdzie nie ma raczej czasu na pisanie.. Siedząc za biurkiem naprawdę fajnie sobie można urozmaicić czas, wchodząc na szanowne forum i po prostu się pośmiać. Siedzę w robocie do 17 i uwierz, mam dużo czasu by tu zerknąć i naskrobac coś czasami.

A Kocurek? Coraz bardziej widać, że coś z nią nie do końca jest ok. Chętnie poobserwuje jak dalej się to potoczy.



"Siedzę w robocie do 17..." właśnie więc proponuje jednak zacząć pracować bo jakiś "dobry" kolega może pomóc CI ją zakończyć.
Bez urazy, ale siedzenie w pracy i opierdalanie sie nie czyni Cię bardziej prestiżowym.


Po co ta spina kolego? O moją posadę się martwić nie musisz ale dziękuję. Opierdalania w pracy akurat nie cierpię, uwierzysz? To jednak nie temat o nas. Jak mawia klasyk forumowy, "pozdrawiam, Hard".
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 17:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


Re: KOCUREK272
16 lut 2018, 17:45
iusfhaoius3 pisze:Jesteś tu nikomu nie potrzebna, nie przychodź dzisiaj. Najlepiej idz na emeryture

ty też nie loguj się nie pisz nie przychodź umrzyj
Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 25 gru 2017, 18:59
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ....
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
16 lut 2018, 17:55
Opiun i złodziej zabierajcie stad swoich kolegów i wypad
Awatar użytkownika
Onpoznan
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 13 lut 2018, 14:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
16 lut 2018, 18:12
iusfhaoius3 pisze:Jesteś tu nikomu nie potrzebna, nie przychodź dzisiaj. Najlepiej idz na emeryture



Racja, przydałaby się emerytura :D
Awatar użytkownika
Zajac_BAX
SU-holik
SU-holik
Posty: 71
Rejestracja: 16 lut 2018, 00:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości